We hebben hier in dit dorp bijna geen winkels met 'normale' prijzen. Alles is juwelierduurrrrrrrrrrrrrrrrrquote:Op zaterdag 16 december 2023 14:21 schreef Molo het volgende:
Vind visjuwelier echt een smerig woord![]()
Soep ziet er goed uit!
For some reason zie ik een soort van Sjef van Oekel die een ketting van straat opraapt maar wat dan een slijmslurrie blijkt te zijn. Bahquote:Op zaterdag 16 december 2023 14:41 schreef Blues het volgende:
[..]
We hebben hier in dit dorp bijna geen winkels met 'normale' prijzen. Alles is juwelierduurrrrrrrrrrrrrrrrr
Niet met een paar haringen om je nek hangend door de stad lopenquote:Op zaterdag 16 december 2023 14:21 schreef Molo het volgende:
Vind visjuwelier echt een smerig woord![]()
Soep ziet er goed uit!
Hier lunch met chipolata, broodje en wat komkommer
Lekker man, vind dat altijd heel prima spulquote:
Daarbij maakte ik komkommer/tomaat/ei salade, beefburgers en patat gefrituurd van 't friethoesquote:Op zaterdag 16 december 2023 17:10 schreef golfer het volgende:
Ik heb weer ouderwets een tijdje in de keuken gestaan en een bol knoflook in de oven gepoft en daarvan voor vanavond bij het vlees een gepofte knoflookjus gemaakt.
Los van dat het sowieso friet is, komt het van een tent vandaan die blijkbaar 't Friethoes heet, dus daarom friet.quote:
Nee neequote:Op zaterdag 16 december 2023 18:30 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
Los van dat het sowieso friet is, komt het van een tent vandaan die blijkbaar 't Friethoes heet, dus daarom friet.
Anders had het' t Patathoes geheten
Ik begon niet met baggeren, dat was dat patatquote:Op zaterdag 16 december 2023 19:11 schreef mascara-klodder het volgende:
@:Gajes_Octavianus dit is niet NWS-FB waar je ongegeneerd kunt baggeren
Ben benieuwd. Is dat betere kwaliteit dan Tafeltje Dekje (verschrikkelijk, arme oude mensen)?quote:Op zaterdag 16 december 2023 15:34 schreef gargamelnl het volgende:
Uitgekookt maaltijd. Ketjapballetjes met boontjes, perzik en rijst.![]()
Lekker! Zijn wat Molo zegt echt goed te doen die dingen.quote:
Waar is die jus dan? In dat zwarte kopje?quote:Op zaterdag 16 december 2023 18:23 schreef Blues het volgende:
[..]
Daarbij maakte ik komkommer/tomaat/ei salade, beefburgers en patat gefrituurd van 't friethoes![]()
[ afbeelding ]
Yep. Het is dusdanig goed, dat ik voor de komende 3 weken besteld heb.quote:Op zaterdag 16 december 2023 19:17 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Ben benieuwd. Is dat betere kwaliteit dan Tafeltje Dekje (verschrikkelijk, arme oude mensen)?
[..]
Toen ik het vorig jaar probeerde vond ik het absoluut niet lekkerquote:Op zaterdag 16 december 2023 19:17 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Ben benieuwd. Is dat betere kwaliteit dan Tafeltje Dekje (verschrikkelijk, arme oude mensen)?
[..]
Lekker! Zijn wat Molo zegt echt goed te doen die dingen.
Vanmiddag bij de Mc een grote cappuccino gedronken en een 3 chocoladekoek gedeeld.
Vanavond van de patat(friet)chinees een patat babi pangang gegeten
Morgen uit eten
Ja dat las ik ook mbt reviews van een jaar oud, maar het schijnt behoorlijk verbeterd te zijn. Alhoewel ik daar natuurlijk niet over kan oordelen, want toen kende ik het nog niet.quote:Op zaterdag 16 december 2023 19:53 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Toen ik het vorig jaar probeerde vond ik het absoluut niet lekker
Ok, dat zou mooi zijn.quote:Op zaterdag 16 december 2023 20:07 schreef gargamelnl het volgende:
[..]
Ja dat las ik ook mbt reviews van een jaar oud, maar het schijnt behoorlijk verbeterd te zijn. Alhoewel ik daar natuurlijk niet over kan oordelen, want toen kende ik het nog niet.
Klinkt zeker niet als Tafeltje Dekje! Fijn dat dat bestaat voor mensen die niet (meer) kunnen of willen koken.quote:Op zaterdag 16 december 2023 19:34 schreef gargamelnl het volgende:
[..]
Yep. Het is dusdanig goed, dat ik voor de komende 3 weken besteld heb.![]()
De doos werd afgelopen donderdag gezorgd door de eigen bezorgdienst van uitgekookt.
De eerste maaltijd die ik had gegeten was runderlapjes, gekookte aardappelen en stoofpeertjes.
Dit was echt de eerste keer dat ik bij een kant en klaar maaltijd letterlijk mijn bord heb schoongelikt.
Opwarmen is iets van 5 minuten magnetron of half uur in de voorverwarmde oven op 125 graden.
Ik kies altijd voor het laatste. Heb toch altijd het idee dat de magnetron de groenten sloopt.
Maandag wordt het volgende bezorgd door uitgekookt:![]()
![]()
![]()
- Gebakken varkenshaas met een romige champignonsaus, worteltjes aangemaakt met honing en roseval aardappels.
- Oma's bakschotel van gebakken krieltjes, bruine bonen, champignons, courgette, gebakken spek en ui en piccalilly.
- Tagliatelle met verse groenten zoals paprika, courgette en champignons en gamba’s gebakken in een smaakvolle pesto.
- Jus pakket van 10 cupjes (te veel jus bestaat niet)
Lekker!quote:Op zondag 17 december 2023 10:27 schreef sigme het volgende:
[ afbeelding ]
Kniepertjes met slagroom. Espresso erbij
quote:Op zondag 17 december 2023 14:23 schreef golfer het volgende:
Voor vanavond besteld bij een Indiaas restaurant: onion bhaji en butter chicken met pilavrijst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |