abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 19 oktober 2023 @ 15:55:59 #126
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_211007598
quote:
1s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 15:46 schreef Caland het volgende:

[..]
Het gaat er vooral bij heel veel niet in dat je zowel tegenstander van Hamas als de Israëlische terreurregering kan zijn.
Op de socials gaat het ook maar om een select groepje schreeuwers en een hele hoop bots die daadwerkelijk pro-Hamas zijn. Maar ja dat is weer genoeg om een groter groepje mensen te laten denken 'die kutmensen zijn pro-Hamas en niemand keurt het af!!' en zo ontstaat een kettingreactietje.
Makkelijk eerste
pi_211007607
quote:
0s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 15:54 schreef Rupibma het volgende:

[..]
Ik snap niet dat je pro Israël bent en landje pik goedkeurt.
Ik snap niet dat mensen landje pik van groep A accepteren of doodzwijgen en landje pik van groep B veroordelen.

Daarbij landje pik vs. de meest gruwelijke slachtingen sinds WW2, moeilijke keuze.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_211007609
Wat is er nu waar van Biden's toezegging / groene licht aan Netanyahu voor het grondoffensief? Las dit gisterenavond / vannacht maar las tegelijk ook weer de opmerkingen dat het een hoax zou zijn.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_211007610
quote:
0s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 15:51 schreef pokkerdepok het volgende:
dus dat ziekenhuisje had maar 80 bedden

grappig is dit allemaal niet, maar wel bijna.
eerst schiet IJ zelf per ongeluk op een ziekenhuis, dan overdrijven ze de doden en geven israel de schuld van de aanval, dan komt het uit en zitten ze met dat gigantische dodenaantal dat ze dus zelf hebben gedaan maar dat niet klopt.

en dan leren we dat er maar 80 bedden waren. cirkeltje rond.
Gaat ie?

80 bedden
Artsen
Verpleegsters
Ander personeel
Bezoekers
pi_211007614
quote:
0s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 15:51 schreef pokkerdepok het volgende:
dus dat ziekenhuisje had maar 80 bedden

grappig is dit allemaal niet, maar wel bijna.
eerst schiet IJ zelf per ongeluk op een ziekenhuis, dan overdrijven ze de doden en geven israel de schuld van de aanval, dan komt het uit en zitten ze met dat gigantische dodenaantal dat ze dus zelf hebben gedaan maar dat niet klopt.

en dan leren we dat er maar 80 bedden waren. cirkeltje rond.
Dat ziekenhuis staat er ook nog gewoon, 3/4 raampjes zijn gesneuveld en natuurlijk een tiental auto's op de parkeerplaats uitgebrand. Dat hele verhaal wat gewoon één grote leugen, een groot propaganda verhaal en het heeft zijn uitwerking gehad gezien de islamitische wereld overtuigt is dat dit is gebeurd en dat honderden onschuldige kinderen zijn afgeslacht door Israël. En dit verhaal zullen ze blijven herhalen en velen zullen de tegenreacties die hier uit voortkomen goedpraten want dit is dan die zogenaamde "context".

Vraag je je af hoeveel van die zogenaamde verhalen, wat we de laatste jaren horen, ook gewoon propaganda is geweest.

[ Bericht 9% gewijzigd door Tekaschi op 19-10-2023 16:04:41 ]
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
  donderdag 19 oktober 2023 @ 15:57:31 #131
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_211007619
quote:
0s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 15:56 schreef Rupibma het volgende:

[..]
Gaat ie?

80 bedden
Artsen
Verpleegsters
Ander personeel
Bezoekers
Waren ook veel mensen naar toe gevlucht omdat ze hoopten dat daar geen bommen of raketten zouden komen.
Wie dit leest is een lezer van dit
  donderdag 19 oktober 2023 @ 15:57:49 #132
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_211007622
quote:
0s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 15:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Op de socials gaat het ook maar om een select groepje schreeuwers en een hele hoop bots die daadwerkelijk pro-Hamas zijn. Maar ja dat is weer genoeg om een groter groepje mensen te laten denken 'die kutmensen zijn pro-Hamas en niemand keurt het af!!' en zo ontstaat een kettingreactietje.
Facebookreacties zijn soms wel grappig maar ik zou ze nooit als maatstaf nemen.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  donderdag 19 oktober 2023 @ 15:58:42 #133
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211007635
quote:
1s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 15:46 schreef Caland het volgende:

[..]
Het gaat er vooral bij heel veel niet in dat je zowel tegenstander van Hamas als de Israëlische terreurregering kan zijn.
Denk je dat? Zie je iemand hier Netanyahu aanbidden, of zijn extreem conservatieve club van volidioten?

Volgens mij zijn de meeste, die naar mijn idee zinnige mensen hier he, dus ja doe er mee wat je wil :D ...

Waar was ik... oh ja, dat weinigen hier enig vertrouwen hebben in welke extreme fundamentalist je ook noemt, of ie nou geen varken eet of graag met gekleurd poeder op zijn hoofd in de Ganges springt, of graag elke dag op de knieën gaat voor een waanzinnige warlord, je spoort niet, gewoon niet.

En niet dat je dat niet mag, je doet maar, maar vertrouwen hebben in dat soort figuren is gewoon een nono.

En dat is volgens mij het punt, we zien twee partijen, volkomen verblind door krankzinnige ideologieën elkaar (soms zelfs sadistisch) uitmoorden.

En niemand met een beetje brein zit dan te wachten op een : "ja maar zij", niemand. Ik voel totaal geen behoefte om de verschrikkingen die Palestijnen nu doormaken te nuanceren. Ik neem het waar, met afgrijzen, en vraag me af waar je überhaupt de notie vandaan haalt dat je een groter mirakel bent dan een paardenbloem om dit soort gruwelijkheden te rechtvaardigen, als dader of als toeschouwer.

Het is walgelijk
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
pi_211007649
quote:
0s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 14:45 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Lijkt me ook heel sterk, hadden we veel meer van gehoord.
Ook ik was sceptisch, maar het blijkt gewoon waar te zijn?







In de onderstaande artikel wordt er gesproken over spanningen die hoog opliepen, dat de politie de ambassade moest beschermen. Als je naar de foto's kijkt, lijkt het echt helemaal afgebrand. Geen klein vuurtje buiten de ambassade zoals het artikel beweert

Ik weet het ook niet meer. Als ik het goed heb is een aanval op een ambassade een verkapte oorlogsverklaring. Reuze benieuwd wat er nu zal gebeuren

Links:

- https://nypost.com/2023/1(...)ens-visit-to-israel/
- https://www.foxnews.com/w(...)hospical-hit-reports
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.
pi_211007670
quote:
0s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 15:32 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Dus jij denkt dat Belgie het bijvoorbeeld gaat accepteren als ik daar op platteland een dorp bouw

Ja jullie zaten hier niet en ik heb niemand vermoord!!¡!!
Je kunt als Nederlander inderdaad gewoon land verkrijgen in België. En er zijn dan ook verschillende dorpjes net over de grens in België, waar veel Nederlanders wonen en opmerkelijk genoeg worden dat geen 'kolonisten' genoemd.

We vinden het dus heel gewoon dat er Nederlanders in België wonen en ook Belgen in Nederland. Maar zodra er een Jood op de Westelijke Jordaanoever woont, begint het jammeren over 'kolonialisme', een 'apartheidsstaat' of landjepik'. Dat is raar.
quote:
7s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 15:48 schreef miss_sly het volgende:

[..]
https://www.tijd.be/polit(...)lonies/10477286.html

Overigens: in die mooie nederzettingen, mogen daar ook Palestijnen wonen?
Er zijn 'gemixte' steden en dorpjes, net zoals die er in Israël zijn. Bijvoorbeeld Haifa en Lod zijn steden met een flinke Arabische populatie. De grotere steden op de Westelijke Jordaanoever (Jenin, Hebron en Nablus) zijn voornamelijk Palestijns.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  donderdag 19 oktober 2023 @ 16:04:26 #136
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_211007695
quote:
1s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 15:27 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Er zijn Palestijnse boeren doodgeschoten terwijl ze op hun land aan het werk waren terwijl ze zich niet bewust waren dat de grens van Israël wat was opgeschoven.
Dat is toch totaal niet te vergelijken met de situatie van de boer in Nederland.

Maar goed, nu zal wel het verhaaltje volgen dat het ook Hamas strijders hadden kunnen zijn en dat Israël daarom op scherp schoot.
Een verhaal waar Israël zich telkens achter verschuild.
Ik snap je reactie waarbij ik alleen wil duidelijk maken dat oneerlijkheden, vele vormen kent.
Het verschil is dan hoe daar uitvoering aan wordt gegeven en het resultaat niet minder schrijnend is.

Ingaan op "je" voorbeeld dat "waar(om), wanneer, hoe ooit" iemand }:| zomaar zou zijn neergeschoten is tijdverspilling omdat onze denklijnen omtrent een situatie duidelijk anders gev(l)oerd zijn.

Ik weet ook niet òf en zo ja, Israël zich ergens achter verschuilt. Wat ik wel weet dat ze telkens op leven en dood worden aangevallen.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
  donderdag 19 oktober 2023 @ 16:05:26 #137
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_211007711
https://www.timesofisrael(...)n-authority-control/
Lapid: Best option for post-Hamas Gaza is a return to Palestinian Authority control
Slamming foreign media for quickly accepting Hamas claims on blast at Al-Ahli Hospital, opposition leader argues attempts at creating ‘balance’ between the sides are wrongheaded
pi_211007715
quote:
14s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 16:01 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Je kunt als Nederlander inderdaad gewoon land verkrijgen in België. En er zijn dan ook verschillende dorpjes net over de grens in België, waar veel Nederlanders wonen en opmerkelijk genoeg worden dat geen 'kolonisten' genoemd.

We vinden het dus heel gewoon dat er Nederlanders in België wonen en ook Belgen in Nederland. Maar zodra er een Jood op de Westelijke Jordaanoever woont, begint het jammeren over 'kolonialisme', een 'apartheidsstaat' of landjepik'. Dat is raar.
[..]
Er zijn 'gemixte' steden en dorpjes, net zoals die er in Israël zijn. Bijvoorbeeld Haifa en Lod zijn steden met een flinke Arabische populatie. De grotere steden op de Westelijke Jordaanoever (Jenin, Hebron en Nablus) zijn voornamelijk Palestijns.
Een Nederlander kan niet zonder vergunningen en toestemming zomaar in Belgie een huis bouwen. Daarvoor zal hij aan allerlei regels moeten voldoen, aanvragen moeten indienen, etc. Bij de BELGISCHE instanties, uiteraard.

Heb je het artikel overigens gelezen? Dan gaat het er toch minder vreedzaam aan toe vaak dan jij doet voorkomen met je huisjes bouwen op lege grond die toch door niemand gebruikt wordt.


Edit: Echt dat je argument om het koloniale gedrag van Joodse kolonisten goed te praten is dat er ook Nederlanders in Belgie kunnen wonen. Stuitend dom vind ik dat.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  donderdag 19 oktober 2023 @ 16:07:46 #139
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211007734
quote:
14s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 16:01 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Je kunt als Nederlander inderdaad gewoon land verkrijgen in België. En er zijn dan ook verschillende dorpjes net over de grens in België, waar veel Nederlanders wonen en opmerkelijk genoeg worden dat geen 'kolonisten' genoemd.
Ik denk meer dat dit specifiek was en dat hij geen dorp mag bouwen in België. en tja als ik hem zo inschat is dat gewoon volkomen terecht.
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
pi_211007738
1 Nederlander ontvoerd. Tijd om pang pang te roepen in Gaza.
#bootsontheground
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_211007745
quote:
1s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 16:08 schreef superniger het volgende:
1 Nederlander ontvoerd. Tijd om pang pang te roepen in Gaza.
#bootsontheground
Gewoon een team kikvorsmannen sturen, komt goed. :)
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
  donderdag 19 oktober 2023 @ 16:09:16 #142
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211007746
quote:
14s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 16:01 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Je kunt als Nederlander inderdaad gewoon land verkrijgen in België. En er zijn dan ook verschillende dorpjes net over de grens in België, waar veel Nederlanders wonen en opmerkelijk genoeg worden dat geen 'kolonisten' genoemd.

We vinden het dus heel gewoon dat er Nederlanders in België wonen en ook Belgen in Nederland. Maar zodra er een Jood op de Westelijke Jordaanoever woont, begint het jammeren over 'kolonialisme', een 'apartheidsstaat' of landjepik'. Dat is raar.
Je verwart een huis bouwen na alle procedures te hebben doorlopen in betreffende land met illegaal een huis bouwen in een land dat niet van jou is.

EU, Amerika en andere organisaties hebben het allemaal al veroordeeld. Ik heb tot zover nog niemand de Nederlanders die wonen net over de grens in Belgie zien veroordelen.
  donderdag 19 oktober 2023 @ 16:09:26 #143
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_211007749
quote:
14s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 16:01 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Je kunt als Nederlander inderdaad gewoon land verkrijgen in België. En er zijn dan ook verschillende dorpjes net over de grens in België, waar veel Nederlanders wonen en opmerkelijk genoeg worden dat geen 'kolonisten' genoemd.

We vinden het dus heel gewoon dat er Nederlanders in België wonen en ook Belgen in Nederland. Maar zodra er een Jood op de Westelijke Jordaanoever woont, begint het jammeren over 'kolonialisme', een 'apartheidsstaat' of landjepik'. Dat is raar.
[..]
Er zijn 'gemixte' steden en dorpjes, net zoals die er in Israël zijn. Bijvoorbeeld Haifa en Lod zijn steden met een flinke Arabische populatie. De grotere steden op de Westelijke Jordaanoever (Jenin, Hebron en Nablus) zijn voornamelijk Palestijns.
quote:
Het heeft niet mogen baten. Kolonisten, met name die in de illegale buitenposten, maken gebruik van de Gaza-tragedie om hun praktijk van landjepik in een hogere versnelling te zetten. Het nationale wraakgevoel geeft hen wind in de rug. Bovendien is een groot deel van het Israëlische leger overgeplaatst naar de Gazastrook. Er zijn niet veel soldaten meer om de Palestijnse dorpelingen te beschermen – voor zover ze dat ooit hebben gedaan.

Gemaskerde kolonisten
Op de hele Westoever heeft dat al geleid tot eenzijdig geweld van Israëliërs tegen Palestijnen. Volgens persbureau AP zijn daarbij 54 mensen om het leven gekomen. Zo werden woensdag in het stadje Qusra drie Palestijnse burgers zomaar doodgeschoten door gemaskerde kolonisten. Bij de begrafenis de volgende dag vermoordden ze er nog twee. Vrijdag werd in het dorp At-Tuwani een man neergeschoten door een kolonist, nota bene in gezelschap van een Israëlische soldaat. De linkse krant Haaretz maakte melding van het geweld, de rest van de Israëlische media negeerde het.
quote:
Westoever annexeren
Sindsdien is de praktijk ongeremd voortgezet en verder aangejaagd na het aantreden in december vorig jaar van een ultrarechtse regering, opnieuw onder premier Netanyahu. Het nederzettingenbeleid is nu in handen van minister van Financiën Bezalel Smotrich, een rechtse extremist die vindt dat Israël de hele Westoever moet annexeren en nota bene zelf op een illegale plek woont.

Minister van Nationale Veiligheid Itamar Ben-Gvir (nog rechtser dan Smotrich, hij werd ooit veroordeeld wegens steun aan terrorisme), begon deze week met het uitdelen van elfduizend M16-geweren aan kolonisten op de Westoever. Op sociale media gingen onder kolonisten onheilspellende berichten rond. Gemaskerde mannen, op een foto met brandstoftanks en bijlen, lieten weten: ‘Aan alle ratten in de riolen van het dorp Qusra, we hebben geen medelijden. De dag van wraak komt eraan.’ Kort daarna volgde de dodelijke schietpartij in Qusra. In andere berichten werden kolonisten opgeroepen ‘de dorpen bij u in de buurt te veroveren’.
Dat zal in België niet op deze manier gebeuren, maar dat is slechts een vermoeden.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  donderdag 19 oktober 2023 @ 16:09:52 #144
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211007751
quote:
1s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 16:08 schreef superniger het volgende:
1 Nederlander ontvoerd. Tijd om pang pang te roepen in Gaza.
#bootsontheground
#PolitioneleActie

oh

oh nee

nee nee... dat doen we niet meer
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
pi_211007759
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
  donderdag 19 oktober 2023 @ 16:11:21 #146
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_211007766
quote:
14s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 16:01 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Je kunt als Nederlander inderdaad gewoon land verkrijgen in België. En er zijn dan ook verschillende dorpjes net over de grens in België, waar veel Nederlanders wonen en opmerkelijk genoeg worden dat geen 'kolonisten' genoemd.

We vinden het dus heel gewoon dat er Nederlanders in België wonen en ook Belgen in Nederland. Maar zodra er een Jood op de Westelijke Jordaanoever woont, begint het jammeren over 'kolonialisme', een 'apartheidsstaat' of landjepik'. Dat is raar.

Zodra Nederlanders zich systematisch en door de Nederlandse overheid gestimuleerd onrechtmatig het land en de eigendommen van de Belgische bevolking toe-eigenen en diezelfde Belgische bevolking met geweld verjaagt zullen dat evengoed kolonisten genoemd worden. Wat vooral raar is, is dat jij dat maar niet wil begrijpen.
Huilen dan.
  donderdag 19 oktober 2023 @ 16:11:50 #147
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211007769
https://www.tweedekamer.n(...)21381&did=2012D48188

Zomaar wat kamervragen in 2012 over Israelische voornemen om nederzettingen te bouwen E1-gebied ten oosten van Jeruzalem. Je ziet in reactie dat meerdere landen het veroordeeld hebben.
  donderdag 19 oktober 2023 @ 16:12:06 #148
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211007773
Oh en wat ik me ook nog bedacht he, stel je demonstreert voor de Palestijnen he.

Wie strijdt daar nu eigenlijk, de Palestijnen, of de Hamas

:')
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  donderdag 19 oktober 2023 @ 16:12:37 #149
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_211007776
quote:
10s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 16:12 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Oh en wat ik me ook nog bedacht he, stel je demonstreert voor de Palestijnen he.

Wie strijdt daar nu eigenlijk, de Palestijnen, of de Hamas

:')
Stop maar met denken. Lijkt me voor iedereen beter.
Huilen dan.
  donderdag 19 oktober 2023 @ 16:12:43 #150
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211007778
quote:
10s.gif Op donderdag 19 oktober 2023 16:12 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Oh en wat ik me ook nog bedacht he, stel je demonstreert voor de Palestijnen he.

Wie strijdt daar nu eigenlijk, de Palestijnen, of de Hamas

:')
Wat is doel van demonstratie? Misschien moet je dat eerst duidelijk krijgen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')