Ach, nog maar 78 dagen tot de lentequote:Op dinsdag 2 januari 2024 19:04 schreef INViCTuS het volgende:
Maar goed, de feestdagen weer gehad, dus op naar het voorjaar. Jammer dat de 2 beroerdste maanden van het jaar net begonnen zijn.
Henk & Isha dan maar vanaf dan.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 19:04 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Zou mooi zijn als Ingrid de volgende was. Helaas zijn ze voor Isha gegaan.
quote:Op dinsdag 2 januari 2024 18:55 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Dat is wel gruwlijk nat man, daar
[ afbeelding ]
Ingrid is gedumptquote:Op dinsdag 2 januari 2024 19:07 schreef YourCaptor het volgende:
[..]
Henk & Isha dan maar vanaf dan.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 2 januari 2024 18:53 schreef StateOfMind het volgende:
Je zult nou maar op de camping zitten 😱
Yup... en dan eerst voor de zoveelste keer nog die enorme bak met regen en dan de wind er flink doorheen. Dat is een goed recept voor omwaaiende bomen, vooral als ze niet diep geworteld zijn.quote:
quote:Op dinsdag 2 januari 2024 19:30 schreef StateOfMind het volgende:
Nu heb ik als reuma patiėnt sowieso veel last en pijn met vochtig weer en vocht in de atmosfeer.
Dus de afgelopen weken/maanden waren niet fijn
Maar ik denk door de lage luchtdruk veroorzaakt door storm Henk heb ik sinds een uurtje ontzettend veel pijn
Pa maar even gebeld dat ie voor de zekerheid zijn auto maar moet verplaatsen.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 19:30 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Yup... en dan eerst voor de zoveelste keer nog die enorme bak met regen en dan de wind er flink doorheen. Dat is een goed recept voor omwaaiende bomen, vooral als ze niet diep geworteld zijn.
quote:
mwoa ik vind oktober altijd erg kut, zo na de zomer. Altijd grijs en altijd wind gecombineerd met regen.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 19:04 schreef INViCTuS het volgende:
Maar goed, de feestdagen weer gehad, dus op naar het voorjaar. Jammer dat de 2 beroerdste maanden van het jaar net begonnen zijn.
HEftigquote:Op dinsdag 2 januari 2024 19:34 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Met rechts kan ik mijn mobiel niet eens meer vasthouden nu
Nee, tenminste niet bij mij iig.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 19:54 schreef Starhopper het volgende:
[..]
HEftigIk dacht altijd dat het vooral met droog en koud weer pijnlijk was...
Niet binnen latenquote:Op dinsdag 2 januari 2024 20:07 schreef byah het volgende:
Henk staat hier volle bak op mijn voordeur te beuken
Je zou altijd nog kunnen overwegen om te emigreren met behoud van... Maargoed, dit gaat wel heel erg offtopic.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 20:02 schreef StateOfMind het volgende:
Ik moet eigenlijk de buurman van @:dick_laurent worden
Dat zou voor mij goed zijn.
Voor hem wat minder
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |