En waar staat dat Steijn hem niet objectief beoordeeld?quote:Op zaterdag 23 september 2023 17:20 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat het de duurste moet spelen? Ik zeg dat er geen spelletjes moeten worden gespeeld en dat de beste altijd moet spelen. Als Steijn Ramaj niet wil opstellen puur en alleen omdat hij uit de stal van Mislintat komt dan is niemand in het belang van Ajax bezig, ik verwacht dat Ramaj gewoon objectief wordt beoordeeld. Zeg ik dat hij perse moet spelen? Nee.
dat wordt toch ook niet beweerd? Er staat ALS..quote:Op zaterdag 23 september 2023 18:05 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
En waar staat dat Steijn hem niet objectief beoordeeld?
Dat beweer ik niet. Ik zeg ALS blijkt dat Steijn dit alleen maar doet om Mislintat dwars te zitten, dan is dat een kwalijke zaak. Dan kan je wel heel leuk posten dat Steijn DE MIDDELVINGER geeft aan Mislintat, het helpt de club niet vooruit.quote:Op zaterdag 23 september 2023 18:05 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
En waar staat dat Steijn hem niet objectief beoordeeld?
Als… dat zegt genoeg.quote:Op zaterdag 23 september 2023 18:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat beweer ik niet. Ik zeg ALS blijkt dat Steijn dit alleen maar doet om Mislintat dwars te zitten, dan is dat een kwalijke zaak. Dan kan je wel heel leuk posten dat Steijn DE MIDDELVINGER geeft aan Mislintat, het helpt de club niet vooruit.
Sven zit zichzelf al genoeg dwars door Steijn zelf aan te trekken terwijl die als Arie van Eijdengod ontslagbrieven schrijft voor dezelfde trainer . En dat binnen 3 maanden lolquote:Op zaterdag 23 september 2023 18:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat beweer ik niet. Ik zeg ALS blijkt dat Steijn dit alleen maar doet om Mislintat dwars te zitten, dan is dat een kwalijke zaak. Dan kan je wel heel leuk posten dat Steijn DE MIDDELVINGER geeft aan Mislintat, het helpt de club niet vooruit.
Daarom zeg ik ookquote:Op zaterdag 23 september 2023 18:57 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Sven zit zichzelf al genoeg dwars door Steijn zelf aan te trekken terwijl die als Arie van Eijdengod ontslagbrieven schrijft voor dezelfde trainer . En dat binnen 3 maanden lol
Mislintat gaat voor een plek in de suptop.quote:
quote:
Nee heb je, ja kan je krijgen, zo sta ik er een beetje in, normaliter zou ik op basis van wat ik van Feyenoord heb gezien afgelopen dinsdag zeggen dat 3 punten geen probleem zouden moeten zijn, ook gezien de klassieker traditie maar dit Ajax is zo onnauwkeurig en onrustig dus het kan alleen maar meevallen.quote:Op zondag 24 september 2023 10:34 schreef manny het volgende:
Inzakken, drie snelle mannen voorin. Slim de lange bal hanteren, en dat centrum afstraffen. Die backs graag wat spelregels meegeven over wanneer je gaat, en wanneer vooral niet.
Mijn God, dat je dit over Ajax moet zeggen. Maar als ze hoog druk gaan zetten worden ze compleet weggespeeld vanmiddag.
Heb je ook naar Ajax gekeken de afgelopen 12 maanden?quote:Op zondag 24 september 2023 10:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Nee heb je, ja kan je krijgen, zo sta ik er een beetje in, normaliter zou ik op basis van wat ik van Feyenoord heb gezien afgelopen dinsdag zeggen dat 3 punten geen probleem zouden moeten zijn, ook gezien de klassieker traditie maar dit Ajax is zo onnauwkeurig en onrustig dus het kan alleen maar meevallen.
Lezen is moeilijk hè? Als je alles dikdrukt zou je het misschien kunnen ontdekken.quote:Op zondag 24 september 2023 11:01 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Heb je ook naar Ajax gekeken de afgelopen 12 maanden?
quote:Op zaterdag 23 september 2023 15:28 schreef KlapMongeaul het volgende:
MauriceGOD geeft Mislinrat een dikke vinger
https://www.voetbalprimeu(...)p-op-te-stellen.html
Ik zal voortaan mijn betjes plaatsen obv jouw onderbuikgevoel.quote:Op zondag 24 september 2023 11:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
Lezen is moeilijk hè? Als je alles dikdrukt zou je het misschien kunnen ontdekken.
En dat siert Steijn.quote:Op zondag 24 september 2023 11:19 schreef De_Pel het volgende:
[..]![]()
Wat een soap joh. Compleet krankzinnig natuurlijk als een TD z’n eigen aankopen gaat zitten pushen. Anderzijds is Gorter matig / wisselvallig genoeg dat je je ook nog wel in kunt denken dat Steijn hem daadwerkelijk alleen opstelt om die mof te zieken.
om vervolgens te gaan suppenquote:Op zondag 24 september 2023 11:25 schreef BobW het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)tm_campaign=whatsapp
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |