Ik weet niet... Waarom zou de opdrachtgever niet bijvoorbeeld een rijke Amerikaanse oligarch kunnen zijn?quote:Op woensdag 27 september 2023 13:08 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Als je dat verhaal volgt kon de opdrachtgever wel eens een rijke oekrainse oligarch zijn.
Maar Rusland wilde wel gas blijven leveren, ook nadat die driedaagse oorlog gewonnen wasquote:Op maandag 9 oktober 2023 15:31 schreef Het_Bokje het volgende:
'we' wilden toch geen gas meer uit Rusland? Wat is de probleem?
quote:Een lek in een onderzeese gaspijplijn tussen Finland en Estland vuurt de gasprijs ook flink aan. Het vermoeden bestaat dat er sprake is van sabotage, zo meldt persbureau Bloomberg op basis van ingewijden. Later vandaag maken functionarissen meer bekend over het onderzoek naar het lek.
Het lek in een onderzeese gasleiding tussen Finland en Estland is volgens de Finse president Sauli Niinist waarschijnlijk het gevolg van activiteit van buitenaf’.
Ook een telecomkabel raakte volgens de Finnen beschadigd.
„Het is waarschijnlijk dat de schade aan de gasleiding en de telecomkabel het gevolg is van activiteit van buitenaf”, stelt Niinist. Hij benadrukte dat het nog onduidelijk is wat de oorzaak is van het lek. Finland en Estland doen nog onderzoek naar de zaak.
Op de Amsterdamse gasbeurs steeg de prijs voor leveringen in november nog eens met 13% tot 49,5 euro per megawattuur. Maandag werd gas al 15 procent duurder. De oplopende spanningen in het Midden-Oosten vergrootten daarbij de aanbodrisico’s voorafgaand aan het winterstookseizoen op het noordelijk halfrond.
Dan moet je even naar de woorden van Biden luisteren, voordat hij de pijplijn opblies.quote:Op maandag 9 oktober 2023 17:13 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Ik weet nog steeds niet wie het heeft gedaan, ik wacht nog steeds even af.
Weet ik al lang, ik blijf bij mijn woorden.quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 20:55 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Dan moet je even naar de woorden van Biden luisteren, voordat hij de pijplijn opblies.
ik denk dat mensen die geen vrienden van Ruzzia zijn het gedaan hebbenquote:Op dinsdag 10 oktober 2023 21:05 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Weet ik al lang, ik blijf bij mijn woorden.
quote:2022 explosions
Nord Stream Gas Pipeline and Nord Stream 2 Gas Pipeline were ruptured due to unexplained explosions in September, 2022.
The pressure drop on both strings of the pipeline were registered on September 26, 2022.[15]
Both strings of Nord Stream Gas Pipeline and one string of Nord Stream 2 gas pipeline were damaged.
The location of the rupture was identified as the Swedish and Danish exclusive economic zones.[15]
On September 28, 2022, Russia initiated a case on international terrorism. President Putin announced that the explosions were an act of diversion aimed at destruction of the European energy infrastructure, blaming the West.[16][17][18] President Biden called the incident "a deliberate act of sabotage" and accused Russia of "pumping out disinformation and lies".[19][20]
Both Nord Stream gas pipelines are mothballed with no immediate plans to repair or reactivate them.[6][7]
Zeg nooit nooit. Je weet niet hoe de wereld er achter 50 jaar voorstaat. Zo ook na ww2 hebben we nu prima banden met Duitsland. Althans ik kan prima met Duitsers opschieten en kom er erg graag.quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 21:07 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik denk dat mensen die geen vrienden van Ruzzia zijn het gedaan hebben
Nu kan Ruzia nooit meer direct gas leveren aan de EU , en Poetin was er zo blij mee , oppompen , doorpompen en direct geld
De instelling van Duitsland na de oorlog was wel wat anders dan die van Rusland. Het is niet voor niks dat ze in Oost-Europa redelijk door een deur kunnen met Duitsland maar ze het 'bevrijdende' Rusland naar het leven staan. Ik zie Rusland zonder militaire nederlaag niet in een land veranderen wat plotseling in een zelfbewuste rol excuses gaat maken voor de vele misdaden in het verleden en de banden met z'n buren aanhaalt, integendeel zelfs. Zeg nooit nooit, maar er moet nog behoorlijk wat water door de Wolga stromen voordat dat ooit realiteit kan worden.quote:Op zondag 12 november 2023 12:28 schreef Cherni het volgende:
[..]
Zeg nooit nooit. Je weet niet hoe de wereld er achter 50 jaar voorstaat. Zo ook na ww2 hebben we nu prima banden met Duitsland. Althans ik kan prima met Duitsers opschieten en kom er erg graag.
Dat wij dat niet meer meemaken kan zijn.
Je hebt een een punt. Ik zie het ook niet snel gebeuren. Zoals je zegt, er moet nog veel water door de Wolga stromen. Het is natuurlijk ook zo dat Rusland, China etc een compleet andere visie hebben die totaal niet bij het westen past. Althans persoonlijk zie ik landen als China niet graag de macht overnemen van de VS.quote:Op zondag 12 november 2023 12:33 schreef J.B. het volgende:
[..]
De instelling van Duitsland na de oorlog was wel wat anders dan die van Rusland. Het is niet voor niks dat ze in Oost-Europa redelijk door een deur kunnen met Duitsland maar ze het 'bevrijdende' Rusland naar het leven staan. Ik zie Rusland zonder militaire nederlaag niet in een land veranderen wat plotseling in een zelfbewuste rol excuses gaat maken voor de vele misdaden in het verleden en de banden met z'n buren aanhaalt, integendeel zelfs. Zeg nooit nooit, maar er moet nog behoorlijk wat water door de Wolga stromen voordat dat ooit realiteit kan worden.
GEEF ONS TAURUS GVD!quote:Op zondag 12 november 2023 14:55 schreef Nober het volgende:
Het waren onze vrienden. Dan is het niet erg.
[ twitter ]
Veel mensen hebben zelf niet in de gaten hoezeer ze zich laten meeslepen door de propaganda van de ene (of andere) kant. Dezelfde actie van de ene partij als oorlogsmisdaad beschouwen, maar als het ‘hun’ kant betreft als heldendaad. Sie mensen als Sjoerd Sjoerdsma die eerst schuimbekkend ‘artikel 5’ krijsten en die je nu niet hoort.quote:Op maandag 13 november 2023 16:10 schreef Cpt.Crow het volgende:
Net een aantal van de vorige delen van dit topic gelezen.
Waar eerder bijvoorbeeld nog 'artikel 5!!' van de NAVO er bij werd gehaald is het opvallend hoe weinig ophef er is nu blijkt dat Oekranie daadwerkelijk achter deze aanval zat. Een directe aanval op onze infrastructuur, zoals ook te lezen valt in de vorige delen.
Nu zal er wel worden gekronkeld en is dit eigenlijk erg goed voor ons, ofzo. Grappig om te aanschouwen.
Biden (of de mensen die aan zijn touwtjes trekken) zullen vast voorafgaand toestemming verleend hebben.quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 20:55 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Dan moet je even naar de woorden van Biden luisteren, voordat hij de pijplijn opblies.
Hier ook, degenen die geloofden dat anderen dan de Russen het gedaan hadden, werden doorverwezen naar de BNW wappiehoek. Nu kun je de krekels horen tjirpen.quote:Op maandag 13 november 2023 16:10 schreef Cpt.Crow het volgende:
Net een aantal van de vorige delen van dit topic gelezen.
Waar eerder bijvoorbeeld nog 'artikel 5!!' van de NAVO er bij werd gehaald is het opvallend hoe weinig ophef er is nu blijkt dat Oekranie daadwerkelijk achter deze aanval zat. Een directe aanval op onze infrastructuur, zoals ook te lezen valt in de vorige delen.
Nu zal er wel worden gekronkeld en is dit eigenlijk erg goed voor ons, ofzo. Grappig om te aanschouwen.
Oh hoi, ik vind het zeilbootjesverhaal nog steeds ongeloofwaardig hoorquote:Op maandag 13 november 2023 19:09 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Hier ook, degenen die geloofden dat anderen dan de Russen het gedaan hadden, werden doorverwezen naar de BNW wappiehoek. Nu kun je de krekels horen tjirpen.
Klopt. Dat is ook een van de redenen waarom de Duitsers al vanaf het begin weinig ophef hebben veroorzaakt.quote:Op maandag 13 november 2023 18:16 schreef LXIV het volgende:
[..]
Biden (of de mensen die aan zijn touwtjes trekken) zullen vast voorafgaand toestemming verleend hebben.
Iedereen met een IQ>115 kon trouwens wel inzien dat het nooit de Eussen of de Duitsers geweest konden xijn
Intern hadden hun diensten natuurlijk vanaf het begin de (juiste) inschatting gemaakt dat het de Oekraners, Amerikanen of Engelsen geweest waren.quote:Op maandag 13 november 2023 19:46 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Klopt. Dat is ook een van de redenen waarom de Duitsers al vanaf het begin weinig ophef hebben veroorzaakt.
Daarom. En helaas blijkt Sjoerdje niet ingewijd. Arme trekpop.quote:Op maandag 13 november 2023 20:41 schreef LXIV het volgende:
Intern hadden hun diensten natuurlijk vanaf het begin de (juiste) inschatting gemaakt dat het de Oekraners, Amerikanen of Engelsen geweest waren.
Zou de Duitsers anders gereageerd hebben als ze het vermoeden hadden gevolgd dat Oekrane in haar eentje opereerde? Of hadden ze het evengoed geslikt omwille het grotere geopolitieke belang? Ik vermoed dat ze zijn teruggefloten door de VS. Of, misschien zijn ze sowieso al koest om het vermoeden dat de VS hier een rol in heeft gespeeld. Heck, misschien heeft de VS het op een bepaald moment gewoon aangekondigd, en afgedwongen dat Duitsland het slikt.quote:Op maandag 13 november 2023 20:45 schreef Straatcommando. het volgende:
Zou zomaar eens een een-tweetje tussen de VS en Oekrane zijn geweest.
Ik vermoed dat Klaus Schwab er ook mee te maken heeft.quote:Op maandag 13 november 2023 20:45 schreef Straatcommando. het volgende:
Zou zomaar eens een een-tweetje tussen de VS en Oekrane zijn geweest.
Schwab heeft met alles te makenquote:Op maandag 13 november 2023 20:57 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik vermoed dat Klaus Schwab er ook mee te maken heeft.
Net als de CIA en Biden idd.quote:Op maandag 13 november 2023 20:58 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Schwab heeft met alles te maken![]()
Het beeld van Oekrane is bij sommigen door deze oorlog net iets te rooskleurig geworden. Mensen zijn dat land gaan zien als een fantastische democratie met Westerse normen en waarden. Die zouden natuurlijk nooit een pijpleiding gaan saboteren.quote:Op maandag 13 november 2023 16:10 schreef Cpt.Crow het volgende:
Net een aantal van de vorige delen van dit topic gelezen.
Waar eerder bijvoorbeeld nog 'artikel 5!!' van de NAVO er bij werd gehaald is het opvallend hoe weinig ophef er is nu blijkt dat Oekranie daadwerkelijk achter deze aanval zat. Een directe aanval op onze infrastructuur, zoals ook te lezen valt in de vorige delen.
Nu zal er wel worden gekronkeld en is dit eigenlijk erg goed voor ons, ofzo. Grappig om te aanschouwen.
Kun je die bewering hard maken?quote:Op maandag 13 november 2023 21:19 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het beeld van Oekrane is bij sommigen door deze oorlog net iets te rooskleurig geworden. Mensen zijn dat land gaan zien als een fantastische democratie met Westerse normen en waarden. Die zouden natuurlijk nooit een pijpleiding gaan saboteren.
Dat Oekrane er achter zit is niet gebleken.quote:Op maandag 13 november 2023 16:10 schreef Cpt.Crow het volgende:
Net een aantal van de vorige delen van dit topic gelezen.
Waar eerder bijvoorbeeld nog 'artikel 5!!' van de NAVO er bij werd gehaald is het opvallend hoe weinig ophef er is nu blijkt dat Oekranie daadwerkelijk achter deze aanval zat. Een directe aanval op onze infrastructuur, zoals ook te lezen valt in de vorige delen.
Nu zal er wel worden gekronkeld en is dit eigenlijk erg goed voor ons, ofzo. Grappig om te aanschouwen.
quote:Op maandag 13 november 2023 22:08 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat Oekrane er achter zit is niet gebleken.
Verder is artikel 5 geen geautomatiseerd proces.
Bedankt voor je bijdragequote:
Lijkt me erg aannemelijk.quote:Op maandag 13 november 2023 20:45 schreef Straatcommando. het volgende:
Zou zomaar eens een een-tweetje tussen de VS en Oekrane zijn geweest.
Of verblind door haat.quote:Op dinsdag 14 november 2023 13:58 schreef ludovico het volgende:
[..]
Lijkt me erg aannemelijk.
De VS heeft alle belang en ook de dreigementen ge-uit.
Vanuit hoog politiek niveau / militair niveau moet dit gekomen zijn.
Dat mensen denken dat Rusland hun eigen pijpleiding zou aanvallen is en blijft absurd, die zijn compleet gehersenspoeld.
Ze lijken nog het meest op….. De Russen. In praktisch alle opzichten.quote:Op maandag 13 november 2023 21:19 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het beeld van Oekrane is bij sommigen door deze oorlog net iets te rooskleurig geworden. Mensen zijn dat land gaan zien als een fantastische democratie met Westerse normen en waarden. Die zouden natuurlijk nooit een pijpleiding gaan saboteren.
Niet echt.quote:Op dinsdag 14 november 2023 14:00 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ze lijken nog het meest op….. De Russen. In praktisch alle opzichten.
Dit was het gekronkel dat ik voorspelde en daarom inderdaad enigszins vermakelijk. Met de nadruk op enigszins. In een poging dat samen te vatten en te visualiseren kwam ik uit op een eenvoudige smiley.quote:
Dat zegt veel over jou.quote:Op dinsdag 14 november 2023 14:21 schreef Cpt.Crow het volgende:
[..]
Dit was het gekronkel dat ik voorspelde en daarom inderdaad enigszins vermakelijk. Met de nadruk op enigszins. In een poging dat samen te vatten en te visualiseren kwam ik uit op een eenvoudige smiley.
@sp3c kijk deze nieuwe ster aan het filamentquote:
Hebben ze in Georgi ook gedaan, dus zo absurd is het ook niet.quote:Op dinsdag 14 november 2023 13:58 schreef ludovico het volgende:
[..]
Lijkt me erg aannemelijk.
De VS heeft alle belang en ook de dreigementen ge-uit.
Vanuit hoog politiek niveau / militair niveau moet dit gekomen zijn.
Dat mensen denken dat Rusland hun eigen pijpleiding zou aanvallen is en blijft absurd, die zijn compleet gehersenspoeld.
Als je deze reactie had verwacht, dan had je een tegenargument kunnen voorbereiden.quote:Op dinsdag 14 november 2023 14:21 schreef Cpt.Crow het volgende:
[..]
Dit was het gekronkel dat ik voorspelde en daarom inderdaad enigszins vermakelijk. Met de nadruk op enigszins. In een poging dat samen te vatten en te visualiseren kwam ik uit op een eenvoudige smiley.
Nee, dat sommigen denken dat Oekrane een fantastische democratie met Westerse normen en waarden is.quote:Op dinsdag 14 november 2023 15:20 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Een land met zeer hoge corruptie? Hoe betrouwbaar is zo'n land?
Een tegenargument? Voor het ontkennen van de waarheid? Daar kun je slechts om grinniken en hopen dat iemand ooit in staat is zijn ongelijk toe te geven.quote:Op dinsdag 14 november 2023 15:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
Als je deze reactie had verwacht, dan had je een tegenargument kunnen voorbereiden.
Dat is je kennelijk niet gelukt..
Tja, geen tegenargument dus.quote:Op dinsdag 14 november 2023 15:28 schreef Cpt.Crow het volgende:
[..]
Een tegenargument? Voor het ontkennen van de waarheid? Daar kun je slechts om grinniken en hopen dat iemand ooit in staat is zijn ongelijk toe te geven.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |