Wat is polyluma, die ingestucte spotjes? Ja, deze waren 75 euro per stuk. We hebben er 2 maar ze zijn straks wel via onze Hue bridge te besturen.quote:Op woensdag 13 december 2023 20:28 schreef NicolasJoy het volgende:
Polyluma vind ik ook tof, maar aan de prijs.
De hanglampen van ze; https://polyluma.com/de-nlquote:Op donderdag 14 december 2023 08:39 schreef Seven. het volgende:
[..]
Wat is polyluma, die ingestucte spotjes? Ja, deze waren 75 euro per stuk. We hebben er 2 maar ze zijn straks wel via onze Hue bridge te besturen.
Nope.... En het zit wel in de planning!quote:Op donderdag 14 december 2023 19:12 schreef NedKelly het volgende:
[ twitter ]
Zijn jullie al aangesloten?
Ja, daar kun je ook alle kanten mee op, maar qua vorm zoeken we wel iets opvallender.quote:Op donderdag 14 december 2023 17:24 schreef Hineni het volgende:
Cottonball hanglampen past qua kleurkeuze en textuur vermoedelijk ook wel goed in jullie voorgenomen interieur, maar wellicht te simpel/weinig gradeur voor een eye-catcher?
Ze bevallen igg goed in onze slaapkamers.
Mooiquote:Op donderdag 14 december 2023 16:28 schreef NicolasJoy het volgende:
[..]
De hanglampen van ze; https://polyluma.com/de-nl
[ afbeelding ]
Die is ook mooiquote:Op donderdag 14 december 2023 13:30 schreef Doedezemaar het volgende:
Extra optie voor de lamp https://www.praxis.nl/ver(...)l-glas-hero/10144996
Dat ziet er van onderaf ook prettig uit. Al vind ik optie 1 ook heel mooi en optie 4 in de opaaluitvoering van optie 3
Ook een leuke lamp, alleen niet echt mijn smaakquote:Op donderdag 14 december 2023 21:55 schreef BE het volgende:
Deze vind ik ook wel tof.
En dan 2 op verschillende hoogtes? Of 1x de grote?
[ afbeelding ]
https://lamptwist.com/nl/(...)riant=44327485669622
Ik zocht naar de wolk lamp, die is ook zo mooi in grote ruimtes maar niet goedkoop.
Er zijn adapters?quote:Op vrijdag 15 december 2023 13:07 schreef Seven. het volgende:
G9 fittingen (en die zijn niet compatibel met Hue.
Je zou een Hue compatible inbouw dimmer kunnen gebruiken. Dan kun je alsnog alles via Hue aansturen.quote:Op vrijdag 15 december 2023 13:07 schreef Seven. het volgende:
...
Mijn enige bezwaar: G9 fittingen (en die zijn niet compatibel met Hue.
...
Oh, G9 is echt waardeloos iddquote:Op vrijdag 15 december 2023 13:07 schreef Seven. het volgende:
Aan de hand van de poll kunnen we wel stellen dat Fok neigt naar nummer 1. En degenen die #teamsix gestemd hebben, kan ik ook mededelen dat #teamsix van tevoren al optie 1 heeft aangewezen als zijn favoriet.
Mijn enige bezwaar: G9 fittingen (en die zijn niet compatibel met Hue.
En ikzelf vond optie 6 ook zeker de moeite waard maar uiteindelijk ben ik zelf ook wel voor optie 1, al zoek ik wel nog naar hetzelfde model met E14 of E27 fittingen.
Echt…respect 😍. Wat een werk en wat een werktempo!quote:Op vrijdag 15 december 2023 18:38 schreef Seven. het volgende:
De dagkanten waren niet recht in de meeste ramendus die zijn vandaag bijgezaagd nadat Six. met zijn laserwaterpas had afgetekend. Op sommige stukken was het hoogteverschil echt te groot. Maar OK, netjes opgelost.
De WTW buizen voor boven heeft Six. aangesloten, nu alleen nog in de kruipruimte de aansluiting maken.
Volgende week komen de tegelzetters nog een plint zetten in de badkamer, maar we komen wel tegels tekort dus even wat bij besteld.
Six. is vanavond de zolder en nog 2 muren aan het voorstrijken. En de zolder moest nog gekit worden.
Het sauzen op Colin's kamer is klaar, overloop alleen nog het groen 2e laag. Colin gaat een weekendje naar opa en oma dus dan kunnen we meters maken. Ik hoop dit weekend het sauzen boven grotendeels klaar te hebben, in ieder geval zolder en onze slaapkamer de eerste laag.
Ondertussen ook de lak voor boven laten bezorgen, dus evt kunnen we daar volgende week ook mee aan de slag. De binnendeuren voor boven hebben we al, plinten voor boven komen maandag.
Beneden schilderen is zo gedaan. We moeten op zolder nog een gat dichten in de vloer en dan vloerbedekking leggen, en beneden laminaat leggen. Verder moet de trap en plateau naar zolder nog gezet worden (en lakken!). En dan zijn we klaar om te verhuizen.
Het CV hok wordt ook mijn werkkamerquote:Op zaterdag 16 december 2023 18:15 schreef Molo het volgende:
Mijn werkkamer lijkt op jullie CV hok
Superleuk met die kleuren zeg, groen blijft sowieso altijd mijn grote liefde in huizen.
Waanzinnig snel gaan jullie, echt absurd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |