maar dan mag je nog niet borrelenquote:Op donderdag 14 december 2023 09:43 schreef Mazikeen het volgende:
Wij hebben 22 december een kerstborrel.
Zo geen zin inMaar goed, het hoort erbij
Neequote:Op donderdag 14 december 2023 09:44 schreef gianni61 het volgende:
[..]
maar dan mag je nog niet borrelen
ik vind het altijd raar als er over een borrel gesproken wordt maar er niet geborrelt wordtquote:Op donderdag 14 december 2023 09:45 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
NeeEn als ik het wel mocht, had ik het niet gedaan. Want ik moet wel naar huis rijden.
Ja alleen mijn collega's die op de fiets kunnen komen, gaan borrelenquote:Op donderdag 14 december 2023 09:50 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik vind het altijd raar als er over een borrel gesproken wordt maar er niet geborrelt wordt
Maar had je de Val Dieu noel nou ook?quote:Op donderdag 14 december 2023 09:52 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
Ja alleen mijn collega's die op de fiets kunnen komen, gaan borrelen
hmm, dan kunnen we er toch 3 samen doen.quote:Op donderdag 14 december 2023 10:22 schreef Mazikeen het volgende:
Deze heb ik
• St Bernardus Christmas Ale
• Bornem Tripel
• Adriaen Brouwer Tripel
• Watou Tripel
• Scheldebrouwerij Zeezuiper
• Klein Duimpje Blauwe Tram
• Kompel Christmas
• Gouden Carolus Christmas
• Delirium Christmas
• Tongerlo Christmas
quote:Op donderdag 14 december 2023 10:24 schreef gianni61 het volgende:
[..]
hmm, dan kunnen we er toch 3 samen doen.
De sint Bernardus is wel een 0,75l fles, dus ik denk dat ik die tot het laatste bewaar
ik denk zondag.quote:Op donderdag 14 december 2023 10:25 schreef Mazikeen het volgende:
[..]verstandig
Wanneer ga je drinken? Zondagmiddag al? Of tweede kerstdag?
eerste kerstdag ben ik bij ouders en gaan we wijnen
ja wilde rond 13:00 uur de eerste open trekkenquote:Op donderdag 14 december 2023 10:28 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik denk zondag.
Aangezien ik na 2e kerstdag weer werk denk ik dat ik die avond redelijk rustig hou.
Al moet ik dan wel de streamers kijken
ik moet daar wel rekening mee houden met het kerstdiner. want na een beetje daydrinking heb ik nooit zin om te kokenquote:Op donderdag 14 december 2023 10:33 schreef Mazikeen het volgende:
ja en dan in de avond een beetje minderen, zodat je de volgende dag geen last hebEn je weer door kan gaan
Ik ga gourmetten lekker makkelijkquote:Op donderdag 14 december 2023 10:43 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik moet daar wel rekening mee houden met het kerstdiner. want na een beetje daydrinking heb ik nooit zin om te koken
hmm, nee, dat gaat niet gebeurenquote:Op donderdag 14 december 2023 10:48 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
Ik ga gourmetten lekker makkelijk
Ik haat koken en helemaal met kerstquote:Op donderdag 14 december 2023 10:50 schreef gianni61 het volgende:
ik
[..]
hmm, nee, dat gaat niet gebeuren
ik haat gourmetquote:Op donderdag 14 december 2023 10:51 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
Ik haat koken en helemaal met kerst
Oehquote:Op donderdag 14 december 2023 10:52 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik haat gourmet
vorig jaar was mijn beste kerstmaal spare ribs
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |