Dit had in Ierland gewonnenquote:Op zaterdag 2 maart 2024 21:24 schreef Sableheart het volgende:
Ik heb slechtere nummers in de voorrondes gehoord.
Mijn (licht verwaarloosde) lesbische kant vindt dit niet zo heel bijzonder.quote:Op zaterdag 2 maart 2024 21:26 schreef BillDauterive het volgende:
Eerste liedje leuk. Tweede liedje heeft een erg lesbische vibe
Heeft einstein nu ook meegedaan in 2018?quote:Op zaterdag 2 maart 2024 21:29 schreef Momo het volgende:
Derde nummer nu is een favoriet, maar ook nogal politiek, de boodschap schijnt vooral te zijn dat Kosovo van Servië is en schijnt nogal een middelvinger te zijn naar Albanië en Bosnië. (Natuurlijk niet te obvious in de tekst, maar wel duidelijk genoeg voor velen).
Ik kan het niet vindenquote:Op zaterdag 2 maart 2024 21:30 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Heeft einstein nu ook meegedaan in 2018?
Deze finale bevalt mij ook erg goed.quote:Op zaterdag 2 maart 2024 21:28 schreef BillDauterive het volgende:
Het niveau is nu al zoveel hoger dan IJsland. Ik denk dat ik hier wel bij blijf plakken en af en toe een stukje IJsland meepak
Ik denk dat Ierland of Polen een gooi doet naar die plek.quote:Op zaterdag 2 maart 2024 21:35 schreef Fred_B het volgende:
Zou de EBU dit op de tweede startpositie zetten? Die is nogal nadrukkelijk vacant momenteel in de eerste semi.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |