Al die berichten inderdaad ook van politie, brandweer, e.d. die belaagd werden met vuurwerkquote:Op maandag 1 januari 2024 15:11 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ja dat denk ik ook, maar als ik denk aan de bange dieren en vandaag weer hoor over dienstverleners die zijn aangevallen met vuurwerk moeten ze er inderdaad maar een dingetje van maken. Mafklapperskezen!
Gaat al jaren zo. Daar wordt dan weer door de politiek met afkeer op gereageerd en vervolgens gaan we het jaar erop weer vrolijk verder.quote:Op maandag 1 januari 2024 15:24 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Al die berichten inderdaad ook van politie, brandweer, e.d. die belaagd werden met vuurwerkCompleet geschift
Tja die heeft denk ik een slokje teveel op.. of een klap van de molen gehadquote:
Die wil graag een Darwin-award,quote:Op maandag 1 januari 2024 18:51 schreef Lovely het volgende:
[..]
Tja die heeft denk ik een slokje teveel op.. of een klap van de molen gehad
Maar als er iemand anders een nog dommer actie uitvoertquote:Op maandag 1 januari 2024 18:54 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Die wil graag een Darwin-award,
en daar moet je nou eenmaal wat voor doen
Neuh, de Darwin-award is niet exclusiefquote:Op maandag 1 januari 2024 18:57 schreef Lovely het volgende:
[..]
Maar als er iemand anders een nog dommer actie uitvoert
Dan moet degene ook weer een stap verder
Wat a shamequote:Op maandag 1 januari 2024 18:58 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Neuh, de Darwin-award is niet exclusief
Je kan hem echter maar wel 1 keer krijgen
Hoezo what a shame?quote:
Tuurlijk welquote:Op maandag 1 januari 2024 19:01 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Hoezo what a shame?
Weet je wanneer je een Darwin-award krijgt?
Je hoeft er niet voor gestudeerd te hebben. Elke halve zool kan hem krijgenquote:Op maandag 1 januari 2024 19:04 schreef marcb1974 het volgende:
Dus meer van die dingen eruit,
kandidaten genoeg
Al is het wel lief als ze het mooi doen en opnemen natuurlijkquote:Op maandag 1 januari 2024 19:13 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Je hoeft er niet voor gestudeerd te hebben. Elke halve zool kan hem krijgen
Volgend jaar een nieuwe pogingquote:Op maandag 1 januari 2024 19:26 schreef Aoibhin het volgende:
Die gozer van een paar dagen geleden die met een volle kar vuurwerk uit Duitsland kwam, een peuk weggooide uit het raam die vervolgens naar binnen vloog en het vuurwerk in de hens zette, deed ook wel een goede gooi naar de Darwin Award.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |