Waarom niet de Joden weg als het er zo gevaarlijk is?quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:58 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Hamas wegjagen, politieke steun zoeken, de maatschappij opbouwen via onderwijs en business (tegenwoordig kan iedereen influencer en dropshipper worden), weggaan en een leven opbouwen in andere Arabische landen.
Als ik zeg het komt goed uit, dan bedoel ik voor de Israëlische regering. Niet de bevolking van Ashkelon uiteraard.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:52 schreef Toefjes het volgende:
[..]
De grenzen zijn nu open en ze stormen gewapend binnen. Denken dat ze dit goed uitkomt is wel bizar.
Maar hoe ze (2000? 5000? ) duizenden raketten en alle communicatie over vandaag hebben gemist is ook bizar. En dat kan best nog wel eens een binnenlandse crisis worden waar de premier niet echt goed uitkomt.
Mossad zat ook achter 9/11. Netanyahu fantaseerde sws al jaren openlijk over een te gebruiken aanslag op de VS. Net als dat ie fantaseert over een Iraanse bevolking die - net als westerlingen - moreel gedegradeerd wordt door het kijken naar Amerikaanse pulp gecreëerd door zijn broeders in Hollywood.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:50 schreef Drxx het volgende:
Serieuze vraag:
Dit volk kan met heel veel moeite sigaretten en vuurpijlen het land binnensmokkelen, maar nu kunnen ze ineens zonder problemen met zwaar geschut de grens van Israël oversteken. En Israël schijnt ook nog eens verrast te zijn dat dit een dag na 50-jarige herdenking aan Yom Kippur gebeurt.
Gelooft men dit?
Er waren hele sterke signalen dat de VS een oogje toekneep in de aanloop naar 9/11, en het zou mij niets verbazen als dit een soortgelijk situatie is.
Ik twijfel er niet aan dat Hamas hierachter zit. Maar ik twijfel er wel aan dat Israël verrast is. Dit geeft ze een hele goede reden om Palestina te bulldozen.
Ja, ik wilde idd zeggen dat het precedent zeer recent is gezet.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:57 schreef Mortaxx het volgende:
Dit heeft het conflict tussen Armenië en Azerbeidzjan om die enclave met de moeilijke naam ook opgelost.
Een andere grote fout die ze maakten was dat ze in de 2006 Libanon oorlog niet doorpakten en de Palestijnen in Libanon uitroeiden. Maar ze moesten stoppen onder internationale druk en het leiderschap kon wegvluchten naar Dubai en daardoor is het blijven dooretteren.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:41 schreef Bensel het volgende:
maar als je het gaat vergelijken is israel de rust zelve, voorkomt zo veel mogelijk slachtoffers, nadat ze keer op keer aangevallen zijn en slachtoffer zijn geworden van terreur. Historisch gezien heeft israel enkel een fout gemaakt door het gewonnen gebied ten tijde van de 1e 3 oorlogen (sinai etc) terug te geven, en gaza te laten bestaan. 11 van de 13 vredesbesprekingen zijn afgekapt door de palestijnen. Ik kan erg weinig rspect meer opbrengen voor de palestijnen, want ze zijn niet uit op vrede. Ze zijn uit op de totaalvernietiging van het joodse volk.
Beelden van afgeschoten bejaarden bij bushokjes o.a.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:57 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Verdiende loon? Ik kan die video’s niet openen dus wie vindt dit verdient loon? Suppressie zorgt niet voor begrip bij de onderdrukten. Dat lijkt me geen radicaal standpunt
Daar refereerde ik ook al naar.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:53 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Ook doorgaans heel capabele en goed uigeruste veiligheidsdiensten verneuken het wel eens, zie ook de hele clusterfuck van de Amerikaanse inlichtingendiensten rond 9/11.
quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:00 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Mossad zat ook achter 9/11. Netanyahu fantaseerde sws al jaren openlijk over een te gebruiken aanslag op de VS.
Praten over uitroeien en dan denken dat je aan de goede kant staatquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:00 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Een andere grote fout die ze maakten was dat ze in de 2006 Libanon oorlog niet doorpakten en de Palestijnen in Libanon uitroeiden. Maar ze moesten stoppen onder internationale druk en het leiderschap kon wegvluchten naar Dubai en daardoor is het blijven dooretteren.
Maar de PKK komt gewoon uit het niets nietwaar? Jij bent een karikatuur.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:41 schreef Werkperd het volgende:
Je kunt de Palestijnen in sommige gevallen niet kwalijk nemen. De jarenlange systematische uitmoordcampagne, bombardementen, repressie etc. heeft voor diepe trauma's gezorgd. De opgebouwde frustratie die nu via een uitlaatklep eruit knalt is deels begrijpelijk.
De Joden hebben geen land anders dan Israël. De Palestijnen hebben tientallen landen waar ze naartoe kunnen gaan als ze weigeren zich aan te passen.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:59 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Waarom niet de Joden weg als het er zo gevaarlijk is?
Ik zag trucks met machinegeweren die door Israel rijden en a la ISIS om zich heen schieten.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:52 schreef ExTec het volgende:
[..]
Is daar sprake van?
Ik weet het niet, nog geen beelden gezien van zwaar geschut aan hamas zijde?
Wat een wereldvreemd geneuzel. In een conflict zal compassie verdwijnen.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:45 schreef Bensel het volgende:
[..]
Sorry, maar alles wat er gebeurt is met de palestijnen zit een verhaal aan vooraf waar ze zelf schuldig zijn. Elke bom die op gaza is gevallen is vooraf gegaan door 100 raketten op israel, en jij hebt het gore lef om nu de palestijnen, die nu met laf terreur op onschuldige burgers losgaat, te verdedigen? Palestijnen mogen zich verzetten tegen israel, maar verzet doe je politiek of evt met geweld op militaire/politieke doelen. Nooit op onschuldige burgers.
Nederlanders maken zich druk om het opvangen van een paar honderd vluchtelingen en jij stelt dat Egypte, Libanon en Jordanië even 5 miljoen Palestijnen moeten opvangenquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:57 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ik sta volledig achter Israël. Hopelijk is dit het einde van Netanyahu en z'n corrupte zooitje en maakt Israël voorgoed een einde aan Hamas.
Een volksverhuizing van de Palestijnen naar Egypte, Libanon of Jordanië lijkt me een gepaste uitkomst. Dit heeft het conflict tussen Armenië en Azerbeidzjan om die enclave met de moeilijke naam ook opgelost.
Mensen dwingen hun geboortegrond te verlaten? Lijkt me weinig realistisch.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:57 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ik sta volledig achter Israël. Hopelijk is dit het einde van Netanyahu en z'n corrupte zooitje en maakt Israël voorgoed een einde aan Hamas.
Een volksverhuizing van de Palestijnen naar Egypte, Libanon of Jordanië lijkt me een gepaste uitkomst. Dit heeft het conflict tussen Armenië en Azerbeidzjan om die enclave met de moeilijke naam ook opgelost.
Oh vreemd. Hoe deden die Joden het dan voor het moderne Israelquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:02 schreef Richestorags het volgende:
[..]
De Joden hebben geen land anders dan Israël. De Palestijnen hebben tientallen landen waar ze naartoe kunnen gaan als ze weigeren zich aan te passen.
Ja heel lekker slim strategisch aangepakt is dit niet neequote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:58 schreef capricia het volgende:
[..]
Dit gaat de Palestijnse zaak toch ook helemaal geen goeds doen? Al dat geweld en bloederige filmpjes op Israelische burgers.
Hitler heeft ook Sudeten-Duitsland kunnen inlijven terwijl hij officieel geen leger mocht hebben. Laksheid gebeurt...quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:02 schreef Drxx het volgende:
[..]
Ik zag trucks met machinegeweren die door Israel rijden en a la ISIS om zich heen schieten.
Dat krijgen ze wel de grens over, maar een appeltaart is haast onmogelijk.
watquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:00 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Een andere grote fout die ze maakten was dat ze in de 2006 Libanon oorlog niet doorpakten en de Palestijnen in Libanon uitroeiden. Maar ze moesten stoppen onder internationale druk en het leiderschap kon wegvluchten naar Dubai en daardoor is het blijven dooretteren.
Uiteraard team Israël. Er wordt gevochten tegen een barbaars, ongeciviliseerd volk dat zich jaar in jaar onderscheid in het plegen van aanslagen en toejuichen van terreurgroeperingen. En dit kan dan ook nog op steun rekenen van het sommigen in het Westen. Dit blijft onbegrijpelijk.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:31 schreef Richestorags het volgende:
Ik moet toch wel zeggen: Team Israël. Hoewel het gewoon heel kut is daar.
In progressief linkse kringen zit je dan wel goed. Je kunt het ook hier op FOK! zien, zelfs in dit topic, de steun komt maar uit één hoek. Als het aan elke vorm van moreel kompas en normen waarden ontbreekt, dan krijg je dat.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:32 schreef superniger het volgende:
Bizar dat er nog steeds mensen pro Palastina zijn.
Dit is niet juist. Het geweld is altijd afkomst geweest van Arabieren uit verscheidene Islamtische landen en dit is al begonnen met de oprichting van Israël. Stellen dat Israël het probleem is, geeft blijkt van een duidelijk gebrek aan historische kennis.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:50 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Hamas heeft de Palestijnen vandaag veroordeeld tot minstens een decennium van Israëlisch geweld. Ik kan mij weinig dingen inbeelden die laffer zijn dan vrouwen en kinderen ontvoeren om ze als levend schild gebruiken. Van die ontvoeringen zijn ondertussen al vele vele filmpjes dus twijfelen of er eentje tussen zit die nep is nogal cru gezegd kommaneuken geworden. Als je verzet wil plegen dan schiet je op het leger of nog beter op Netanyahu, maar wat we vandaag zien is een ongekende slachtpartij onder burgers. Kelen doorsnijden, executeren met geweren en naakt door de straten paraderen. De morele high ground die Palestijnen misschien hadden is in een klap weggevaagd. Waar er kritiek op het bestaan van het grenshek was, zal dat nu overslaan in kritiek dat hij nog niet dik genoeg is en er geen landmijnen voor liggen.
Toen woonden ze in landen waar ze altijd werden aangepakt met als dieptepunt Hitler.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:02 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Oh vreemd. Hoe deden die Joden het dan voor het moderne Israel
Je verwijst naar, refereert aan.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:00 schreef Drxx het volgende:
[..]
Daar refereerde ik ook al naar.Weliswaar een andere invalshoek.
Nederland heeft afgelopen decennia vele honderden duizenden vluchtelingen opgenomen.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:02 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Nederlanders maken zich druk om het opvangen van een paar honderd vluchtelingen en jij stelt dat Egypte, Libanon en Jordanië even 5 miljoen Palestijnen moeten opvangen
Sorry wat?
Niet het probleem van de Palestijnen me dunkt?quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:05 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Toen woonden ze in landen waar ze altijd werden aangepakt met als dieptepunt Hitler.
Meer controleposten die alleen Palestijnen controleren. Meer land pakken. Meer surpressie. En dan wordt het vanzelf beter, dan word je inderdaad vanzelf geliefdquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:00 schreef Molo het volgende:
[..]
Beelden van afgeschoten bejaarden bij bushokjes o.a.
.....
Toen concentreerde ze zich in Poolse kampen.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:02 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Oh vreemd. Hoe deden die Joden het dan voor het moderne Israel
dit is de eerste keer dat ik dit lees of is die al eerder voorbijkomen?quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:05 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Toen woonden ze in landen waar ze altijd werden aangepakt met als dieptepunt Hitler.
Duitse kampen*quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:06 schreef capricia het volgende:
[..]
Toen concentreerde ze zich in Poolse kampen.
En dan? Staat er gewoon weer een nieuw poppetje op.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:04 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Palestijns leiderschap uitroeien
Poolse kampen.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:06 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Duitse kampen*
Niet probleem van Palestijnen.
Nou nee, ze stonden in Polen, maar waren Duitse instellingen.quote:
Dit zijn Russische modellenquote:
Ik blijf het een lastige vinden. Ze hebben daar met z'n allen ook niet echt de mogelijkheden om te civilizeren. En snap dat dit gebeurt omdat ze niks te verliezen hebben.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:04 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Uiteraard team Israël. Er wordt gevochten tegen een barbaars, ongeciviliseerd volk dat zich jaar in jaar onderscheid in het plegen van aanslagen en toejuichen van terreurgroeperingen. En dit kan dan ook nog op steun rekenen van het sommigen in het Westen. Dit blijft onbegrijpelijk.
[..]
In progressief linkse kringen zit je dan wel goed. Je kunt het ook hier op FOK! zien, zelfs in dit topic, de steun komt maar uit één hoek. Als het aan elke vorm van moreel kompas en normen waarden ontbreekt, dan krijg je dat.
[..]
Dit is niet juist. Het geweld is altijd afkomst geweest van Arabieren uit verscheidene Islamtische landen en dit is al begonnen met de oprichting van Israël. Stellen dat Israël het probleem is, geeft blijkt van een duidelijk gebrek aan historische kennis.
Dat klopt wel, want die bestonden toen nog niet.quote:
Welke oplossing is dan meer realistisch?quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:02 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Mensen dwingen hun geboortegrond te verlaten? Lijkt me weinig realistisch.
Het probleem van de Palestijnen is dat hun Arabische broeders de genocide van de Duitsers wilden afmaken. Vele "Palestijnen" zijn dan ook Jordaniërs en Egyptenaren. Ze zijn geëindigd als kind van de rekening.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:05 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Niet het probleem van de Palestijnen me dunkt?
Duitsers lijken me redelijk stabiel tegenwoordig. Die schaffen de terugkeer vast wel.
Israel weg.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:07 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Welke oplossing is dan meer realistisch?
Dank.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:05 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
[..]
Je verwijst naar, refereert aan.
quote:'Groot feest in Ramallah na aanvallen'
In Ramallah op de bezette Westelijke Jordaanoever is het "één groot feest", meldt Al Jazeera. "Hier in Ramallah zien we mensen schreeuwen ter viering en ter ondersteuning van de militaire acties. We hebben soortgelijke taferelen elders op de bezette Westelijke Jordaanoever gezien", zegt een verslaggever van Al Jazeera.
quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:57 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ik sta volledig achter Israël. Hopelijk is dit het einde van Netanyahu en z'n corrupte zooitje en maakt Israël voorgoed een einde aan Hamas.
Een volksverhuizing van de Palestijnen naar Egypte, Libanon of Jordanië lijkt me een gepaste uitkomst. Dit heeft het conflict tussen Armenië en Azerbeidzjan om die enclave met de moeilijke naam ook opgelost.
Huh, of Israel geeft Palestijnen hun grond terug? Conform afspraken. Na WO II heeft Israel alleen maar meer en meer aan landjepik gedaan.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:57 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ik sta volledig achter Israël. Hopelijk is dit het einde van Netanyahu en z'n corrupte zooitje en maakt Israël voorgoed een einde aan Hamas.
Een volksverhuizing van de Palestijnen naar Egypte, Libanon of Jordanië lijkt me een gepaste uitkomst. Dit heeft het conflict tussen Armenië en Azerbeidzjan om die enclave met de moeilijke naam ook opgelost.
Nou, jouw bezwaar tegen het uitroeien van mensen is ook snel weg geëbd hoor. Of ben je dit:quote:
alweer vergeten?quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:01 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Praten over uitroeien en dan denken dat je aan de goede kant staat
Het lachen zal ze snel vergaan.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:08 schreef HowardRoark het volgende:
De eerste filmpjes met feestende en juichende mensen zijn er alweer.
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |