SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Live stream JESC
[ Bericht 3% gewijzigd door Momo op 26-11-2023 15:18:26 ]
Jaa klopt, ze schreef mee en in het lied hoor je haar als achtergrondzangeresquote:Op zaterdag 25 november 2023 13:52 schreef NailQueen het volgende:
Zie ik nu bij Ierland het meisje van vorig jaar er bij staan?
Wat wordt bedoeld met juryshow? Waar kan ik dit zien (link), Ik heb vandaag geen video erbij zien komen op het JESC kanaal.quote:Op zaterdag 25 november 2023 18:29 schreef Thrts het volgende:
Juryshow is net geweest, Jasmijn nailde de hoge noot en Sep zingt weer mee zoals vanouds! Schijnbaar luidste applaus vanuit perscentrum!
De jury (50 procent van de stemmen) geeft een dag van te voren al de punten. Alle landen treden dus al op, dit gebeurt achter de schermen, dus vandaar geen communicatie vanuit JESC.quote:Op zaterdag 25 november 2023 19:11 schreef Naomi1 het volgende:
[..]
Wat wordt bedoeld met juryshow? Waar kan ik dit zien (link), Ik heb vandaag geen video erbij zien komen op het JESC kanaal.
Ze staat wel midden op het podium alsof het samen een duo isquote:Op zaterdag 25 november 2023 14:34 schreef Nashipeer het volgende:
^^ één punt verschil maar
[..]
Jaa klopt, ze schreef mee en in het lied hoor je haar als achtergrondzangeres
Ja een beetje lullig voor Jessica die de nationale finale won solo.quote:Op zaterdag 25 november 2023 19:49 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ze staat wel midden op het podium alsof het samen een duo is
Die is live.quote:Op zaterdag 25 november 2023 20:19 schreef Naomi1 het volgende:
[..]
Is de show morgen wel echt live dan? Of vooraf opgenomen?
nou ik hoop echt niet dat Frankrijk of Armenie weer gaat winnen, het wordt saai zo.quote:Op zaterdag 25 november 2023 20:14 schreef Thrts het volgende:
[ twitter ]
Oke zo dacht het publiek dus, waarschijnlijk veel mensen uit Frankrijk en Armenië in de zaal.
Snap het ook niet helemaal, vreemde keuze van Ierland. Stuur ze dan echt als duo.quote:Op zaterdag 25 november 2023 20:14 schreef Nashipeer het volgende:
Maar ook echt met de aankleding. Sophie trekt in alle shots alle aandacht met haar witte jurk terwijl Jessica wegvalt met haar rode jurk voor het rode scherm.
quote:Op zaterdag 25 november 2023 20:14 schreef Thrts het volgende:
[ twitter ]
Oke zo dacht het publiek dus, waarschijnlijk veel mensen uit Frankrijk en Armenië in de zaal.
Ik vraag me hoeveel kinderen aan deze poll hebben meegedaan.quote:
Ik zie Frankrijk wel als topfavoriet nu eigenlijk. Maar wij komen daar wel redelijk snel achteraan met paar andere landen.quote:Op zaterdag 25 november 2023 23:35 schreef molloot200 het volgende:
Nou mensen, wat denken we? Gaat het goedkomen morgen?![]()
Ik zie het misschien nog vrij negatief in, maar ik gok op een derde plek met het UK en Frankrijk er nog boven.
Op Zapp wel ja, eerder deze week na het Sinterklaasjournaal wel reclames voorbij zien komen. Of het daarbuiten op de "volwassen" NPO-zenders wordt gepromoot, nee denk het niet.quote:Op zaterdag 25 november 2023 23:42 schreef chufi het volgende:
Wordt het wel gepromoot op de NPO ?
Op de TVE heb je nu gewoon dit tijdens de avond film
[ afbeelding ]
Ja, en het zou ook gewoon een verdiende winnaar zijn qua lied en zo. Maar ik zie gewoon liever een keer een ander land winnen dan de derde keer Frankrijk in vier jaar tijdquote:Op zaterdag 25 november 2023 23:41 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik zie Frankrijk wel als topfavoriet nu eigenlijk. Maar wij komen daar wel redelijk snel achteraan met paar andere landen.
Het is morgen, niet eerder afgelopen weekquote:Op zaterdag 25 november 2023 23:46 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Op Zapp wel ja, eerder deze week na het Sinterklaasjournaal wel reclames voorbij zien komen. Of het daarbuiten op de "volwassen" NPO-zenders wordt gepromoot, nee denk het niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo te zien hebben ze het aan het begin slim opgelost met één danser minder, de twee verschuiven gewoon naar Sep toe
Nou oke, is wel leuk.quote:Op zondag 26 november 2023 15:17 schreef Guanabana het volgende:
Vind Nederland ook niet echt super trouwens.
Denk dat Wiwibloggs en Eurovoxx poll vooral de volwassen Eurofans zijn, maar vinden de kinderen het ook zo leuk?quote:Op zondag 26 november 2023 15:27 schreef Nashipeer het volgende:
In de poll van Eurovoxx had Nederland ook gewonnen. Maar ik denk ook dat de jury andere landen zoals Frankrijk het hoger zal zetten (waardoor ze mss weer winnen). Of mss zelfs het VK of Armenië. Maar het kan alle kanten op gaan.
Haha ja, maar dat is niet heel moeilijk.quote:Op zondag 26 november 2023 15:30 schreef Momo het volgende:
[..]
Oprecht leuker dan Burning Daylight toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |