Hilarisch weer.quote:
quote:Op donderdag 26 oktober 2023 20:25 schreef Hugo_Treger het volgende:
Had Rossem redelijk hoog zitten, maar wat hij mij nu flikt is m.i. onvergeeflijk. Ik kan me buiten een perverse seksuele, geen motief voorstellen voor zulk een samenwerking.
Premium artikel dat ik niet kan lezen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 16:16 schreef Eightyone het volgende:
https://www.ad.nl/show/do(...)echt-kwijt~a88e862b/
[ afbeelding ]
Via een omweg wel, maar die moet je zelf zien te vinden (mag hier niet geplaatst worden).quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:01 schreef golfer het volgende:
[..]
Premium artikel dat ik niet kan lezen.
Intussen gelezen en volstrekt oneens met haar.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:17 schreef Eightyone het volgende:
Via een omweg wel, maar die moet je zelf zien te vinden (mag hier niet geplaatst worden).
Je hebt zeker niet gekeken?quote:Op donderdag 26 oktober 2023 20:25 schreef Hugo_Treger het volgende:
Had Rossem redelijk hoog zitten, maar wat hij mij nu flikt is m.i. onvergeeflijk. Ik kan me buiten een perverse seksuele, geen motief voorstellen voor zulk een samenwerking.
Wat is er zoal vies aan haar?quote:
Haar hele overkomen ze denkt ook dat ze heel goed is terwijl ze eigenlijk niet veel kan. Beetje viezig haar ook altijd maar willen scoren met seksueel zijn.quote:
Ze zei vorige week op NPO1 dat het haar niks uitmaakte hoe ze op tv komt, als ze maar aandacht krijgt. Ze dacht zelfs dat dat voor iedereen op tv geldt.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 01:51 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Haar hele overkomen ze denkt ook dat ze heel goed is terwijl ze eigenlijk niet veel kan. Beetje viezig haar ook altijd maar willen scoren met seksueel zijn.
Ze heeft het weleens toegegeven, iets in de trant van "Emma geeft vooral heel veel om Emma."quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 10:58 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze zei vorige week op NPO1 dat het haar niks uitmaakte hoe ze op tv komt, als ze maar aandacht krijgt. Ze dacht zelfs dat dat voor iedereen op tv geldt.
Ik heb ook genoten en voor het eerst van Rossem bedaarlijk zien en horen lachen. Die 2 waren goed aan elkaar gewaagd en vies? Nou, hooguit wat slordig en zich niets aantrekkend van wat anderen van hen vinden. Niet iedereen hoeft er als een modepop uit te zien op tv.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 22:56 schreef SonicVolcano het volgende:
1e aflevering teruggekeken. Snap de kritiek niet zo. Heb me prima vermaakt. Leuke chemie tussen beiden. Dat oude stel aan het eind waren heel aandoenlijk.
Het hoeft allemaal niet zo moeilijk te zijn.quote:Op vrijdag 3 november 2023 20:47 schreef Guanabana het volgende:
Het is stiekem echt een heel erg slecht programma. Wat hebben we nu eigenlijk gezien? Maarten die koekjes en chocolaatjes eet en Emma die irritant doet.
In dat verpleeghuis, zijn ze bij een oude vrouw op bezoek en Maarten zegt 10x 'wat een fijn balkon', verder zit er nul substantie in.
Maarten loopt een keer heen en weer met gewichten, (en alles wat die ouders van Arie Boomsa zeiden is er heel duidelijk uitgeknipt, wat een raar stuk was dat) Emma gaat met kleding aan in een ijsbad zitten.
Wat een slecht flutprogramma.
De exhibitionistische benchmarkburgertrut uithangen maakt je echt niet beter.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik neem aan dat het niet verstandig is om ongetraind in zo bad te gaan zitten.quote:Op vrijdag 3 november 2023 21:27 schreef golfer het volgende:
Inderdaad een rare move van Emma om met bovenkleding aan in een ijsbad te gaan zitten.
De 'running gag' is natuurlijk dat Maarten constant zit te eten van koekjes en snoep.
Staat gewoon in het script....quote:Op vrijdag 3 november 2023 20:19 schreef Guanabana het volgende:
Gaat ze een dutje doen in de auto terwijl Maarten buiten op een muurtje zit.
Klonk mij een btje in de oren als de voice over van RTL7 Idioten op de weg, Remko Hoogeveenquote:
Paul Groot volgens mij (o.a. van Koefnoen)quote:
Die was ooit zo leuk. Nu aan het musicallen en vergallen bij de commerciëlen.quote:Op vrijdag 17 november 2023 12:08 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Paul Groot volgens mij (o.a. van Koefnoen)
Ja, scherp, daar kon je wel 'es gelijk in hebben.quote:Op vrijdag 17 november 2023 12:08 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Paul Groot volgens mij (o.a. van Koefnoen)
Het zit je echt hoog he?quote:Op vrijdag 3 november 2023 20:47 schreef Guanabana het volgende:
Het is stiekem echt een heel erg slecht programma. Wat hebben we nu eigenlijk gezien? Maarten die koekjes en chocolaatjes eet en Emma die irritant doet.
In dat verpleeghuis, zijn ze bij een oude vrouw op bezoek en Maarten zegt 10x 'wat een fijn balkon', verder zit er nul substantie in.
Maarten loopt een keer heen en weer met gewichten, (en alles wat die ouders van Arie Boomsa zeiden is er heel duidelijk uitgeknipt, wat een raar stuk was dat) Emma gaat met kleding aan in een ijsbad zitten.
Wat een slecht flutprogramma.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |