Goh assassinating.. dat zou Hamas nooit doen dus als dit waar is dan is het verschrikkelijk. Zo maar een kopstuk van Hamas vermoord. Hoe durf je!quote:Op woensdag 25 oktober 2023 04:23 schreef slashdotter3 het volgende:
Hamas accused Israel of assassinating Daraghmeh, who it said was a senior member of the movement.
Bron?quote:Op woensdag 25 oktober 2023 08:19 schreef Opnaarutrecht het volgende:
De maskers van de grijzen wolven van Denk zijn gisteren definitief afgevallen. Van Appingedam tot Cadzand: voor Denk is geen plaats in Nederland!
Het zal allemaal wel meevallen.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 08:27 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
https://www.telegraaf.nl/(...)bat-dit-is-jodenhaat.
Mossad gelukkig ook niet toch?quote:Op woensdag 25 oktober 2023 08:07 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Goh assassinating.. dat zou Hamas nooit doen dus als dit waar is dan is het verschrikkelijk. Zo maar een kopstuk van Hamas vermoord. Hoe durf je!
Je gelooft je eigen woorden toch niet mag ik hopen?quote:Op woensdag 25 oktober 2023 08:30 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Het zal allemaal wel meevallen.
Is je sarcasme-radar kapot?quote:Op woensdag 25 oktober 2023 08:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je gelooft je eigen woorden toch niet mag ik hopen?
In deze reeks weet je het maar nooit.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 08:42 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Is je sarcasme-radar kapot?
Ik was juist erg te spreken over hun nieuwe flyer. Ik onderschrijf (bijna) volledig de onderliggende boodschap. Knap in elkaar gezet. Ik ben er erg tevreden over.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 08:19 schreef Opnaarutrecht het volgende:
De maskers van de grijzen wolven van Denk zijn gisteren definitief afgevallen. Van Appingedam tot Cadzand: voor Denk is geen plaats in Nederland!
Dieren mag je schoppen, vrouwen bespugen, Joden mag je in de Middellandse Zee duwen, baby's mag je slaan maar van moslims blijf je godverdomme af.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 08:51 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik was juist erg te spreken over hun nieuwe flyer. Ik onderschrijf (bijna) volledig de onderliggende boodschap. Knap in elkaar gezet. Ik ben er erg tevreden over.²
Mooie flyer man. Ik ben ook van de school laten we aub weer normaal gaan doen. Echt netjes.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 08:53 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Dieren mag je schoppen, vrouwen bespugen, Joden mag je in de Middellandse Zee duwen, baby's mag je slaan maar van moslims blijf je godverdomme af.
Dat probleem is niet alleen bij denk maar zo wijdverbreid overal dat het eigenlijk geen probleem meer genoemd kan worden.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 02:33 schreef sp3c het volgende:
Probleem met Denk is dat het ramvol zit met debielen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |