ja ik zal het even kort samenvatten: denk aan je eigen veiligheid,we zetten het door,doei zoek het maar uit,groeten vanuit de warme kantine.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 07:45 schreef Bezorgertje het volgende:
Er ligt hier weer een verse lading sneeuw. Al verschillende bezorgers thuis na valschade. Berichten van postnl: nul. Wat een baan..
En dan een enorme lading pcl erbij en wat controlekaartjes met een scannertje erop. Je blijft lachen.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 09:21 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
ja ik zal het even kort samenvatten: denk aan je eigen veiligheid,we zetten het door,doei zoek het maar uit,groeten vanuit de warme kantine.
ja en zelf maken ze er een puinhoop van,ze controleren juist de verkeerde mensen.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 09:45 schreef Bezorgertje het volgende:
[..]
En dan een enorme lading pcl erbij en wat controlekaartjes met een scannertje erop. Je blijft lachen.
en de x wijken zijn morgen weer mega(loterij)quote:Op vrijdag 19 januari 2024 22:33 schreef V__L_N het volgende:
Het is ook weer een drama met aanleveren van post. Vandaag had ik bijna niks op mijn daldag. En gisteren 1 tas grote post ipv de 3 die ik normaal heb. Bijna geen tijdschriften behalve de extra aangekondigde. Maar van de standaard bladen was er bijna niks.
Totaal tegen de verwachting in maakt het dus helemaal geen verschil dat de zaterdag ook voor de x-wijken nu een officiële daldag is. Er worden nog steeds grote mailings op die dag ingepland. Wie had dat ooit aan kunnen zien komen.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 22:54 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
en de x wijken zijn morgen weer mega(loterij)
ja vandaag best wat van die gein,en het was zeer koud.quote:Op zaterdag 20 januari 2024 06:42 schreef Rafierafie het volgende:
[..]
Totaal tegen de verwachting in maakt het dus helemaal geen verschil dat de zaterdag ook voor de x-wijken nu een officiële daldag is. Er worden nog steeds grote mailings op die dag ingepland. Wie had dat ooit aan kunnen zien komen.
ze hebben elkaar wel gevonden idd een drama werkgever:https://nl.indeed.com/cmp/General-Logistics-Systems-4/reviewsquote:Op dinsdag 23 januari 2024 16:37 schreef wbwb het volgende:
https://www.postnl.nl/ove(...)oor-gls-netherlands/
Dat kan je denk ik over elk pakketbedrijf wel vinden. Als bedrijf dat veel pakketten verstuurt ben ik over GLS overigens een stuk meer tevreden dan over PostNL.quote:Op dinsdag 23 januari 2024 16:57 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
ze hebben elkaar wel gevonden idd een drama werkgever:https://nl.indeed.com/cmp/General-Logistics-Systems-4/reviews
ja er zitten duizenden te wachten op een nieuwe cao,idd met het wielrennen iedere dag lees je er wel iets over,quote:Op dinsdag 23 januari 2024 19:11 schreef wbwb het volgende:
zich wel met betere dingen bezig kan houden dan pakketkluizen gaan verhuren
ja dit zeerquote:Op donderdag 25 januari 2024 07:30 schreef Bezorgertje het volgende:
80 euro erbij met een 15 uurs contact (en mivt). Daar kan geen cao tegenop.
Zo'n kaartje ontvangen. Wat een idiote werkverschaffing van postnl. en een brievenbus vervuiling, om nog maar te zwijgen van de milieu-vervuiling.quote:Op zondag 21 januari 2024 16:05 schreef Huettenwirt het volgende:
Controlekaartjes met scannertje erop behandel ik net als alle andere items met scannertje; niet scannen en door de brievenbus.
Alle scanpruducten zijn gelijk, maar sommige scanproducten zijn meer gelijk dan andere. Ja ja.
ja kijken niet kopenquote:Op donderdag 25 januari 2024 16:28 schreef wbwb het volgende:
Hier komen volgende week 3 of 4 nieuwe mensen kijken. Ik ben benieuwd hoeveel er blijven…
die dingen moeten ze ,zolang ze zelf niet de boel op orde hebben,direct afschaffen.a.s. week wordt weer een druk festijn,of niet de post wordt steeds minderquote:Op donderdag 25 januari 2024 16:28 schreef tanteklara het volgende:
[..]
Zo'n kaartje ontvangen. Wat een idiote werkverschaffing van postnl. en een brievenbus vervuiling, om nog maar te zwijgen van de milieu-vervuiling.
afgelopen za idd veel te veel,en met onrealistische tijden al bijna een jrquote:Op donderdag 25 januari 2024 17:52 schreef the_X het volgende:
Volgende week weer loterijpost op zaterdag erbij, gaat zo wel hard met die uitzondering zaterdagen....
En een ellende voor de bezorger die 90% van de tijd al de ellende over zich heen krijgt over de slechte kwaliteit die er vanuit binnen komt. Ik kreeg laatst al een keer "deze kan je wel bezorgen, maar mijn tv-gids is alweer te laat"...quote:Op donderdag 25 januari 2024 16:28 schreef tanteklara het volgende:
[..]
Zo'n kaartje ontvangen. Wat een idiote werkverschaffing van postnl. en een brievenbus vervuiling, om nog maar te zwijgen van de milieu-vervuiling.
Ja, ik snapte daar ook nooit iets van. Het is ook gewoon niet leuk meer zo.quote:Op donderdag 25 januari 2024 22:43 schreef V__L_N het volgende:
[..]
En een ellende voor de bezorger die 90% van de tijd al de ellende over zich heen krijgt over de slechte kwaliteit die er vanuit binnen komt. Ik kreeg laatst al een keer "deze kan je wel bezorgen, maar mijn tv-gids is alweer te laat"...
Overigens weet ik op dit moment echt niet wat de puinhoop is. Vorige week donderdag 1 tas grote post van de normaal 2,5/3. Geen idee waar de rest was. Dinsdag geen grote post. Vandaag 2 tassen groot. Ben benieuwd wanneer dat komt opdraaien allemaal.
Dat hebben ze een tijdje geleden al veranderd omdat het iets te veel problemen opleverde. Naar zeggen gingen wat te veel mensen hr bellen om uitleg.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 10:48 schreef Bladblazer het volgende:
Hebben ze nu wel op het loonstrookje het loon aangepast, of staat er nog zo'n 'aanvulling tot minimumloon'?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |