quote:Op maandag 1 januari 2024 14:37 schreef franklop het volgende:
Puck heeft het beter gedaan vandaag dan iedereen buiten de top 7
Misschien ook de tactiek van Iserbyt om niet te starten.quote:Op maandag 1 januari 2024 14:37 schreef franklop het volgende:
Puck heeft het beter gedaan vandaag dan iedereen buiten de top 7
Dan sla je niet ook Koksijde over tochquote:Op maandag 1 januari 2024 14:39 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Misschien ook de tactiek van Iserbyt om niet te starten.
Weet niet waar Wout woont, maar als ie ergens in een villa buitenaf woont, zal het wel meevallen toch?quote:Op maandag 1 januari 2024 14:55 schreef Momo het volgende:
Wout om half 11 dus naar bed (hoe slaap je door een halve burgeroorlog aan knallen?) en Mathieu laat opgebleven en alcohol gehad.
En een kuchjequote:Op maandag 1 januari 2024 14:55 schreef Momo het volgende:
Wout om half 11 dus naar bed (hoe slaap je door een halve burgeroorlog aan knallen?) en Mathieu laat opgebleven en alcohol gehad.
Dit gaat nergens meer overquote:Op maandag 1 januari 2024 15:00 schreef Dale__Cooper het volgende:
Na 10 seconden zijn ze al los (lol).
De tint geel is er niet mooier op geworden.quote:Op maandag 1 januari 2024 15:01 schreef Pistolero het volgende:
Dit geel is wel heel erg geel bij Jumbo Visma
Echt een diesel. In montainbikewedstrijden komt ie ook bijna altijd van achteren.quote:Op maandag 1 januari 2024 15:03 schreef Fretwork het volgende:
Waarom kan Pidders niet starten, dit lijkt me meer dan startrij
Is ook een kwestie van juiste warming up wellichtquote:Op maandag 1 januari 2024 15:04 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Echt een diesel. In montainbikewedstrijden komt ie ook bijna altijd van achteren.
Lijkt me voor 70% toch een startrijprobleem. Hij zit bij ingaan eerste bocht toch al plek 20.quote:Op maandag 1 januari 2024 15:03 schreef Fretwork het volgende:
Waarom kan Pidders niet starten, dit lijkt me meer dan startrij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |