Dus ik deel een abonnement met Joyce dan kunnen we niet tegelijk allebei 2 streams kijken?? Welke moet ik dan hebben .quote:Op zaterdag 13 januari 2024 13:25 schreef rinardo het volgende:
[..]
ja klopt, en als je je account deelt , en een ander streamt ook, dan valt er bij jou 1 weg , wanneer de 4e wordt geopend, dus jij kijkt 2 en een familielid opent ook 2 dan valt er 1 weg.(ik heb een premium abo)
Met een Basis abonnement kan je op 1 apparaat tegelijk kijken. Met een Plus abonnement kan je op 2 apparaten tegelijk kijken. Met een Premium abonnement kan je op 4 apparaten tegelijk kijken.
Bedoel je dat je met een premium account niet meer op 4 apparaten tegelijkertijd beide streams kunt kijken?quote:Op zaterdag 13 januari 2024 13:25 schreef rinardo het volgende:
[..]
ja klopt, en als je je account deelt , en een ander streamt ook, dan valt er bij jou 1 weg , wanneer de 4e wordt geopend, dus jij kijkt 2 en een familielid opent ook 2 dan valt er 1 weg.(ik heb een premium abo)
Met een Basis abonnement kan je op 1 apparaat tegelijk kijken. Met een Plus abonnement kan je op 2 apparaten tegelijk kijken. Met een Premium abonnement kan je op 4 apparaten tegelijk kijken.
vorig jaar, als mijn dochter en ik beide 2 streams keken was dat de max, er zijn 4 fam leden op mijn videoland. als er dan nog 1 een stream opende, vloog er bij mij 1 uit, er kwam dan ook een tekst, met iets van max bereikt of zoquote:Op zaterdag 13 januari 2024 13:39 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Bedoel je dat je met een premium account niet meer op 4 apparaten tegelijkertijd beide streams kunt kijken?
Ah maar 4 streams kijken gaat dus wel tegelijkertijd.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 14:01 schreef rinardo het volgende:
[..]
vorig jaar, als mijn dochter en ik beide 2 streams keken was dat de max, er zijn 4 fam leden op mijn videoland. als er dan nog 1 een stream opende, vloog er bij mij 1 uit, er kwam dan ook een tekst, met iets van max bereikt of zo
Ban vragen is er eentje krijgen.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 12:47 schreef Hunter het volgende:
[..]
Kunnen we die niet bij voorbaat bannen? Ik ben vorig jaar mede door hem afgehaakt
We kunnen deze BB niet zonder @Hunter hoor !quote:Op zaterdag 13 januari 2024 15:17 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ban vragen is er eentje krijgen.
quote:Op zaterdag 13 januari 2024 12:38 schreef Hunter het volgende:
Het officiële account is erg druk op Twitter en zit ons te trollen
[ twitter ]
Wel graag legoblokjes, lang lang geleden had ruud een set besteld die heeft hij wel 40x opnieuw gebouwd uit vervelingquote:
En weerwolvenquote:
In dit geval zeer terechte vraag. Ik irriteer me ook iedere keer weer mateloos aan die kerel, zoals velen hier.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 15:17 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ban vragen is er eentje krijgen.
Je kan er ook overheen lezenquote:Op zaterdag 13 januari 2024 16:09 schreef Lrod01 het volgende:
[..]
In dit geval zeer terechte vraag. Ik irriteer me ook iedere keer weer mateloos aan die kerel, zoals velen hier.
De mods zijn capabel genoeg om in te grijpen. En als hij vervelend genoeg is geweest, wordt hij "vanzelf" geband.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 16:09 schreef Lrod01 het volgende:
[..]
In dit geval zeer terechte vraag. Ik irriteer me ook iedere keer weer mateloos aan die kerel, zoals velen hier.
Je ontkomt er vaak niet aan al die onzin posts van die kerel. Met jouw oplossing is het net hondenschijt dat je om de 5 meter moet ontwijken, dat is ook niet ideaal. Hoop dat er dit jaar wat strenger tegen wordt opgetreden.quote:
Daar hopen we dan maar op.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 16:11 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
De mods zijn capabel genoeg om in te grijpen. En als hij vervelend genoeg is geweest, wordt hij "vanzelf" geband.
En vragen om bans is altijd not done geweest.
Je kan hem ook blokkeren. Dan zie je zijn post nietquote:Op zaterdag 13 januari 2024 16:17 schreef Lrod01 het volgende:
[..]
Je ontkomt er vaak niet aan al die onzin posts van die kerel. Met jouw oplossing is het net hondenschijt dat je om de 5 meter moet ontwijken, dat is ook niet ideaal. Hoop dat er dit jaar wat strenger tegen wordt opgetreden.
Heb ik vorig jaar gedaan en was inderdaad een stuk aangenamer.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 16:19 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
Je kan hem ook blokkeren. Dan zie je zijn post niet
Vooralsnog vind ik ze wel leuk op Twitter, maar vraag me af hoelang ze zo leuk kunnen blijven doen en antwoorden geven op vragen als er weer een streamlock of gedoe is. Ze moeten op deze manier zelf ook wel actiever zijn dus vind het goed dat ze het in ieder geval gaan proberen.quote:
Dilano is de nieuwe Miesquote:
Ik kan het ook nig niet zeggen. Moet het eerst zien.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 18:09 schreef Mazikeen het volgende:
Ik vind het tot nu toe allemaal niks op het eerste gezicht. Maar meer omdat ik geïrriteerd raak van al die influencers
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |