aanval ook... 1000 kansen 0 afrondingenquote:Op dinsdag 3 oktober 2023 22:45 schreef GotenSSJ het volgende:
De defensie is echt te treurig voor woorden.
Ook ja. Europees gezien is het kommer en kwel, ieder jaar weer.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 22:48 schreef VersKers het volgende:
[..]
aanval ook... 1000 kansen 0 afrondingen
Valt dramatisch in ja.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 22:49 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
Ik heb zon antipathie tegen Lozano
Dan heb je weer zo'n aanval en denk je van: "nou dat ziet er nog best goed uit". Maar dan is er altijd iemand die het dan echt gigantisch amateuristisch verpest.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 22:48 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Ook ja. Europees gezien is het kommer en kwel, ieder jaar weer.
Tegenstanders van enig formaat hebben dan ook een veel betere defensie. Zelfs die ouwe bok Ramos is een prima verdediger. Bij PSV is iedere kans vanwege een slechte defensie vaak ook een doelpunt.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 22:48 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Ook ja. Europees gezien is het kommer en kwel, ieder jaar weer.
Ik hoop het dan maar. Lens wint van Arsenal en speelde gelijk in Spanje. Zo slecht zijn die dus niet.quote:
En een grote bek hebben na een slecht gelijkspel tegen de nummer 15 van Spanje kan alleen PSVCL.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 22:57 schreef Cherni het volgende:
[..]
Ik hoop het dan maar. Lens wint van Arsenal en speelde gelijk in Spanje. Zo slecht zijn die dus niet.
Vind en vond hem altijd al een ergerlijke speler met af en toe briljante berispingen maar over het algemeen zie ik m liever niet dan wel.quote:
Toch had Sevilla verreweg de grootste kansen en had je de VAR niet echt tegen zullen we maar zeggenquote:Op dinsdag 3 oktober 2023 22:58 schreef GotenSSJ het volgende:
26 fucking schoten![]()
Echt, zo onnodig om hier punten te verspelen. Nu moet je minimaal 4 punten halen tegen Lens om nog enigzins uitzicht te houden op Europees voetbal na de winter.
Oh de VAR zat heel erg mee inderdaad. Maar blijft wel onnodig om hier punten te verspelen, die 1-0 kan vallen, maar die 2-1 is echt schandelijk.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 23:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Toch had Sevilla verreweg de grootste kansen en had je de VAR niet echt tegen zullen we maar zeggen
En toch ben je nog goed weggekomen.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 22:58 schreef GotenSSJ het volgende:
26 fucking schoten![]()
Echt, zo onnodig om hier punten te verspelen. Nu moet je minimaal 4 punten halen tegen Lens om nog enigzins uitzicht te houden op Europees voetbal na de winter.
Waar iemand staat in de nationale competitie is niet rullevant.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 22:59 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
En een grote bek hebben na een slecht gelijkspel tegen de nummer 15 van Spanje kan alleen PSVCL.
Kun je ook over Sevilla zeggen natuurlijk, PSV raakt ook gewoon de paal en schiet er een paar keer rakelings naast.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 23:02 schreef fetX het volgende:
[..]
En toch ben je nog goed weggekomen.
Heel erg zonde want dit Sevilla is niet bijzonder.
Mee eens, de Champions League-hymne maakt zelfs van Nemenja Gudelj een speler op je vingers bij af te likken.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 23:02 schreef Nober het volgende:
[..]
Waar iemand staat in de nationale competitie is niet rullevant.
Dat laatste ja en dat de VAR niet bepaald tegen zat. Die 0-1 had moeten tellen en die strafschop, tsja.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 23:03 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Kun je ook over Sevilla zeggen natuurlijk, PSV raakt ook gewoon de paal en schiet er een paar keer rakelings naast.
Edit: Of bedoel je dat je in de laatste minuut nog 2-2 maakt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |