Jij denkt dat Russell er wel langs kon?quote:Op zondag 5 november 2023 19:20 schreef Starflyer het volgende:
[..]
In dat geval is het aan Mercedes zelf te wijten, wat nog erger is. Punten weggooien om Hamilton voor Russell te houden.
Met de groeten van drievoudig back-to-back wereldkampioen Verstappen.quote:Op zondag 5 november 2023 19:20 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Omdat die één weekendje ene slechte auto heeft? Kan iedereen overkomen.
Jaquote:Op zondag 5 november 2023 19:22 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Jij denkt dat Russell er wel langs kon?
Best driver of the Mercedes?quote:Op zondag 5 november 2023 19:22 schreef Managarm het volgende:
Ik ben anti-geit, bdotm is de nieuwe...
quote:Op zondag 5 november 2023 19:20 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Omdat die één weekendje ene slechte auto heeft? Kan iedereen overkomen.
Gasssssslieeeeeequote:
Rijdt een prima seizoen en is voor mij duidelijk 1 van de beste van veld. Niet de GOAT natuurlijk.quote:Op zondag 5 november 2023 19:21 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Omdat die niet zoveel bijzonders blijkt zonder suprieure auto.
In het begin ja. Daar vroeg George er zelfs om...quote:Op zondag 5 november 2023 19:22 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Jij denkt dat Russell er wel langs kon?
Had Mercedes ook moeten doen. Maar goed, Duitsers zijn stijfkoppen.quote:Op zondag 5 november 2023 19:23 schreef Sally het volgende:
[..]
In het begin ja. Daar vroeg George er zelfs om...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |