Ik vind Stengs als een van de weinigen vandaag goed spelen eigenlijk.quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:13 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik overdrijf een beetje. Soms. Wellicht een tikkie.
Maar Stengs op rechtsbuiten in zo'n wedstrijd werkt gewoon niet. Die jongen heeft daar de werkethiek niet voor, laat hem maar lekker ballen op het middenveld. Heeft Santi veel meer aan.
Nog niet fit genoeg.quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:13 schreef Erasmus het volgende:
Ik snapte sowieso al niet waarom Luka niet in de basis stond vandaag, maar soit (dacht ik).
Hij speelt goed ja. Maar zo snel Twente de bal heeft heb je gewoon niet zoveel aan hem, alles loopt dan via Smal en Twente is onder de druk weg.quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:13 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik vind Stengs als een van de weinigen vandaag goed spelen eigenlijk.
Zou hem op 10 zetten, de Pax naar rechts en Ivanusec erin voor Zerrouki. Laatstgenoemde speelt heel zwak.
Is een paar weken eruit geweest, mist de nodige wedstrijdritmequote:Op zondag 29 oktober 2023 13:13 schreef Erasmus het volgende:
Ik snapte sowieso al niet waarom Luka niet in de basis stond vandaag, maar soit (dacht ik).
Terecht. Frustrerende wedstrijd.quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:14 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Heb de pallet maar weer uit de kelder gehaald. @:Zipportal
quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:14 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Heb de pallet maar weer uit de kelder gehaald. @:Zipportal
Het ligt echt niet aan Twente dat Feyenoord zo absurd slecht speelt joh, dat ligt toch echt volledig bij Feyenoord zelf.quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Twente speelt een beetje hetzelfde als Fortuna begin dit seizoen, maar dan lastiger.
Ik vind ook dat het iets teveel op Twente wordt gegooid ja. Je haalt zelf gewoon het niveau niet. De meest simpele dingen gaan vandaag fout. Opbouwend zijn Geertruida en Hancko vandaag echt om te janken, terwijl ze daar normaal best aardig in zijn. Zerrouki speelt bedroevend, Wieffer levert regelmatig ballen in.quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:17 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het ligt echt niet aan Twente dat Feyenoord zo absurd slecht speelt joh, dat ligt toch echt volledig bij Feyenoord zelf.
Beide kunnen tegelijk kloppen. Wij spelen heel slecht, de meest makkelijke passes komen niet aan. Én Twente ontregeld het goed.quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:17 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik vind ook dat het iets teveel op Twente wordt gegooid ja. Je haalt zelf gewoon het niveau niet. De meest simpele dingen gaan vandaag fout.
Dat komt omdat Twente het heel goed neerzet waardoor we geen kant op kunnen. Dat doen ze echt heel goed hoor.quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:17 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik vind ook dat het iets teveel op Twente wordt gegooid ja. Je haalt zelf gewoon het niveau niet. De meest simpele dingen gaan vandaag fout. Opbouwend zijn Geertruida en Hancko vandaag echt om te janken, terwijl ze daar normaal best aardig in zijn. Zerrouki speelt bedroevend, Wieffer levert regelmatig ballen in.
Nee, het is niet best.
Ik ga het weer op mijn stokpaardje gooien: namelijk dat de spelers mentaal niet fit zijn. Toch te veel gaan zweven na woensdag en niet terug op aarde gekregen door Slot.quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:17 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik vind ook dat het iets teveel op Twente wordt gegooid ja. Je haalt zelf gewoon het niveau niet. De meest simpele dingen gaan vandaag fout.
quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:20 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik ga het weer op mijn stokpaardje gooien: namelijk dat de spelers mentaal niet fit zijn. Toch te veel gaan zweven na woensdag en niet terug op aarde gekregen door Slot.
Je zag het al vanaf minuut 1 eigenlijk. Ze sjokken maar wat over het veld en lopen te zeiken op elkaar, de tegenstander en de scheids. Zoals je zegt gaan inderdaad de meest simpele dingen fout. Heb niet één fatsoenlijke aanvallende combinatie gezien, maar wel talloze onbegrepen passes.
Niet mee eens. Want ook de simpele ballen leveren ze in. Of een Zerrouki die even voor de goal langs een passje wil geven (lol)quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:20 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat komt omdat Twente het heel goed neerzet waardoor we geen kant op kunnen.
Ga je nou op de aTypisch tour door alleen maar 'quote:
Het is een combinatie. Tegen een mindere tegenstander had het echt geen 1-0 gestaanquote:Op zondag 29 oktober 2023 13:17 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het ligt echt niet aan Twente dat Feyenoord zo absurd slecht speelt joh, dat ligt toch echt volledig bij Feyenoord zelf.
Dat komt dus juist weer omdat hij vastgezet werd en geen kant op kon met die bal, dus maakt hij een (zeer) slechte beslissing om hem door het midden te passen om daar maar de ruimte te vinden in plaats van hem terugspelen. En dat was onmogelijk.quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:20 schreef fetX het volgende:
[..]
Niet mee eens. Want ook de simpele ballen leveren ze in. Of een Zerrouki die even voor de goal langs een passje wil geven (lol)
Dat sjokken en zeiken zie ik helemaal nietquote:Op zondag 29 oktober 2023 13:20 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik ga het weer op mijn stokpaardje gooien: namelijk dat de spelers mentaal niet fit zijn. Toch te veel gaan zweven na woensdag en niet terug op aarde gekregen door Slot.
Je zag het al vanaf minuut 1 eigenlijk. Ze sjokken maar wat over het veld en lopen te zeiken op elkaar, de tegenstander en de scheids. Zoals je zegt gaan inderdaad de meest simpele dingen fout. Heb niet één fatsoenlijke aanvallende combinatie gezien, maar wel talloze onbegrepen passes.
Maar ligt het aan het drukzetten van Twente dat hij werd vastgezet. Of lag het aan het feit dat iedereen bij Feyenoord stil staat en niemand de moeite nam om vrij te lopen en hem een optie te geven?quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:22 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat komt dus juist weer omdat hij vastgezet werd en geen kant op kon met die bal, dus maakt hij een (zeer) slechte beslissing om hem door het midden te passen om daar maar de ruimte te vinden in plaats van hem terugspelen. En dat was onmogelijk.
Juist als de drukzetting van de tegenstander heel vervelend en kort is gaan heel simpele dingen ineens fout.
Het slaat gewoonweg nergens op dat je zegt dat ze onder Slot zijn gaan zweven. Ze werken keihard en bovendien is dat nog letterlijk nooit een patroon geweest dat ze ‘zweven’.quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:21 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ga je nou op de aTypisch tour door alleen maar '' te posten wanneer je het ergens niet mee eens bent?
Vind het wat risicovol met de beweeglijke Ugalde, maar hopelijk gaat het helpenquote:Op zondag 29 oktober 2023 13:24 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Doet Slot heel vaak als hij een achterstand goed moet maken
Altijd al armoede gevonden jongens terughalen.quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:25 schreef TweedeKlum het volgende:
Nieuwkoop is een miskoop, zoveel is wel duidelijk, heeft gewoon niet het niveau.
Unnerstall is echt een uitstekende keeper.quote:Op zondag 29 oktober 2023 13:28 schreef ashardalan het volgende:
[..]
Irritant idd dat die keeper z'n werk goed deed daar
Yep... Tijd dat hij vertrektquote:Op zondag 29 oktober 2023 13:29 schreef fetX het volgende:
[..]
Unnerstall is echt een uitstekende keeper.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |