2024 is hier begonnen zoals 2023 eindigde: met felle buien, hagel en vooral een hele hoop water dat geen kant op kan.quote:Op maandag 1 januari 2024 12:13 schreef StateOfMind het volgende:
En jawel hoor, je verwacht het niet, regen
WKN / Voorspel hier het weer voor het gehele jaar 2024quote:Op maandag 1 januari 2024 01:57 schreef Djeez het volgende:
Een voorspelling wil ik mij wel aan wagen. Dit jaar wordt het natste jaar aller tijden. 2023 zal een droog jaar worden vergeleken met 2024
Begin van de ellende, vannacht bakken regen, morgen ochtend deel van de middag droog om vervolgens rond 16 weer te gaan plenzen hier in het noorden. Daarna in het noordwesten kans op 10bftquote:
Koffiedik kijken. Vorige week was er kou in de modellen vanaf 2 januari. Uiteindelijk is het compleet anders gelopen.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 01:59 schreef Mark-Hgl het volgende:
Ik ben wel benieuwd wat er na het weekend van de kou terecht gaat komen die nu in de modellen zit.
dus vrij?quote:Op dinsdag 2 januari 2024 08:29 schreef josja het volgende:
Godsamme houdt het nou eens op! Al drie weken tot mijn enkels in het water naar mijn fiets baggeren en nu is de studio waar ik werk ook nog ondergelopen
Ik heb een site ontdekt waar ik overzicht kan zien van de min/max temperatuur en de dagen met neerslag en bijbehorende hoeveelheid neerslag per maand voor mijn woonplaats.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 07:35 schreef Resistor het volgende:
Ik verwacht dat we eind mei wel de eerste paniek over 'extreme droogte' gaan lezen.
Dweilen denk ikquote:
Hier nog droog.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 11:54 schreef Rabieluh het volgende:
Gelukkig regent het weer, ik stond al klaar met een gieter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |