tong80quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:29 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Er wordt hier niet geroddeld @:tong80
Ik schijt op jou. Je deugt niet. Likt hielen de laatste tijd. Terwijl je als nobody voorheen alleen maar stront postte. Succes verder met je inhaalrace om zieltjes te winnen.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:25 schreef GGMM het volgende:
[..]
Uiteraard.
Wij zijn twee vrienden
jij en ik
twee dikke vrienden
jij en ik
wij blijven altijd bij elkaar
al worden we meer dan honderd jaar
wij blijven vrienden
tot onze laatste snik.
Heeft helaas een ban!quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:29 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Er wordt hier niet geroddeld @:tong80
kanker wat kutquote:Op zaterdag 30 september 2023 21:30 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Heeft helaas een ban!
100 keer met kanker schelden wordt tegenwoordig keihard aangepakt
Vind Stengs maar een gebrek aan ambitie een van de weinige voordelen aan die duitser dat hij niet met zulke gasten aankwam kakken.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:28 schreef fetX het volgende:
[..]
Denk dat jullie 2 doelpunten en 5 assists goed zouden kunnen gebruiken.
Dat we dit nog mogen meemaken.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:31 schreef zoekeenleven het volgende:
Ajax staat nu virtueel boven rkc
Iedere ban kan zijn laatste keer online betekenen.quote:
Nee inderdaad. Blij dat hij er een stuk of 5-6 heeft gehaald die niet kunnen voetballen.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:30 schreef Wotte het volgende:
[..]
Vind Stengs maar een gebrek aan ambitie een van de weinige voordelen aan die duitser dat hij niet met zulke gasten aankwam kakken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |