Nee, die gaan wel goed samen, dacht ikquote:Op zondag 24 september 2023 18:35 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
En haten Plugge en Lefevere elkaar niet?
(Voor een keer zou ik dan aan de kant van Lefevere staan)
Alleen bij Jumbo al 21 voor 2025 in ieder gevalquote:Op zondag 24 september 2023 18:46 schreef franklop het volgende:
Hoeveel liggen er bij beide teams al vast voor 2025 en verder?
quote:Op zondag 24 september 2023 18:46 schreef franklop het volgende:
Hoeveel liggen er bij beide teams al vast voor 2025 en verder?
Remco krijgt een vlaggetjequote:Op zondag 24 september 2023 18:31 schreef Koffieplanter het volgende:
Remco met de Jumbonus, ik ben helemaal voor.
Zal wel bewust uit de top gelekt zijn onder embargo.quote:Op zondag 24 september 2023 18:51 schreef Pistolero het volgende:
Het lijkt me trouwens ook wel een beetje sterk dat als dit al vanaf de Tour speelt dat uitgerekend Ray nu de scoop heeft. Dan was het toch allang eerder uitgelekt?
Verhalen over een fusie zijn er al wel langer bij Pat toch? Thijs begon er ook tijdens de Tour over, dacht ikquote:Op zondag 24 september 2023 18:51 schreef Pistolero het volgende:
Het lijkt me trouwens ook wel een beetje sterk dat als dit al vanaf de Tour speelt dat uitgerekend Ray nu de scoop heeft. Dan was het toch allang eerder uitgelekt?
Soudal is een Belgische firma en Visma een Noorse. Je hebt met andere woorden pech.quote:
Alpecin is ook niet Belgisch, DSM geen Nederlands (meer)quote:Op zondag 24 september 2023 18:58 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Soudal is een Belgische firma en Visma een Noorse. Je hebt met andere woorden pech.
Het lijkt mij sterk, maar misschien hebben die een contract getekend onder voorwaarde dat als een fusie doorgaat ze dan weg moeten?quote:Op zondag 24 september 2023 18:35 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als dit allemaal zo serieus is, waarom leg je dan een Ayco Bastiaens vast? Waarom haal je dan Jordi Warlop?
Welke renners heeft Quick Step überhaupt die bij een fusie over zouden blijven?
Maar goed, het is een stuk van knipperlicht, dus misschien moeten we eerst even rustig ademhalen.
quote:Op zondag 24 september 2023 19:06 schreef Pistolero het volgende:
https://www.wielerflits.n(...)h-soudal-quick-step/
Allemaal even lachen om het steenkolen-Engels van Ray.
Neequote:Op zondag 24 september 2023 19:19 schreef Koffieplanter het volgende:
Wie wil zich opofferen om dit te beluisteren? https://www.wielerflits.n(...)k-step-immens-groot/
Het enige voordeel is dat die kneus van een Youri er niet ook in zit.quote:Op zondag 24 september 2023 19:19 schreef Koffieplanter het volgende:
Wie wil zich opofferen om dit te beluisteren? https://www.wielerflits.n(...)k-step-immens-groot/
Cattaneo, Landa en Van Wilder misstaan ook niet bij Jumbo, al zullen Landa en van Wilder vast wel op zoek gaan naar iets anders als dit doorgaat. Dan wordt de concurrentie wel enormquote:Op zondag 24 september 2023 19:27 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Wat een ongelofelijk zaadteam heeft Soudal QS buiten Merlier en Evenepoel toch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |