absoluut mee eens, en ik ben het ook absoluut oneens om de Islam als geïsoleerde probleem religie te zien. Naar mijn idee is elke religie namelijk gelijkwaardige onzin. Verbieden kan niet en is ook zinloos, maar je kan als maatschappij wel inzetten op verregaande secularisering en ridiculisering van religie.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:04 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Een religie in het geheel uitsluiten hoort niet in een vrije wereld.
Islam is geen religie maar een totalitair wereldbeeld net zo als het Nazismequote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:04 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Een religie in het geheel uitsluiten hoort niet in een vrije wereld.
Het is voornamelijk tenenkrommend dat men hier wél een artikel aan wil wijden, maar doodleuk verzwijgt van er vanuit de andere kant allemaal op sociale media wordt gezet. Het is zo hypocriet deze selectieve verontwaardiging.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 13:57 schreef Eightyone het volgende:
Uit het NOS-blog:
[..]
(Tiktok, sowieso al een twijfelachtig medium.)
Ramallah is niet in de Gaza-strook.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 13:53 schreef HowardRoark het volgende:
Apart hoor dit soort teksten. We moeten van radicale activisten, vermeende experts en de media geregeld horen dat dit eigenlijk allemaal onschuldige, vredelievende burgers zijn, die gewoon een tweestatenoplossing willen?
De mening van de rede en de logica, maar niet jouw mening.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:07 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Het is niet mijn eigen persoonlijke mening maar de mening van de rede en de logica, probeer die te volgen aub.
Nee er zit een enorm wezenlijk verschil in, de andere wereldreligies hebben geen universele heilige plicht om jou te bekeren of te doden.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:08 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
absoluut mee eens, en ik ben het ook absoluut oneens om de Islam als geïsoleerde probleem religie te zien. Naar mijn idee is elke religie namelijk gelijkwaardige onzin. Verbieden kan niet en is ook zinloos, maar je kan als maatschappij wel inzetten op verregaande secularisering en ridiculisering van religie.
Voor mij zijn Conservatieve islamieten net zo koddig en bespottelijk als ultra gereformeerde gekkies uit schubbenkutteveen.
Zelfde onwaarheid, alleen een ander pakje, beiden even bespottelijk en achterlijk, nee je kan het niet verbieden, maar je kan het wel marginaliseren tot daar waar het hoort, thuis achter de gordijntjes.
Met je rare hekserij
Jammer dat je niet haptquote:
Omdat het Christendom dat 1500 jaar geleden al een paar eeuwen achter elkaar deed.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:11 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Nee er zit een enorm wezenlijk verschil in, de andere wereldreligies hebben geen universele heilige plicht om jou te bekeren of te doden.
https://www.hpdetijd.nl/2017-08-31/myanmar-genocide/quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:11 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Nee er zit een enorm wezenlijk verschil in, de andere wereldreligies hebben geen universele heilige plicht om jou te bekeren of te doden.
Boeddhisten krijgen geen 72 maagden als ze zich opofferen voor hun geloof bijvoorbeeld.
Israël wil gewoon in vrede de West Bank koloniseren zonder telkens lastiggevallen te worden door die vervelende Arabieren.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:15 schreef damsco het volgende:
Eigenlijk kunnen we de hele discussie wel als volgt samenvatten: Israël wil vrede en rustig leven maar de buren willen dat niet. Resultaat is oorlog.
Dan moeten Israel eerst stoppen met steeds meer nederzeettingen in Palestine bouwenquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:15 schreef damsco het volgende:
Eigenlijk kunnen we de hele discussie wel als volgt samenvatten: Israël wil vrede en rustig leven maar de buren willen dat niet. Resultaat is oorlog.
Klopt en ze hadden daar allerlei tijdelijke redenen voor maar ze zijn daarmee uiteindelijk gestopt, omdat het nergens in de heilige schriften en de leer beschreven staat dat ze dat moeten doen om in de hemel te geraken.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:14 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Omdat het Christendom dat 1500 jaar geleden al een paar eeuwen achter elkaar deed.
Als mijn familieleden om zouden komen door een luchtaanval acht ik de kans groot dat ik niets liever zou willen dan de bommengooiers met gelijke munt terug te betalen.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:10 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ramallah is niet in de Gaza-strook.
En jij denkt dat een deel van de burgers niet juist meer en meer opgehitst worden doordat Israel constant flatgebouwen, scholen en dat soort onschuldige locaties aan het bombarderen is?
Er zijn al bijna 10.000 onschuldige burgers uitgemoord door Israël.
En jij denkt dat daardoor de haat tegen Israël niet erger wordt?
Nou ja, volgens mij hebben ze vrij weinig weerstand daarquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:16 schreef Perrin het volgende:
[..]
Israël wil gewoon in vrede de West Bank koloniseren zonder telkens lastiggevallen te worden door die vervelende Arabieren.
Dat is de Zionisme ideologie ook. En fuck wat hebben we een last van die gasten zeg. De hele wereld moet telkens buigen naar hun wensen. Ik wiens geen Sharia en ook geen zionisme.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:09 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Islam is geen religie maar een totalitair wereldbeeld net zo als het Nazisme
Israel bombardeert terreur doelen en probeert burger slachtoffers te voorkomen. Israel belegert een vijandige staat en laat tegelijkertijd hulpgoederen door. Dat vind ik geen oorlogsmisdaden.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 13:32 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Terroristen steuner gespot.
[..]
Je maakt een grapje toch?
Of wil je het bombarderen van burgers geen oorlogsmisdaad noemen?
Of het onthouden van water, voedsel en medicijnen aan burgers?
Als je dat geen oorlogsmisdaden zou vinden (wat het overigens wettelijk is) dan heb je een steekje los.
[..]
Je weet dat de Palestijnen dag in dag uit worden vermoord en weggepest door de Israelieten hè? Al tientallen jaren.
Dus die actie is ook uitgelokt. Dus hoe ver wil je gaan? Iets met een cirkel.
Terug pakken is tot daar aan toe.
Burgers bombarderen (om maar 1 ding te noemen) kan gwn echt niet.
Wat een onzin.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:00 schreef UitStraling het volgende:
Eigenlijk is dit het hele probleempje al eeuwenlang, In the Muslim community, the holy war or Jihad is a religious duty, because of the universalism of the Muslim mission and the obligation to convert everybody to Islam either by persuasion or by (lethal) force.
Stapje 1 is de Islam als een terroristische organisatie betitelen, je kunt immers niet in vrijheid leven met een buurman die (verplicht vanuit zijn geloof) uit is op jouw dood of bekering.
Lijkt me een vrij effectieve shortcut naar het tegenovergestelde van vrede.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:26 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat een onzin.
Ja, dat zal echt voor vrede gaan zorgen.![]()
Ook in het verleden heeft het nooit succes gehad mensen te dwingen van hun geloof af te stappen.
Pure propaganda.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:27 schreef Perrin het volgende:
Zouden er veel Gazanen naar deze boodschap kijken?
[ twitter ]
Er zitten wel wat gewapende groepen enzo, als Israël daar arrestaties uitvoert moet het altijd met zwaar materieel. Het is niet zoals Gaza idd.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:19 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nou ja, volgens mij hebben ze vrij weinig weerstand daar
Daar is geen luchtaanval voor nodig hoor, de VN-scholen zorgen daar wel voor. Radicalisatie en terrorisme komt niet door externe factoren, het zijn bewuste keuzes die mensen zelf maken en daarmee vervolgens de jongere generaties indoctrineren.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:18 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als mijn familieleden om zouden komen door een luchtaanval acht ik de kans groot dat ik niets liever zou willen dan de bommengooiers met gelijke munt terug te betalen.
Ik begrijp dat Israël Hamas wil uitschakelen, maar met deze aanvallen raakt weer een hele nieuwe lichting geradicaliseerd, in Gaza en daarbuiten.
Het is gekmakend, want de vicieuze cirkel van haat en geweld wordt zo in stand gehouden.
Je draait het om.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 14:24 schreef Gunnter het volgende:
Hamas is door Israel zelf
[..]
Dat is de Zionisme ideologie ook. En fuck wat hebben we een last van die gasten zeg. De hele wereld moet telkens buigen naar hun wensen. Ik wiens geen Sharia en ook geen zionisme.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |