ik geef de drank de schuldquote:Op maandag 23 december 2024 10:01 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Je kan beter nog even een cursus Nederlands volgen, voordat je gaat lopen blaten. Er staan meerdere spelfouten in je post.
Drank is voor tokkiesquote:Op maandag 23 december 2024 18:32 schreef Jimbo het volgende:
[..]
ik geef de drank de schuld
Maar blijf wel bij m'n punt. Vuurwerk is voor paupers
Zwaar prof vuurwerk is altijd al illegaal geweest.quote:Op woensdag 3 januari 2024 19:20 schreef N22 het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Als ik die krakkemikkige schietinstallatie zie verbaast het me niets dat het hier is mis gegaan. Lekker midden op straat in een woonwijk 5" schietenOp online foto's waren ook meerdere (afgeschoten) profblokken te zien, o.a. 2".
Ja doe dat, we hebben allemaal van die prachtige herinneringen aan die nutteloze doch gevaarlijke ontploffingen van dit jaar.quote:
Dus hoeveel heb jij dit jaarquote:Op maandag 23 december 2024 18:32 schreef Jimbo het volgende:
[..]
ik geef de drank de schuld
Maar blijf wel bij m'n punt. Vuurwerk is voor paupers
Gevaarlijkquote:Op maandag 23 december 2024 21:41 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Ja doe dat, we hebben allemaal van die prachtige herinneringen aan die nutteloze doch gevaarlijke ontploffingen van dit jaar.
Niks gehoord over al die deuren die uit hun sponningen werden gerukt dit jaar? Of was dat niet gevaarlijk?quote:
Nee pop ik volg geen nieuwsquote:Op maandag 23 december 2024 21:58 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Niks gehoord over al die deuren die uit hun sponningen werden gerukt dit jaar? Of was dat niet gevaarlijk?
"Illegaal vuurwerk is illegaal" Nog meer open deuren om in te trappen?quote:Op maandag 23 december 2024 20:25 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Zwaar prof vuurwerk is altijd al illegaal geweest.
Verbod op rotjes, vuurpijlen, single shots en dergelijke helpt daar niets tegen.
Welk legaal consumentenvuurwerk is daarvoor gebruikt ?quote:Op maandag 23 december 2024 21:58 schreef Boca_Raton het volgende:
Niks gehoord over al die deuren die uit hun sponningen werden gerukt dit jaar?
Dat krijg je ervanquote:Op maandag 23 december 2024 20:10 schreef THEFXR het volgende:
ongehoorzame burgers!!
.
Bekijk deze YouTube-video
Vorig jaar in Emmerich viel het alleszins mee, wij waren er op de eerste verkoopdag en pas in de middag toen de grootste drukte voorbij was. Er lag nog voldoende in de schappen van (ik meen) Aldi.quote:Op dinsdag 24 december 2024 15:44 schreef Noisecontrollers het volgende:
Gaat er hier iemand nog naar Duitse supermarkten?
Kleve / Emmerich / Kranenburg zijn altijd tyfusdruk met Nederlanders, weet iemand of bijvoorbeeld Wesel iets verder Duitsland in beter is of nog steeds veel te druk met Nederlanders?
Zolang je maar op dag 1 gaat anders is alles leeg.quote:Op dinsdag 24 december 2024 17:38 schreef tja77 het volgende:
[..]
Vorig jaar in Emmerich viel het alleszins mee, wij waren er op de eerste verkoopdag en pas in de middag toen de grootste drukte voorbij was. Er lag nog voldoende in de schappen van (ik meen) Aldi.
In de ochtend vanaf een uur of 2 voor openingstijd is het teringdruk, bij de eerste supermarkten vanaf de grens. Rijd je de eerste 3-4 voorbij en ga je niet supervroeg dan verwacht ik dat het meevalt. Je moet een beetje mazzel hebben met wat je aantreft in de schappen, het wordt meerdermalen per dag aangevuld
Nou vorig jaar in ieder geval niet, ben toen 2 keer geweest. Er was op dag 1 (28-12) een politiecontrole in de winkel waar ik mijn vuurwerk had besteld en de winkel (Fireworxxx in Emmerich) mocht gedurende die controle niks uitleveren. Daarom de dag erop (29-12) nogmaals geweest. Op beide dagen was er nog volop vuurwerk in de supermarkten te krijgen. Volgens mij komen de leveringen meerdermalen per dag en ook op meerdere dagen. Maar dat is mijn ervaring.quote:Op donderdag 26 december 2024 06:19 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Zolang je maar op dag 1 gaat anders is alles leeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |