Uhuh maar dat mocht niet van @Bluesquote:Op zondag 17 december 2023 21:13 schreef Cat-astrophe het volgende:
@:fietsie ‘want ik ben er voor u’. Vol hoofd maakte er wat anders van.
quote:Op zondag 17 december 2023 21:02 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Wat nou weer dan. Ik geloof dat V. eerder wel gezegd heeft dat ze twijfelt hoe deze persoon later in het beroepsveld zal acteren, dat speelde ook bij die idioot. En met al die andere berichten die ze hier plaatst (overigens zeer interessant) wordt er ook niet echt een heel stabiele persoonlijkheid geschetst.
Hoho, ik maak geen excuus he. Negeer het gewoon en als het wel ter sprake komt ‘volgens mij hebben ze je nodig’ is dit mijn go-to antwoordquote:Op zondag 17 december 2023 21:13 schreef fietsie het volgende:
[..]
Uhuh maar dat mocht niet van @:Blues
quote:Op zondag 17 december 2023 21:15 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Jij hebt geen alleenrecht op de letter V
Over Schapen en Beesten?quote:Op zondag 17 december 2023 21:02 schreef fietsie het volgende:
Het werd dus huis - Meppen - Osnabruck, binnendoor.
Wat heb je toch een intens nare persoonlijkheid.quote:Op zondag 17 december 2023 19:25 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat dit zo'n heftige reactie bij deze student uitlokt als die gestoorde idioot die laatste 3 mensen heeft neergeknald in Rotterdam waaronder een docent op zijn studie.
Ja, vervelend is het zeker. Inderdaad omdat er juist ontzettend veel tijd in is en ik ook echt wel mn best heb gedaan voor student.quote:Op zondag 17 december 2023 21:06 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Gelukkig, toch lijkt het me altijd een vervelende casus voor een docent. Zeker omdat je zoveel geprobeerd hebt!
Jamaar! Hij weet wel waar je voor 15 euro een kwalitatief goed driegangenmenu menu kunt eten.quote:Op zondag 17 december 2023 21:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Wat heb je toch een intens nare persoonlijkheid.
Ik ga voor je gastmodden, ik hoop dat MM een beetje genadig isquote:Op zondag 17 december 2023 21:24 schreef vlindertje89 het volgende:
Oh en door nieuw topic kan ik spoiler in vorige nu niet meer leeg halen. Kan een van de mods hier dat misschien voor mij doen? @:derLudolf misschien? Post nr 267 en dan wil ik graag de spoiler tekst eruit. Dank alvast!!
Dankquote:Op zondag 17 december 2023 21:26 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ik ga voor je gastmodden, ik hoop dat MM een beetje genadig is![]()
Vooruit dan maar weer...quote:Op zondag 17 december 2023 21:26 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ik ga voor je gastmodden, ik hoop dat MM een beetje genadig is![]()
SPOILER: Impressie van de Zuiderzee Licht presentatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
BZ= buurtzorg idd. Zo noemen ze zichzelf, met onze gemeentenaam er achter. Wij zijn superblij met hun hulp. Ook van die dingen waar wij totaaaaal niet aan denken, kleine en grote handigheidjes.quote:
quote:Op zondag 17 december 2023 21:49 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Vooruit dan maar weer...
Het animo voor de lichtjesavond in Enkhuizen viel vies tegen.
Lichtjes genoeg op de straten en achter de ramen. Ook een paar verdwaalde Dickens-achtige figuren én de Kerstman zwierven door de prachtige straatjes van Enkhuizen.
Het publiek liet het echter massaal afweten, terwijl het 11 graden én droog was.
In Deventer hadden ze dit weekend 125.000 bezoekers, hoorde ik via de radio in de auto op de terugweg.
In Enkhuizen slechts enkele honderden…
Het Zuiderzee museum was prachtig verlicht, met allerlei opvolgende projecties op bomen, water en gebouwen ter ondersteuning van het (flinterdunne) verhaal over het ontstaan van het vissersdorp Volendam. Qua beeld- en geluidspektakel een aanrader.
De portie stoofvlees met patat in het restaurant aan het eind van de rondgang was alsof je de komende week op visvangst moest, zonder eten mee te kunnen nemen (plof!)…Wat zonde zeg. En wat gaaf zeg!SPOILER: Impressie van de Zuiderzee Licht presentatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Spoilers!
Dat vond ik ook. Heb er natuurlijk kort en niet zo ernstig mee te maken gehad maar wat een topdames, stuk voor stuk. Goede tips, informatie etc maar ook erg aardig, ook wanneer ik er doorheen zat met die zwachtels en de warmte toenquote:Op zondag 17 december 2023 21:52 schreef Blues het volgende:
[..]
BZ= buurtzorg idd. Zo noemen ze zichzelf, met onze gemeentenaam er achter. Wij zijn superblij met hun hulp. Ook van die dingen waar wij totaaaaal niet aan denken, kleine en grote handigheidjes.
Echt![]()
Ik ga morgen, na polibezoek chirurgie, een appeltartetatin maken, om di als g jarig is ook de BZ lekker te kunnen trakteren![]()
Is een goede cateraar/traiteur niet een keer een optie?quote:Op zondag 17 december 2023 21:55 schreef fietsie het volgende:
Ik moet echt nodig knopen gaan doorhakken voor de kerst diners.
Liefst ging ik een week slapen, maar dat is geen optie
Januari of februari pas, ik moet er 2 uur voor rijden. En ik had hoofdgerecht plus dessert gezegd maar eigenlijk is het voorgerecht en hoofdgerecht in 1, zoveel is het.quote:Op zondag 17 december 2023 21:24 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Jamaar! Hij weet wel waar je voor 15 euro een kwalitatief goed driegangenmenu menu kunt eten.
*nog steeds hoopvol wacht op review met zelfgemaakte foto’s en mention*
Goud waard!quote:Op zondag 17 december 2023 22:12 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Dat vond ik ook. Heb er natuurlijk kort en niet zo ernstig mee te maken gehad maar wat een topdames, stuk voor stuk. Goede tips, informatie etc maar ook erg aardig, ook wanneer ik er doorheen zat met die zwachtels en de warmte toen
Ja echt mooie mensen. Ook de doktersassistentes die mij eerst hielpen, ook zulke fijne mensenquote:Op zondag 17 december 2023 22:20 schreef Blues het volgende:
[..]
Goud waard!
Gaat t goed met de steunkousen?
quote:Op zondag 17 december 2023 21:49 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Vooruit dan maar weer...
Het animo voor de lichtjesavond in Enkhuizen viel vies tegen.
Lichtjes genoeg op de straten en achter de ramen. Ook een paar verdwaalde Dickens-achtige figuren én de Kerstman zwierven door de prachtige straatjes van Enkhuizen.
Het publiek liet het echter massaal afweten, terwijl het 11 graden én droog was.
In Deventer hadden ze dit weekend 125.000 bezoekers, hoorde ik via de radio in de auto op de terugweg.
In Enkhuizen slechts enkele honderden…
Het Zuiderzee museum was prachtig verlicht, met allerlei opvolgende projecties op bomen, water en gebouwen ter ondersteuning van het (flinterdunne) verhaal over het ontstaan van het vissersdorp Volendam. Qua beeld- en geluidspektakel een aanrader.
De portie stoofvlees met patat in het restaurant aan het eind van de rondgang was alsof je de komende week op visvangst moest, zonder eten mee te kunnen nemen (plof!)…Mooie beelden en ook mét lichtinstallaties zie ik.SPOILER: Impressie van de Zuiderzee Licht presentatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat laatste is tegenwoordig ook een specialisatie in kunstenaarschap.
Naast beeldhouwen en schilderen om eens wat te noemen.
Was het de eerste keer voor Enkhuizen? In Vreeswijk loop je echt hielentrappend en kuitenflikkend langs de lichtjes. Zó druk!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |