50% procent van de bebouwing in Gaza is inmiddels geraakt door een bom, er is meer op Gaza terechtgekomen dan in de hele oorlog op Afghanistan, maar nee Israël verspilt geen bommen aan niet-militaire doelwitten hoorquote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:25 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik geloof wel dat Israël geen raketten verspilt aan niet-militaire doelwitten ja. Dat jij nou in Hamas propaganda gelooft is toch echt jouw probleem.
De media die het klakkeloos overnamen waren blijkbaar nog niet zo ver.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:25 schreef sp3c het volgende:
Ja met die claim van die 500 doden hebben ze zich pas echt buitenspel gezet daar bij Hamas
Waar heb je het over?quote:Op woensdag 25 oktober 2023 10:15 schreef Qarrad het volgende: [..] Geblurd maar toch onprettig filmpje van deze Hersch die ingeladen en ontvoerd wordt met nog een andere zwaargewonde. Granaten in een schuilplaats vol burgers gooien
Maar het was puur toeval dat die mensen doel werden van deze actie, hoor! Hamas wilde de burgers alleen in veiligheid brengen van de IDF, toch, @:werkperd?
Ja, dat de tekst nu in je clipboard staat!quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:40 schreef Werkperd het volgende:
De tekst hieronder staat nu in je clipboard
[..]
Waar heb je het over?
Erdo kan zich zo profileren als een grote sterke leider. Een beproefd tactiek van ome Tayyip. Doet ie ook wel vaker vlak voor verkiezingen.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:36 schreef sp3c het volgende:
[..]
dat valt volgens mij wel mee
en Erdo is het vooral als het hem uitkomt, die wil graag de grote regionale supermacht uithangen dus die kan het zich niet veroorloven om stiekom niet mee te doen met de rest daar
Heb je ook een bron van deze twee opmerkelijke claims?quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:39 schreef viagraap het volgende:
[..]
50% procent van de bebouwing in Gaza is inmiddels geraakt door een bom, er is meer op Gaza terechtgekomen dan in de hele oorlog op Afghanistan, maar nee Israël verspilt geen bommen aan niet-militaire doelwitten hoor
Ik hoorde 41% en 7% is vernietigd. Valt nog mee, ook al is het pas twee weken.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:39 schreef viagraap het volgende:
[..]
50% procent van de bebouwing in Gaza is inmiddels geraakt door een bom, er is meer op Gaza terechtgekomen dan in de hele oorlog op Afghanistan, maar nee Israël verspilt geen bommen aan niet-militaire doelwitten hoor
Inderdaad een rare vergelijking in de VS hebben de donkere inwoners het een stuk beter dan Palestijnen in Israël.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:19 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Intersectionaliteit.
En zelfs bij Hamas weten ze dat men in het Westen zo denkt. Wist je bijvoorbeeld dat een paar jaar geleden een leider van Hamas doelbewust vergelijkingen trok met de situatie rondom George Floyd in de VS tijdens een interview met Vice?
Het is vanuit die lens (intersectionaliteit/dekolonisatie/postmodernisme/antikapitalisme/critical theory) dat er al die rare bondgenootschappen worden gesmeed. Gays for Palestine, BLM for Palestine, Queers for Palestine, Extinction Rebellion for Palestine, Palestinian Feminist Collective, etc.
[ twitter ]
Bron voor je 50%?quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:39 schreef viagraap het volgende:
[..]
50% procent van de bebouwing in Gaza is inmiddels geraakt door een bom, er is meer op Gaza terechtgekomen dan in de hele oorlog op Afghanistan, maar nee Israël verspilt geen bommen aan niet-militaire doelwitten hoor
BLM zou er goed aan doen om terreur niet te verheerlijken. Dat is toch niet te veel gevraagd zou je zeggen.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:44 schreef viagraap het volgende:
[..]
Inderdaad een rare vergelijking in de VS hebben de donkere inwoners het een stuk beter dan Palestijnen in Israël.
En wat voor hersenkronkel hebben jij en @:Homey hier uberhaupt? 'Hmm die mensen daar zijn racistisch derhalve prima als ze uitgeroeid worden?' is wat BLM zou moeten denken?
Nou moet je geen rationele vragen gaan stellen, palestijnen zijn nu eenmaal ziel-lug, jah.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:45 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Bron voor je 50%?
En hoe zou daar precies uit afgeleid kunnen worden dat Israël op niet militaire doelen schiet?
BLM is een marxistische beweging die alleen bestaat om de bankrekening en de narcistische verlangens van de oprichters te kietelen.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:45 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
BLM zou er goed aan doen om terreur niet te verheerlijken. Dat is toch niet te veel gevraagd zou je zeggen.
Qatar... het land waar de leiders van Hamas onderdak genieten.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:49 schreef MissButterflyy het volgende:
Ik hoorde zojuist op de radio dat Qatar onderhandeld met Hamas over de gijzelaars. Hopelijk leidt dit tot positieve resultaten
"Ruilen? Jullie je uitschot terug en wij de gijzelaars?"quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:51 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Qatar... het land waar de leiders van Hamas onderdak genieten.
Ik verwacht niet zo veel van die onderhandelingen dan maar.
quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:44 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Heb je ook een bron van deze twee opmerkelijke claims?
Voor die 50% moet ik me idd corrigeren naar wat @opgebaarde in #183 zegt.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:45 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Bron voor je 50%?
En hoe zou daar precies uit afgeleid kunnen worden dat Israël op niet militaire doelen schiet?
Je draait de zaken om, in de tweet vergeleek Hamas het leed met George Floyd. Verder is het geen verheerlijking van terreur als je Palestijnen steunt in hun strijd tegen de Israëlische onderdrukker. Ik zou eerder stellen dat je terreur verheerlijkt als je dat niet doet.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:45 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
BLM zou er goed aan doen om terreur niet te verheerlijken. Dat is toch niet te veel gevraagd zou je zeggen.
Ik begin me echt steeds meer te ergeren aan het sfeertje hier.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:52 schreef Qarrad het volgende:
[..]
"Ruilen? Jullie je uitschot terug en wij de gijzelaars?"
1. Niet waarquote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:39 schreef viagraap het volgende:
[..]
50% procent van de bebouwing in Gaza is inmiddels geraakt door een bom, er is meer op Gaza terechtgekomen dan in de hele oorlog op Afghanistan, maar nee Israël verspilt geen bommen aan niet-militaire doelwitten hoor
Haniyeh met zijn 1/5e diefstal van alle hulpgoederen bestemd voor de Gazastrook zijn en 13 kindertjes.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:51 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Qatar... het land waar de leiders van Hamas onderdak genieten.
Ik verwacht niet zo veel van die onderhandelingen dan maar.
Nee, jij bent de grote sfeermaker hier. Altijd fijn om er zo iemand bij te hebben!quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:56 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik begin me echt steeds meer te ergeren aan het sfeertje hier.
Het is bekend dat Israël al jaren heel wat Palestijnen vastzet zonder een eerlijk proces. En nog veel kinderen ook. Om te maken dat dit ook allemaal terroristen zijn is echt te simpel.
Maar goed, amnesty zal ook wel liegen hierover.
Vies extreem rechts sfeertje is het aan het worden hier
1. Wel waar.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 14:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
1. Niet waar
2. Bommen zijn nou niet echt bepaald precisiedingen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |