Een koninklijk blokje zou weleens gaaf zijn: Prince, Queen, Kings of Leon, Ben E. King, BB Kingquote:
Terechtquote:Op woensdag 27 december 2023 22:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Eens, maar hij heeft ook wel wat zeiknummers in de lijst
Ja dit heb ik ook. Lig niet hele dag aan zwembad of aan strand. Ook altijd wel een excursie te doen in de buurt of een leuke naast gelegen stad te bezoeken:)quote:Op woensdag 27 december 2023 22:30 schreef Diaan73 het volgende:
Ow en wij zitten nooit 14 dagen op een resort… wij maken dagtrips, huren een auto o.i.d. resort is voor ons alleen maar gemakkelijk met eten, overdag als we een zwembad dagje hebben of ''s avonds. Wij houden er niet van om op het strand te liggen.
One of these is not like the othersquote:Op woensdag 27 december 2023 22:32 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Een koninklijk blokje zou weleens gaaf zijn: Prince, Queen, Kings of Leon, Ben E. King, BB King
Kijk het wordt steeds interessanter.quote:Op woensdag 27 december 2023 22:32 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ze hebben er wel leuke glijbanen!
Theo de King niet te vergeten!quote:Op woensdag 27 december 2023 22:32 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Een koninklijk blokje zou weleens gaaf zijn: Prince, Queen, Kings of Leon, Ben E. King, BB King
Het zorgt er helaas niet voor dat mijn klachten minder worden, maar ik voel me er dan in ieder geval iets beter onderquote:Op woensdag 27 december 2023 22:32 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ow dat is ook erg vervelend. peaceman heeft dat ook. Fijn dat het sporten het wat makkelijker maakt.
ach ik heb het al zo lang. weet niet beter. soms gaat het best goed, soms niet. maar je houdt er altijd rekening mee he?!quote:
Corry Koningsquote:
Ook leuk om alle opties nog open te hebben staan!quote:Op woensdag 27 december 2023 22:32 schreef ok01 het volgende:
[..]
Nog niet! Wil nog wel ergens een kaartje voor kopen, maar moet nog even onderzoek doen naar wat
Volhouden dusquote:Op woensdag 27 december 2023 22:31 schreef ok01 het volgende:
[..]
Op dit moment nog niet echt iets. Wil vooral mijn sportschema volhouden. Ik ben afgelopen jaar met prikkelbare darmsyndroom gediagnosticeerd en ik merk dat sporten het allemaal wat makkelijker maakt. Naast dat het sowieso goed is voor mijn lichaam
Homequote:Op woensdag 27 december 2023 22:34 schreef AgeEll het volgende:
Waar komt deze vandaan. Echt heerlijk liedje
De jonge Hamlapjes heeft dit veel geluisterd, dus ik ben niet neutraalquote:Op woensdag 27 december 2023 22:33 schreef DecoAoreste het volgende:
Heel benieuwd wat men hiervan vindt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |