Dolphins houden nooit een run tegen, het is een pass secondary/ pass rush defence.quote:Op maandag 11 september 2023 00:20 schreef The_Playmaker het volgende:
De Chargers al met bijna 180 yards rushing en we zitten pas in de 3rd quarter.
Nog lange nietquote:Op maandag 11 september 2023 01:14 schreef The_Playmaker het volgende:
Vreemde keuze van Belichick. Nu is de wedstrijd gewoon voorbij.
Toen ik de score zag dacht ik dat is leuk geweest voor Lamb & Pollard. Oké Pollard heeft wel kunnen shinen, maar het was vooral Defence en Special Teams, nice hoor.quote:
Net teruggekeken.quote:
ESPN 4 is RedZone.quote:Op maandag 11 september 2023 10:18 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Ik heb ESPN comleet gekregen via Ziggo, maar weet iemand of Red Channel er nu wel of niet bij zit? Zie op de ESPN site wel de individuele games, maar ik wil Redchannel!
Thanks! Dan wordt volgend weekend tenminste weer echt alles meekrijgen.quote:
Dat was niet de bedoeling nee. Ik zal zo kijken of ik het uit kan zetten.quote:Op maandag 11 september 2023 09:37 schreef DaveDave09 het volgende:
Hmm ik zie dat we bij de fantasy league nu “reserves” hebben voor spelers op IR. Dat stond normaal uit dacht ik?
Misschien alsnog zeggen dat niemand er gebruik van mag maken of wat vinden jullie? Als ik het wist had ik bijv met iets meer interesse gekeken naar JT bijv
Zet dan meteen even een vinkje in de checkbox dat je league toegankelijk is voor publiek.quote:Op maandag 11 september 2023 12:46 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Dat was niet de bedoeling nee. Ik zal zo kijken of ik het uit kan zetten.
Leuke eerste week. Mijn Panthers kansloos zoals altijd. Verdediging stond op zich goed, maar aanvallend kansloos. Geen DJ Moore, groentje als QB. Gaat nog lang pijn doen.
Edit: Kan het op dit moment niet wijzigen omdat er een team is die er gebruikt van maakt. Als diegene dat ewven aanpast kan ik het wel veranderen.
Iemand die dit nog wil proberen? Dat we met 3 man zo'n abo kopen.quote:Op zondag 10 september 2023 16:45 schreef bambino het volgende:
[..]
Wat ik zo kan lezen kost DAZN nu 188 euro voor Gamepass pro.
En je mag, blijkbaar, met 3 man tegelijk kijken.
Dus de enige optie, wat ik nog interessant zou vinden, is een gezamelijk account met 2 mede-fokkers en dan 63 euro p.p. betalen.
Ondanks slechtere kwaliteit etc, is dat het nog wel waard.
Anders wordt het online streams zoeken, die zijn er vast, maar kwaliteit is natuurlijk wel echt minder.
Vannacht zag ik alleen de scores voorbij komen, maar nu ik het terugzag, Giants waren dramatisch.quote:Op maandag 11 september 2023 10:20 schreef bambino het volgende:
[..]
Net teruggekeken.
Heerlijk potje als Dallas fan.
Toch lijken mij dit wat rare statistieken, grootste nederlaag, turnover battle, blocked FG, pick 6 is helemaal een ? met wat ze daarmee bedoelen. Het was slecht, maar uniek?quote:Op maandag 11 september 2023 13:03 schreef Breidniet het volgende:
[..]
Vannacht zag ik alleen de scores voorbij komen, maar nu ik het terugzag, Giants waren dramatisch.
Om even aan te geven wat een unieke wedstrijd dit was, even reddit erbij gepakt.
No team has ever
- Lost 40-0 or worse.
- Lost the sack battle 7-0 or worse.
- Lost the turnover battle 3-0 or worse.
- Has a blocked FG returned for a TD.
- Threw a pick-6 in the same season.
The Giants did it in one game.
In 1 season no team has everquote:Op maandag 11 september 2023 13:03 schreef Breidniet het volgende:
[..]
Vannacht zag ik alleen de scores voorbij komen, maar nu ik het terugzag, Giants waren dramatisch.
Om even aan te geven wat een unieke wedstrijd dit was, even reddit erbij gepakt.
No team has ever
- Lost 40-0 or worse.
- Lost the sack battle 7-0 or worse.
- Lost the turnover battle 3-0 or worse.
- Has a blocked FG returned for a TD.
- Threw a pick-6 in the same season.
The Giants did it in one game.
Dat staat er toch? Ik snap al die AND's niet. Het is een opsomming van feiten.quote:Op maandag 11 september 2023 15:43 schreef bambino het volgende:
[..]
In 1 season no team has ever
- Lost 40-0 or worse.
and
- Lost the sack battle 7-0 or worse.
and
- Lost the turnover battle 3-0 or worse.
and
- Has a blocked FG returned for a TD.
and
- Threw a pick-6
The Giants did it in one game.
Zo is het duidelijker.
Vond het al heel raar, vooral blocked fg voor td en pick 6, dat gebeurt nog wel regelmatig.
Wel bizarre statistiek.
Ik verwacht nog wel dat de Vikings boven de Packers eindigen. Ik was blij met de winst maar de Bears vielen me ook wel enorm tegen. Fields maakte na rust dezelfde fouten als vorig jaar, de DL is nog steeds zwak en waarom ze DJ Moore nauwelijks hebben gebruikt is me een compleet raadsel. Ik had er meer van verwacht.quote:Op maandag 11 september 2023 10:15 schreef Mykonos het volgende:
Na vorig jaar alle one score games gewonnen te hebben gaan de Vikings dit jaar proberen ze allemaal te verliezen. Hoe ze gisteren die wedstrijd weggaven tegen freaking Baker Mayfield belooft niet veel goeds. En de Lions en Packers zien er alvast goed uit, dus de playoffs halen ziet er gelijk al lastig uit. Niet dat ze daar iets te zoeken hebben. Jefferson heeft nog niet verlengd, dus hopelijk wordt dit seizoen niet zo'n ramp dat hij weg wil.
DJ Moore is ook echt van de regen in de drup verhaal zeg ... bij Panthers altijd met matige QBs gespeeld en dan nog mooie statistieken en dan nu met Fields die het ook nog steeds niet waar weet te maken. In mijn ogen is Moore echt een van de beste WRs op dit moment, maar heeft altijd de pech met matige QBs te spelen.quote:Op maandag 11 september 2023 19:53 schreef The_Playmaker het volgende:
[..]
Ik verwacht nog wel dat de Vikings boven de Packers eindigen. Ik was blij met de winst maar de Bears vielen me ook wel enorm tegen. Fields maakte na rust dezelfde fouten als vorig jaar, de DL is nog steeds zwak en waarom ze DJ Moore nauwelijks hebben gebruikt is me een compleet raadsel. Ik had er meer van verwacht.
Het zou me echt verbazen als Green Bay om de playoff plekken mee gaat doen. Ik hoop het natuurlijk wel maar de QB/WRs/TE zijn allemaal nog jong en onervaren dus het word een seizoen met pieken en dalen. De OL en DL zagen er dan wel weer goed uit. De defense en running game zullen sommige wedstrijden toch echt over de streep moeten trekken.
Doe DJ Moore & McLaurin bij een Cousins of Stafford en ze halen top cijfers. Ook volledig van overtuigd.quote:Op maandag 11 september 2023 20:47 schreef Evenstar het volgende:
[..]
DJ Moore is ook echt van de regen in de drup verhaal zeg ... bij Panthers altijd met matige QBs gespeeld en dan nog mooie statistieken en dan nu met Fields die het ook nog steeds niet waar weet te maken. In mijn ogen is Moore echt een van de beste WRs op dit moment, maar heeft altijd de pech met matige QBs te spelen.
quote:Op maandag 11 september 2023 20:47 schreef Evenstar het volgende:
[..]
DJ Moore is ook echt van de regen in de drup verhaal zeg ... bij Panthers altijd met matige QBs gespeeld en dan nog mooie statistieken en dan nu met Fields die het ook nog steeds niet waar weet te maken. In mijn ogen is Moore echt een van de beste WRs op dit moment, maar heeft altijd de pech met matige QBs te spelen.
Ik denk niet dat Fields het probleem is maar de disfunctionele franchise waar hij speelt.quote:Op maandag 11 september 2023 22:09 schreef RudyL het volgende:
[..]
Doe DJ Moore & McLaurin bij een Cousins of Stafford en ze halen top cijfers. Ook volledig van overtuigd.
Was zelf behoorlijk teleurgesteld in Fields. Hoopte wellicht tegen beter weten in dat ze een stap hadden gemaakt, maar het is echt alleen gevaarlijk bij uitzonderlijke running plays.
Ik keek vanmorgen naar de stats en dacht, huh Wilson de QB1, hoezo dit. Toen de mogelijkheid op een gescheurde achillespees, poeh zonde. Voor de Jets, voor Garrett Wilson en zeker voor hem.quote:Op dinsdag 12 september 2023 06:34 schreef BobW het volgende:
Aaron Rodgers waarschijnlijk einde seizoen (en carrière?). Wat een pech voor hem en de Jets
Goede overwinning inderdaad en vooral veel beter omgegaan met de omstandigheden. Benieuwd wat ze kunnen bij beter weer.quote:
Het ging meer om het laatste punt.quote:Op maandag 11 september 2023 16:55 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Dat staat er toch? Ik snap al die AND's niet. Het is een opsomming van feiten.
quote:Op dinsdag 12 september 2023 06:34 schreef BobW het volgende:
Aaron Rodgers waarschijnlijk einde seizoen (en carrière?). Wat een pech voor hem en de Jets
Als goed is heb ik hem nu weer op de bank gezetquote:Op dinsdag 12 september 2023 22:57 schreef Evenstar het volgende:
Ocelot en Cavaliers hebben nog een reserve speler waardoor ik het niet kan uitzetten.
Lastig om een wedstrijd te winnen met 4 turnovers, Vikings hebben deze zelf verloren.quote:Op donderdag 14 september 2023 22:19 schreef RudyL het volgende:
Poeh weer een op papier leuke wedstrijd vannacht en denk dat de Vikings met een overwinning huiswaarts keren. Last minute TD van Addison
En dat speelde ze in week 1 ook al parten, zonde van echt wel een leuk gooiend team (moet ook wel met de RB groep).quote:Op vrijdag 15 september 2023 13:09 schreef Breidniet het volgende:
[..]
Lastig om een wedstrijd te winnen met 4 turnovers, Vikings hebben deze zelf verloren.
Ben benieuwd wat de Vikings gaan doen met Cousins, zijn contract loopt na dit seizoen af.quote:Op vrijdag 15 september 2023 15:23 schreef RudyL het volgende:
[..]
En dat speelde ze in week 1 ook al parten, zonde van echt wel een leuk gooiend team (moet ook wel met de RB groep).
Richardson waarschijnlijk een hersenschudding opgelopen tijdens zijn 2de td, Gardner Minshew in.quote:Op zondag 17 september 2023 19:22 schreef Breidniet het volgende:
Richardson al 2 rushing TD, vorige week ook 1, lekker bezig
Hoe doen Mahomes en Lawrence het?quote:Op zondag 17 september 2023 20:05 schreef Asschen_sukar het volgende:
Gaat nog niet zo lekker met de Chiefs geloof ik
quote:Op zondag 17 september 2023 20:19 schreef Breidniet het volgende:
[..]
Hoe doen Mahomes en Lawrence het?
Lawrence krijgt die TD maar niet in de redzone, tijd voor Mahomes om het gat naar twee scores te vergroten.quote:Op zondag 17 september 2023 20:42 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Vlak nadat ik het postte wisten ze te scoren. Maar zoals je kan zien loopt het nog niet zo soepel als vorig seizoen
Daar komen de Seahawks goed mee weg, toch nog een win in OT.quote:Op zondag 17 september 2023 21:35 schreef Breidniet het volgende:
En Goff gooit een pick-6, geen record, wedstrijd waarschijnlijk over, slecht moment voor hem.
En Geno Smith laat zich sacken in zijn eigen 6 yard omdat hij de play probeert te redden![]()
Boooooooquote:Op zondag 17 september 2023 22:15 schreef Breidniet het volgende:
[..]
Daar komen de Seahawks goed mee weg, toch nog een win in OT.
En ik dacht dat ze een off-day hadden vorige week, ze spelen tegen een team wat probeert te tankenquote:Op zondag 17 september 2023 23:29 schreef Tweek het volgende:
Giants zijn echt ongelooflijk slecht, 6 quarters en geen enkele score.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |