Wel als zij hun belangen behartigen & Hamas steunen kun je ze bezwaarlijk nog onschuldige burgerslachtoffers noemenquote:Op dinsdag 10 oktober 2023 00:09 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Hamas is helaas de enige partij die hun belangen behartigd. De wereld is de Palestijnen vergeten. En die andere partij die democratisch was gekozen was al verboden.²
Ik heb begrip voor het standpunt Aboutaleb.quote:
Het helpt ook niet echt dat er hier Marokkanen met Palestijnse vlaggen lopen te zwaaien. Als ik er zelf ook maar iets over te zeggen zou hebben dan zouden deze varkens dezelfde behandeling krijgen als ordinaire voetbalhooligans.quote:Op maandag 9 oktober 2023 23:56 schreef BansheeBoy het volgende:
Er is een collectief schuldgevoel met wat de joden is aangedaan in de 2de wereldoorlog en de antipathie tegen Moslims dragen er aan bij waarom Nederlanders voor het grootste deel haast dogmatisch aan de zijde van Israël staan. Zwaar onterecht en onrechtvaardig naar de Palestijnen toe.²
Het helpt niet, daar heb je gelijk in. Ik doe het zelf ook niet moet ik zeggen. Maar ik heb er ontzettend veel begrip voor.quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 00:15 schreef Hathor het volgende:
[..]
Het helpt ook niet echt dat er hier Marokkanen met Palestijnse vlaggen lopen te zwaaien. Als ik er zelf ook maar iets over te zeggen zou hebben dan zouden deze varkens dezelfde behandeling krijgen als ordinaire voetbalhooligans.
Zwichten voor intimidatie is dat. Als je tolerant bent voor intolerantie ga je er op een gegeven moment zelf aan onderdoor.quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 00:09 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Dat mag je vinden maar zij staat er nu eenmaal anders in
[..]
Ja, laten we de openbare orde verstoren
De politie is al overbelast, dit kunnen ze makkelijk erbij hebben
[..]
Niet als die zichzelf, zijn familie en de stad Rotterdam in gevaar brengt met zijn ''solidariteit''
Iedereen die sinds de brutale aanval op onschuldige burgers in Israel met Palestijnse vlaggen rondparadeert steunt niet "Palestina" maar wel "Hamas" inclusief de beestachtige manier waarop zij 1000 mensen hebben vermoord.quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 00:16 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het helpt niet, daar heb je gelijk in. Ik doe het zelf ook niet moet ik zeggen. Maar ik heb er ontzettend veel begrip voor.²
Ja de Palestijnen zitten precies waar andere extremisten ze willen hebben.quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 00:12 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Grappig, als er iemand de Palestijnen laten vallen zijn het altijd de mede moslims. Die misbruiken de Palestijnen nog erger dan Israël. Geen enkel Arabisch land steunt Palestijnen echt. Ja, voor de bühne, voor de media aandacht en om eigen geopolitieke doelen te behalen. Verder laten de zogenaamde Arabische broeders de Palestijnen met miljoenen op een postzegel zitten. En dan hooghartig bovenstaande posten.
oog om oog maakt de wereld blintquote:Op dinsdag 10 oktober 2023 00:11 schreef Slayage het volgende:
[..]
Die idioten worden gecreëerd door de idiote situatie aldaar. Geen idiote situatie geen/nauwelijks idioten.
En wie creëert die idiote situatie? Dat doet Israël niet voor hun plezier, uiteindelijk creëren Palestijnen het zelf.quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 00:11 schreef Slayage het volgende:
[..]
Die idioten worden gecreëerd door de idiote situatie aldaar. Geen idiote situatie geen/nauwelijks idioten.
Hoort dat er bij ja, in een multiculturele samenleving? Dat meningen (in dit geval steunbetuigingen dmv een vlag) dienen te zwichten voor een dreiging van geweld?quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 00:16 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Dit is eenmaal de prijs die je betaalt voor het leven in een multiculturele samenleving. Om de vrede te bewaren moet je soms dit soort acties ondernemen
En dat werd gedaan door dansende mensen?quote:Op maandag 9 oktober 2023 23:59 schreef Slayage het volgende:
Sommigen hiero be like: Hamas attacked Israël "unprovoked".
Srsly? Er is geen bezetting? De westbank is niet opgeknipt in 100en ghettos? Gaza is geen openlucht gevangenis? 2023 was niet het dodelijkste jaar voor de Palestijnen in 15 jaar?
ja hoorquote:Op dinsdag 10 oktober 2023 00:18 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ja de Palestijnen zitten precies waar andere extremisten ze willen hebben.
Niemand wil ze in hun eigen land, al die lui genieten van hoe ze Israël lastigvallen. Dwepen met het lijden van de Palestijnen maar ondertussen zijn de Palestijnen zelf het grootste slachtoffer van Hamas en alle buitenlandse extremistische belangen.
welk maskerquote:Op dinsdag 10 oktober 2023 00:05 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Aboutaleb laat hier gewoon zijn masker vallen - en zo'n man is dan burgemeester in een voorheen Nederlandse stad
Het zijn van een zogenaamd "gematigde" moslimquote:
wat denk je dat er voor deze push al eeuwen gebeurde in die regio?quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 00:17 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Iedereen die sinds de brutale aanval op onschuldige burgers in Israel met Palestijnse vlaggen rondparadeert steunt niet "Palestina" maar wel "Hamas" inclusief de beestachtige manier waarop zij 1000 mensen hebben vermoord.
Nou Israël heeft al heel veel gewelddadige dingen gedaan in de afgelopen decennia maar niets komt in de buurt van wat Hamas uit heeft gespookt op zaterdagquote:Op dinsdag 10 oktober 2023 01:39 schreef aTypisch het volgende:
[..]
wat denk je dat er voor deze push al eeuwen gebeurde in die regio?
ik ben geen palestina adeptquote:Op dinsdag 10 oktober 2023 01:43 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Nou Israël heeft al heel veel gewelddadige dingen gedaan in de afgelopen decennia maar niets komt in de buurt van wat Hamas uit heeft gespookt op zaterdag
Daarnaast zijn burgerslachtoffers waartussen Hamas zich verstopt, als collateral damage, hoe tragisch ook, niet vergelijkbaar met het aanvallen van ongewapende burgers en deze op wrede wijze verkrachten, gijzelen en afmaken
Dat snap jij als Palestina adept vast ook wel maar het is een moeilijk te slikken feit voor de gemiddelde vlaggenzwaaier vrees ik
Los daarvan is het gewoon een heel slecht moment om je steun aan Hamas en Palestina te tonen, want het komt gewoon heel erg over alsof deze vlaggenzwaaiers niet gewoon inzitten met de Palestijnse onschuldige burgers maar vooral toejuichen hoe Hamas andere onschuldige burgers heeft afgemaakt
Geen fan van burgerdoden, of doden in het algemeenquote:Op dinsdag 10 oktober 2023 01:48 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ik ben geen palestina adept
maar dat is ook lastig te begrijpen voor een fan van burgerdoden na een daad van een extremistengroep, gezien je post
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |