Ik heb DNA Singers nooit gezien, want ik kijk nauwelijks tv (en ook al deed ik dat wel, dan zou ik die troep nog niet opzetten) maar heb wel eens een reclame voorbij zien komen. Wát achterlijk; waarom heet het niet NEPO Singers? En dan ook doen alsof BN’ers (of wat ervoor moet doorgaan) helemaal nog nooit die kinderen hebben gezien in de NL incest circle,quote:Op maandag 2 oktober 2023 11:24 schreef Eightyone het volgende:
...met ook nog de dochter van John Ewbank erbij, die recent ook weer in DNA Singers gezet werd (en zogenaamd niet herkend werd).
Al die zgn BN-ers kindjes moeten gepromoot worden, en overal gespamd.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 08:21 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ik heb DNA Singers nooit gezien, want ik kijk nauwelijks tv (en ook al deed ik dat wel, dan zou ik die troep nog niet opzetten) maar heb wel eens een reclame voorbij zien komen. Wát achterlijk; waarom heet het niet NEPO Singers? En dan ook doen alsof BN’ers (of wat ervoor moet doorgaan) helemaal nog nooit die kinderen hebben gezien in de NL incest circle,.
En wat een toeval, al die nepo babies hebben ineens een ‘talent’ voor ‘zingen’. Misschien, héél misschien, zou dit nog werken in USA omdat het een stuk groter is qua acteurs/zangers/etc. maar toch niet hier,. Drama. Lekker je kind pushen.
What the hell is dit voor concept.
Ja, waarom kan er niet iemand gewoon monteur worden? We hebben een tekort. We hebben geen tekort aan nepo babies. Of heb eens een normaal bijbaantje of zo. Die ouders zijn ook zo delusional en totaal niet bekend met nederigheid, anders zeg je wel ‘yo, Sterre-Lola, doe eens bij de kassa zitten eerst. Even wat real life voor je ass. Zien we daarna wel weer. Dan mag je wel proberen’.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 08:23 schreef maily het volgende:
[..]
Al die zgn BN-ers kindjes moeten gepromoot worden, en overal gespamd.
Al dan niet met een hartje op hun smoel gefotosjopt.
"Nee we houden ze bescheiden, ze krijgen een toelage van 5000,- per maand, dan leren ze wel te werken voor hun geld"quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 08:29 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ja, waarom kan er niet iemand gewoon monteur worden? We hebben een tekort. We hebben geen tekort aan nepo babies. Of heb eens een normaal bijbaantje of zo. Die ouders zijn ook zo delusional en totaal niet bekend met nederigheid, anders zeg je wel ‘yo, Sterre-Lola, doe eens bij de kassa zitten eerst. Even wat real life voor je ass. Zien we daarna wel weer. Dan mag je wel proberen’.
Het is een aardig kind, maar die heeft ook wel bepaalde kansen gekregen omdat ze een dochter van Linda de Mol is (waarsch. o.a. al stages bij zenders/productiemaatschappijen waar de gemiddelde journalistiek student alleen maar van kan dromen).quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 08:51 schreef Sunshine1982 het volgende:
De dochter van Linda de Mol doet het best aardig vind ik. Als je een talent hebt, waarom niet?
Geen ideequote:Op dinsdag 3 oktober 2023 08:51 schreef Sunshine1982 het volgende:
De dochter van Linda de Mol doet het best aardig vind ik. Als je een talent hebt, waarom niet?
Ik vind haar wel echt heel goed op TV en ze heeft ook weinig kapsones.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 10:15 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Het is een aardig kind, maar die heeft ook wel bepaalde kansen gekregen omdat ze een dochter van Linda de Mol is (waarsch. o.a. al stages bij zenders/productiemaatschappijen waar de gemiddelde journalistiek student alleen maar van kan dromen).
Ze mocht iig al bij BNNVara aan de slag. Zonder studie.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 10:15 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Het is een aardig kind, maar die heeft ook wel bepaalde kansen gekregen omdat ze een dochter van Linda de Mol is (waarsch. o.a. al stages bij zenders/productiemaatschappijen waar de gemiddelde journalistiek student alleen maar van kan dromen).
Ja echt hè.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 12:08 schreef Sunshine1982 het volgende:
Volgens Luca Borsato is het voor iedereen het beste dat hij en zijn gezin hun mond houden over de beschuldiging van ontucht aan het adres van zijn vader Marco. Even later: "Ik weet wel iets meer”,
En dan vooral dit nog even benoemenquote:Op dinsdag 3 oktober 2023 12:08 schreef Sunshine1982 het volgende:
Volgens Luca Borsato is het voor iedereen het beste dat hij en zijn gezin hun mond houden over de beschuldiging van ontucht aan het adres van zijn vader Marco. Even later: "Ik weet wel iets meer”,
quote:Er speelt meer dan de mensen denken, aldus Luca. "Natuurlijk weten wij iets meer dan dat er geroepen wordt. (...) Wij weten dat verhaal wel plus wij weten met welke specifieke individuen dan wel mijn pa dan wel de vrouwen in kwestie over wie we praten. Ik weet iets meer, maar ook niet alles. Het is voor ons heel gevoelig om daarover te praten."
Hahahaha wowwwwwquote:Daarnaast is er nog een andere reden voor Luca om zich niet in het openbaar met de zaak te bemoeien,
Twee dagen later reageerde ook Luca op de breuk.quote:Gesproken werd over het contact met andere vrouwen door Luca... .
Nou een ex die haar ex stom vind, en dingen rondbazuintquote:Op dinsdag 3 oktober 2023 14:32 schreef ikweethetookniet het volgende:
Daisy haalt uit naar Luca Borsato: 'Ik verdiende beter'
Daisy Piras, de ex-vriendin van Luca Borsato, heeft donderdagavond uitgehaald naar Luca op sociale media. In haar Instagram Stories vertelt ze openhartig over haar toenmalige relatie.
Volgers van Daisy kunnen haar op Instagram een vraag stellen. Als iemand vraagt hoe ze met haar liefdesverdriet omging na de breuk met Luca, deelt ze aan haar ex-vriend een flinke sneer uit. "Mijn situatie is denk ik niet vergelijkbaar. Ik verdiende gewoon beter. Anyway eten helpt mij altijd! Toetjes for life!"
Op 22 augustus liet Daisy weten aan Shownieuws en op Instagram dat haar relatie met Luca Borsato, de zoon van Marco Borsato, voorbij was na een relatie van ongeveer een jaar.
[..]
Twee dagen later reageerde ook Luca op de breuk.
Om stoom af te blazen plaatste Daisy vlak voor de bekendmaking van haar break up een video op Instagram waarin ze het nummer 'Ik leef niet meer voor jou' van ex-schoonvader Marco Borsato zong
https://www.shownieuws.nl(...)o-ik-verdiende-beter
Luca is een toppertje hoor![]()
![]()
![]()
Mee eens, naar mijn mening is een ex die vuil spreekt gewoon een ex die vuil spreekt en niets meer en niet serieus te nemen.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 14:39 schreef PS. het volgende:
[..]
Nou een ex die haar ex stom vind, en dingen rondbazuintJe verwacht het niet.
Dat heeft ook helemaal niks met de Borsatogate te maken.
Ik heb er geen moeite mee met hoe zijn kinderen over de zaak praten.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 12:58 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
En dan vooral dit nog even benoemen
[..]
Die tape vooral!quote:Op woensdag 4 oktober 2023 21:13 schreef sherezade het volgende:
Hoelang moeten we nog wachten voordat deze zaak voorkomt en inhoudelijk wordt behandeld?
Ben toch wel erg nieuwsgierig naar de details en die tape...
Voorlopig tape om mond.quote:
Wat een triest wijf is het toch.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 10:59 schreef ikweethetookniet het volgende:
https://www.mediacourant.(...)-niet-zo-sympathiek/
Zo'n domme heksenjacht.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 10:59 schreef ikweethetookniet het volgende:
https://www.mediacourant.(...)-niet-zo-sympathiek/
Nou, vertel?quote:
Bij een vrouw zou de bodyshaming waarschijnlijk erger zijn.quote:Op donderdag 4 april 2024 10:35 schreef Sunshine1982 het volgende:
Vreemd dat ze erbij zetten dat hij van het leven geniet. Als je zo aankomt kan dat ook een hele andere reden hebben.
Daar zouden de er zeker geen "geniet volop" van maken, maar eerder "laat zich volledig gaan".quote:Op donderdag 4 april 2024 10:41 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Bij een vrouw zou de bodyshaming waarschijnlijk erger zijn.
The Daily mail is daar ook heel goed in, die zijn nog venijniger.quote:Op donderdag 4 april 2024 10:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Daar zouden de er zeker geen "geniet volop" van maken, maar eerder "laat zich volledig gaan".
Om vervolgens in het artikel over "zorgen om overmatig drankgebruik" te beginnen.
Nou, de kans is ook groot dat dit gewoon door alcohol veroorzaakt is.quote:Op donderdag 4 april 2024 10:52 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
The Daily mail is daar ook heel goed in, die zijn nog venijniger.
Het slaat dan ook nergens op.quote:Op donderdag 4 april 2024 10:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou, de kans is ook groot dat dit gewoon door alcohol veroorzaakt is.
Maar het is echt bijzonder dat er "geniet volop" onder staat, dat zouden ze bij een vrouw nooit doen.
Hij lijkt wel zwanger 😱quote:Op donderdag 4 april 2024 03:32 schreef Eightyone het volgende:
Dit (Marco die zo ongeveer verdubbeld is) heeft iets treurigs.
https://www.mediacourant.(...)plotseling-heel-dik/
[ link | afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |