Omdat ze inferieur zijn las ik laatst op fok.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 12:57 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
En waarom juist dat volk, denk je?
De onderdrukker vs. de onderdrukten en vooral wat misplaats fanatisme op basis van een sprookjesboek.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 12:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, maar in de herhaling, joden doen "normaal" hier, moslims rellen, moorden, slopen.
Waarom dat enorme verschil?
Wie zei dat?quote:Op woensdag 18 oktober 2023 12:59 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Omdat ze inferieur zijn las ik laatst op fok.
Helaas, moslims laten dit gedrag elke keer weer zien, niet alleen in dit conflict, dus die vlieger gaat niet op.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 12:59 schreef Caland het volgende:
[..]
De onderdrukker vs. de onderdrukten en vooral wat misplaats fanatisme op basis van een sprookjesboek.
Welk plot? De beelden zijn overduidelijk dat een raket vanuit Gaza wordt gelanceerd, welke vervolgens door een probleem met de aandrijving neerstort op de parkeerplaats naast het ziekenhuis. Dit is inmiddels door meerdere bronnen vastgesteld met video materiaal en geo locatie info.quote:
Het is vrij gecompliceerd, in principe onderdrukt hamas de palestijnen ook en met "from the river to the sea" kom je als Palestijn natuurlijk niet verder, Israel gaat hun land echt niet opgeven.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 12:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Je belicht nu wel alleen het relatief kleine extremistische gedeelte. Ik kan best begrip opbrengen voor de Palestijnse kwestie en het onderdrukken door Israel veroordelen zonder Hamas-aanhanger te zijn. Zoals ik ook begrip kan opbrengen voor de bewoners van Israel die tegen de huidige extremistische regering protesteren of protesteerden. Dat lijkt er vooral niet in te gaan bij sommigen. Nuance, bah.
Ja dat zeg ik, misplaatst fanatisme op basis van een sprookjesboek. Een beetje de kant die Netanyahu ook is opgegaan waardoor het conflict nu weer is opgelaaid.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Helaas, moslims laten dit gedrag elke keer weer zien, niet alleen in dit conflict, dus die vlieger gaat niet op.
Ga eens naar Egypte, daar gebruikt men een RAL waaier om je waarde te bepalen, Sudanese moslims staan net onder de rattus norvegicus in de ogen van vele geloofsgenoten.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 12:58 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Die opstanden en rellen tijdens de Sudan oorlog heb ik hier dan kennelijk gemist.
Ali El Dikke Duimi gok ik zoquote:
Dat is ook mijn bezwaar in dit topic, het is zwart of wit, als je begrip toont voor de Palestijnse kwestie en de Israëlische onderdrukking benoemd die het terrorisme aanwakkerd dan ben je een Hamas aanhangerquote:Op woensdag 18 oktober 2023 12:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Je belicht nu wel alleen het relatief kleine extremistische gedeelte. Ik kan best begrip opbrengen voor de Palestijnse kwestie en het onderdrukken door Israel veroordelen zonder Hamas-aanhanger te zijn. Zoals ik ook begrip kan opbrengen voor de bewoners van Israel die tegen de huidige extremistische regering protesteren of protesteerden. Dat lijkt er vooral niet in te gaan bij sommigen. Nuance, bah.
Ik kan me nog een paar spannende avonden herinneren toen ik moest rennen voor mijn leven tijdens de demonstranties voor de Rohingya.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 12:58 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Die opstanden en rellen tijdens de Sudan oorlog heb ik hier dan kennelijk gemist.
Niemand die ik ken en moslim is doet dit.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Helaas, moslims laten dit gedrag elke keer weer zien, niet alleen in dit conflict, dus die vlieger gaat niet op.
OK, prima. Maar waarom dan toch sympathie hebben voor mensen met (al dan niet misplaast) fanatisme?quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja dat zeg ik, misplaatst fanatisme op basis van een sprookjesboek. Een beetje de kant die Netanyahu ook is opgegaan waardoor het conflict nu weer is opgelaaid.
Waarom daar geen ophef over in Den Haag vannacht?quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:01 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ga eens naar Egypte, daar gebruikt men een RAL waaier om je waarde te bepalen, Sudanese moslims staan net onder de rattus norvegicus in de ogen van vele geloofsgenoten.
bs. er zijn geen aanvallen geweest van Israel rond dat tijdstip.quote:
Fijn, maar iedereen die het wel doet is een moslim.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:01 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Niemand die ik ken en moslim is doet dit.
Like I said. Nuance.
Er is geen plot, dit zogenaamde bericht is alleen en met nadruk alleen gezien door blijkbaar iedereen de Palestina steunt en wordt nu ook continue de wereld on geholpen door die mensen. De rest van de wereld wat die accounts ook volgt inclusief de media die wel elke scheet vermelden hebben er niks over gelezen.quote:
Daar komt geen antisemitisme bij kijken.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:02 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Waarom daar geen ophef over in Den Haag vannacht?
Wat bedoel je?quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:01 schreef HeatWave het volgende:
[..]
OK, prima. Maar waarom dan toch sympathie hebben voor mensen met (al dan niet misplaast) fanatisme?
Is dus niet iedere moslim. Basiskennisquote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Fijn, maar iedereen die het wel doet is een moslim.
Met je fake nuance als het uitkomt.
Dat is wel een factor maar denk dat de normalisering van de relaties met de moslimlanden in de omgeving een grotere factor is/was.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja dat zeg ik, misplaatst fanatisme op basis van een sprookjesboek. Een beetje de kant die Netanyahu ook is opgegaan waardoor het conflict nu weer is opgelaaid.
Heb je ooit ophef gezien over het factortje 1000 meer afgeslachte moslimkindjes in islamitische landen? Waag het je maar niet om daar iets over te roepen, want dan sluiten de rijen meteen.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:02 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Waarom daar geen ophef over in Den Haag vannacht?
De extreme moslim pleegt aanslagen, de gematigde keurt ze "slechts" goed. Zie live beelden over de hele wereldquote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:03 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Is dus niet iedere moslim. Basiskennis
Nou vind ik het een nobele oproep maar ik heb jou in dit topic ook meerdere malen "jullie" en "onze voorouders in wo2" zien gebruiken. Dus wees ook scherp op jezelfquote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:01 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Niemand die ik ken en moslim is doet dit.
Like I said. Nuance.
Misschien wel de grootste factor inderdaad, tezamen met het versnelde landjepik van de huidige Israëlische regering op de Westoever. In die zin stond de Hamas aardig met de rug tegen de muur, het tijdstip van het terrorisme is vanuit dat oogpunt wel te begrijpen.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is wel een factor maar denk dat de normalisering van de relaties met de moslimlanden in de omgeving een grotere factor is/was.
We komen allemaal wel eens in met gestrekt been, al vind ik de tendens in dit topic meer dan exemplarisch voor het hele conflict.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:05 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Nou vind ik het een nobele oproep maar ik heb jou in dit topic ook meerdere malen "jullie" en "onze voorouders in wo2" zien gebruiken. Dus wees ook scherp op jezelfhet is makkelijk om in ongenuanceerde meningen te vervallen. En ja, ik ben zelf ook regelmatig kort door de bocht geweest.
Tijdstip kan je er ook in geshopped hebben natuurlijk. Maar wat niet te ontkennen is, is dat het inderdaad lijkt op een aantal raketten en 'toevallig' onder het vluchtpad zit een grotere ontploffing.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 12:59 schreef KoningWouter het volgende:
[ twitter ]
Israëlisch bewijs dat het een raket vanuit Gaza was die het ziekenhuis raakte.
Daarom voor mij ook onbegrijpelijk dat het uberhaupt heeft kunnen gebeuren, maar Bibi was te druk met andere zaken.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Misschien wel de grootste factor inderdaad, tezamen met het versnelde landjepik van de huidige Israëlische regering op de Westoever. In die zin stond de Hamas aardig met de rug tegen de muur, het tijdstip van het terrorisme is vanuit dat oogpunt wel te begrijpen.
Hier zegt hij dat van "dat andere team."quote:Op woensdag 18 oktober 2023 12:59 schreef KoningWouter het volgende:
[ twitter ]
Israëlisch bewijs dat het een raket vanuit Gaza was die het ziekenhuis raakte.
Is maar één fokker toch die dat doet? Nu post die wel veel maar het is er gelukkig maar eenquote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:01 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Dat is ook mijn bezwaar in dit topic, het is zwart of wit, als je begrip toont voor de Palestijnse kwestie en de Israëlische onderdrukking benoemd die het terrorisme aanwakkerd dan ben je een Hamas aanhanger
Dat is het grootste raadsel inderdaad.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
Daarom voor mij ook onbegrijpelijk dat het uberhaupt heeft kunnen gebeuren, maar Bibi was te druk met andere zaken.
Iemand heeft het BNW-hek open laten staan.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:07 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Tututut, een beetje normaal mag ook wel.
quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:11 schreef UitStraling het volgende:
Israël heeft na deze oerdomme leugen eigenlijk carte blanche om compleet los te gaan op de Gazastrook.
Nou dat ook weer niet.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:11 schreef UitStraling het volgende:
Israël heeft na deze oerdomme leugen eigenlijk carte blanche om compleet los te gaan op de Gazastrook.
Wat ik gisteren al zei: het is kostelijk om te zien hoe sommige zich profileren, ware het niet dat het over zoveel triestheid gaat.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:10 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Iemand heeft het BNW-hek open laten staan.
En toch denk ik dat het daar 'negatieve' invloed op heeft. De meningen zijn alweer gevormd. Nu nog meer olie op het vuur gooien zal ook de VS niet willen denk ik. Maar je gaat niet 300k man oproepen, de halve Gazastrook tot een hoop schroot decimeren om vervolgens achter de hekken te blijven toekijken met een paar honderdduizend man.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:11 schreef UitStraling het volgende:
Israël heeft na deze oerdomme leugen eigenlijk carte blanche om compleet los te gaan op de Gazastrook.
quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:11 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Een Cobra 6 heeft bijna nog grotere krater
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee hoor.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 13:11 schreef UitStraling het volgende:
Israël heeft na deze oerdomme leugen eigenlijk carte blanche om compleet los te gaan op de Gazastrook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |