Waarom is daar een vluchtelingenkamp?quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:41 schreef theunderdog het volgende:
https://twitter.com/SuhbTobasi/status/1711374243890381148.
Volgens deze bron 50 doden bij bombardement in een vluchtelingenkamp in de Gaza strook.
Mooi frame weer op deze manier. Israël bombardeert alleen militaire doelen. Jammer alleen dat die militaire doelen er zelf voor kiezen om in burgergebied te gaan zitten.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:41 schreef theunderdog het volgende:
https://twitter.com/SuhbTobasi/status/1711374243890381148.
Volgens deze bron 50 doden bij bombardement in een vluchtelingenkamp in de Gaza strook.
Wat een bloed heeft hamas aan de handen.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:41 schreef theunderdog het volgende:
https://twitter.com/SuhbTobasi/status/1711374243890381148.
Volgens deze bron 50 doden bij bombardement in een vluchtelingenkamp in de Gaza strook.
Maar die zijn dan ook over het algemeen gewoon bloedirritant als ze beginnen over LBGTQ+.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:40 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Als we maar lief genoeg zijn, dan zullen ze ons ook lief vinden uiteindelijk. Dat dacht de LGBTQ community ook met de moslims, en ook die komen bedrogen uit.
Het is inderdaad wel een typische Marxistische interpretatie waarbij ze denken dat het enkel aan de materiele voorwaarden ligt. Als mensen een zekere welvaart genieten, dan zouden ze uiteindelijk zogenaamd onze waarden overnemen. Het werkt al jaren niet, maar toch blijven ze er maar mee doorgaan.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:40 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Als we maar lief genoeg zijn, dan zullen ze ons ook lief vinden uiteindelijk. Dat dacht de LGBTQ community ook met de moslims, en ook die komen bedrogen uit.
Als dat kamp vol had gezeten met Hamas strijders had ik nu staan juichen.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:41 schreef theunderdog het volgende:
https://twitter.com/SuhbTobasi/status/1711374243890381148.
Volgens deze bron 50 doden bij bombardement in een vluchtelingenkamp in de Gaza strook.
Ze zijn de tweede in de wereld als het gaat om tech. Alle grote tech bedrijven zijn daar al gevestigd of hebben plannen om zich daar te verplaatsenquote:Op maandag 9 oktober 2023 15:38 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Het is een land met interessante technologische ontwikkelingen. En ook qua wapensystemen, inlichtingen hebben wij veel aan dat land.
De frame komt vanuit jou. En van niemand anders.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:43 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Mooi frame weer op deze manier. Israël bombardeert alleen militaire doelen. Jammer alleen dat die militaire doelen er zelf voor kiezen om in burgergebied te gaan zitten.
Ik zeg toch ook nergens dat er niet veel doden gaan vallen. Dat is onvermijdelijk bij deze actie. En nogmaals; de actie om Hamas te vernietigen is legitiem en op de lange termijn beter voor beide partijen. Maar dat is wat anders dan 2 miljoen mensen ontzien van drinkwater.quote:Op maandag 9 oktober 2023 14:57 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
En jij denkt dat dat minder doden gaat opleveren dan wat Israel nu doet?
Dit is Fallujah in het kwadraat.
https://en.wikipedia.org/wiki/Second_Battle_of_Fallujah
[..]
Vluchtelingenkamp met flatgebouwen.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:41 schreef theunderdog het volgende:
https://twitter.com/SuhbTobasi/status/1711374243890381148.
Volgens deze bron 50 doden bij bombardement in een vluchtelingenkamp in de Gaza strook.
Als het kamp vol had gezeten met Israelis dan stonden die verontwaardige figuren van nu, ook te juichen.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:44 schreef Haags het volgende:
[..]
Als dat kamp vol had gezeten met Hamas strijders had ik nu staan juichen.
Kan egypte toch ook regelen voor hun moslimbroeders?quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:46 schreef Sledgehammer. het volgende:
Toch triest om 2 miljoen mensen uit te sluiten van elektriciteit en dat er geen eten en brandstof etc meer heengaat.
Precies. En bij bovenstaande is het niet echt zaak om het land teveel tegen je te keren he.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:45 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Ze zijn de tweede in de wereld als het gaat om tech. Alle grote tech bedrijven zijn daar al gevestigd of hebben plannen om zich daar te verplaatsen
Zie verder niet echt voordelen
Dat lijkt me sterk.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:45 schreef theunderdog het volgende:
[..]
De frame komt vanuit jou. En van niemand anders.
Israel voert op dit moment massale bombardementen uit op Gaza. Niet enkel op militaire doelen. Want collectief straffen is hier het doel.
Valt tegen. Die infrastructuur mocht nooit aangelegd worden van Israel.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:46 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Kan egypte toch ook regelen voor hun moslimbroeders?
Ik ben benieuwd wat hiervan de gevolgen gaan zijn. Neem aan dat ze er niet onderuit komen toch te zorgen dat mensen aan water en eten komen. Of ze gaan hulpverleninhsorganisaties toelaten.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:45 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik zeg toch ook nergens dat er niet veel doden gaan vallen. Dat is onvermijdelijk bij deze actie. En nogmaals; de actie om Hamas te vernietigen is legitiem en op de lange termijn beter voor beide partijen. Maar dat is wat anders dan 2 miljoen mensen ontzien van drinkwater.
Deze jonge is volgens mij slachtoffer van bombardement in Gaza.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:47 schreef Slayage het volgende:
"He must have done something"![]()
[ twitter ]
Gatver wat een misselijke, onmenselijke reactie.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:47 schreef Slayage het volgende:
"He must have done something"![]()
[ twitter ]
Gaza grenst aan Egypte, daar heeft Israel weinig over te zeggen toch?quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:48 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Valt tegen. Die infrastructuur mocht nooit aangelegd worden van Israel.
Lastig inschatten natuurlijk wat er gebeurd is.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:49 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Gatver wat een misselijke, onmenselijke reactie.
Dan start de volgende terreurgroep weer op, het helpt ook niet echt als je vanuit je geloof wordt opgedragen om een volk te haten.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:39 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het is dan ook te hopen dat Hamas eindelijk eens onklaar kan worden gemaakt. Al ben ik bang dat het Hamas-sentiment hoe dan ook voortleeft als deze spiraal van haat en geweld niet wordt doorbroken.
Integendeel, via (vredes)verdragen heeft Israel heel veel te zeggen over de grensovergang tussen Egypte en Gaza. Zoals dat er alleen mensen overheen mogen en in beginsel geen goederen.quote:Op maandag 9 oktober 2023 15:50 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Gaza grenst aan Egypte, daar heeft Israel weinig over te zeggen toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |