quote:Op dinsdag 28 november 2023 21:38 schreef Gehrman het volgende:
Hoop eyecandy achter Johan. @:coco @:3rr0r
Marktwerking in het COA.quote:Op dinsdag 28 november 2023 21:52 schreef monkyyy het volgende:
Alles is de schuld van de VVD, maar alleen de VVD kan het fixen.
Red ons VVD!
En absoluut niet met Wilders want muh rechtsstaatquote:Op dinsdag 28 november 2023 21:55 schreef superniger het volgende:
Omtzigt was toch zo geil van een minderheidskabinet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.
Poepzwak was al bezet.quote:Op dinsdag 28 november 2023 21:58 schreef Gehrman het volgende:
Hoe zouden de voorouders van Plasterk bij die achternaam gekomen zijn?
En ineens is de asieldwang weer in het nieuws.quote:Op dinsdag 28 november 2023 22:03 schreef Regilio_ het volgende:
En Eric vd Burg was de dag na de verkiezingen ook ineens beter.
Is een Poolse naam, zijn grootvader was een Joodse chirurg in Polen.quote:Op dinsdag 28 november 2023 21:58 schreef Gehrman het volgende:
Hoe zouden de voorouders van Plasterk bij die achternaam gekomen zijn?
Koekoekquote:Op dinsdag 28 november 2023 22:08 schreef Specularium het volgende:
Lekker man, 320 euro voor een kaartje.
Ze zijn zó rullevant dat die kaartjes nu voor een tientje op vakantieveilingen schijnen te staan.quote:Op dinsdag 28 november 2023 22:08 schreef Specularium het volgende:
Lekker man, 320 euro voor een kaartje.
Verkocht vorig jaar ook voor geen meter maar zal wel financieel haalbaar zijn aangezien sbs het opneemt dus hebben ze weer een uitzending voor tv anders is het vrij apart.quote:Op dinsdag 28 november 2023 22:12 schreef Martinello het volgende:
Er schijnt nog 1/3 van de zaal onverkocht te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |