Wat doe jij voor werk? 7 dagen werken... poeh.quote:Op zondag 29 oktober 2023 12:22 schreef ...TomTom het volgende:
Lekker een weekje geen 7daagse werkweek. Ik schakel ook in.
Kijk normaal op het werk wel, maar thuis kijken is toch fijner hah.
Da's niet echt een maatstafquote:Op zondag 29 oktober 2023 12:22 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Het wordt een lastige wedstrijd voor Feyenoord, zelfs Ajax ging hier met 3-1 onderuit.
Die gaan ook bij Telstar onderuit.quote:Op zondag 29 oktober 2023 12:22 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Het wordt een lastige wedstrijd voor Feyenoord, zelfs Ajax ging hier met 3-1 onderuit.
quote:Op zondag 29 oktober 2023 12:23 schreef bbuddybb het volgende:
[..]
Wat doe jij voor werk? 7 dagen werken... poeh.
Feyenoord is ajax in alle opzichten voorbij.quote:Op zondag 29 oktober 2023 12:22 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Het wordt een lastige wedstrijd voor Feyenoord, zelfs Ajax ging hier met 3-1 onderuit.
Werk in de veevoeder industrie. Heb een jaar of 7 geleden een hersenbloeding gehad, was hiervoor luchtverkeersleider.quote:Op zondag 29 oktober 2023 12:23 schreef bbuddybb het volgende:
[..]
Wat doe jij voor werk? 7 dagen werken... poeh.
quote:Op zondag 29 oktober 2023 12:25 schreef TweedeKlum het volgende:
De heertjes gaan toch niet naast hun schoenen lopen?
Zie je wel vaker na zoveel lof.quote:
Lekker bezig.quote:Op zondag 29 oktober 2023 12:27 schreef ...TomTom het volgende:
[..]
Werk in de veevoeder industrie. Heb een jaar of 7 geleden een hersenbloeding gehad, was hiervoor luchtverkeersleider.
Nu weer opgewerkt tot hoofd-planning. Hoofd ict en nog wat andere dingen erbij. Maar is een grote firma. Dus veel lokaties, ook in het buitenland.
Terwijl we daar wel recht op hadden, maar dat is wat anders.quote:Op zondag 29 oktober 2023 12:29 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
Blijkbaar hebben we hier niet gewonnen sinds 2018.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |