Van harte gefeliciteerdquote:Op maandag 18 september 2023 18:16 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ik heb trouwens het Vuelta Pick'em spel gewonnen.
Dat wou ik even zeggen.
Van harte gefeliciteerd.quote:Op maandag 18 september 2023 18:18 schreef fetX het volgende:
Ik heb trouwens twee gouden bekertjes van het Tourspel bij Scorito.
Dat wou ik even zeggen.
Bedanktquote:Op maandag 18 september 2023 18:18 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Van harte gefeliciteerd.
Ik heb trouwens in de E'tjes twee keer het kampioenschap gewonnen met mijn voetbalploegje. Ik was beide seizoenen topscorer.quote:
Van harte gefeliciteerdquote:Op maandag 18 september 2023 18:19 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik heb trouwens in de E'tjes twee keer het kampioenschap gewonnen met mijn voetbalploegje. Ik was beide seizoenen topscorer.
Dat wou ik even zeggen.
Hier kan ik niet overheen. Jij wint.quote:Op maandag 18 september 2023 18:24 schreef fetX het volgende:
Ooit heb ik op de basisschool een schaaktoernooi gewonnen. Volgens mij zat ik toen in groep 7.
Dat wou ik even zeggen.
Bedankt.quote:Op maandag 18 september 2023 18:25 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Hier kan ik niet overheen. Jij wint.
Van harte gefeliciteerd.
Geen tafeltennis?quote:Op maandag 18 september 2023 18:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik ben (wel maar één keer) in de E’tjes kampioen geworden als topscorer én ik heb in groep 7 een schaaktoernooitje gewonnen.
Ik lijk dus een beetje op zowel @:fetx als op @:dombohetolifantje1 . Helemaal niet gek. Het Feyenoord-topic is een kliekje.
Mijn succesvolle pingpongcarrière begon pas op latere leeftijdquote:
Werd je in de Dtjes net als mij beloond met de aanvoerdersband? (En had je net als Bergwijn en mij geen idee wat de tos en die keuzes inhield?)quote:Op maandag 18 september 2023 18:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik ben (wel maar één keer) in de E’tjes kampioen geworden als topscorer én ik heb in groep 7 een schaaktoernooitje gewonnen.
Ik lijk dus een beetje op zowel @:fetx als op @:dombohetolifantje1 . Helemaal niet gek. Het Feyenoord-topic is een kliekje.
Ik doe met je mee.quote:Op maandag 18 september 2023 18:15 schreef Pisces29 het volgende:
@:Drizzt_DoUrden Lasagne in de oven gezet.
quote:Op maandag 18 september 2023 19:17 schreef Coco het volgende:
Ik heb ooit eens een korfbal toernooi gewoon op de basisschool.
Nee ik werd in een kneusjesteam gezet waar ik één van de grotere kneusjes was, met een groot veld, buitenspelregel en slechte spelers om mij heen kon ik niet meer doodleuk in de 16 balletjes afwachten. Het beste was er dus gauw af!quote:Op maandag 18 september 2023 18:44 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Werd je in de Dtjes net als mij beloond met de aanvoerdersband? (En had je net als Bergwijn en mij geen idee wat de tos en die keuzes inhield?)
Dat overkwam mij dat jaar daarna. Ik werd rechtsback en werd plots ineens een type Pedersen.quote:Op maandag 18 september 2023 19:26 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nee ik werd in een kneusjesteam gezet waar ik één van de grotere kneusjes was, met een groot veld, buitenspelregel en slechte spelers om mij heen kon ik niet meer doodleuk in de 16 balletjes afwachten. Het beste was er dus gauw af!
Jammer dat je niet zo’n goede aanvoerder was. Zodra je dat bandje hebt moet je een shirtje nemen met nummer 10, en andere jongetjes uitschelden dat ze niet zo goed zijn als jij. Maar stiekem doodsbang zijn om ooit in een hoger team te komen waar je niet de beste bent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |