Waardevolle dingen heb je wel eerste keus.quote:Op donderdag 21 september 2023 04:23 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Niet eerlijk in de zin dat er meer met de medewerkers mee ging? Bij ons wordt het geprijsd en gaat het de winkel in. Als je iets graag wil hebben mag een ander het prijzen en in de winkel leggen, als het er aan het eind van de dienst nog is, heb je geluk.
Daar wordt niet heel warm voor gelopen moet ik zeggen. En wat is waardevol? Je zou kunnen zeggen dat bij een kringloop alles waardevol ka zijn, als de juiste koper er maar tegenaan looptquote:Op donderdag 21 september 2023 04:25 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Waardevolle dingen heb je wel eerste keus.
Mooi gesproken wel.En lokwinske met je jubileum.quote:Op donderdag 21 september 2023 04:30 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Daar wordt niet heel warm voor gelopen moet ik zeggen. En wat is waardevol? Je zou kunnen zeggen dat bij een kringloop alles waardevol ka zijn, als de juiste koper er maar tegenaan loopt
Verkopen jullie ook kleding?quote:Op donderdag 21 september 2023 04:30 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Daar wordt niet heel warm voor gelopen moet ik zeggen. En wat is waardevol? Je zou kunnen zeggen dat bij een kringloop alles waardevol ka zijn, als de juiste koper er maar tegenaan loopt
Ja, waardevolle kleding gaat Vinted op, daar kunnen we er meer uit halen.quote:Op donderdag 21 september 2023 04:39 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Verkopen jullie ook kleding?
Now we`re talkingquote:Op donderdag 21 september 2023 04:39 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Ja, waardevolle kleding gaat Vinted op, daar kunnen we er meer uit halen.
En Vinted is een goede site om te verkopen.quote:Op donderdag 21 september 2023 04:41 schreef _UserName_ het volgende:
Maar dan gaat het om Louis Feraud bijvoorbeeld, dat hang je niet voor een tientje in de winkel als je elders 50+ kan pakken op een jasje. Echt goede meubels gaan ook marktplaats op, die zijn dan ook in de winkel wat hoer geprijsd maar de kleding op vinted gaat de winkel niet in
Klopt, heb al relatief veel verkocht daar. Voor veel hogere prijzen dan kringloop.quote:Op donderdag 21 september 2023 04:45 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
En Vinted is een goede site om te verkopen.
Best wel breed wat je dus allemaal aanstuurt.Ik vind het knap.quote:Op donderdag 21 september 2023 04:39 schreef _UserName_ het volgende:
Wij hebben vrij weinig handelaren, wel een Duits stel, maar die krijgen dan "speciale" prijzen voorgeschoteld. Wij zijn ook anders dan een reguliere kringloop, wij krijgen geen subsidie van de gemeente. We zijn een stichting die de armoede bestrijd op de eerste plaats. Om te beginnen hebben we een supermarktje waar mensen met een laag inkomen (pashouders) een aanvulling kunnen kopen op hun voedselbankpakket. Wij kopen dat gewoon in bij de Jumbo voor de volle prijs en verkopen dat tegen 50-80% van de inkoopsprijs. Dat verlies moeten we in de kringloop goed maken. Daarnaast hebben we een dagbesteding waar mensen zitten met een (te grote) afstand naar de arbeidsmarkt, die maken ook dingen voor de kringloop.
Bij handelaren noemen we dit ook zodat ze wat minder afdingen, gister hadden we er een die wilde een bank kopen, gaan normaal gesproken voor 35 weg maar zat geen prijsje op, dus bij 50 begonnen en op 40 geëindigd
Zegt Omrin je iets?quote:Op donderdag 21 september 2023 04:48 schreef _UserName_ het volgende:
Dagbesteding sturen wij niet aan, tenzij er deelnemers zijn die beneden aan het werk zijn (dagbesteding zit boven, is afgesloten van kringloop). Dat doet de vrouw van de directeur.
Estafette.quote:Op donderdag 21 september 2023 04:52 schreef _UserName_ het volgende:
Nee, maar google leert mij dat het een afvalbewerkingsbedrijf is?
Wat mij wel opvalt dat sommige de hoofdprijs vragen.quote:Op donderdag 21 september 2023 04:55 schreef _UserName_ het volgende:
verwerking in de brede zin; verwerken tot iets (her)bruikbaars, wat tegenwoordig helemaal niet sleht is
Er zit dus nog een kringloop in de plaats hier, die is idd fakking duur. Mensen brengen hun spullen dan ook bij ons. Een bank kost daar 2 a 300 euro.. plus ze krijgen nog subsidie. En de eigenaar daar rijdt in een te dikke bak naar zijn te grote villa. Iedereen klaagt erover en wij spinnen er gare bij. Zij zien ons ook als concurrent, terwijl we dat niet zijn. Wij helpen mensen namelijk (zij ook, maar iemand naar de klote helpen is niet helpen)quote:Op donderdag 21 september 2023 04:56 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Wat mij wel opvalt dat sommige de hoofdprijs vragen.
Hij rijdt zeg maar reclame voor jullie.quote:Op donderdag 21 september 2023 05:00 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Er zit dus nog een kringloop in de plaats hier, die is idd fakking duur. Mensen brengen hun spullen dan ook bij ons. Een bank kost daar 2 a 300 euro.. plus ze krijgen nog subsidie. En de eigenaar daar rijdt in een te dikke bak naar zijn te grote villa. Iedereen klaagt erover en wij spinnen er gare bij. Zij zien ons ook als concurrent, terwijl we dat niet zijn. Wij helpen mensen namelijk (zij ook, maar iemand naar de klote helpen is niet helpen)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |