Omdat “veelverdieners” volgens de pvda mensen met een modaal inkomen en koophuis zijn. Ze pakken vooral de middeninkomens alleen dat communiceren ze niet. Liegen en bedriegen.quote:Op woensdag 22 november 2023 18:53 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Daar zijn ze vrij duidelijk in, belasting voor bedrijven en veel verdieners. Ik denk dat veel vvd stemmers denken dat ze bij de groep veelverdieners horen en dus bang zijn dat het bij hun wordt weggehaald, dat ze geen veelverdieners zijn en kunnen blijven doen wat ze doen gaat er niet zo goed in.
Vvd stemmers zijn 'gaaf-land' gelovers die het voor de wind gaat.
Hier een koophuis en profijt (gehad) van de HRA, maar mogen ze wat mij betreft wel afschaffen.quote:Op maandag 20 november 2023 12:06 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik denk ook dat het feit dat 70% van de Nederlanders een huis heeft gekocht veel met het succes van de VVD te maken heeft.
De CPB doorrekening vertelt anders...quote:Op woensdag 22 november 2023 19:03 schreef DjDaano het volgende:
[..]
Omdat “veelverdieners” volgens de pvda mensen met een modaal inkomen en koophuis zijn. Ze pakken vooral de middeninkomens alleen dat communiceren ze niet. Liegen en bedriegen.
De vvd liegt in ieder geval niet omdat Dilan in geen enkel debat iets zeiquote:Op woensdag 22 november 2023 19:03 schreef DjDaano het volgende:
[..]
Omdat “veelverdieners” volgens de pvda mensen met een modaal inkomen en koophuis zijn. Ze pakken vooral de middeninkomens alleen dat communiceren ze niet. Liegen en bedriegen.
Omdat die het verzonnen verhaal doorrekenen wat ingeleverd is door pvda. Begrijp je dit serieus niet?quote:Op woensdag 22 november 2023 19:05 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
De CPB doorrekening vertelt anders...
Want bekommeren om anderen is gek ofzoquote:Op woensdag 22 november 2023 19:06 schreef DjDaano het volgende:
Ook wel grappig dat iedereen die reageert in dit topic aangeeft zelf geld zat te hebben en in luxe te leven maar toch klagen over de verschrikkelijke staat van ons land.
Oh ja, en jij bent natuurlijk de enige die dat doorziet. Goed van jou hoor!quote:Op woensdag 22 november 2023 19:07 schreef DjDaano het volgende:
[..]
Omdat die het verzonnen verhaal doorrekenen wat ingeleverd is door pvda. Begrijp je dit serieus niet?
Ja het lijkt er alleen op of die anderen erbij verzonnen worden. Daadwerkelijk niemand in dit topic is zelf niet rijk. Wellicht gaat het dan misschien wel iets beter met het land dan jullie doen voorkomen.quote:Op woensdag 22 november 2023 19:08 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Want bekommeren om anderen is gek ofzo
Bovendien nogal kortzichtig, je wilt zelf ook goede zorg of huisvesting voor familie en vrienden bijvoorbeeld, en vroeg of laat kun je je ook niet meer onttrekken aan problemen in de samenleving als het op termijn wel de spuigaten uitloopt.
Dat is het punt niet.quote:Op woensdag 22 november 2023 18:50 schreef DjDaano het volgende:
[..]
Hoeveel mensen ken jij die geen ouders, vrienden en kennissen hebben en geen junk zijn….
quote:Op woensdag 22 november 2023 19:06 schreef DjDaano het volgende:
Ook wel grappig dat iedereen die reageert in dit topic aangeeft zelf geld zat te hebben en in luxe te leven maar toch klagen over de verschrikkelijke staat van ons land.
Die was ook af maar door de idioot hoge instroom (o.a. door een oorlog die niemand had voorzien) lopen we nu gigantisch achter de feiten aan.quote:Op woensdag 22 november 2023 18:53 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, en welke partij zat in de regering de afgelopen jaren en had een minister die riep dat de woningsector af was?
Pro-tip: Het was niet de PvdA, D66, CDA of CU.
Maar alweer, selectief met de waarheid, wat er gezegd werd was dat je keuzes moet maken en de boeren en TATA hun gang laten gaan betekent dat de bouw stil kan komen liggen.
Oke maar wie zijn die mensen dan? Ik zie daadwerkelijk iedere dakloze met een mobiele telefoon en internet dus hier reageren moet ook wel lukken.quote:Op woensdag 22 november 2023 19:14 schreef Forbry het volgende:
[..]![]()
Tja, sommige mensen zijn in staat om verder te kijken dan de korte termijn en/of hun eigen situatie...
Zolang mensen netjes belasting betalen en hun eigen huisvesting organiseren zie ik niet in waarom je die niet zou kunnen huisvesten?quote:Op woensdag 22 november 2023 18:59 schreef Tijger_m het volgende:
[..]![]()
Dus als het bedrijfsleven zegt "Er moetren meer mensen uit het buitenland komen" geef jij je bezwaren op? Wie is er van de open grenzen dan?
Ik kan mijn leventje sowieso blijven leven, ik ben niet afhankelijk van 1, 2 of 3% meer per maand, dat merken we niet eens, joh.
Dan wil je dus de instroom niet beperken, de grootste instroom is arbeidsmigranten. Verreweg zelfs.quote:Op woensdag 22 november 2023 19:18 schreef Elan het volgende:
[..]
Zolang mensen netjes belasting betalen en hun eigen huisvesting organiseren zie ik niet in waarom je die niet zou kunnen huisvesten?
Nee hoor, het grootste deel van Nederland doorziet dit. Wacht de verkiezingsuitslag maar af.quote:Op woensdag 22 november 2023 19:10 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Oh ja, en jij bent natuurlijk de enige die dat doorziet. Goed van jou hoor!
Als ik geen junk ben op dat moment zolang als het nodig. En ja zolang zijn ze ook welkom bij mij.quote:Op woensdag 22 november 2023 19:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat is het punt niet.
Bij hoeveel van die vrienden en kennissen kan jij (langdurig) verblijven?
Na een poosje zijn ze je wel zat op de bank.
Maar wie moeten die miljoen huizen bouwen dan?quote:Op woensdag 22 november 2023 19:19 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dan wil je dus de instroom niet beperken, de grootste instroom is arbeidsmigranten. Verreweg zelfs.
Tot de situatie zich aan dient. En het een jaar of twee duurt, dan piep je wel anders.quote:Op woensdag 22 november 2023 19:48 schreef DjDaano het volgende:
[..]
Als ik geen junk ben op dat moment zolang als het nodig. En ja zolang zijn ze ook welkom bij mij.
Ik weet dat donders goed, mijn punt is dat als je instroom wil tegen gaan de VVD niet de aangewezen partij is.quote:Op woensdag 22 november 2023 20:15 schreef Elan het volgende:
[..]
Maar wie moeten die miljoen huizen bouwen dan?
Bovendien komen die over het algemeen helemaal niet aanmerking voor sociale huurwoningen.
Ik gok dat wij wat anders in het leven staan. Ik twijfel er geen seconde aan dat ze me zouden opvangen en ervoor zorgen dat ik er weer bovenop kom op dat moment.quote:Op woensdag 22 november 2023 20:17 schreef Elan het volgende:
[..]
Tot de situatie zich aan dient. En het een jaar of twee duurt, dan piep je wel anders.
Of je moet dusdanig groot wonen dat je ze uit je zicht kunt laten wonen, maar das lang niet voor iedereen weggelegd.
Dus eigenlijk wil je wel de lusten maar niet de lasten?quote:Op woensdag 22 november 2023 20:21 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik weet dat donders goed, mijn punt is dat als je instroom wil tegen gaan de VVD niet de aangewezen partij is.
De grootste instroom is EU burgers, tenslotte. Voor mij is dat geen issue, overigens.
Eh? Hoe bedoel je dat? Ik heb geen direct voordeel van buitenlandse werknemers maar ik heb er ook geen nadeel van.quote:Op woensdag 22 november 2023 20:32 schreef Elan het volgende:
[..]
Dus eigenlijk wil je wel de lusten maar niet de lasten?
Je geeft net aan er niet op tegen te zijn dat die mensen hier komen, maar vervolgens verwijt je wel de VVD dat er te weinig woningen zijn. Ik vind dat moeilijk te rijmen.quote:Op woensdag 22 november 2023 20:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Eh? Hoe bedoel je dat? Ik heb geen direct voordeel van buitenlandse werknemers maar ik heb er ook geen nadeel van.
Ik zie het vooral pragmatisch, we kunnen wel net doen alsof er mensen bijkomen maar als wij onze economie en welvaart willen behouden zullen de mensen die met pensioen gaan vervangen moeten worden en er zijn niet genoeg Nederlanders om de gaten op te vangen. Dus zullen er buitenlandse werknemers moeten komen en dat zijn er de komende jaren alleen maar meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |