Ik herinner mij de 1ste aflevering van de verbouwing van dat kasteel en dacht toen meteen al dat ik het vreemd vond dat Erica niet meteen zag dat Martien een vette homo is. Verder was het gegil nog niet zo erg van Martien maar de zinnen van Maxime die altijd met een soort van echo spreekt wél. Sindsdien is er veel gebeurd en eigenlijk hebben ze nog steeds dat ´huizenverbouwenvirus´ in zich. Wordt tijd dat ze zich eindelijk eens gaan settellen.quote:Op zondag 5 november 2023 23:11 schreef spapaars het volgende:
Who's that girl?
Over Maxime's leven , en ook de rest van de familie zit erin.
Uitgezonden 15 okt maar vandaag gekeken en verrassend leuk. Opvallend, ze doen allemaal normaal.
terugkijken.
https://www.npostart.nl/whos-that-girl/15-10-2023/AT_300014108
Haha iddquote:Op maandag 6 november 2023 21:10 schreef Dutch_view het volgende:
Electriciteit en Meilandjes gaan niet samen
Ja ze komt sympathiek overquote:Op maandag 6 november 2023 21:15 schreef Revanches het volgende:
Montana is een topper, blijft rustig tijdens dat geschreeuw van de rest.
Is een aandachttrekker 1ste klas en dan nog beweren dat ze helemaal niet in de gaten heeft dat ze zo bekend zijn geworden. Keihard rijden over drempels heen met kinderen los in de auto en dan die overvette hond die nooit uitgelaten wordt lijkt het wel. Haar moeder niet de beste oma vinden maar wél haar kids daar met regelmaat lozen. Ik vind het een verwende meid die maar niet volwassen wil worden.quote:
Helemaal eens!quote:Op maandag 6 november 2023 21:15 schreef Revanches het volgende:
Montana is een topper, blijft rustig tijdens dat geschreeuw van de rest.
Inderdaad! En dat katten en disrespect voor haar ouders...quote:Op dinsdag 7 november 2023 11:28 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Is een aandachttrekker 1ste klas en dan nog beweren dat ze helemaal niet in de gaten heeft dat ze zo bekend zijn geworden. Keihard rijden over drempels heen met kinderen los in de auto en dan die overvette hond die nooit uitgelaten wordt lijkt het wel. Haar moeder niet de beste oma vinden maar wél haar kids daar met regelmaat lozen. Ik vind het een verwende meid die maar niet volwassen wil worden.
Ja idd... en dan gun ik Erica een leuke (lekker op mijn vooroordelen bouwende) vriendin uit om gelukkig mee te worden. Dat maxime volwassen en zelfstandig mag wordenquote:Op dinsdag 7 november 2023 22:33 schreef quirina het volgende:
Die man leeft niet het leven wat hij wil. Ik gun hem een leuke vriend waarmee hij dingen op kan bouwen ipv twee viswijven die hem alleen maar af zitten zeiken.
Ze zijn financieel tot elkaar veroordeeld, en het is vaak onduidelijk wat echt is of een grote verzonnen komedie.quote:Op woensdag 8 november 2023 11:47 schreef Chea49 het volgende:
Ik begrijp niet dat Martien als een soort van slachtoffer word gezien. Die heeft zélf een en ander geflikt waardoor het huwelijk strandde en Erica alleen kwam te staan met de kinderen. Nu zijn Martien en Erica niet meer dan zakelijke partners geworden. Het is typisch zo´n stel dat niet mét, maar ook niet zónder elkaar kan. Ze zijn allemaal nogal chaotisch en ik denk dat het verleden er voor heeft gezorgd dat er een zekere mate van sarcasme in is geslopen. De camera´s maken het er niet beter op en af en toe wordt er dan ook flink gesnauwd naar elkaar maar dat neem ik eigenlijk helemaal niet zo serieus. Er word een showtje opgevoerd om het te kunnen uithouden met elkaar.
Ja, maar dat was een beetje zijn "ding", Oh wat vermoeiend, Ik heb hier zo geen zijn in, de hele kerstversiering in de knoop, het hele zwembad vol bladeren, al dat onkruid, doe niet zo vervelend, rij niet zo hard, vreselijk etc.quote:Op dinsdag 7 november 2023 14:53 schreef StevenHyde het volgende:
Martien loopt toch al jaren te zeiken op van alles en nog wat. Eigenlijk sinds ze weg zijn uit Frankrijk is het echt een zuurpruim. Dat kan beďnvloed zijn door zijn omgeving, maar volgens mij ook een groot deel bij hem zelf.
Hij heeft misschien veel geflikt, maar dan moet je denk ik afstand van hem nemen, en niet met hem gaan trouwen en samenwonen omdat hij de gouden kip is, en je tegen hem richten om hem de rest van zijn leven af te straffen.quote:Op woensdag 8 november 2023 11:47 schreef Chea49 het volgende:
Ik begrijp niet dat Martien als een soort van slachtoffer word gezien. Die heeft zélf een en ander geflikt waardoor het huwelijk strandde en Erica alleen kwam te staan met de kinderen. Nu zijn Martien en Erica niet meer dan zakelijke partners geworden. Het is typisch zo´n stel dat niet mét, maar ook niet zónder elkaar kan. Ze zijn allemaal nogal chaotisch en ik denk dat het verleden er voor heeft gezorgd dat er een zekere mate van sarcasme in is geslopen. De camera´s maken het er niet beter op en af en toe wordt er dan ook flink gesnauwd naar elkaar maar dat neem ik eigenlijk helemaal niet zo serieus. Er word een showtje opgevoerd om het te kunnen uithouden met elkaar.
Dat zie ik inderdaad ook wel. Het lijkt er op dat het teveel een MOETEN gaat worden met al die mensen om hen heen. Nooit rust en altijd maar dienstbaar MOETEN zijn. In Frankrijk was dat anders en leefden ze veel meer buiten, wat ook scheelt in je stemming lijkt mij. Maar goed, ze worden er wél dik voor betaald. Bovendien komen ze, sinds ze zo nodig allemaal een eigen boek hebben uitgebracht, niet al te positief meer over en krijgen ze steeds meer commentaar op alles wat ze ondernemen.quote:Op woensdag 8 november 2023 13:50 schreef Za het volgende:
[..]
Ja, maar dat was een beetje zijn "ding", Oh wat vermoeiend, Ik heb hier zo geen zijn in, de hele kerstversiering in de knoop, het hele zwembad vol bladeren, al dat onkruid, doe niet zo vervelend, rij niet zo hard, vreselijk etc.
Maar daarnaast was hij zo vaak heel blij, en genoot hij van het decoreren, was aan het zingen in de auto, op zoek naar spulletjes, een wijntje tussendoor, wanneer de kerstboom stond, hij was zeurderig maar ook blijmoedig.
Nu is hij geen van beide meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |