Nog nooit gezien bij NOS, Sporza, Eurosport inclusief avondpraatprogramma.quote:Tour de Ski is een langlaufwedstrijd over verschillende etappen, naar het voorbeeld van de Ronde van Frankrijk. Het idee kwam van de Zwitser Jürg Capol en voormalig Noors langlaufer Vegard Ulvang. De Tour de Ski, georganiseerd door de FIS, werd voor het eerst gehouden in het seizoen 2006/2007. In het seizoen 2008/2009 bestond het evenement uit zeven races in negen dagen tijd, verspreid over vier locaties in drie landen. De wedstrijd vindt plaats rond de jaarwisseling.
ik kijk die interviews morgen wel terug, als ik ze kan vindenquote:Op zaterdag 30 december 2023 23:26 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Absoluut, maar het is wel prettig om hem eens op deze manier te zien reageren: realistisch, accepteren dat hij zelf helemaal niet slecht speelde, maar dat zijn opponent gewoon écht beter was. In plaats van dat "alles is kut"-gevoel wat er normaal vanaf straalt. Ik vond het prettig om te horen
quote:Op zaterdag 30 december 2023 23:27 schreef BB-King het volgende:
Stelling:
Luke Littler gaat het record van 16 wereldtitels van Phil Taylor verbreken voor zijn 40ste.
Weer zat gevreten.quote:Op zaterdag 30 december 2023 23:27 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ik kijk die interviews morgen wel terug, als ik ze kan vinden![]()
nu te beddeDie laatste pot zal me jeuken.
Hell no.quote:Op zaterdag 30 december 2023 23:27 schreef BB-King het volgende:
Stelling:
Luke Littler gaat het record van 16 wereldtitels van Phil Taylor verbreken voor zijn 40ste.
Morgen lekker uitslapen.quote:Op zaterdag 30 december 2023 23:28 schreef capuchon_jongen het volgende:
Gisteren was het nu al afgelopen. En nu moet de 3e wedstrijd nog beginnen
Als Littler ook een andere bond opzet en 8x een WK tegen Janneke en Mieke speelt wel ja.quote:Op zaterdag 30 december 2023 23:27 schreef BB-King het volgende:
Stelling:
Luke Littler gaat het record van 16 wereldtitels van Phil Taylor verbreken voor zijn 40ste.
Die ene d16. Verder niet veel inderdaad.quote:Op zaterdag 30 december 2023 23:24 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Hij kan zichzelf ook weinig verwijten toch?
Je voelde het al een beetje aankomen, hij ging met enthousiast vertrouwen de wedstrijd in, gedroeg zich normaal en zijn kop ging niet hangen.quote:Op zaterdag 30 december 2023 23:27 schreef Caland het volgende:
Barney die normaal een interview geeft is ook geen reet meer aan
#nietmijnbarney
Nou ja, als dit zijn maximale niveau is zit hij voor de komende jaren ook wel goed he.quote:Op zaterdag 30 december 2023 23:31 schreef capuchon_jongen het volgende:
Okay Littler gooit goed maar is er nog ruimte voor verbetering? Denk dat hij al op mijn maximum niveau zit
Dit zeg jij nooit bij Hem.quote:Op zaterdag 30 december 2023 23:31 schreef capuchon_jongen het volgende:
Okay Littler gooit goed maar is er nog ruimte voor verbetering? Denk dat hij al op mijn maximum niveau zit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |