hij zal het Ajax-DNA nog niet hebbenquote:Op zondag 29 oktober 2023 18:23 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ik snap echt niet waarom Mikautadze nooit een kans krijgt, ik weet zeker dat hij die kansen van Brobbey had gemaakt. Ben ondanks de goede 1e helft alsnog doodziek van dit verlies.
Nu hebben we het NAC-DNA met duistere zaakjes en backs die qua niveau eigenlijk geen betaald voetbal moeten spelen .quote:Op zondag 29 oktober 2023 20:36 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
hij zal het Ajax-DNA nog niet hebben
Met deze selectie ga je volgend jaar ook niet meedoen om het kampioenschap. Komende jaren worden tussenjaren als je met deze matige spelers blijft zitten.quote:Op zondag 29 oktober 2023 19:11 schreef Oostblokkert het volgende:
Grappig als mensen roepen dat Ajax nog wel 7e wordt.
Op basis waarvan ook alweer?
Matig is bij sommigen nog zwak uitgedrukt.quote:Op zondag 29 oktober 2023 20:50 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Met deze selectie ga je volgend jaar ook niet meedoen om het kampioenschap. Komende jaren worden tussenjaren als je met deze matige spelers blijft zitten.
Welke fatsoenlijke speler wil er nu instappen?quote:Op zondag 29 oktober 2023 20:28 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
In de winter haal je 1, mogelijk 2, ervaren spelers die de kar kunnen trekken. Eriksen werd al genoemd (al was dat voor komende zomer).
Daarnaast kijk je wie er eventueel echt niet mee kunnen, misschien kan je alvast afscheid nemen.
Daarna ga je bouwen richting komend seizoen. Deel van de spelers kan gewoon wel mee.
En dan moet je er ook nog rekening mee houden dat het geld nu wel iets op is.
Ik verwacht ook niet dat hij z'n seizoenskaart ook snel zal weten te verkopen.quote:Op zondag 29 oktober 2023 20:18 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Zag hem 2 weken geleden nog in het stadion dus dat lijkt me onzin.
Blijkbaar is die jeugdopleiding momenteel zo bedroevend dat er niks beters is.quote:Op zondag 29 oktober 2023 20:56 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Matig is bij sommigen nog zwak uitgedrukt.
Zelfs een simpele links of rechtsback met een goede pass over 5 meter en die weten dat je aan de binnenkant moet dekken ipv buiten .quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:25 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Blijkbaar is die jeugdopleiding momenteel zo bedroevend dat er niks beters is.
https://www.vi.nl/nieuws/(...)sterkingen-voor-ajaxquote:Op zondag 29 oktober 2023 21:32 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Zelfs een simpele links of rechtsback met een goede pass over 5 meter en die weten dat je aan de binnenkant moet dekken ipv buiten .
Al teveel gevraagd blijkbaar.
Jong Ajax staat niet voor niks ook stijf onderaan.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:25 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Blijkbaar is die jeugdopleiding momenteel zo bedroevend dat er niks beters is.
Dan is het toch ergens behoorlijk fout gegaan.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:40 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Jong Ajax staat niet voor niks ook stijf onderaan.
Ook Van 't Schip heeft bij Viaplay gezegd dat er niet veel goeds bij zit . Het is maar weer hopen dat een gekke Sjeik die teveel geld heeft bij ons gaat shoppen want anders kan dit nog een tijd duren.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:39 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
https://www.vi.nl/nieuws/(...)sterkingen-voor-ajax
Van den Boomen zegt dat er teamgenoten zijn die niet goed genoeg zijn. Dat zag zelfs Stevie Wonder weken geleden al.
En versterkingen halen, dan zal er ws eerst weer verkocht moeten worden.
En dan ook gelijk een echte spits kopen, want Brobbey kan gewoon niet. Mensen houden hem nog steeds de hand boven het hoofd, maar die jongen heeft gewoon een gemiddelde dat Ajax spits onwaardig is.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:42 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ook Van 't Schip heeft bij Viaplay gezegd dat er niet veel goeds bij zit . Het is maar weer hopen dat een gekke Sjeik die teveel geld heeft bij ons gaat shoppen want anders kan dit nog een tijd duren.
Laatste goal nog even teruggekeken. Er was veel mensonterend slecht verdedigd vandaag maar die laatste tegengoal.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:42 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ook Van 't Schip heeft bij Viaplay gezegd dat er niet veel goeds bij zit . Het is maar weer hopen dat een gekke Sjeik die teveel geld heeft bij ons gaat shoppen want anders kan dit nog een tijd duren.
Daar komt de afgelopen 5-10 jaar sowieso echt on-Ajaxachtig weinigs vandaan. Heeft ook wel te maken met dat Ajax een koopclub is geworden maar dan nog.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:25 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Blijkbaar is die jeugdopleiding momenteel zo bedroevend dat er niks beters is.
Fijn altijd , spelers die gewoon niks kunnen inschatten en vrij weinig zien aankomen . En dan ook eens aan de buitenkant dekken + gebrekkige handelingssnelheid.quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:48 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Laatste goal nog even teruggekeken. Er was veel mensonterend slecht verdedigd vandaag maar die laatste tegengoal.Helmond Sport zou het beter doen. Houten klaas Til die er fluitend 2 verdedigers uitdribbelt en Lozano staat op het moment van de pass nog 15 meter achter Gaaei en kan vervolgens vrij voor de keeper opduiken.
Brobbey heeft een voetafwijking . Staan kromquote:Op zondag 29 oktober 2023 21:45 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
En dan ook gelijk een echte spits kopen, want Brobbey kan gewoon niet. Mensen houden hem nog steeds de hand boven het hoofd, maar die jongen heeft gewoon een gemiddelde dat Ajax spits onwaardig is.
Heb je überhaupt de jaarrekening van Ajax bekeken of lul je maar wat?quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:42 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ook Van 't Schip heeft bij Viaplay gezegd dat er niet veel goeds bij zit . Het is maar weer hopen dat een gekke Sjeik die teveel geld heeft bij ons gaat shoppen want anders kan dit nog een tijd duren.
Wie zegt dat ze dat geld gaan gebruiken na 2 rampzalige zomers ?quote:Op zondag 29 oktober 2023 21:52 schreef Wotte het volgende:
[..]
Heb je überhaupt de jaarrekening van Ajax bekeken of lul je maar wat?
Natuurlijk gaan ze dat gebruikenquote:Op zondag 29 oktober 2023 21:55 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Wie zegt dat ze dat geld gaan gebruiken na 2 rampzalige zomers ?
Eerst een TD die geen geld uitgeeft aan Ajax-summits en puur op cijfers spelers haalt maar er ook daadwerkelijk naar gaat kijken.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:00 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Natuurlijk gaan ze dat gebruiken.
Ajax is financieel gewoon nog steeds het powerhouse van de NL competitie. Het is alleen een kwestie van dat geld weer eens goed besteden.
Als je Europees niet overwinterd en dit jaar weer CL misloopt mis je gewoon minimaal 80 miljoen in 2 seizoenen. En dan is het nog maar eens afvragen in hoeverre je een normale selectie hebt komend seizoen.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:00 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Natuurlijk gaan ze dat gebruiken.
Ajax is financieel gewoon nog steeds het powerhouse van de NL competitie. Het is alleen een kwestie van dat geld weer eens goed besteden.
Ajax kan dat prima lijen joh. Ook die miskopen gaan gewoon weer voor veel meer dan ze eigenlijk waard zijn weg en voor Bergwijn zullen ze ook wel een achterlijk bedrag krijgen.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:03 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Als je Europees niet overwinterd en dit jaar weer CL misloopt mis je gewoon minimaal 80 miljoen in 2 seizoenen. En dan is het nog maar eens afvragen in hoeverre je een normale selectie hebt komend seizoen.
Bergwijn was vandaag nog ziedend en beweerde dat hij blijft.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:06 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ajax kan dat prima lijen joh. Ook die miskopen gaan gewoon weer voor veel meer dan ze eigenlijk waard zijn weg en voor Bergwijn zullen ze ook wel een achterlijk bedrag krijgen.
Hij kan roepen wat ie wil, als er echt een serieus bod komt is het jong weg verwacht ik.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:07 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Bergwijn was vandaag nog ziedend en beweerde dat hij blijft.
https://www.nu.nl/voetbal(...)eeren-bommetjes.html
Van mij mag hij vertrekken, duurste miskoop ooit.
Een van de slechtere spelers van Ajax de laatste anderhalf jaar, ik snap niet wat ze in hem zien. Misschien omdat hij in oranje speelt, maar ook daar is hij altijd onzichtbaar.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Hij kan roepen wat ie wil, als er echt een serieus bod komt is het jong weg verwacht ik.
Ik snap er ook geen reet van, alleen al puur op snelheid zou hij één van de beste vleugelspelers van de ED moeten zijn, dat was hij bij PSV al. Maar hij bakt er echt weinig van ja.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:12 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Een van de slechtere spelers van Ajax de laatste anderhalf jaar, ik snap niet wat ze in hem zien. Misschien omdat hij in oranje speelt, maar ook daar is hij altijd onzichtbaar.
Hij stond niet voor niks wissel bij de spurs. De eerste wedstrijden bij Ajax deed hij het leuk, tegen de kleine clubjes. Daarna heeft hij weinig meer laten zien. Oogt log, traag en slecht geconditioneerd.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:13 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik snap er ook geen reet van, alleen al puur op snelheid zou hij één van de beste vleugelspelers van de ED moeten zijn, dat was hij bij PSV al. Maar hij bakt er echt weinig van ja.
Hij loopt er idd al een jaar of anderhalf bij alsof hij er allemaal niet zoveel zin in heeft. Denk dat hij een zichzelf ook veel beter vindt dan hij is. In de basis is het gewoon een snelle draver die doelgericht is. Zo zou hij eigenlijk ook moeten spelen, en dan dienend naar het elftal toe.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:16 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Hij stond niet voor niks wissel bij de spurs. De eerste wedstrijden bij Ajax deed hij het leuk, tegen de kleine clubjes. Daarna heeft hij weinig meer laten zien. Oogt log, traag en slecht geconditioneerd.
Was vorig seizoen al ruk.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:22 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Hij loopt er idd al een jaar of anderhalf bij alsof hij er allemaal niet zoveel zin in heeft. Denk dat hij een zichzelf ook veel beter vindt dan hij is. In de basis is het gewoon een snelle draver die doelgericht is. Zo zou hij eigenlijk ook moeten spelen, en dan dienend naar het elftal toe.
Voor 17 miljoen teruggehaald hè.. 17quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:46 schreef Frozen-assassin het volgende:
Brobbey met zijn gemiste kansen lol dat kan toch niet jongens
Zegt niks geks toch?quote:Op zondag 29 oktober 2023 23:03 schreef KlapMongeaul het volgende:
Van der Vaart
https://www.voetbalprimeu(...)voor-degradatie.html
Van der Vaart moet wat minder drinken. Denk dat we nog problemen gaan krijgen met play offs voor Europees voetbal. Verder niet.quote:Op zondag 29 oktober 2023 23:03 schreef KlapMongeaul het volgende:
Van der Vaart
https://www.voetbalprimeu(...)voor-degradatie.html
quote:
Volgens Tjacka wel.quote:Op zondag 29 oktober 2023 23:28 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Van der Vaart moet wat minder drinken. Denk dat we nog problemen gaan krijgen met play offs voor Europees voetbal. Verder niet.
Tjacka is een beetje beperktquote:Op zondag 29 oktober 2023 23:29 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
[..]
Volgens Tjacka wel.
Ik zie dit Ajax ook niet zo snel winnen van Volendam.
Misschien ook iemand die kan scoren?quote:Op zondag 29 oktober 2023 23:37 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Als John morgen gewoon even beginy met het zoeken van twee nieuwe backs in de jeugd gaat het vanzelf wel weer lopen.
Toch is het scorend vermogen niet het grootste probleemquote:Op zondag 29 oktober 2023 23:38 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Misschien ook iemand die kan scoren?
Dat zullen ze bij Volendam ook zeggen met 2 goals minder.quote:Op zondag 29 oktober 2023 23:45 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Toch is het scorend vermogen niet het grootste probleem
Die Nederlanders komen op de fiets nog hoor. Daarbij PSV koopt en huurt met pakweg 40 miljoen een paar halve garen en Lozano en staat stijf bovenaan.quote:Op maandag 30 oktober 2023 00:21 schreef TLC het volgende:
En wie is zo gek genoeg om trainer te worden na van t' Schip ?
Ik denk niet dat er veel staan te springen om deze vacature eerlijk gezegd
quote:Op maandag 30 oktober 2023 00:31 schreef Wotte het volgende:
[..]
Die Nederlanders komen op de fiets nog hoor. Daarbij PSV koopt en huurt met pakweg 40 miljoen een paar halve garen en Lozano en staat stijf bovenaan.
Alsof Ajax dat niet wint.quote:Op maandag 30 oktober 2023 07:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
Als je donderdag niet van Volendam wint heb je wel echt een probleem.
De wedstrijd van gisteren liet in ieder geval zien dat er genoeg voetbal in zit. Iets compacter staan en het vertrouwen komt wel.quote:Op maandag 30 oktober 2023 07:38 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ik ben ook bang voor degradatie. Niet vanwege kwaliteit want dat is er voldoende om niet te degraderen. Het grootste probleem is het gebrek aan structuur en zelfvertrouwen. Elke wedstrijd weer zie je dat er een aantal spelers heel diep door het ijs zakken, vervolgens wisselt de trainer die spelers en zakken de vervangers door het ijs omdat de eis direct perfectie is. Lukt dat niet kun je er immers meteen weer naast staan. Iets wat logisch is want er moét nu gewonnen worden.
De spelers die niet presteren zoals Taylor, Bergwijn en Brobbey maar wel basis staan haal je er niet uit omdat zij nog voor enige structuur zorgen. Helaas zijn dit nou juist spelers die gewisseld kunnen worden nodig hebben om scherp te blijven en te kunnen groeien.
Ik vind het oprecht een heel gevaarlijke cocktail met gebroken spelers, de absolute noodzaak om te gaan winnen en gebrek aan kwaliteit in de gehele organisatie.
Ja maar dit zeggen we het hele seizoen al? En juist de tegengoal die je, door te weinig kwaliteit, krijgt maakt direct het broze zelfvertrouwen weer kapot.quote:Op maandag 30 oktober 2023 07:41 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
De wedstrijd van gisteren liet in ieder geval zien dat er genoeg voetbal in zit. Iets compacter staan en het vertrouwen komt wel.
Degradatie ben ik ook niet bang voor hoor, het blijft ook nog steeds wat vertekend met 2 wedstrijden minder.quote:Op maandag 30 oktober 2023 07:41 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
De wedstrijd van gisteren liet in ieder geval zien dat er genoeg voetbal in zit. Iets compacter staan en het vertrouwen komt wel.
Een beetje zoals Volendam dat ook heeft.quote:Op maandag 30 oktober 2023 07:49 schreef Immerdebestebob het volgende:
Het probleem is wel dat Ajax ook een groot probleem heeft als een matige tegenstander op de counter gaat spelen.
quote:Ajax en John van ‘t Schip definitief akkoord: interim-coach maandag al voor de groep
John van ‘t Schip maakt definitief het seizoen af als interim-coach van Ajax. De 59-jarige oud-speler van de club begint maandag al aan zijn eerste werkdag en zal dan ook worden gepresenteerd. Van ‘t Schip zal in Amsterdam worden bijgestaan door oude bekende Michael Valkanis.
Johan Inan 30-10-23, 07:30 Laatste update: 07:36
Nu maar hopen dat Johnny een beetje een piepolmanager is.quote:Op maandag 30 oktober 2023 07:38 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ik ben ook bang voor degradatie. Niet vanwege kwaliteit want dat is er voldoende om niet te degraderen. Het grootste probleem is het gebrek aan structuur en zelfvertrouwen. Elke wedstrijd weer zie je dat er een aantal spelers heel diep door het ijs zakken, vervolgens wisselt de trainer die spelers en zakken de vervangers door het ijs omdat de eis direct perfectie is. Lukt dat niet kun je er immers meteen weer naast staan. Iets wat logisch is want er moét nu gewonnen worden.
De spelers die niet presteren zoals Taylor, Bergwijn en Brobbey maar wel basis staan haal je er niet uit omdat zij nog voor enige structuur zorgen. Helaas zijn dit nou juist spelers die gewisseld kunnen worden nodig hebben om scherp te blijven en te kunnen groeien.
Ik vind het oprecht een heel gevaarlijke cocktail met gebroken spelers, de absolute noodzaak om te gaan winnen en gebrek aan kwaliteit in de gehele organisatie.
er staat ook helemaal niet dat ajax vandaag traintquote:Op maandag 30 oktober 2023 08:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Raar bericht. Ajax traint vandaag helemaal niet.
Dat hebben we wel vaker gezegd over clubs die nooit zouden degraderen.quote:
Ik zag gisteren voor het eerst dit seizoen wel een idee bij het spel van Ajax. Soit, dat was louter de eerste helft maar er zat wel een gedachte achter. Als ze dat nu vaker weten te bewerkstelligen dan gaat Ajax gewoon in de top6 eindigen dit seizoen.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat hebben we wel vaker gezegd over clubs die nooit zouden degraderen.
overwintertquote:Op zondag 29 oktober 2023 22:03 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Als je Europees niet overwinterd en dit jaar weer CL misloopt mis je gewoon minimaal 80 miljoen in 2 seizoenen. En dan is het nog maar eens afvragen in hoeverre je een normale selectie hebt komend seizoen.
Top 6 lijkt me wat hoog maar degradatie weer wat laag, uiteindelijk maakt het me ook niet zoveel uit of ze 6e of 10e worden als het maar meer op voetbal gaat lijken.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:24 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik zag gisteren voor het eerst dit seizoen wel een idee bij het spel van Ajax. Soit, dat was louter de eerste helft maar er zat wel een gedachte achter. Als ze dat nu vaker weten te bewerkstelligen dan gaat Ajax gewoon in de top6 eindigen dit seizoen.
Ze moeten alleen snel afscheid nemen van die Gaaei. Die man kan er echt niets van. Ook Sutalo geeft enorm te denken.
Ja, wellicht. Maar linkerrijtje moet echt wel mogelijk zijn. Daarbij heeft Ajax de top nu al gehad, AZ, Feyenoord, Twente & PSV. Alle 4 verloren. Ajax-onwaardig maar gezien deze selectie niet verwonderlijk. Nu krijgen ze de op papier wat makkelijkere tegenstanders. En natuurlijk kan dit Ajax van iedereen verliezen want het lijkt nergens op. Maar met een nieuwe trainer komt er misschien nieuw @Elan in het elftal.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
Top 6 lijkt me wat hoog maar degradatie weer wat laag, uiteindelijk maakt het me ook niet zoveel uit of ze 6e of 10e worden als het maar meer op voetbal gaat lijken.
Gaeei is wel echt heel slecht. Sutalo weet ik niet zo goed, je wordt geen international van Kroatië als je helemaal niks kan.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:24 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik zag gisteren voor het eerst dit seizoen wel een idee bij het spel van Ajax. Soit, dat was louter de eerste helft maar er zat wel een gedachte achter. Als ze dat nu vaker weten te bewerkstelligen dan gaat Ajax gewoon in de top6 eindigen dit seizoen.
Ze moeten alleen snel afscheid nemen van die Gaaei. Die man kan er echt niets van. Ook Sutalo geeft enorm te denken.
Buiten de top 4 en misschien Sparta zie ik geen ploeg die consistent kan blijven ballen.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:30 schreef klaasweetalles het volgende:
Of ajax echt in de top 6 kan eindigen is allemaal afhankelijk van andere clubs die nu in die top 6 staan
we moeten nu niet gaan doen of die clubs ineens geen punten meer gaan halen.....
Ik ben niet overtuigd ook wat ik gisteren weer zag
Het is gewoon een elftal voor het rechterrijtje op dit moment
Daar verbaas ik me ook over. Maar je ziet het bij Ajax geregeld helemaal de mist in gaan bij hem. Het gaat mij te ver dat louter op 'gebrek aan vertrouwen' te gooien.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Gaeei is wel echt heel slecht. Sutalo weet ik niet zo goed, je wordt geen international van Kroatië als je helemaal niks kan.
Ik vond Avila gisteren toch echt wel de slechtste verdediger en verder is het tegen Ajax wel therapie voor clubs en spelers, Utrecht wint, Lozano kreeg de rode loper om z'n terugkeer naar de eredivisie te vieren.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Gaeei is wel echt heel slecht. Sutalo weet ik niet zo goed, je wordt geen international van Kroatië als je helemaal niks kan.
op zich is het mogelijkquote:Op maandag 30 oktober 2023 08:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Buiten de top 4 en misschien Sparta zie ik geen ploeg die consistent kan blijven ballen.
PSV viel me ook wel tegen gisteren, ik had echt een 3-0 bij rust verwacht maar dat had zomaar andersom kunnen zijn, het kwam allemaal nog goed verder maar dat is wat anders dan goed zijn.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Buiten de top 4 en misschien Sparta zie ik geen ploeg die consistent kan blijven ballen.
Verkeerd systeem/bepaalde coaching nodig wellicht. Maar het is zeker heel zwak. Avila werd ook vaak voorbij gelopen. Middenveld was gisteren ook weer maar 1 helft goed, Taylor zakte vooral zwaar door het ijs in het tweede bedrijf.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:32 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Daar verbaas ik me ook over. Maar je ziet het bij Ajax geregeld helemaal de mist in gaan bij hem. Het gaat mij te ver dat louter op 'gebrek aan vertrouwen' te gooien.
Het was heel slecht ja de eerste helft en het middenveld stond totaal verkeerd, bovendien ging het steeds mis met druk zetten.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:34 schreef Tarado het volgende:
[..]
PSV viel me ook wel tegen gisteren, ik had echt een 3-0 bij rust verwacht maar dat had zomaar andersom kunnen zijn, het kwam allemaal nog goed verder maar dat is wat anders dan goed zijn.
Je vergeet er nog een paar brobby, berghuis. bergwijnquote:Op maandag 30 oktober 2023 08:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Verkeerd systeem/bepaalde coaching nodig wellicht. Maar het is zeker heel zwak. Avila werd ook vaak voorbij gelopen. Middenveld was gisteren ook weer maar 1 helft goed, Taylor zakte vooral zwaar door het ijs in het tweede bedrijf.
Ik denk dat Avila, maar zeker ook Gaei heel blij zijn dat Van Gaal niet de trainer gaat zijn want dan wordt het heel snel de Bryan Roy-route. Die is daar echt meedogenloos in geweest altijd.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vond Avila gisteren toch echt wel de slechtste verdediger en verder is het tegen Ajax wel therapie voor clubs en spelers, Utrecht wint, Lozano kreeg de rode loper om z'n terugkeer naar de eredivisie te vieren.
quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:38 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Je vergeet er nog een paar brobby, berghuis. bergwijn
die waren net zo slecht als al die verdigers
wie was er wel goed
het ligt niet alleen aan de defensie
verdedigen begint in de voorhoede en dan doet heel het elftal mee
ik zie de aanvallers van ajax never nooit aanvalsopbouw van de tegenstander verstoren zoals feyenoord dat doet
bergwijn en brobby berghuis kunnen dat helemaal niet
waardoor de druk op je defensie constant groot is
dus ligt het alleen aan de verdedigers bij ajax? Nee het hele elftal faalt
Avila was echt niet normaal. Iedere keer als Bakayoko met de bal op hem afkwam wist je dat hij erlangs zou gaanquote:Op maandag 30 oktober 2023 08:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vond Avila gisteren toch echt wel de slechtste verdediger en verder is het tegen Ajax wel therapie voor clubs en spelers, Utrecht wint, Lozano kreeg de rode loper om z'n terugkeer naar de eredivisie te vieren.
Die Salah is misschien ook een matige back maar dit was toch schrijnend om te zien hoe vaak hij Bakayoko kwijt was. Verder reageerde Maduro niet goed op die omzetting van Bosz, al had je als je een beetje de kansen benut met een ruimere voorsprong gaan rusten.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:49 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Avila was echt niet normaal. Iedere keer als Bakayoko met de bal op hem afkwam wist je dat hij erlangs zou gaan
Ik zou beiden erbij laten, die Griek die Van t Schip wil meenemen lijkt me ook de verlosser niet.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:52 schreef TheVulture het volgende:
De T met Valentijn weer op de brommer dat het onbestaanbaar is dat ze Maduro en Vos als groentjes maar liefst een hele week de scherven van Steijn hebben laten opruimen.![]()
Maduro hoort blijkbaar vandaag of hij in de staf van Van 't Schip mag blijven, dat lijkt me toch wel het minste wat je met die jongen kan doen, die heeft deze week wel aangetoond dat ie vrij snel stappen kan zetten. Dan zou ik denk ik eerder afscheid nemen van Bakkati.
Ja dat kan ook, als er 3 assistenten blijven. Vos moet je terug sturen naar Jong Ajax om daar die jongens te helpen ontwikkelen.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik zou beiden erbij laten, die Griek die Van t Schip wil meenemen lijkt me ook de verlosser niet.
Je hebt ook nog die mocro.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:57 schreef Frozen-assassin het volgende:
Me dunkt dat Vos terug gaat naar Jong Ajax dan hoeft er niemand weg toch?
op \zoek naar een verlosserquote:Op maandag 30 oktober 2023 08:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik zou beiden erbij laten, die Griek die Van t Schip wil meenemen lijkt me ook de verlosser niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |