Maak eens voor de gein een fake profiel aan als vrouw en zie wat voor pure aids je in je inbox krijgt van mannen die dat aan iedere mogelijke vrouw sturen.quote:Op vrijdag 20 oktober 2023 13:48 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ik kan me nog steeds niet voorstellen dat mannen dit doen. En als ze dit doen zijn er dus ook vrouwen die hier goed op reageren
Naja, je vindt iemand aantrekkelijk of niet. En ja, ik ben nou eenmaal kieskeurig, maar als ik vrouwen ga daten die ik niet aantrekkelijk vind, hoogstens een beetje een roze bril op, ben ik er na een tijdje wel op uitgekeken. Wel geprobeerd hoor, maar dan dacht ik altijd na een aantal weken wtf ik aan het doen ben, ze is eigenlijk helemaal niet waar ik op val, en dan walg ik een beetje van mezelf en heb ik zoiets van ja ik kan het beter laten voor wat het is.quote:Op zondag 22 oktober 2023 10:28 schreef Hexagon het volgende:
Nouja als je maar een op de 25 vrouwen aantrekkelijk vind zij je eisen denk ik erg hoog en ben je wellicht boven je stand aan het proberen.
Mijn idee: Ik vind het lastig te beoordelen waar het ‘mis’ is gegaan in jouw situatie. Maar als ik als eerste opmerking iets over mijn neuspiercing krijg (gebeurt vaak) vind ik dat niet origineel. Ik vind het fijner als een man daadwerkelijk geïnteresseerd in mij is als persoon of iets gevats weet te zeggen.quote:Op vrijdag 20 oktober 2023 19:30 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Veel vrouwen hebben issues dan.
Maar goed: Goede openingszin van de vrouw, iets dat met m'n profiel te maken heeft en waar we beide in geïnteresseerd zijn. Ik vertel een beetje wie ik ben en wat ik leuk vind, koppelend haar haar openingszin. Vervolgens geef ik nog even een compliment, want ze een hele mooie neuspiercing. Dan vraag ik naar haar.
Nu heb ik drie blokjes tekst: over mezelf, compliment uiterlijk, een vraag naar wie zij is, wat zij belangrijk vind in het leven, etc. Volgens mij doe ik hier gewoon alles goed. In vijf minuutjes
En dan krijg je een redelijk kort af antwoord. En vervolgens bloed het dood want ik vertik het om aan een dood paard te trekken. De bal ligt namelijk bij haar, zij moet ook vooral geïnteresseerd zijn in mij. En zijn onze nummer nog niet eens uitgewisseld om bijvoorbeeld een date te plannen.
Persoonlijk wil ik wel even wat weten eerst voordat we op date gaan. Laten we zeggen, vier of vijf blokjes (kleine) blokjes tekst verdeeld over een dag of vier, vijf. En niet gelijk een kwartier na de opening al.
Het is een eerlijke reactie van je maar ook wel vrij lui natuurlijk. Heel hard roepen dat je gelijkheid wilt maar ondertussen is het wel lekker als mannen zich voor je verdringen, je jas voor je ophangen en je dates betalen.quote:Op maandag 23 oktober 2023 09:25 schreef Truien het volgende:
[..]
Mijn idee: Ik vind het lastig te beoordelen waar het ‘mis’ is gegaan in jouw situatie. Maar als ik als eerste opmerking iets over mijn neuspiercing krijg (gebeurt vaak) vind ik dat niet origineel. Ik vind het fijner als een man daadwerkelijk geïnteresseerd in mij is als persoon of iets gevats weet te zeggen.
Als iemand over uiterlijk begint of (oppervlakkige) standaard en saaie vragen stelt, houdt het voor mij wel een beetje op. Dus misschien viel jouw reactie haar wat tegen? Het klinkt niet als erg origineel namelijk, terwijl zij dat wel leek te zijn? Maar is meer een idee, misschien zit ik er helemaal naast.
Ik zit nu 2 weken op datingapps en zie het als platforms waarop mannen meer hun best voor mij mogen doen door zich te onderscheiden van de rest (als die mannen dat de moeite waard vinden uiteraard). Ik steek er pas energie in als ik merk dat de ander er ook energie in steekt. Ik vermoed dat meer vrouwen er zo over denken.
Misschien heb ik mijn standpunt wat te simpel of te plat verwoord? Maar zo bedoel ik het zeker niet.quote:Op maandag 23 oktober 2023 09:28 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Het is een eerlijke reactie van je maar ook wel vrij lui natuurlijk. Heel hard roepen dat je gelijkheid wilt maar ondertussen is het wel lekker als mannen zich voor je verdringen, je jas voor je ophangen en je dates betalen.![]()
En ondertussen doet de vrouw helemaal niets op de apps, want het klinkt niet alsof jij er veel moeite in steekt.
Ik snap het, het is helaas gewoon de werking van die apps. Alleen vraag ik mij dan wel af of je dezelfde aandacht in mannen stopt als zij in jou. Dus als jij zegt dat je een vraag over een neuspiercing al niet boeiend genoeg vindt dan is dat prima, maar als je een man een soortgelijke vraag stelt (over een tattoo bijvoorbeeld) dan gaat hij er vrijwel altijd op in omdat hij nou eenmaal weinig keus heeft. Dat is dus een luxe die jij hebt.quote:Op maandag 23 oktober 2023 10:03 schreef Truien het volgende:
[..]
Misschien heb ik mijn standpunt wat te simpel of te plat verwoord? Maar zo bedoel ik het zeker niet.
Het heeft niet echt te maken met een gebrek aan inzet van vrouwen. Het gaat meer om het feit dat je als vrouw veel keuze hebt en daarom heel selectief bent. Vergelijk het met wanneer een man op straat een compliment maakt over uiterlijk. Dat vinden de meeste vrouwen niet geweldig en daar ga ik ook nooig op in.
Het idee dat mannen zich voor mij zouden moeten verdringen en dat ik dat wel lekker zou vinden, vind ik eigenlijk een vreemde opmerking. Dat is zeker niet zo, maar ik zoek gewoon geen oppervlakkige contacten. Het draait voor mij om oprechte interesse, ongeacht wie de eerste stap zet. En dat heeft voor mij eerder met wederzijds respect te maken dus voor zulke mannen doe ik zeker wel moeite.
Dat klopt maar niet echt op die apps, want het percentage mannen is daar 2 keer hoger dan het percentage vrouwen.quote:Op maandag 23 oktober 2023 10:49 schreef Hexagon het volgende:
Tja uiteindelijk zijn er ongeveer evenveel vrouwen als mannen. Dus ondanks er een groep mannen is die extreem aanwezig is op die apps met hun hagelschot-strategie, zijn de kansen voor beiden op een relatie ongeveer even groot.
Overigens is het aan vrouwen natuurlijk ook gewoon hun best te doen. Anders krijgen ze misschien wel dates. Maar zeker niet met de fijnste kerels.
Ik zei daarvoor wel iets over haar als persoon hé. En mannen vallen uiterlijke kenmerken gewoon heel snel op. Als je aan een man vraagt wat ze mooi vinden aan vrouwen zijn het 99 van de 100 keer uiterlijke kenmerken. Bij vrouwen zijn dat veel meer persoonlijke kenmerken.quote:Op maandag 23 oktober 2023 09:25 schreef Truien het volgende:
[..]
Mijn idee: Ik vind het lastig te beoordelen waar het ‘mis’ is gegaan in jouw situatie. Maar als ik als eerste opmerking iets over mijn neuspiercing krijg (gebeurt vaak) vind ik dat niet origineel. Ik vind het fijner als een man daadwerkelijk geïnteresseerd in mij is als persoon of iets gevats weet te zeggen.
Je zit er wel wat naast inderdaad. Ik was origineler dan zij in ieder geval. Dat maakt verder ook niet uit, zoals users zeiden je moet opboksen tegen een mega pool van anderen, en dat weet ik ook wel natuurlijk, maar men moet het ook wel gewoon een kans geven vind ik.quote:Als iemand over uiterlijk begint of (oppervlakkige) standaard en saaie vragen stelt, houdt het voor mij wel een beetje op. Dus misschien viel jouw reactie haar wat tegen? Het klinkt niet als erg origineel namelijk, terwijl zij dat wel leek te zijn? Maar is meer een idee, misschien zit ik er helemaal naast.
De veronderstelling dat ik er geen energie in steek is onzin natuurlijk, maar besef dan wel dat jij het voor het kiezen hebt, mannen niet. En ik kan dat bad boy spelletje wel gaan spelen en lekker manipulatief zijn, dan zit je zo in iemands hoofd en kun je er lekker misbruik van maken, dat werkt echt super goed namelijk. Maar als volwassen persoon is dat natuurlijk niet de bedoeling en wil je gewoon wat vastigheid.quote:Ik zit nu 2 weken op datingapps en zie het als platforms waarop mannen meer hun best voor mij mogen doen door zich te onderscheiden van de rest (als die mannen dat de moeite waard vinden uiteraard). Ik steek er pas energie in als ik merk dat de ander er ook energie in steekt. Ik vermoed dat meer vrouwen er zo over denken.
Precies dit ja, mannen willen net zo goed een originele vrouw. Dat verwacht diegene wel van een ander, maar dat besef heeft ze bij zichzelf totaal niet.quote:Op maandag 23 oktober 2023 09:28 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Het is een eerlijke reactie van je maar ook wel vrij lui natuurlijk. Heel hard roepen dat je gelijkheid wilt maar ondertussen is het wel lekker als mannen zich voor je verdringen, je jas voor je ophangen en je dates betalen.![]()
En ondertussen doet de vrouw helemaal niets op de apps, want het klinkt niet alsof jij er veel moeite in steekt.
Uit wat je zo al post blijkt echt uit helemaal niets dat jij niet oppervlakkig bent. Eerder lui, want je hebt het toch wel voor het kiezen. Zoals ik zei, mannen willen net zo goed een origineel iemand. Hoe ga jij daarvoor zorgen? Noem maar wat voorbeelden, ben wel beneuwd.quote:Op maandag 23 oktober 2023 10:03 schreef Truien het volgende:
[..]
Het idee dat mannen zich voor mij zouden moeten verdringen en dat ik dat wel lekker zou vinden, vind ik eigenlijk een vreemde opmerking. Dat is zeker niet zo, maar ik zoek gewoon geen oppervlakkige contacten. Het draait voor mij om oprechte interesse, ongeacht wie de eerste stap zet. En dat heeft voor mij eerder met wederzijds respect te maken dus voor zulke mannen doe ik zeker wel moeite.
Dit is niet waar overigens.quote:Op maandag 23 oktober 2023 10:49 schreef Hexagon het volgende:
zijn de kansen voor beiden op een relatie ongeveer even groot.
Wat is niet waar?quote:Op maandag 23 oktober 2023 14:17 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dit is niet waar overigens.
Het gaat hier om datingapps hé, niet over een hypothetische situatie in de echte wereld.waar overigens ook heel veel andere factoren meespelen.quote:Op maandag 23 oktober 2023 14:21 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Wat is niet waar?
In principe is er voor iedere vrouw met een vaste relatie een man nodig.
Okay, ik ben niet zo op de hoogte van de verhoudingen op alle apps.quote:Op maandag 23 oktober 2023 15:21 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Het gaat hier om datingapps hé, niet over een hypothetische situatie in de echte wereld.waar overigens ook heel veel andere factoren meespelen.
Ben ik ook niet met je eens. Ik pak het namelijk prima aan, ben totaal niet dom, zelfverzekerd, goed uiterlijk, etc. Als je in je omgeving kijkt zie je zo veel halve zolen met een vriendin.quote:Op maandag 23 oktober 2023 15:53 schreef Hexagon het volgende:
Gelukkig maar dat de meeste mannelijke concurrentie uit mijn ervaring echt geen partij voor je is als je het een beetje goed aanpakt.
Of je aantrekkelijk bent (dus goed uiterlijk, intelligent en zelfverzekerd) zegt weinig over hoe je het aanpakt, Die aantrekkelijkheid moet namelijk ook gezien worden door die vrouwen op die app. Als je het niet goed over weet te brengen op een medium waar je maar beperkte informatie hebt, dan werkt dat tegen je. Dus dat zit in wat je foto's, je teksten en je berichten uitstralen.quote:Op maandag 23 oktober 2023 16:23 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ben ik ook niet met je eens. Ik pak het namelijk prima aan, ben totaal niet dom, zelfverzekerd, goed uiterlijk, etc. Als je in je omgeving kijkt zie je zo veel halve zolen met een vriendin.
Het zal aan mijn kieskeurigheid liggen denk ik dan.
Nee, maar ik heb veel vrouwelijke vrienden die e.e.a over me zeggen. Ik ga er niet van uit dat die allemaal een lulverhaal vertellen. Bovendien heb je ook zelfinzicht. Althans, als je beetje intelligent bent.quote:Op maandag 23 oktober 2023 16:59 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Of je aantrekkelijk bent (dus goed uiterlijk, intelligent en zelfverzekerd) zegt weinig over hoe je het aanpakt, Die aantrekkelijkheid moet namelijk ook gezien worden door die vrouwen op die app. Als je het niet goed over weet te brengen op een medium waar je maar beperkte informatie hebt, dan werkt dat tegen je. Dus dat zit in wat je foto's, je teksten en je berichten uitstralen.
Toen ik ooit begon met online daten duurde het een maand voor ik eindelijk een eerste date wist te strikken. Maar door steeds nieuwe dingen uit te proberen en alle ongeschreven regels met vallen en opstaan te ontdekken ging het steeds beter. Ik heb denk ik iedere mogelijke fout gemaakt maar wel steeds maar een keer. Daardoor kon ik op een gegeven moment zoveel daten dat ik er de rem op moest zetten omdat het simpelweg tegen de grenzen van mijn tijd/geld aan liep.
Maar die vriendinnen kennen je in het echt. Dat is niet zomaar te vergelijken met hoe je op een app overkomt. Het zit hem in die vertaalslag.quote:Op maandag 23 oktober 2023 17:57 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nee, maar ik heb veel vrouwelijke vrienden die e.e.a over me zeggen. Ik ga er niet van uit dat die allemaal een lulverhaal vertellen. Bovendien heb je ook zelfinzicht. Althans, als je beetje intelligent bent.
Maar wat is jouw modus operandi, wat is voor jou succesvol dan?
Nou, is toch allemaal vrij basic vind je niet? Van mij verschilt het niet zo veel.quote:Op maandag 23 oktober 2023 18:49 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Maar die vriendinnen kennen je in het echt. Dat is niet zomaar te vergelijken met hoe je op een app overkomt. Het zit hem in die vertaalslag.
Zelf heb ik qua foto's veel photofeeler gebruikt. Hele handige site waar wildvreemden bepalen welke foto's nou echt leuk zijn en welke niet. Dat was echt een openbaring. Ik heb wel geleerd dat je dat van jezelf heel lastig kan bepalen. Dus allerlei foto's daar laten keuren en degenen die de beste scores hadden in mijn profiel gezet.
Qua teksten werkte het bij mij vooral om de indruk te maken iemand te zijn met een goed sociaal leven en brede ontwikkeling. En ook voor teksten die authentiek overkomen en geen domme cliche's hebben.
En qua berichten in ieder geval ingaan wat je op haar profiel ziet. Complimenten over uiterlijk vermijden in je eerste berichten. Wat wel werkte was om een bericht te maken waarin ik een suggestie deed over haar karakter op basis van haar uitstraling. Dat triggerde altijd wel. En ook een beetje een sociale kant laten zien. Geloof het of niet, maar iets zeggen over mijn demente oma waar ik in die tijd wel eens op bezoek ging deed het geweldig.
Haha ja, die zenuwen heb ik ook altijd. Hoort er een beetje bij voor mij. Tot op heden heb ik eigenlijk nog geen ongezellige date gehad, dus wat dat betreft valt het achteraf altijd mee en waren de zenuwen eigenlijk niet nodig. Als je hem al een beetje kent scheelt ook wel. Weet je iig dat het geen engerd isquote:Op dinsdag 24 oktober 2023 16:35 schreef Truien het volgende:
Ik ben nog niet zo lang op datingapps en vanavond heb ik mijn allereerste date. We hebben afgesproken om iets te gaan drinken in de stad (vrij spontaan, ben ook wat aangemoedigd door vriendinnen😅). Maar eerlijk gezegd voel ik wel wat zenuwen opkomen nu. 😁 Hoe gingen/gaan jullie daarmee om?
Het helpt wel dat ik enigszins bekend ben met wie hij is (we wonen in dezelfde stad en hebben elkaar een paar keer via via gezien) voordat we een match werden. We hebben hele leuke gesprekken, hij is interessant, ik vind hem heel aantrekkelijk (dat heb ik niet snel), dus er is eigenlijk weinig aan de hand.. Maar ik merk dat ik toch te veel aan het denken en piekeren ben en mezelf daar onnodig zenuwachtig mee maak.
Alcohol.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 16:35 schreef Truien het volgende:
Ik ben nog niet zo lang op datingapps en vanavond heb ik mijn allereerste date. We hebben afgesproken om iets te gaan drinken in de stad (vrij spontaan, ben ook wat aangemoedigd door vriendinnen😅). Maar eerlijk gezegd voel ik wel wat zenuwen opkomen nu. 😁 Hoe gingen/gaan jullie daarmee om?
Verwacht niet je love of your life tegen te komen, maar gewoon ff een drankje met iemand. Verlaag je verwachtingen, want iemand vinden die je bevalt gaat vast nog vele dates kosten.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 16:35 schreef Truien het volgende:
Ik ben nog niet zo lang op datingapps en vanavond heb ik mijn allereerste date. We hebben afgesproken om iets te gaan drinken in de stad (vrij spontaan, ben ook wat aangemoedigd door vriendinnen😅). Maar eerlijk gezegd voel ik wel wat zenuwen opkomen nu. 😁 Hoe gingen/gaan jullie daarmee om?
Het helpt wel dat ik enigszins bekend ben met wie hij is (we wonen in dezelfde stad en hebben elkaar een paar keer via via gezien) voordat we een match werden. We hebben hele leuke gesprekken, hij is interessant, ik vind hem heel aantrekkelijk (dat heb ik niet snel), dus er is eigenlijk weinig aan de hand.. Maar ik merk dat ik toch te veel aan het denken en piekeren ben en mezelf daar onnodig zenuwachtig mee maak.
Welkom bij de clubquote:Op donderdag 2 november 2023 21:20 schreef PzKpfw het volgende:
Hmm toch confronterend, zo langzamerhand kom je in de categorie dat je meer vrouwen met rammelende eierstokken en single moeders als suggesties krijgt op tinder dan leuke jonge studentes
Je bent 40+ en zit bij de 40+ te kijken?quote:Op donderdag 2 november 2023 21:20 schreef PzKpfw het volgende:
Hmm toch confronterend, zo langzamerhand kom je in de categorie dat je meer vrouwen met rammelende eierstokken en single moeders als suggesties krijgt op tinder dan leuke jonge studentes
Eh nee.quote:Op donderdag 2 november 2023 22:55 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
Je bent 40+ en zit bij de 40+ te kijken?
Ach, die rammelende eierstokken groei je ook wel weer overheen, alleen de single moeders blijven dan, al zijn de kinderen op een gegeven moment ook weer zo oud dat je er weinig last van hebt. Gewoon nog een paar jaar geduld!quote:Op donderdag 2 november 2023 21:20 schreef PzKpfw het volgende:
Hmm toch confronterend, zo langzamerhand kom je in de categorie dat je meer vrouwen met rammelende eierstokken en single moeders als suggesties krijgt op tinder dan leuke jonge studentes
30+ ook niet 😇, veel mannen die volgens mij nog nooit een vrouw hebben mogen aanraken in hun leven en vermoedelijk amper tot geen matches hebben. Vind het 9 van de 10x niks qua aanbod van mannen.quote:Op donderdag 2 november 2023 23:27 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ach, die rammelende eierstokken groei je ook wel weer overheen, alleen de single moeders blijven dan, al zijn de kinderen op een gegeven moment ook weer zo oud dat je er weinig last van hebt. Gewoon nog een paar jaar geduld!
Maar troost je, de heren in de 40+ categorie zijn ook niet altijd even leuk kan ik je melden!
Denk dat de meeste 'normale' mannen in die leeftijd wel een vaste relatie hebben. Na de midlife crisis zullen er vast meer mannen van 40-45+ zijn die vrijgezel zijn en niet 'raar' zijn.quote:Op donderdag 2 november 2023 23:38 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
30+ ook niet 😇, veel mannen die volgens mij nog nooit een vrouw hebben mogen aanraken in hun leven en vermoedelijk amper tot geen matches hebben. Vind het 9 van de 10x niks qua aanbod van mannen.
quote:Op donderdag 2 november 2023 23:27 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ach, die rammelende eierstokken groei je ook wel weer overheen, alleen de single moeders blijven dan, al zijn de kinderen op een gegeven moment ook weer zo oud dat je er weinig last van hebt. Gewoon nog een paar jaar geduld!
Maar troost je, de heren in de 40+ categorie zijn ook niet altijd even leuk kan ik je melden!
En bedankt hoorquote:Op donderdag 2 november 2023 23:38 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
30+ ook niet 😇, veel mannen die volgens mij nog nooit een vrouw hebben mogen aanraken in hun leven en vermoedelijk amper tot geen matches hebben. Vind het 9 van de 10x niks qua aanbod van mannen.
Misschien ben jij die ene op de tien die wel wat is?quote:
Relaties worden soms verbroken dus er zijn een paar vrijgezelle leuke normale knappe mannen die WEL interessant zijn (dat zijn meteen de mannen met super veel keuze op datingapps), maar de rest is niet interessant..quote:Op vrijdag 3 november 2023 00:21 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Denk dat de meeste 'normale' mannen in die leeftijd wel een vaste relatie hebben. Na de midlife crisis zullen er vast meer mannen van 40-45+ zijn die vrijgezel zijn en niet 'raar' zijn.
Wat zijn we weer hard voor elkaar!quote:Op vrijdag 3 november 2023 03:20 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Misschien ben jij die ene op de tien die wel wat is?
De beginperiode was ook veel leuker. Toen was het echt een datingapp en kon je gewoon kiezenquote:Op vrijdag 3 november 2023 08:48 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
Relaties worden soms verbroken dus er zijn een paar vrijgezelle leuke normale knappe mannen die WEL interessant zijn (dat zijn meteen de mannen met super veel keuze op datingapps), maar de rest is niet interessant..
Ik heb in 2015 ook op Tinder gezeten en toen was het aanbod top. Ik heb veel afgesproken met hele interessante en knappe mannen, iedereen zat op Tinder volgens mij😝, zelfs een relatie aan over gehouden. Maar… het is nu echt zoeken naar een speld in een hooiberg als vrouw.
Heel herkenbaar, vind dat ik niet eens mega veeleisend ben. Ik hoef geen hele knappe man ik hou wel van een rauw randje. Maar veel mannen op tinder zijn ook niet eerlijk over hun beweegredenen. Ik kwam een oud scharrel tegen die beweerde op tinder dat hij iets serieus zoekt terwijl dat gewoon bullshit os heeft hij destijds zelf na mij uitgesproken. Ook kom ik veel dezelfde mannen tegen die ik in 2018 ook tegen kwam. Dat zijn types die geen relatie willen opbouwenquote:Op donderdag 2 november 2023 23:38 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
30+ ook niet 😇, veel mannen die volgens mij nog nooit een vrouw hebben mogen aanraken in hun leven en vermoedelijk amper tot geen matches hebben. Vind het 9 van de 10x niks qua aanbod van mannen.
Owjaquote:Op vrijdag 3 november 2023 03:20 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Misschien ben jij die ene op de tien die wel wat is?
Mensen die rond 30-35 geen relaties hebben gehad daar klopt iets niet aan.quote:Op vrijdag 3 november 2023 14:39 schreef Piger het volgende:
Als man zijnde is de 30-35 pool vrouwen anders ook niet fantastisch..![]()
Veel vrouwen die wat mij betreft niet 'stabiel' overkomen. Dus veel problemen die ze voor zichzelf niet hebben opgelost.
Veel vrouwen tegen gekomen die nooit een (lange) relatie hebben gehad. Bleek ook dan ook wel waarom.
Komen natuurlijk ook genoeg mensen weer vrij uit een slechte relatie. Maar als dat wat is, dan zijn ze vaak niet vervolgens weer 5 jaar single.
Mwa, ik ben een jaar of 4 een gescheiden man, dochter van 6 en een goede verstandhouding met ex en haar nieuwe man. We doen soms dingen samen, maar dat is dan primair omdat we samen onze dochter hebben.quote:Op vrijdag 3 november 2023 14:39 schreef Piger het volgende:
Als man zijnde is de 30-35 pool vrouwen anders ook niet fantastisch..![]()
Veel vrouwen die wat mij betreft niet 'stabiel' overkomen. Dus veel problemen die ze voor zichzelf niet hebben opgelost.
Veel vrouwen tegen gekomen die nooit een (lange) relatie hebben gehad. Bleek ook dan ook wel waarom.
Komen natuurlijk ook genoeg mensen weer vrij uit een slechte relatie. Maar als dat wat is, dan zijn ze vaak niet vervolgens weer 5 jaar single.
Aldus een zesje die profiteert van het feit dat je als vrouw alleen maar gewillig hoeft te zijn, en daarom denkt dat ze een 10 isquote:Op vrijdag 3 november 2023 15:04 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
Mensen die rond 30-35 geen relaties hebben gehad daar klopt iets niet aan.
Je bedoelt dat de vrouwen tussen 30-35 die wel fantastisch zijn snel weer van de markt af zijn? Ik denk het ook en zal ook gelden voor de mannen
Moet een zwarte kat zijn hequote:Op vrijdag 3 november 2023 16:50 schreef Resistwemuch het volgende:
SIGN UP NOW! To Meet
[ link | afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |