Ik zit bij Zamenhofdreefquote:Op vrijdag 1 december 2023 12:25 schreef yinu het volgende:
[..]
Fijn dat de dierenarts zo betrokken is. Benieuwd bij welke je bent… ik vind het altijd toch een beetje lastig. Wij zijn al vanaf het begin bij een dierenarts in het oosten van de stad bij dat sjieke park. Dat is wel een eindje uit de buurt. En niet goedkoop. Maar ook wel weer fijn en vertrouwd en dat is ook wat waard.
En ook fijn dat de huisarts goed meewerkt en jouw gevoel van je lijf goed werkt. Wel shit van weer een ontsteking. Beterschap!
Guust, Kuifje, Asterix, Robbedoes & Kwabbernoot, de Generaal, Blake en Mortimer, Agent 212, Agent 327, Franka, Tinus Trotyl, Sjors en Sjimmie, teveel om op te noemenquote:Op vrijdag 1 december 2023 13:20 schreef Karzai het volgende:
[..]
ja een nieuwe schrijver, ik las vroeger veel guust en lag dan altijd in een deuk dirkjan idem
Gaston laGaff -> Gaston de blunder, dus eigenlijk is Guust Flater een goede vertaling.quote:Op vrijdag 1 december 2023 13:40 schreef Isabeau het volgende:
Als iemand mij een paar uur geleden had gevraagd wat de voornaam was van de stripheld dhr Flater, dan had ik Guus gezegd
Lekker by proxy toch, in de zomer? Even naar de buren lopen voor je wrappedquote:Op vrijdag 1 december 2023 14:17 schreef Sarabi het volgende:
Ik luister eigenlijk nooit naar muziek![]()
Maar ik heb dit jaar wel meer dan 50k minuten podcast geluisterd.
quote:Op vrijdag 1 december 2023 14:29 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Lekker by proxy toch, in de zomer? Even naar de buren lopen voor je wrapped
Podcasts, daar kan ik dus weer niet tegen.quote:Op vrijdag 1 december 2023 14:17 schreef Sarabi het volgende:
Ik luister eigenlijk nooit naar muziek![]()
Maar ik heb dit jaar wel meer dan 50k minuten podcast geluisterd.
Ja, snap ik. Sommige podcasts luister ik ook wel minder aandachtig hoor. Maar bijvoorbeeld tijdens wandelen, schoonmaken of lange autoritten kan ik wel echt goed luisteren.quote:Op vrijdag 1 december 2023 14:48 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Podcasts, daar kan ik dus weer niet tegen.
Als ik niet zelf bewust met muziek/geluid bezig ben, dan is het echt alleen maar behang en hoor ik vaak niet eens wat het is. Dat werkt niet bij podcasts.
Ik heb het een keer geprobeerd en binnen 5 minuten, al dan niet afgeleid door andere dingen, hoor ik het niet meer en heb ik geen idee meer waar het over gaat...
Globaal ook mijn periode. Ik zou zeker een en ander van Hermann erbij noemen. En Hugo Pratt, en van Gotlib 'Waanzin Waanzuit'. En van later datum: Servais.quote:Op vrijdag 1 december 2023 13:37 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Guust, Kuifje, Asterix, Robbedoes & Kwabbernoot, de Generaal, Blake en Mortimer, Agent 212, Agent 327, Franka, Tinus Trotyl, Sjors en Sjimmie, teveel om op te noemen
Ahhh.quote:Op vrijdag 1 december 2023 15:19 schreef sigme het volgende:
[..]
Globaal ook mijn periode. Ik zou zeker een en ander van Hermann erbij noemen. En Hugo Pratt, en van Gotlib 'Waanzin Waanzuit'. En van later datum: Servais.
Ze zijn nergens echt goedkoop inderdaad.quote:Op vrijdag 1 december 2023 13:25 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Ik zit bij Zamenhofdreefecht super fijne assistentes en dierenartsen. Ook niet goedkoop (herhaalconsult en röntgenfoto's was ¤197 samen, ¤42 consult en ¤155 foto's en consult+spuit NSAID gister was ¤62,60) maar ik denk dat ze nergens echt goedkoop zijn. Ik zie op Instagram 030dierenartsen regelmatig voorbij komen, die hebben ook een of ander kattenvriendelijkheidscertificaat gehaald. Maar dit is zo vertrouwd en fijn dat ik niet echt kijk om evt over te stappen. En voor mij op minder dan 10 minuten rijden. Ze doen alleen geen spoed zelf buiten normale openingstijden, maar gelukkig heb ik dat nog niet nodig gehad.
Thanks voor de beterschap! Ik voel me gelukkig lang zo ziek niet als 3.5 week geleden, dus hopelijk is het ook een stuk sneller helemaal weg nu
Klinkt wel interessant trouwens, ectofolk
Ik heb 6 genres geluisterd, met als top 3 Nederlandse pop, Compositional ambient (?) en pop dance. 363 nummers, 44.313 minuten. 17.194 minuten podcasts geluisterd, top 5 was Tussen dertig en doodgaan, Ruben Tijl Ruben de podcast, Ruben Tijl Ruben backstage podcast, hoe ben je zo en de podcastpsycholoog.
quote:Op vrijdag 1 december 2023 16:07 schreef Kaatje1 het volgende:
Grrrrr dag 😡
Eerst vanochtend een kerstboompje gekocht (leuk) daarna war huishouden (niet leuk en nog lang niet klaar) toen naar de kapper (noodzakelijk) en op weg naar huis trapte de trapper steeds door, dus door naar de fietsenmaker. Die draaide aan dingen, ik naar huis en halverwege weer, dus omdraaien en terug naar de fietsenmaker, fiets achtergelaten en met de bus (stuk lopen, echt niet leuk) naar huis. Hopelijk kan ik de fiets morgen ophalen anders pas dinsdagmiddag.
Zo nog de flat kerstboom neerzetten (noodzakelijk kwaad, iedereen zegt “oh wat leuk maar niemand helpt mee) en borrelen bij vrienden (wel leuk).
Dat doe ik met 2 andere mopperende flatgenoten (altijd met dezelfden) en die gaan zondag met vakantie. Alleen kan ik het niet.quote:Op vrijdag 1 december 2023 16:20 schreef Sarabi het volgende:
[..]rustig aan met de kerstboom opzetten.
Ik vind podcasts ook heerlijk om te luisteren. Luister in OV van/naar werk en tijdens het wandelen. Soms luister ik het dan ook nog af tijdens het koken of zo. Die van de podcastpsycholoog en hoe ben ik zo zijn meer informatief en interessant, tussen dertig en doodgaan en Ruben Tijl Ruben is inderdaad meer geklets in mn oren als ik behoefte heb aan iets laagdrempeligs luisteren.quote:Op vrijdag 1 december 2023 15:37 schreef yinu het volgende:
[..]
Ze zijn nergens echt goedkoop inderdaad.
Compositional ambient?Ook weer iets waar ik me slechts vagelijk iets bij kan voorstellen. Maar goed, mijn eigen genres snap ik ook niet.
Ik hou van podcasts. Bij wandelen, schoonmaken, pottenbakken, fietsen, koken, autorijden kan ik vaak wel echt aandachtig luisteren. Maar ook een beetje geklets in m’n oor als ik iets anders aan het doen ben vind ik lekker.
He wat stom zo! Hopelijk staat de kerstboom inmiddels en is de rest van de dag met het borrelen wel leukquote:Op vrijdag 1 december 2023 16:07 schreef Kaatje1 het volgende:
Grrrrr dag 😡
Eerst vanochtend een kerstboompje gekocht (leuk) daarna war huishouden (niet leuk en nog lang niet klaar) toen naar de kapper (noodzakelijk) en op weg naar huis trapte de trapper steeds door, dus door naar de fietsenmaker. Die draaide aan dingen, ik naar huis en halverwege weer, dus omdraaien en terug naar de fietsenmaker, fiets achtergelaten en met de bus (stuk lopen, echt niet leuk) naar huis. Hopelijk kan ik de fiets morgen ophalen anders pas dinsdagmiddag.
Zo nog de flat kerstboom neerzetten (noodzakelijk kwaad, iedereen zegt “oh wat leuk maar niemand helpt mee) en borrelen bij vrienden (wel leuk).
+1quote:
Idem!quote:Op vrijdag 1 december 2023 18:26 schreef derLudolf het volgende:
[..]
+1
En geen Netflix, Disney Plus, Amazone, YouTube Premium of Pornhub Premium
Dit.quote:Op vrijdag 1 december 2023 14:17 schreef Sarabi het volgende:
Ik luister eigenlijk nooit naar muziek![]()
Maar ik heb dit jaar wel meer dan 50k minuten podcast geluisterd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |