hij zal het Ajax-DNA nog niet hebbenquote:Op zondag 29 oktober 2023 18:23 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ik snap echt niet waarom Mikautadze nooit een kans krijgt, ik weet zeker dat hij die kansen van Brobbey had gemaakt. Ben ondanks de goede 1e helft alsnog doodziek van dit verlies.
Nu hebben we het NAC-DNA met duistere zaakjes en backs die qua niveau eigenlijk geen betaald voetbal moeten spelen .quote:Op zondag 29 oktober 2023 20:36 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
hij zal het Ajax-DNA nog niet hebben
Met deze selectie ga je volgend jaar ook niet meedoen om het kampioenschap. Komende jaren worden tussenjaren als je met deze matige spelers blijft zitten.quote:Op zondag 29 oktober 2023 19:11 schreef Oostblokkert het volgende:
Grappig als mensen roepen dat Ajax nog wel 7e wordt.
Op basis waarvan ook alweer?
Matig is bij sommigen nog zwak uitgedrukt.quote:Op zondag 29 oktober 2023 20:50 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Met deze selectie ga je volgend jaar ook niet meedoen om het kampioenschap. Komende jaren worden tussenjaren als je met deze matige spelers blijft zitten.
Welke fatsoenlijke speler wil er nu instappen?quote:Op zondag 29 oktober 2023 20:28 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
In de winter haal je 1, mogelijk 2, ervaren spelers die de kar kunnen trekken. Eriksen werd al genoemd (al was dat voor komende zomer).
Daarnaast kijk je wie er eventueel echt niet mee kunnen, misschien kan je alvast afscheid nemen.
Daarna ga je bouwen richting komend seizoen. Deel van de spelers kan gewoon wel mee.
En dan moet je er ook nog rekening mee houden dat het geld nu wel iets op is.
Ik verwacht ook niet dat hij z'n seizoenskaart ook snel zal weten te verkopen.quote:Op zondag 29 oktober 2023 20:18 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Zag hem 2 weken geleden nog in het stadion dus dat lijkt me onzin.
Blijkbaar is die jeugdopleiding momenteel zo bedroevend dat er niks beters is.quote:Op zondag 29 oktober 2023 20:56 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Matig is bij sommigen nog zwak uitgedrukt.
Zelfs een simpele links of rechtsback met een goede pass over 5 meter en die weten dat je aan de binnenkant moet dekken ipv buiten .quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:25 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Blijkbaar is die jeugdopleiding momenteel zo bedroevend dat er niks beters is.
https://www.vi.nl/nieuws/(...)sterkingen-voor-ajaxquote:Op zondag 29 oktober 2023 21:32 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Zelfs een simpele links of rechtsback met een goede pass over 5 meter en die weten dat je aan de binnenkant moet dekken ipv buiten .
Al teveel gevraagd blijkbaar.
Jong Ajax staat niet voor niks ook stijf onderaan.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:25 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Blijkbaar is die jeugdopleiding momenteel zo bedroevend dat er niks beters is.
Dan is het toch ergens behoorlijk fout gegaan.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:40 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Jong Ajax staat niet voor niks ook stijf onderaan.
Ook Van 't Schip heeft bij Viaplay gezegd dat er niet veel goeds bij zit . Het is maar weer hopen dat een gekke Sjeik die teveel geld heeft bij ons gaat shoppen want anders kan dit nog een tijd duren.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:39 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
https://www.vi.nl/nieuws/(...)sterkingen-voor-ajax
Van den Boomen zegt dat er teamgenoten zijn die niet goed genoeg zijn. Dat zag zelfs Stevie Wonder weken geleden al.
En versterkingen halen, dan zal er ws eerst weer verkocht moeten worden.
En dan ook gelijk een echte spits kopen, want Brobbey kan gewoon niet. Mensen houden hem nog steeds de hand boven het hoofd, maar die jongen heeft gewoon een gemiddelde dat Ajax spits onwaardig is.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:42 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ook Van 't Schip heeft bij Viaplay gezegd dat er niet veel goeds bij zit . Het is maar weer hopen dat een gekke Sjeik die teveel geld heeft bij ons gaat shoppen want anders kan dit nog een tijd duren.
Laatste goal nog even teruggekeken. Er was veel mensonterend slecht verdedigd vandaag maar die laatste tegengoal.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:42 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ook Van 't Schip heeft bij Viaplay gezegd dat er niet veel goeds bij zit . Het is maar weer hopen dat een gekke Sjeik die teveel geld heeft bij ons gaat shoppen want anders kan dit nog een tijd duren.
Daar komt de afgelopen 5-10 jaar sowieso echt on-Ajaxachtig weinigs vandaan. Heeft ook wel te maken met dat Ajax een koopclub is geworden maar dan nog.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:25 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Blijkbaar is die jeugdopleiding momenteel zo bedroevend dat er niks beters is.
Fijn altijd , spelers die gewoon niks kunnen inschatten en vrij weinig zien aankomen . En dan ook eens aan de buitenkant dekken + gebrekkige handelingssnelheid.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:48 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Laatste goal nog even teruggekeken. Er was veel mensonterend slecht verdedigd vandaag maar die laatste tegengoal.Helmond Sport zou het beter doen. Houten klaas Til die er fluitend 2 verdedigers uitdribbelt en Lozano staat op het moment van de pass nog 15 meter achter Gaaei en kan vervolgens vrij voor de keeper opduiken.
Brobbey heeft een voetafwijking . Staan kromquote:Op zondag 29 oktober 2023 21:45 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
En dan ook gelijk een echte spits kopen, want Brobbey kan gewoon niet. Mensen houden hem nog steeds de hand boven het hoofd, maar die jongen heeft gewoon een gemiddelde dat Ajax spits onwaardig is.
Heb je überhaupt de jaarrekening van Ajax bekeken of lul je maar wat?quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:42 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ook Van 't Schip heeft bij Viaplay gezegd dat er niet veel goeds bij zit . Het is maar weer hopen dat een gekke Sjeik die teveel geld heeft bij ons gaat shoppen want anders kan dit nog een tijd duren.
Wie zegt dat ze dat geld gaan gebruiken na 2 rampzalige zomers ?quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:52 schreef Wotte het volgende:
[..]
Heb je überhaupt de jaarrekening van Ajax bekeken of lul je maar wat?
Natuurlijk gaan ze dat gebruikenquote:Op zondag 29 oktober 2023 21:55 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Wie zegt dat ze dat geld gaan gebruiken na 2 rampzalige zomers ?
Eerst een TD die geen geld uitgeeft aan Ajax-summits en puur op cijfers spelers haalt maar er ook daadwerkelijk naar gaat kijken.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:00 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Natuurlijk gaan ze dat gebruiken.
Ajax is financieel gewoon nog steeds het powerhouse van de NL competitie. Het is alleen een kwestie van dat geld weer eens goed besteden.
Als je Europees niet overwinterd en dit jaar weer CL misloopt mis je gewoon minimaal 80 miljoen in 2 seizoenen. En dan is het nog maar eens afvragen in hoeverre je een normale selectie hebt komend seizoen.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:00 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Natuurlijk gaan ze dat gebruiken.
Ajax is financieel gewoon nog steeds het powerhouse van de NL competitie. Het is alleen een kwestie van dat geld weer eens goed besteden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |