nee dat trek ik echt niet sorryquote:
Best wel ziek om zulke jonge kinderen op tv hierover te interviewen, het spijt me om te zeggenquote:
nee terecht, ik haat dit ook, misschien ook omdat ik zulk grut ook heb, sowieso word je daar gevoeliger van, keek kleine blonde dood vroeger zonder enige traan...quote:Op zaterdag 11 november 2023 15:37 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Best wel ziek om zulke jonge kinderen op tv hierover te interviewen, het spijt me om te zeggen
Jij kan aan iemands neus zien of 'ie arts is?quote:Op zaterdag 11 november 2023 15:04 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
moa, triage bij de grens
gewoon een paar bommen op flikkerenquote:Op zaterdag 11 november 2023 15:18 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
nja ik maak een grap over een vrij bizarre situatie waar we zitten met een civiel doel dat onder de conventies valt, bovenop een militair hoofdkwartier.
Ik heb echt geen idee hoe je dat moet oplossen, echt niet, en zeker niet als Hamas, zoals we gezien hebben, de burgerbevolking daar gewoon in gijzeling houdt.
Punt is wel, als je toegeeft aan deze strategie, het gebruiken van rode halve maan/kruis als schild, dan is het einde echt zoek en geef je een vrijbrief voor deze terreur, dan is dit slechts het begin.
edit:
Sowieso, het idee dat je eigen "verdedigingstroepen" het volk dat ze pretenderen te verdedigen inzet als schild is al zo hallucinant. Stel je toch voor. Ik kan echt nul begrip opbrengen voor welke strategie van Hamas dan ook, alleen maar afgrijzen.
Ja heel herkenbaar 😄. Ik huil om de paar jaar als het niet minder is, maar sinds ik kinderen heb komen de tranen echt een stuk sneller op bij dat soort films of gekke nieuwsberichten.quote:Op zaterdag 11 november 2023 15:55 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
nee terecht, ik haat dit ook, misschien ook omdat ik zulk grut ook heb, sowieso word je daar gevoeliger van, keek kleine blonde dood vroeger zonder enige traan...
Nee, ik ben dan ook geen geschikt persoon voor triage, ik diagnosticeer iedereen met down.quote:Op zaterdag 11 november 2023 15:59 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Jij kan aan iemands neus zien of 'ie arts is?
ja terwijl ik ben echt normaal een hele super-masculiene schrielhans hoorquote:Op zaterdag 11 november 2023 16:01 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Ja heel herkenbaar 😄. Ik huil om de paar jaar als het niet minder is, maar sinds ik kinderen heb komen de tranen echt een stuk sneller op bij dat soort films of gekke nieuwsberichten.
Nou ja, bij gebrek aan andere oplossingen is dat wel wat er overblijft ja.quote:Op zaterdag 11 november 2023 16:00 schreef sp3c het volgende:
[..]
gewoon een paar bommen op flikkeren
of met tanks naar binnenrijdenquote:Op zaterdag 11 november 2023 16:04 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Nou ja, bij gebrek aan andere oplossingen is dat wel wat er overblijft ja.
passen nooit in de liftquote:
dus die corridor zie ik niet doorgaan idd...quote:Ziekenhuisdirecteur: 'Er wordt geschoten op iedereen die beweegt'
Patiënten en medewerkers van het Al-Shifa-ziekenhuis in Gaza-Stad hebben een groot gebrek aan stroom, water en andere levensbehoeftes. Dat zegt ziekenhuisdirecteur Mohammad Abu Salmiya in een interview met de NOS. "Er liggen lichamen op de grond, voor de afdeling Spoedeisende Hulp. We kunnen ze niet begraven, omdat er wordt geschoten op iedereen die beweegt. We kunnen nu geen gewonden behandelen en het is een kwestie van tijd voor ze doodgaan. We hebben geen stroom om ze te behandelen."
Volgens Salmiya hebben de baby's op de couveuseafdeling het zwaar. "Een van hen is overleden omdat er geen stroom, zuurstof en verwarming is. Het is ook zwaar voor de patiënten die afhankelijk zijn van beademingsapparaten." Het internet valt ook regelmatig weg, zegt hij.
De ziekenhuisdirecteur laat weten dat de bombardementen en beschietingen rond het ziekenhuis hevig zijn. Volgens hem staan er 500 meter verderop Israëlische tanks. "Er zijn zelfs scherven op de intensive care terechtgekomen, maar godzijdank viel het mee, anders waren er veel doden gevallen. Er is een mortiergranaat op de vierde verdieping terechtgekomen en een andere mortier kwam terecht op een ander gebouw. We worden van alle kanten beschoten. De toestand is heel zwaar, ik kan het moeilijk beschrijven."
Rond het ziekenhuis zijn zware gevechten gaande tussen het Israëlische leger en Hamas. Het leger heeft het ziekenhuis omsingeld en nadert het steeds dichter. Volgens Israël gebruikt Hamas het gebouw als basis om aanvallen uit te voeren. Daarbij zouden burgers als menselijk schild worden ingezet. Ook zou de terreurorganisatie gebruikmaken van tunnels onder het complex.
fuck de liftquote:Op zaterdag 11 november 2023 16:07 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
passen nooit in de lift
En dit dan?quote:Op zaterdag 11 november 2023 16:10 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
enniewee, ondertussen op de NOS:
[..]
dus die corridor zie ik niet doorgaan idd...
oquote:
Tankcommandant, via de speaker: "Goedemiddag iedereen! Heeft er hier iemand last van oorpijn?"quote:
quote:Op zaterdag 11 november 2023 16:28 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Tankcommandant, via de speaker: "Goedemiddag iedereen! Heeft er hier iemand last van oorpijn?"
*Vuurt 120mm kanon af*
"En nu?"
Je wil toch niet dat de wereld de indruk krijgt dat de enige zielige kindertjes die in Gaza zijn?quote:Op zaterdag 11 november 2023 15:37 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Best wel ziek om zulke jonge kinderen op tv hierover te interviewen, het spijt me om te zeggen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |