Mijn zoon geeft echt al zijn zakgeld uit aan Many Mornings-sokkenquote:Op donderdag 26 oktober 2023 17:30 schreef hilliebillie het volgende:
Ik draag wel altijd dezelfde sokken maar wel altijd leuke sokken. Heb een hekel aan saaie sokken.
Heb er ook behoorlijk wat en heb me vandaag in de stad echt moeten inhouden om niet nog wat paar te kopen want aanbieding. Maar m’n sokkenla lig aardig vol.
Heb trouwens 1 paar waarbij links en rechts er anders uit ziet.
Zo te zien komen m’n bad eendjes sokken daar ook vandaan.quote:Op donderdag 26 oktober 2023 17:41 schreef livelink het volgende:
[..]
Mijn zoon geeft echt al zijn zakgeld uit aan Many Mornings-sokken
Hij draagt niks anders meer.
Flexa bewoog niet mee, dus ik heb via MP de loungebank gekocht in de juiste kleur. Matrassen weggeooid want die waren beschimmeldquote:Op donderdag 26 oktober 2023 17:30 schreef hilliebillie het volgende:
Ik draag wel altijd dezelfde sokken maar wel altijd leuke sokken. Heb een hekel aan saaie sokken.
Heb er ook behoorlijk wat en heb me vandaag in de stad echt moeten inhouden om niet nog wat paar te kopen want aanbieding. Maar m’n sokkenla lig aardig vol.
Heb trouwens 1 paar waarbij links en rechts er anders uit ziet.
@:exode ik lees nu over b zijn nieuwe loungebankje, hoe is het daarmee eigenlijk afgelopen, heb je nog aanvullende delen in de juiste kleur kunnen bestellen voor z’n slaapkamer of heb je het anders op moeten lossen?
Twee paar kopenquote:Op donderdag 26 oktober 2023 14:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik heb er een hekel aan, ik kan er niet mee omgaan, hij wilde voor mij ook een paar bestellen en ik heb gelijk gezegd dat dat zonde van het geld was, no way dat ik die zou dragen.
Ik kan dat echt niet handelen.
En voor de duidelijkheid: prima goed doel, maar dan heb ik liever dat hij een extra donatie doet dan dat ik iets in de kast heb liggen wat ik nooit ga gebruiken, want dat is pure verspilling.
Fijn dat het uiteindelijk wel gelukt isquote:Op donderdag 26 oktober 2023 18:00 schreef exode het volgende:
[..]
Flexa bewoog niet mee, dus ik heb via MP de loungebank gekocht in de juiste kleur. Matrassen weggeooid want die waren beschimmeld. Ik heb matrassen op maat laten maken bij een caravan matrassen maker, hoezen zijn van verschillende leveranciers, van Jolein boxmatras hoezen tot ledikant hoeslakens. Het is een soort disco van kleuren geworden met zijn Stitch en Pikachu kussens erop.
Ik zal eens een foto maken binnenkort, het is echt zijn lievelingsplekje geworden.
Lijken heel erg op die van van Dedoles ,die hebben ook 2 verschillende sokken per paar. Zit hier zo'n winkeltje van in het centrum.quote:Op donderdag 26 oktober 2023 17:41 schreef livelink het volgende:
[..]
Mijn zoon geeft echt al zijn zakgeld uit aan Many Mornings-sokken
Hij draagt niks anders meer.
Die zien er ook super leuk en comfortabel uit.quote:Op donderdag 26 oktober 2023 17:41 schreef livelink het volgende:
[..]
Mijn zoon geeft echt al zijn zakgeld uit aan Many Mornings-sokken
Hij draagt niks anders meer.
Ja, voordat hij Many Mornings ontdekte droeg hij ook altijd Happy Socks.quote:Op donderdag 26 oktober 2023 20:30 schreef Burdie het volgende:
[..]
Die zien er ook super leuk en comfortabel uit.
Mijn oudste draagt het liefst happy socks. Ik snap dat wel, die zitten ook heerlijk.
Ik denk niet tijdens het autorijdenquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 11:28 schreef Ynske het volgende:
Als jij het bord langs groeven ziet staan langs de weg, wat denk je dan dat het zijn?
Hier staat een bord met die tekst langs de snelwegquote:
Hier staat het onder elkaar, maar dat jaquote:
Noem t dan lengte groevenquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 13:39 schreef Mrs.Peel het volgende:
Dat er lengtegroeven op de weg zijn, dat is potentieel gevaarlijk voor motorrijders.
Tja, zo heten ze nu eenmaal. Het is wel onhandig inderdaad. Ik wist het eerst ook niet, totdat ik ging daten met een motorrijder. Alle motorrijders weten dit, ik neem aan dat dit bij hun rijlessen aan de orde komt.quote:
Maak voor elk een dartbord met daarop de foto van de ander.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:27 schreef FlyingFish het volgende:
Heeft iemand een goed idee voor mijn surprise? Wij doen binnen de familie surprises in koppels. Ik heb mijn zus en nichtje. Momenteel hebben ze regelmatig mot omdat nichtje volop aan het puberen is, dus ik wil eigenlijk daar iets voor maken maar heb nog weinig inspiratie.
Bokshandschoenen?quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:27 schreef FlyingFish het volgende:
Heeft iemand een goed idee voor mijn surprise? Wij doen binnen de familie surprises in koppels. Ik heb mijn zus en nichtje. Momenteel hebben ze regelmatig mot omdat nichtje volop aan het puberen is, dus ik wil eigenlijk daar iets voor maken maar heb nog weinig inspiratie.
Het mooiste is wel als je het exacte pijnpunt tussen hen weet te pakken. Wat is het eeuwig terugkerende thema waar de ruzies door ontstaan?quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:27 schreef FlyingFish het volgende:
Heeft iemand een goed idee voor mijn surprise? Wij doen binnen de familie surprises in koppels. Ik heb mijn zus en nichtje. Momenteel hebben ze regelmatig mot omdat nichtje volop aan het puberen is, dus ik wil eigenlijk daar iets voor maken maar heb nog weinig inspiratie.
Dat is er niet echt, het zijn gewoon alledaagse irritaties zoals je die hebt met pubers. Maar het is gewoon de overgang van vorig jaar nog beste maatjes, tot nu dat ze soms elkaars bloed wel kunnen drinken.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 20:29 schreef livelink het volgende:
[..]
Het mooiste is wel als je het exacte pijnpunt tussen hen weet te pakken. Wat is het eeuwig terugkerende thema waar de ruzies door ontstaan?
Je kan ook iets van een puzzel of bouwwerk of iets bedenken dat ze echt samen moeten doen om de surprise te kunnen voltooien of openen of zo.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 21:55 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Dat is er niet echt, het zijn gewoon alledaagse irritaties zoals je die hebt met pubers. Maar het is gewoon de overgang van vorig jaar nog beste maatjes, tot nu dat ze soms elkaars bloed wel kunnen drinken.
Dartbord is te simpel, daar kan ik niet echt iets leuks van maken dat in delen te slopen is. Boksbal is een optie als ik niets beters kan bedenken. Ik zocht meer iets verbindends zoals dit, maar dat is ook niet handig voor een surprise.
[ afbeelding ]
Nu overschat je mijn knutsel-skills wel een beetjequote:Op vrijdag 27 oktober 2023 22:11 schreef livelink het volgende:
Iets zoals dit maken met het cadeau erin.
https://nl.magicholz.de/p(...)qu2gDQxoCVNMQAvD_BwE
Maar dat is mijn probleem altijd wel. Ik kan van alles verzinnen, maar het lukt me nooit om het zelf te maken.
Succes! Hier is voetbal afgelast ivm onbespeelbare veldenquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 07:25 schreef LeSage het volgende:
Zij die op hun vrije zaterdag om 8 uur moeten verzamelen op de voetbalparkeerplaats groeten u
Succes!quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 07:25 schreef LeSage het volgende:
Zij die op hun vrije zaterdag om 8 uur moeten verzamelen op de voetbalparkeerplaats groeten u
Vannacht mag je een uur langer slapen!quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 09:01 schreef Nijna het volgende:
Ik was al om 5 uur wakker (en om half 1 en half 2) is het al bedtijd?
Vrijwillig?quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 10:28 schreef BE het volgende:
Zij die al heerlijk 5 kwartier gelopen hebben buiten groeten u.
Ik had liever een uur korter nacht gehad... dat had in elk geval een uur plafondstaren gescheeld.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 10:15 schreef Hupje het volgende:
[..]
Vannacht mag je een uur langer slapen!
Bij Groenrijk, maar ze hebben ze ook bij Intratuinquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:00 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik heb echt niks met planten, maar vind dit wel echt heel mooie potten inderdaad @:Vicky! Waar heb je ze vandaan?
Nee gaat ws niet aan want sinds gister airco om mee te gaan verwarmen.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:18 schreef SQ het volgende:
Toffe planten. Staat de radiator veel aan? Anders zou ik een ander plekje zoeken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |