Gestopt met lezenquote:Op zaterdag 9 september 2023 23:36 schreef Ali_boo het volgende:
‘Let Women Speak’ is een initiatief van de Britse Kellie-Jay Keen-Minshull
quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:44 schreef Repentless het volgende:
Gezellige mensen met hun bivakmutsen, andere gezichtsbedekking en agressieve houding tegenover de politie. Daarmee straal je je boodschap van naastenliefde uitstekend uit.
Vreemd, ik vind dat ze juist het tegenovergestelde hiermee uitstralen?quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:44 schreef Repentless het volgende:
Gezellige mensen met hun bivakmutsen, andere gezichtsbedekking en agressieve houding tegenover de politie. Daarmee straal je je boodschap van naastenliefde uitstekend uit.
Echt waar? Wat vreemd inderdaad.quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:47 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
[..]
Vreemd, ik vind dat ze juist het tegenovergestelde hiermee uitstralen?²
Uiteraard. Of je bent het 100% eens met ze en 'voor', of niet. Heb je kritiek, ben je het niet eens en dus 'tegen'. Dan ben je een nazi.quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
Vrouwen die opkomen voor hun vrouwelijke biologische identiteit en rechten zijn nu ook al nazi's?
[ afbeelding ]
Dat zie je heel goede beste Ettoquote:Op zaterdag 9 september 2023 23:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
Vrouwen die opkomen voor hun vrouwelijke biologische identiteit en rechten zijn nu ook al nazi's?
[ afbeelding ]
Nou nee, die groep met opruiende spandoekjes is ietsje radicaler.quote:Op zondag 10 september 2023 00:11 schreef probeer het volgende:
Wel opmerkelijk dat TS er 'antivrouwenextremisten' van maakt.
Lijkt me dat beide groepen het feminisme zeer belangrijk achten, maar dat de ene groep vindt dat transvrouwen daar niet bij horen, en de andere groep van wel?
Wat je dan ook van beide kanten vindt, om meteen maar met de nazi beschuldigingen te komen, laat inderdaad helaas alleen maar zien dat je weinig begrepen hebt van het nazisme. Daar lukraak anderen van beschuldigen doet imo nogal af aan de ernst en verschrikkelijkheden van daadwerkelijke nazi's.quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
Vrouwen die opkomen voor hun vrouwelijke biologische identiteit en rechten zijn nu ook al nazi's?
[ afbeelding ]
Ik acht beide kampen nogal radicaal. Die Kellie-Jay Keen-Minshull is een anti-transgender activist die zich verschuilt achter het feminisme. Die gebruikt vrouwenrechten alleen maar als stok om mee tegen transgenders te slaan. En het 'ben je het niet met me eens dan ben je een monster/nazi' kamp heb ik het ook niet zo op.quote:Op zondag 10 september 2023 00:18 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nou nee, die groep met opruiende spandoekjes is ietsje radicaler.
Ik heb weinig op verder met Matt Walsh, maar diens docu 'What is a woman' legt natuurlijk wel de vinger op de zere plek.
Want wat IS een vrouw eigenlijk, volgens de radicale genderideologie?
Het is een 'gevoel', 'een emotie', 'een parapluterm voor een keur aan autonome belevingen van de realiteit'... die, als puntje bij paaltje komt, dan weer GEHEEL gestoeld is op de klassieke omschrijving van vrouwelijkheid, hetgeen echter weer NIET genoemd mag worden, omdat dat een biologisch gegeven is en als zodanig direct niet biologische vrouwen uitsluit, vanwaar dus de misselijkmakende trend binnen die beweging om de term 'vrouw' of geheel te laten verdwijnen ('personen die baren', 'personen met borsten', 'personen die menstrueren') dan wel zo ontzettend uit te spreiden in allerlei grijze wollige terminologie dat geen hond meer weet waar je het over hebt.
En ja, het betreft bijna ALTIJD 'vrouwen' binnen die club.
Logisch dat vrouwen dan zeggen: de groeten.
Het doet niets af aan de ernst en verschrikkingen van daadwerkelijke nazi's, doe zijn gewoon wat ze daadwerkelijk zijn: ernstig en verschrikkelijk. De beschuldiging doet juist af aan de beweringen en overtuigingen van deze idioten. Die maakt ze namelijk direct volslagen belachelijk.quote:Op zondag 10 september 2023 00:19 schreef probeer het volgende:
[..]
Wat je dan ook van beide kanten vindt, om meteen maar met de nazi beschuldigingen te komen, laat inderdaad helaas alleen maar zien dat je weinig begrepen hebt van het nazisme. Daar lukraak anderen van beschuldigen doet imo nogal af aan de ernst en verschrikkelijkheden van daadwerkelijke nazi's.
10 sec: "Hate Trans People? Kill Yourself"quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:53 schreef Ali_boo het volgende:
Dit is liefde![]()
[ twitter ]
0.22 sec in het filmpje
1,2,3,4 Wij willen geen fascisten hier
5.6,7,8 Gooi de nazi's in de gracht![]()
Het is een religie voor ongelovigen. Die denken dat als we verder deze weg blijven bewandelen dat utopie op aarde kunnen bewerkstelligenquote:Op zondag 10 september 2023 00:03 schreef Repentless het volgende:
[..]
Uiteraard. Of je bent het 100% eens met ze en 'voor', of niet. Heb je kritiek, ben je het niet eens en dus 'tegen'. Dan ben je een nazi.
Klopt. Zo waren de nazi's ook alleen die droegen geen bivakmutsen.quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:44 schreef Repentless het volgende:
Gezellige mensen met hun bivakmutsen, andere gezichtsbedekking en agressieve houding tegenover de politie. Daarmee straal je je boodschap van naastenliefde uitstekend uit.
En waar zijn deze tegendemonstranten bang voor?quote:Deze mensen betichtten de aanhangers van Let Women Speak van transfobie
Blijkbaar ja. Ondanks dit alles, geloof ik toch nog steeds in het gezonde verstand van het overgrote deel van de mensen in vrije samenlevingen. Waar dit soort geneuzel vooral gemeengoed is onder een zeer gemarginaliseerde groep die er ontzettend veel waarde aan hecht en veel aandacht krijgt, maar waar het overgrote deel simpelweg zijn schouders over ophaalt onder het mom van: "je moet lekker zelf weten wat je doet, maar val mij er verder niet mee lastig".quote:Op zondag 10 september 2023 00:57 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Het is een religie voor ongelovigen. Die denken dat als we verder deze weg blijven bewandelen dat utopie op aarde kunnen bewerkstelligen
Een epic strijd tussen het kwade en het goede.
Waar zij aan de goede kant van de geschiedenis staan
Want ze zijn in de waarheid
En wie niet in de waarheid zit is van de duivel
Waar ongelovigen opgeofferd worden aan de alter
Alleen blinde gehoorzaamheid in de heilige doctrine van de regenboog kan je nog redden
Oooow daar is dat! Heh, naast het politiebureau, handig.quote:Op zondag 10 september 2023 01:33 schreef bertrandtraore het volgende:
Ik heb laatst nog gejeudebouled daar. Komt wel heel dichtbij zo.
De newspeak van de 21e eeuw; omgebouwde mannen zijn échte vrouwen en biologische vrouwen zijn enkel nog vleesrobots die kunnen baren.quote:Op zondag 10 september 2023 01:58 schreef Vliegbaard het volgende:
De term vrouw behoort straks enkel nog toe aan mannen met neptieten.
Genderdysphorie wordt niet ontkend, dat mensen het gevoel hebben dat ze niet bij hun biologische geslacht passen, daar twijfelt niemand aan. Waar heel veel mensen wel aan twijfelen, of gewoon compleet niet geloven, is dat dat ook betekent dat je eigenlijk écht het andere geslacht bent. En veel mensen hebben er ook geen trek in om met het gevoel van mensen met genderdysphorie mee te gaan, vooral niet als die activistisch dingen zoals voornaamwoorden op willen leggen. Of grenzen gebaseerd op geslacht (kleedkamers/wc/vrouwensport) willen overschrijden gebaseerd op hun gender gevoel.quote:Op zondag 10 september 2023 01:47 schreef Jippie het volgende:
Kneuzenkermis, leef en laat leven. Ik kan er niet bij dat genderdysforie wordt ontkend, net zo min als dat we afscheid zouden moeten nemen van het begroeten met 'hoi meisjes en jongens'.
Jij hebt een ander artikel gelezen kennelijk, iets over nationaal socialistische vrouwen die beweren dat transseksuelen geen mens zijn. Wat een nare vrouwen. Wat ik me nou afvraag, heb je enig idee wat nationaal socialisme is/was? Volgens mij doe jij eigenlijk je best om zoveel mogelijk moeilijke woorden te gebruiken waar je eigenlijk geen enkel benul van hebt wat ze inhouden om zo een beetje fotosynthetisch over te komen.quote:Op zondag 10 september 2023 09:06 schreef grrrrg het volgende:
Transseksuelen zijn ook mensen, wat deze Nazi-vrouwen er ook van zeggen
Wij leven in zo'n oersaai land wat dit betreft. Dit is dat het dan...quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:53 schreef Ali_boo het volgende:
Dit is liefde![]()
[ twitter ]
0.22 sec in het filmpje
1,2,3,4 Wij willen geen fascisten hier
5.6,7,8 Gooi de nazi's in de gracht![]()
Niet de meest intelligentie reactie, inderdaad.quote:Op zondag 10 september 2023 09:27 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Jij hebt een ander artikel gelezen kennelijk, iets over nationaal socialistische vrouwen die beweren dat transseksuelen geen mens zijn. Wat een nare vrouwen. Wat ik me nou afvraag, heb je enig idee wat nationaal socialisme is/was? Volgens mij doe jij eigenlijk je best om zoveel mogelijk moeilijke woorden te gebruiken waar je eigenlijk geen enkel benul van hebt wat ze inhouden om zo een beetje fotosynthetisch over te komen.
En de biologische vrouw is een cis vrouw.quote:Op zondag 10 september 2023 00:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
De 'vrouw' bestaat niet eens, aldus de radicale genderideologen, maar je dient mensen wel zo te noemen als ze zeggen het te zijn.
Anti-trans opmerkingen breken Róisín Murphy zuur op: platenmaatschappij weigert nieuw album te promotenquote:De voormalige frontvrouw van Moloko besloot zich op haar persoonlijke Facebook-account uit te spreken over puberteitsremmers, medicatie die aan transgender kinderen kan worden voorgeschreven om ervoor te zorgen dat ze de puberteit van hun gender bij geboorte niet doormaken.
“Puberteitsremmers zijn f*cked, absoluut desolaat, big pharma lacht zich helemaal te pletter”, schreef Murphy. “Kleine verwarde kinderen zijn kwetsbaar en moeten beschermd worden, dat is gewoon waar.” Behalve dat ze puberteitsremmers met die woorden omschreef, viel ook het gebruik van de woorden ‘kleine verwarde kinderen’ niet in goede aarde bij sociale mediagebruikers.
Kortom: genderdysforie bestaat, maar 'veel' mensen willen niet die mensen een beetje tegemoet komen in hun gevoel door bepaalde taalaspecten aan te passen? ja, dan ben je in mijn optiek best wel een hork.quote:Op zondag 10 september 2023 09:25 schreef nixxx het volgende:
[..]
Genderdysphorie wordt niet ontkend, dat mensen het gevoel hebben dat ze niet bij hun biologische geslacht passen, daar twijfelt niemand aan. Waar heel veel mensen wel aan twijfelen, of gewoon compleet niet geloven, is dat dat ook betekent dat je eigenlijk écht het andere geslacht bent. En veel mensen hebben er ook geen trek in om met het gevoel van mensen met genderdysphorie mee te gaan, vooral niet als die activistisch dingen zoals voornaamwoorden op willen leggen. Of grenzen gebaseerd op geslacht (kleedkamers/wc/vrouwensport) willen overschrijden gebaseerd op hun gender gevoel.
Fotosynthetisch ja?quote:Op zondag 10 september 2023 09:27 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Jij hebt een ander artikel gelezen kennelijk, iets over nationaal socialistische vrouwen die beweren dat transseksuelen geen mens zijn. Wat een nare vrouwen. Wat ik me nou afvraag, heb je enig idee wat nationaal socialisme is/was? Volgens mij doe jij eigenlijk je best om zoveel mogelijk moeilijke woorden te gebruiken waar je eigenlijk geen enkel benul van hebt wat ze inhouden om zo een beetje fotosynthetisch over te komen.
Eens. Belachelijk.quote:Op zondag 10 september 2023 09:31 schreef Mylene het volgende:
[..]
En de biologische vrouw is een cis vrouw.
Een Ierse zangeres is gecanceld vanwege haar opmerkingen over puberteitsremmers, echt belachelijk.
[..]
Anti-trans opmerkingen breken Róisín Murphy zuur op: platenmaatschappij weigert nieuw album te promoten
nja, meer dan het equivalent van een kropje sla zit er qua intellect voor die arme stumper ook niet echt in he, met zijn nazi-vrouwen. Maar scherp hoor, dat je mijn kwinkslag ontwaarde.quote:
Zal wel Antifa/Romeo's zijn.quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:44 schreef Repentless het volgende:
Gezellige mensen met hun bivakmutsen, andere gezichtsbedekking en agressieve houding tegenover de politie. Daarmee straal je je boodschap van naastenliefde uitstekend uit.
Hoe is dit Zuckerberg zijn schuld.quote:Op zondag 10 september 2023 09:35 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Eens. Belachelijk.
Maar de genderactivisten zijn hier niet de de schuldige. Je moet hier toch echt voor bij Zuckerberg wezen.
Ah, verkeerd gelezen. Maar de strekking blijft hetzelfde. Schuld van die platenmaatschappijen.quote:Op zondag 10 september 2023 09:52 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Hoe is dit Zuckerberg zijn schuld.
Ja dat sowieso.quote:Op zondag 10 september 2023 09:58 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ah, verkeerd gelezen. Maar de strekking blijft hetzelfde. Schuld van die platenmaatschappijen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik moest er, oprecht, hard om lachen.quote:Op zondag 10 september 2023 09:39 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
nja, meer dan het equivalent van een kropje sla zit er qua intellect voor die arme stumper ook niet echt in he, met zijn nazi-vrouwen. Maar scherp hoor, dat je mijn kwinkslag ontwaarde.
Wokequote:Op zondag 10 september 2023 09:01 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
De newspeak van de 21e eeuw; omgebouwde mannen zijn échte vrouwen en biologische vrouwen zijn enkel nog vleesrobots die kunnen baren.
Die zijn al een tijdje geworden wat ze zelf zo haten.quote:Op zondag 10 september 2023 10:37 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Er is maar 1 openlijk fascistische groep in dit verhaal en dat is antifa.
Jezelf antifa noemen en vervolgens fascistische middelen toepassen om andersdenkenden de mond te snoeren
Gevoel kan ik weinig mee, de ene uit zijn / haar / hunnie gevoel zichtbaar terwijl een ander dat onzichtbaar doet... dus houdt ik het gewoon bij bovenstaande quote tenzij ik anders geïnformeerd ben en daarin mee wil gaan (ik ben de moeilijkste niet).quote:If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably a duck
Dus als je geslachtsdelen niet je geslacht bepalen, waarom zou je die dan eraf moeten halen?quote:Op zondag 10 september 2023 09:34 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Kortom: genderdysforie bestaat, maar 'veel' mensen willen niet die mensen een beetje tegemoet komen in hun gevoel door bepaalde taalaspecten aan te passen? ja, dan ben je in mijn optiek best wel een hork.
Punt twee: je hebt het over daadwerkelijk 'een ander geslacht zijn'. Dat hangt er nogal vanaf hoe je het wil definiëren. Het is evident dat een transgender fysiologisch het geslacht is waar hij/zij mee is geboren, maar volgens een wetenschapper genaamd 'Dick Swaab' zijn wij ons brein. Uiteindelijk is dat het orgaan die onze karakter en gedragingen vormt. Dus als een transgender zich zodanig identificeert met het andere geslacht dat hij/zij daarvoor ook in transitie gaat, waarom diegene dan niet ook gaan zien als dat geslacht?
Tsja, een hork zijn is niet verboden. Je kunt ook zeggen dat iemand een hork is als diegene jou een bepaald grammaticaal incorrect taalgebruik wil opdringen.quote:Op zondag 10 september 2023 09:34 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Kortom: genderdysforie bestaat, maar 'veel' mensen willen niet die mensen een beetje tegemoet komen in hun gevoel door bepaalde taalaspecten aan te passen? ja, dan ben je in mijn optiek best wel een hork.
Punt twee: je hebt het over daadwerkelijk 'een ander geslacht zijn'. Dat hangt er nogal vanaf hoe je het wil definiëren. Het is evident dat een transgender fysiologisch het geslacht is waar hij/zij mee is geboren, maar volgens een wetenschapper genaamd 'Dick Swaab' zijn wij ons brein. Uiteindelijk is dat het orgaan die onze karakter en gedragingen vormt. Dus als een transgender zich zodanig identificeert met het andere geslacht dat hij/zij daarvoor ook in transitie gaat, waarom diegene dan niet ook gaan zien als dat geslacht?
Ja, dit precies.quote:Op zondag 10 september 2023 10:39 schreef recursief het volgende:
Twee groepjes met allebei nogal extreme opvattingen. Waarom geven we die eigenlijk zoveel aandacht? Ik durf best te stellen dat de overgrote meerderheid van de Nederlanders niks op heeft met beide groepen.
Omdat het wel een kenmerk is van het mannelijke geslacht.quote:Op zondag 10 september 2023 11:47 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dus als je geslachtsdelen niet je geslacht bepalen, waarom zou je die dan eraf moeten halen?
Nouja dat is natuurlijk ook weer niet zo simpel. Ook al willen sommige dat in het topic wel laten blijken. Het is ook echt niet zo maar een "pro vrouwen" clubje.quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
Vrouwen die opkomen voor hun vrouwelijke biologische identiteit en rechten zijn nu ook al nazi's?
[ afbeelding ]
Factcheck Marieke vindt het maar lastig om niet gebruik te maken van schuldig bij associatie.quote:Op zondag 10 september 2023 12:07 schreef Momo het volgende:
[..]
Nouja dat is natuurlijk ook weer niet zo simpel. Ook al willen sommige dat in het topic wel laten blijken. Het is ook echt niet zo maar een "pro vrouwen" clubje.
[ twitter ]
Waarom heb jij het nou weer over familie en een achterneef? Die Yvette is gewoon zelf lid van een NVU en Voorpost of denk je dat je daar per ongeluk lid van wordt zelf?quote:Op zondag 10 september 2023 12:23 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Factcheck Marieke vindt het maar lastig om niet gebruik te maken van schuldig bij associatie.
Je krijgt bijna de neiging haar familie uit te pluizen, en haar te verbinden aan de dubieuze uitspraken van een achter, achter, achter , achter neef.
Je weet niet wat schuldig bij associatie is?quote:Op zondag 10 september 2023 12:30 schreef Momo het volgende:
[..]
Waarom heb jij het nou weer over familie en een achterneef? Die Yvette is gewoon zelf lid van een NVU en Voorpost of denk je dat je daar per ongeluk lid van wordt zelf?
Ze laten haar toch spreken daar? Dat betekend dus niet dat ze haar daar niet willen hebben. Mensen gaan juist applaudisseren als ze begint over bruinwerkers. Ik denk genoeg stappen om af te haken als je meer van de nuance bent.quote:Op zondag 10 september 2023 12:32 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je weet niet wat schuldig bij associatie is?
Ok, ik zal je op weg helpen. Wat kan de rest van 'let women speak' hieraan doen?
Dit is totaal niet logisch.quote:Op zondag 10 september 2023 12:07 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Omdat het wel een kenmerk is van het mannelijke geslacht.
https://videre.fail/naziheks-yvette-evers-is-pissig/quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
Vrouwen die opkomen voor hun vrouwelijke biologische identiteit en rechten zijn nu ook al nazi's?
[ afbeelding ]
Dat gaat dus niet op als je zelf direct gelinkt bent.quote:Op zondag 10 september 2023 12:32 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je weet niet wat schuldig bij associatie is?
Ok, ik zal je op weg helpen. Wat kan de rest van 'let women speak' hieraan doen?
Ja het echt geen onschuldige groepje mensen, beide groepen is niet veel soeps.quote:Op zondag 10 september 2023 13:06 schreef Stepperoller het volgende:
Volgens mij zijn een aantal mensen in dit topic echt hopeloos naïef
[ twitter ]
Dit is een spreker op die demo. Sorry hoor, dit is niet "opkomen voor hun vrouwelijke biologische identiteit en rechten" maar zuivere homohaat.quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
Vrouwen die opkomen voor hun vrouwelijke biologische identiteit en rechten zijn nu ook al nazi's?
[ afbeelding ]
Nee, er zijn schrikbarend veel Fokkers die die speech onderschrijven.quote:Op zondag 10 september 2023 13:06 schreef Stepperoller het volgende:
Volgens mij zijn een aantal mensen in dit topic echt hopeloos naïef
[ twitter ]
Je hebt dus niet begrepen wat theunderdog nou heeft opgeschreven.quote:Op zondag 10 september 2023 11:47 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dus als je geslachtsdelen niet je geslacht bepalen, waarom zou je die dan eraf moeten halen?
Is deze spreekster exemplarisch voor de rest van de sprekers of is dit er dan toevallig 1 die het gewoon niet zo op heeft met LGBTQIA’s?quote:Op zondag 10 september 2023 13:06 schreef Stepperoller het volgende:
Volgens mij zijn een aantal mensen in dit topic echt hopeloos naïef
[ twitter ]
Kiek, het wordt meteen goedgepraat...quote:Op zondag 10 september 2023 13:20 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Is deze spreekster exemplarisch voor de rest van de sprekers of is dit er dan toevallig 1 die het gewoon niet zo op heeft met LGBTQIA’s?
De speech is niet erg sterk nee.
Die mag je even toelichten. Als dit al goedpraten is dan heeft de LGBTQ gemeenschap nog een hele lange weg te gaan.quote:Op zondag 10 september 2023 13:23 schreef Wantie het volgende:
[..]
Kiek, het wordt meteen goedgepraat...
Dat je uberhaupt de NVU uitnodigt zegt natuurlijk wel iets. Ik was in de veronderstelling dat we hier van doen hadden met het type J.K. Rowling of Riley Gaines, maar organisator Posie Parker heeft ook een gezellig onderonsje gehad met lieden als J.F. Gariepy. Kennelijk 'niet bewust' van diens 'opvattingen', maar dat lijkt me wat leugenachtig als je vervolgens Voorpost optrommelt.quote:Op zondag 10 september 2023 13:20 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Is deze spreekster exemplarisch voor de rest van de sprekers of is dit er dan toevallig 1 die het gewoon niet zo op heeft met LGBTQIA’s?
De speech is niet erg sterk nee.
Volgens mij heb ik uitstekend begrepen wat hij schreef. Als je geboren bent met geslachtsdelen die niet je geslacht zouden bepalen want je voelt je een ander geslacht, waarom dienen die geslachtsdelen dan verwijderd te worden?quote:Op zondag 10 september 2023 13:18 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je hebt dus niet begrepen wat theunderdog nou heeft opgeschreven.
Wantie heeft een bepaalde manier van interpreteren die creatief genoemd kan worden.quote:Op zondag 10 september 2023 13:26 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Die mag je even toelichten. Als dit al goedpraten is dan heeft de LGBTQ gemeenschap nog een hele lange weg te gaan.
Welke schoenmaat heb jij? 54?
Het is fascistisch groepje 1 tegen fascistisch groepje 2.quote:Op zondag 10 september 2023 13:29 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat je uberhaupt de NVU uitnodigt zegt natuurlijk wel iets. Ik was in de veronderstelling dat we hier van doen hadden met het type J.K. Rowling of Riley Gaines, maar organisator Posie Parker heeft ook een gezellig onderonsje gehad met lieden als J.F. Gariepy. Kennelijk 'niet bewust' van diens 'opvattingen', maar dat lijkt me wat leugenachtig als je vervolgens Voorpost optrommelt.
Lijkt er meer op dat dit zo'n club is die onder camouflage van de daadwerkelijke thematiek, zoals o.a. door Rowling verwoord, zieltjes probeert te winnen voor andere doeleinden.
Zij het dat het natuurlijk ook ergens niet vreemd is dat men sceptisch is, aangezien men tegenwoordig simpelweg al heel snel voor transfoob, homofoob, racist en nazi wordt uitgemaakt wanneer men niet meesurft op de genderradicale golf. Zie voornoemde Rowling en Gaines.
Maar nee, dit lijkt mij geen zuivere koffie.
Goh, dan mag je inderdaad een van mijn eerdere reacties schrappen. Als je een neo-nazi een platform geeft, er naar luistert en applaudisseert .. Dan ben je ook een neo-nazi.quote:Op zondag 10 september 2023 12:07 schreef Momo het volgende:
[..]
Nouja dat is natuurlijk ook weer niet zo simpel. Ook al willen sommige dat in het topic wel laten blijken. Het is ook echt niet zo maar een "pro vrouwen" clubje.
[ twitter ]
Hier kan ik me volledig in vinden.quote:Op zondag 10 september 2023 13:29 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat je uberhaupt de NVU uitnodigt zegt natuurlijk wel iets. Ik was in de veronderstelling dat we hier van doen hadden met het type J.K. Rowling of Riley Gaines, maar organisator Posie Parker heeft ook een gezellig onderonsje gehad met lieden als J.F. Gariepy. Kennelijk 'niet bewust' van diens 'opvattingen', maar dat lijkt me wat leugenachtig als je vervolgens Voorpost optrommelt.
Lijkt er meer op dat dit zo'n club is die onder camouflage van de daadwerkelijke thematiek, zoals o.a. door Rowling verwoord, zieltjes probeert te winnen voor andere doeleinden.
Zij het dat het natuurlijk ook ergens niet vreemd is dat men sceptisch is, aangezien men tegenwoordig simpelweg al heel snel voor transfoob, homofoob, racist en nazi wordt uitgemaakt wanneer men niet meesurft op de genderradicale golf. Zie voornoemde Rowling en Gaines.
Maar nee, dit lijkt mij geen zuivere koffie.
Nou ik wil niet perse zeggen dat iedereen daar een neo-nazi is dan meteen, maar verhaal over "nazi's " komt echt niet helemaal uit de lucht vallen. Sowieso dat het geen zuivere koffie is als je wel gewoon blijft klappen voor dit soort extreme verhalen.quote:Op zondag 10 september 2023 13:34 schreef probeer het volgende:
[..]
Goh, dan mag je inderdaad een van mijn eerdere reacties schrappen. Als je een neo-nazi een platform geeft, er naar luistert en applaudisseert .. Dan ben je ook een neo-nazi.
In zijn reactie staat precies hoe dit wordt gezien.quote:Op zondag 10 september 2023 13:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik uitstekend begrepen wat hij schreef. Als je geboren bent met geslachtsdelen die niet je geslacht zouden bepalen want je voelt je een ander geslacht, waarom dienen die geslachtsdelen dan verwijderd te worden?
Dat inderdaad.quote:Op zondag 10 september 2023 13:34 schreef probeer het volgende:
[..]
Goh, dan mag je inderdaad een van mijn eerdere reacties schrappen. Als je een neo-nazi een platform geeft, er naar luistert en applaudisseert .. Dan ben je ook een neo-nazi.
Dat legt hij helemaal niet uit, en daarnaast ben ik met hem in gesprek, niet met jou. Jij hoeft hem niet te verdedigen of voor hem te praten.quote:Op zondag 10 september 2023 13:39 schreef Wantie het volgende:
[..]
In zijn reactie staat precies hoe dit wordt gezien.
Leg uit waarom je dat negeert.
Het gros van de sprekers daar bestaat uit feministen en lesbiennes...quote:Op zondag 10 september 2023 13:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat inderdaad.
Dat er enkele gekkies meelopen met demonstraties heb je altijd wel.
Maar dit gaat wel een stap verder dan dat.
Alles wat ze zegt wordt met instemming begroet.
De term Nazi is maximaal opgerekt sinds Joden het ook kunnen zijn nu. Dan mogen feministen en lesbiennes er ook bij. Een echte inclusieve term.quote:Op zondag 10 september 2023 13:48 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het gros van de sprekers daar bestaat uit feministen en lesbiennes...
Allemaal nazi's?
De poster beschrijft eerst een stereotypering van geslacht, om vervolgens te stellen dat kinderen zich moeten kunnen ontwikkelen zonder een stereotypering van geslacht.quote:Op zondag 10 september 2023 13:40 schreef EttovanBelgie het volgende:
Hier de hele event:
En website:
https://www.provrouw.nl/z(...)-speak-in-nederland/
[ afbeelding ]
En daarmee praat je het dus goed.quote:Op zondag 10 september 2023 13:57 schreef EttovanBelgie het volgende:
Zoals ik het nu zie... afgaande op zowel video als website, hebben er daar 15 vrouwen gesproken, over topics rangerend van sport en medicatie tot biologie en feministische geschiedenis.
Eén daarvan is zekere Yvette Evers, die thans claimt 'lid' te zijn van de Vrijbuiters Partei, met een eigen youtubekanaal. Neem een kijkje en oordeel zelf: keiharde ideologische nazi of ietwat mentaal gestoord figuur?
https://www.youtube.com/channel/UC82iHiEe-4_2QMBelRSkrTQ/videos
Evers spreekt drie minuten, komt met onderbroekenlol en een keur aan neerbuigende termen voor homo's. Bezwaarlijk? Ja. Nazistisch? Ik zie het niet.
Dus nee, ik ga afgaande op de bronnen deze hele demonstratie en beweging niet wegzetten als nazistische samenkomst van lebensraum-claimende, raciaal-geörienteerde Hitler-aanbidders.
Voorts lijkt het me enorm sterk dat de Antifa's aldaar uberhaupt wisten wie Evers was.
Klopt, iedereen kan een Nazi zijn.quote:Op zondag 10 september 2023 13:51 schreef Richestorags het volgende:
[..]
De term Nazi is maximaal opgerekt sinds Joden het ook kunnen zijn nu. Dan mogen feministen en lesbiennes er ook bij. Een echte inclusieve term.
Valse voorstelling van zaken. Niet zomaar 'feministen'. Maar 'feministen die een bekend en uitgesproken neo-nazi uitnodigen, een podium geven, en toejuichen'.quote:Op zondag 10 september 2023 13:51 schreef Richestorags het volgende:
[..]
De term Nazi is maximaal opgerekt sinds Joden het ook kunnen zijn nu. Dan mogen feministen en lesbiennes er ook bij. Een echte inclusieve term.
Het is helemaal niet tegenstrijdig. De term vrouwen wordt uitgelegd.quote:Op zondag 10 september 2023 13:58 schreef Wantie het volgende:
[..]
De poster beschrijft eerst een stereotypering van geslacht, om vervolgens te stellen dat kinderen zich moeten kunnen ontwikkelen zonder een stereotypering van geslacht.
Beetje tegenstrijdig...
For f*ck's sake.quote:Op zondag 10 september 2023 14:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, iedereen kan een Nazi zijn.
Waarom zou een een Jood of lesbienne geen nazi kunnen zijn?
Ook een valse voorstelling van zaken om ze dan zelf als Nazi weg te zetten. Als ik een Hamas lid uitnodig op een event, ben ik dan een Hamas lid?quote:Op zondag 10 september 2023 14:02 schreef probeer het volgende:
[..]
Valse voorstelling van zaken. Niet zomaar 'feministen'. Maar 'feministen die een bekend en uitgesproken neo-nazi uitnodigen, een podium geven, en toejuichen'.
Dat iedereen het kan zijn, inclusief een theoretisch enorm zelfhatende Jood, betekent niet dat het zo is.quote:Op zondag 10 september 2023 14:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, iedereen kan een Nazi zijn.
Waarom zou een een Jood of lesbienne geen nazi kunnen zijn?
Nou nee, de Nazi Partij stelt als kern in haar beginselen dat een Jood nooit Duitser kan zijn en derhalve ook nooit Nazi.quote:Op zondag 10 september 2023 14:05 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat iedereen het kan zijn, inclusief een theoretisch enorm zelfhatende Jood, betekent niet dat het zo is.
Klopt, en daarom is de stelling dat de term Nazi wordt opgerekt niet juist.quote:Op zondag 10 september 2023 14:05 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat iedereen het kan zijn, inclusief een theoretisch enorm zelfhatende Jood, betekent niet dat het zo is.
Gast, hou opquote:Op zondag 10 september 2023 14:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, en daarom is de stelling dat de term Nazi wordt opgerekt niet juist.
Kiek, daar ga je weer.quote:Op zondag 10 september 2023 14:07 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nou nee, de Nazi Partij stelt als kern in haar beginselen dat een Jood nooit Duitser kan zijn en derhalve ook nooit Nazi.
Nouja ... Je had ooit natuurlijk wel Naumann met zijn 'Verband nationaldeutscher Juden'. Een clubje Joden die de Joodse identiteit uit wilde wissen middels totale assimilatie in (aan?) de Duitse identiteit. Ironisch genoeg belandde Max ook in een concentratiekamp.quote:Op zondag 10 september 2023 14:03 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
For f*ck's sake.
Ik wist dat de term 'vrouw' al enorm fluïde was, maar nazi is dat kennelijk ook.
Joodse nazi's...
Historische feiten, inderdaad.quote:
Ik bedoelde meer dat iedereen de ideologie kan aanhangen. In de moderne tijd kan niemand meer een Nazi zijn omdat de club niet meer bestaat.quote:Op zondag 10 september 2023 14:07 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nou nee, de Nazi Partij stelt als kern in haar beginselen dat een Jood nooit Duitser kan zijn en derhalve ook nooit Nazi.
Als je dat willens en wetens doet, diegene een podium geeft én toejuicht? Nou .. dan ben je minstens een sympathisant.quote:Op zondag 10 september 2023 14:04 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ook een valse voorstelling van zaken om ze dan zelf als Nazi weg te zetten. Als ik een Hamas lid uitnodig op een event, ben ik dan een Hamas lid?
En alsnog was ook Naumann geen Nazi, en kon dat ook nooit worden, al zou hij het hebben gewild.quote:Op zondag 10 september 2023 14:09 schreef probeer het volgende:
[..]
Nouja ... Je had ooit natuurlijk wel Naumann met zijn 'Verband nationaldeutscher Juden'. Een clubje Joden die de Joodse identiteit uit wilde wissen middels totale assimilatie in (aan?) de Duitse identiteit. Ironisch genoeg belandde Max ook in een concentratiekamp.
Kijk even op de youtubepagina van Evers... denk je nu echt dat dat een helder denkend type is? Laat staan dat mensen weten wie het is?quote:Op zondag 10 september 2023 14:10 schreef probeer het volgende:
[..]
Als je dat willens en wetens doet, diegene een podium geeft én toejuicht? Nou .. dan ben je minstens een sympathisant.
Als jij Hamas laat spreken op een demonstratie die je hebt georganiseerd, dan kan er van uit worden gegaan dat je dus het gedachtegoed van Hamas dat in die speech is verwerkt onderschrijft.quote:Op zondag 10 september 2023 14:04 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ook een valse voorstelling van zaken om ze dan zelf als Nazi weg te zetten. Als ik een Hamas lid uitnodig op een event, ben ik dan een Hamas lid?
Dat hangt helemaal af van of diegene wel of niet allerlei nazistische drek in die speech heeft gestopt.quote:Op zondag 10 september 2023 14:10 schreef probeer het volgende:
[..]
Als je dat willens en wetens doet, diegene een podium geeft én toejuicht? Nou .. dan ben je minstens een sympathisant.
Ja, mensen weten wie het is.quote:Op zondag 10 september 2023 14:11 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Kijk even op de youtubepagina van Evers... denk je nu echt dat dat een helder denkend type is? Laat staan dat mensen weten wie het is?
En dat wordt nog steeds goedgepraat.quote:Op zondag 10 september 2023 14:10 schreef probeer het volgende:
[..]
Als je dat willens en wetens doet, diegene een podium geeft én toejuicht? Nou .. dan ben je minstens een sympathisant.
Ik ben kennelijk niet de enige; gezien haar aantal views...quote:Op zondag 10 september 2023 14:13 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, mensen weten wie het is.
Dat jij dat niet weet staat daar los van.
Dat ze niet helder denkt: klopt helemaal. Dat maakt het juist gevaarlijk om zo iemand een podium te geven.
Wat wordt precies goedgepraat?quote:Op zondag 10 september 2023 14:15 schreef Wantie het volgende:
[..]
En dat wordt nog steeds goedgepraat.
Wie haben das nicht gewust.
Het spelletje dat hier gespeeld wordt is dat een Jood geen Nazi kan zijn, omdat de Nazi partij dat niet toelaat.quote:Op zondag 10 september 2023 14:09 schreef probeer het volgende:
[..]
Nouja ... Je had ooit natuurlijk wel Naumann met zijn 'Verband nationaldeutscher Juden'. Een clubje Joden die de Joodse identiteit uit wilde wissen middels totale assimilatie in (aan?) de Duitse identiteit. Ironisch genoeg belandde Max ook in een concentratiekamp.
Om het argument te gebruiken waar bij Pride steeds mee werd geslagen: hebben die andere sprekers met klem afstand genomen van de toespraak van Evers?quote:Op zondag 10 september 2023 14:15 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Wat wordt precies goedgepraat?
En aangezien je toch zo ingelezen bent in de materie: wat vond je van de andere 14 sprekers uit de video? Welke nazistische uitingen hebben we daar mogen aanschouwen?
Want mensen kunnen alleen via haar kanaal kennis krijgen van haar...quote:Op zondag 10 september 2023 14:15 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik ben kennelijk niet de enige; gezien haar aantal views...
Jij noemt dat ouwehoeren.quote:Maar als ik het goed begrijp is de hele demonstratie een neo-nazistische bijeenkomst geweest, omdat Evilette van de Vrijbuiters Partei daar drie minuten dom heeft staan ouwehoeren over reetkevers?
Ik denk dat de mannen die de stranden van Normandië bestormden dan met terugwerkende kracht zelf ook nazis warenquote:Op zondag 10 september 2023 00:03 schreef Repentless het volgende:
[..]
Uiteraard. Of je bent het 100% eens met ze en 'voor', of niet. Heb je kritiek, ben je het niet eens en dus 'tegen'. Dan ben je een nazi.
Nee Wantie, jij bepaalt niet wat de historische feiten zijn, dat bepalen de bronnen.quote:Op zondag 10 september 2023 14:19 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het spelletje dat hier gespeeld wordt is dat een Jood geen Nazi kan zijn, omdat de Nazi partij dat niet toelaat.
Maar daar gaat het helemaal niet om, het gaat anno 2023 om welk gedachtengoed je aanhangt.
Dat maakt dat iemand een Nazi genoemd wordt.
En het zal best dat daar misschien een betere term voor te bedenken is, maar daar gaat het niet om.
Het gaat er om dat er iemand met een bepaald gedachtengoed wordt uitgenodigd als spreker op een demonstratie.
Nu wordt dat goedgepraat onder het mom van dat ze niet helemaal spoort, dat het wat lollig bedoeld werd en dat niemand haar zou kennen...
Niemand kan een Nazi zijn, want de nazipartij is opgeheven.quote:Op zondag 10 september 2023 14:23 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee Wantie, jij bepaalt niet wat de historische feiten zijn, dat bepalen de bronnen.
En daaruit blijkt dat een Jood nooit een Nazi kan zijn.
Maar ik snap wel waarom je ook deze term graag wat oprekt: ook jij hebt er een handje van om mensen al rap van van alles te betichten, en dan is het makkelijk om je te kunnen verschuilen achter een holle term die je naar eigen inzicht zo kunt uitbreiden dat je hem t.a.t. kunt inzetten. Kun je mensen weer verwijten homofoob te zijn. Of ja, waarom ook niet, Nazi. Wantie bepaalt wat dergelijke zware termen betekenen, en gebruikt ze om elke discussie dood te slaan.
En gedachtegoed? Bekijk haar video's. Dat mens heeft geen gedachtegoed; het is een brij van onsamenhangend populistisch geblaat.
'Nazi' als 'context'.quote:Op zondag 10 september 2023 14:26 schreef Wantie het volgende:
[..]
Niemand kan een Nazi zijn, want de nazipartij is opgeheven.
Wat jij doet is de discussie vertroebelen door bepaalde zaken zo letterlijk mogelijk te nemen, ipv ze te nemen zoals ze in de context worden bedoeld.
Wat is er precies 'homofoob' en 'lesbofoob' aan wat deze provinciale vrouw hier allemaal op opdreunt?quote:Op zondag 10 september 2023 13:06 schreef Stepperoller het volgende:
Volgens mij zijn een aantal mensen in dit topic echt hopeloos naïef
[ twitter ]
Dit zijn natuurlijk uitstekende punten. Ik zie hier weinig mis mee?quote:Op zondag 10 september 2023 13:40 schreef EttovanBelgie het volgende:
Hier de hele event:
En website:
https://www.provrouw.nl/z(...)-speak-in-nederland/
[ afbeelding ]
Het woord 'nazi' is voor sommigen helaas synoniem geworden met alle politieke standpunten waar zij het niet mee eens zijn.quote:Op zondag 10 september 2023 13:51 schreef Richestorags het volgende:
[..]
De term Nazi is maximaal opgerekt sinds Joden het ook kunnen zijn nu. Dan mogen feministen en lesbiennes er ook bij. Een echte inclusieve term.
Kun je de term 'nazi' ook definiëren? Wat is hier de precieze betekenis van volgens jou?quote:Op zondag 10 september 2023 14:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, en daarom is de stelling dat de term Nazi wordt opgerekt niet juist.
Het is geen stereotypering om biologische feiten te melden.quote:Op zondag 10 september 2023 13:58 schreef Wantie het volgende:
[..]
De poster beschrijft eerst een stereotypering van geslacht, om vervolgens te stellen dat kinderen zich moeten kunnen ontwikkelen zonder een stereotypering van geslacht.
Beetje tegenstrijdig...
Identiteit is iets wat niet fysiek is. En dat vinden veel mensen lastig.quote:Op zondag 10 september 2023 00:18 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nou nee, die groep met opruiende spandoekjes is ietsje radicaler.
Ik heb weinig op verder met Matt Walsh, maar diens docu 'What is a woman' legt natuurlijk wel de vinger op de zere plek.
Want wat IS een vrouw eigenlijk, volgens de radicale genderideologie?
Het is een 'gevoel', 'een emotie', 'een parapluterm voor een keur aan autonome belevingen van de realiteit'... die, als puntje bij paaltje komt, dan weer GEHEEL gestoeld is op de klassieke omschrijving van vrouwelijkheid, hetgeen echter weer NIET genoemd mag worden, omdat dat een biologisch gegeven is en als zodanig direct niet biologische vrouwen uitsluit, vanwaar dus de misselijkmakende trend binnen die beweging om de term 'vrouw' of geheel te laten verdwijnen ('personen die baren', 'personen met borsten', 'personen die menstrueren') dan wel zo ontzettend uit te spreiden in allerlei grijze wollige terminologie dat geen hond meer weet waar je het over hebt.
En ja, het betreft bijna ALTIJD 'vrouwen' binnen die club.
Logisch dat vrouwen dan zeggen: de groeten.
Sommigen hebben moeite met biologische feiten.quote:Op zondag 10 september 2023 14:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het is geen stereotypering om biologische feiten te melden.
Valt daar het gebruiken van termen als 'cis' ook onder terwijl je daar helemaal geen behoefte aan hebt?quote:Op zondag 10 september 2023 14:43 schreef NgInE het volgende:
[..]
Identiteit is iets wat niet fysiek is. En dat vinden veel mensen lastig.
Waarom niet zowel vrouwen- als trans-rechten? Waarom zou het een het ander moeten uitsluiten? In een vrij land hoor je zelf te bepalen wie je bent. Daar hebben andere mensen niks mee te maken. Het is bemoeizucht.
Welke rechten hebben transgenders nu niet dan?quote:Op zondag 10 september 2023 14:43 schreef NgInE het volgende:
[..]
Identiteit is iets wat niet fysiek is. En dat vinden veel mensen lastig.
Waarom niet zowel vrouwen- als trans-rechten? Waarom zou het een het ander moeten uitsluiten? In een vrij land hoor je zelf te bepalen wie je bent. Daar hebben andere mensen niks mee te maken. Het is bemoeizucht.
Daar lijkt het inderdaad op.quote:Op zondag 10 september 2023 11:52 schreef nixxx het volgende:
[..]
Tsja, een hork zijn is niet verboden. Je kunt ook zeggen dat iemand een hork is als diegene jou een bepaald grammaticaal incorrect taalgebruik wil opdringen.
Je brein bepaalt wie je bent, maar je brein staat niet los van de rest van je lichaam, vooral je hormonen etc. Van zwangere vrouwen verwachten en accepteren we ook van allerlei raar gedrag. Mijn mening is dat je als geboren man wel het gevoel kunt hebben dat je je niet helemaal thuisvoelt bij wat het (voor jou en de samenleving waarin je bent) betekent om man te zijn. Maar ik denk niet dat je kunt voelen hoe het is om vrouw te zijn, daar mis je gewoon de hardware voor. Hoogstens kun je je identificeren met wat jouw idee van vrouw-zijn is.
Vice versa geldt dat precies hetzelfde, al lijkt het dat de transmannen over het algemeen veel minder activistisch zijn en veel minder ophef veroorzaken. Misschien komt dat doordat transmannen in geen enkel opzicht een gevaar of risico voor mannen vormen?
Nou, deze demonstratie gaat over een wetswijziging, waardoor het voor transgenders eenvoudiger wordt om hun geslacht op identiteitspapieren aan te passen.quote:Op zondag 10 september 2023 14:49 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Welke rechten hebben transgenders nu niet dan?
Wat heeft jouw behoefte daarmee te maken?quote:Op zondag 10 september 2023 14:48 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Valt daar het gebruiken van termen als 'cis' ook onder terwijl je daar helemaal geen behoefte aan hebt?
Precies, wat hebben de behoeften van anderen er allemaal mee te maken.quote:Op zondag 10 september 2023 14:52 schreef Wantie het volgende:
[..]
Wat heeft jouw behoefte daarmee te maken?
Dat kan nu toch ook gewoon al, zij het met instemming van een arts. Derhalve vind ik dat geen valide argument. Dat recht is er gewoon.quote:Op zondag 10 september 2023 14:52 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nou, deze demonstratie gaat over een wetswijziging, waardoor het voor transgenders eenvoudiger wordt om hun geslacht op identiteitspapieren aan te passen.
Klopt, en dat mondt uit in het ontkennen van het bestaan van verschillende genderidentiteiten.quote:Op zondag 10 september 2023 14:44 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Sommigen hebben moeite met biologische feiten.
Dus die hele demonstratie is onzinnig.quote:Op zondag 10 september 2023 14:55 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat kan nu toch ook gewoon al, zij het met instemming van een arts. Derhalve vind ik dat geen valide argument. Dat recht is er gewoon.
Als iemand jou zo noemt en je wilt dit niet, dan moet je dat zeker aangeven.quote:Op zondag 10 september 2023 14:48 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Valt daar het gebruiken van termen als 'cis' ook onder terwijl je daar helemaal geen behoefte aan hebt?
Precies. En hetzelfde geld voor vrouwen. Maar veel mensen vinden dat vrouwen/transpersonen geen of minder rechten zouden moeten hebben. Waarom is mij een raadsel.quote:Op zondag 10 september 2023 14:49 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Welke rechten hebben transgenders nu niet dan?
Niemand op deze wereld legt zijn/haar identiteit vast in een paspoort.quote:Op zondag 10 september 2023 14:56 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, en dat mondt uit in het ontkennen van het bestaan van verschillende genderidentiteiten.
Die zien dat niet alleen, maar die voelen en ondergaan dat ook.quote:Op zondag 10 september 2023 14:50 schreef Wantie het volgende:
[..]
Daar lijkt het inderdaad op.
Vrouwen zijn eeuwenlang onderdrukt door mannen, en gelijke behandeling van vrouwen is nog niet eens zo oud in Nederland. En mannen worden gezien als predatoren, waar vrouwen tegen beschermd moeten worden.
En dan heb je nu kerels die zich vrouw voelen en daardoor de veilige omgeving van vrouwen betreden.
Dat geeft bij een bepaalde groep vrouwen wrijving. Die zien hun verworven rechten weer worden ingeperkt.
Tja, ik heb niet de behoefte om homofiel te worden genoemd.quote:Op zondag 10 september 2023 14:54 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Precies, wat hebben de behoeften van anderen er allemaal mee te maken.
Nee, er gewoon niet aan meedoen.quote:Op zondag 10 september 2023 15:00 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, ik heb niet de behoefte om homofiel te worden genoemd.
En nu?
Het is wel een term die beschrijft wat ik ben.
Zelfde geldt voor cisman: ik heb daar geen behoefte aan. Maar het is wel een accurate beschrijving van mijn geslacht en gender.
En nu?
Als een kleuter stennis lopen maken hierover?
Beter lezen.quote:Op zondag 10 september 2023 14:58 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Niemand op deze wereld legt zijn/haar identiteit vast in een paspoort.
Wellicht past transman beter bij je.quote:Op zondag 10 september 2023 15:02 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, er gewoon niet aan meedoen.
En voor mij is cis-man geen accurate beschrijving.
Grappig dat je verder over kleutergedrag begint.
Gewoon man volstaat.quote:Op zondag 10 september 2023 15:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Wellicht past transman beter bij je.
Maar dat is verder helemaal aan jou
Dat begint bij het niet erkennen van het bestaan van transvrouwen.quote:Op zondag 10 september 2023 14:57 schreef NgInE het volgende:
[..]
Als iemand jou zo noemt en je wilt dit niet, dan moet je dat zeker aangeven.
[..]
Precies. En hetzelfde geld voor vrouwen. Maar veel mensen vinden dat vrouwen/transpersonen geen of minder rechten zouden moeten hebben. Waarom is mij een raadsel.
Ik zag toevallig gisteren in een museum over vrouwenrechten een portret van een transman uit 1651.quote:Op zondag 10 september 2023 15:04 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Gewoon man volstaat.
Zoals dat al eeuwen het geval is
En een identiteitsbewijs legt niet je identiteit vast?quote:Op zondag 10 september 2023 15:05 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Want genderidentiteit is geen identiteit?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
Nee. Als je serieus denkt van wel moet je misschien maar de term identiteit eens opzoeken.quote:Op zondag 10 september 2023 15:14 schreef Wantie het volgende:
[..]
En een identiteitsbewijs legt niet je identiteit vast?
Daar gaat de demonstratie niet over he.quote:Op zondag 10 september 2023 15:20 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Nee. Als je serieus denkt van wel moet je misschien maar de term identiteit eens opzoeken.
Nogmaals; welke rechten denken transgenders recht op te moeten hebben waar ze nu geen recht op hebben?
Er wordt dus niet gepleit voor het inperken van rechten?quote:Op zondag 10 september 2023 15:23 schreef Wantie het volgende:
[..]
Daar gaat de demonstratie niet over he.
Deze demonstratie is georganiseerd door vrouwen die onder andere demonstreren tegen een wetsvoorstel om het veranderen van het geslacht op identiteitspapieren te vereenvoudigen...
Dat gebeurt niet alleen in Nederland, in Schotland had je ook een Women Speak beweging die daar tegen protesteerde.
Trek dat trouwens ook eens door naar de sprekers die soms in moskeeën opduiken… dan zou je als je consequent bent al die tenten sluiten.quote:Op zondag 10 september 2023 14:11 schreef Wantie het volgende:
[..]
Als jij Hamas laat spreken op een demonstratie die je hebt georganiseerd, dan kan er van uit worden gegaan dat je dus het gedachtegoed van Hamas dat in die speech is verwerkt onderschrijft.
Mevrouw Evers beschrijft transgenders als geestezieke mensen in een eerdere toespraak.
En die nodig je vervolgens uit op een demonstratie als spreker.
Hoezo kun je dan als organisatie zeggen dat je daar niet achter staat.
En dat bepaal jij schijnbaar. Het is betweterig, bemoeizuchtig en lomp. Alsof jij er last van hebt dat Jantje liever Jeanette wil zijn. Het heeft letterlijk geen enkel daadwerkelijk effect op jouw leven.quote:Op zondag 10 september 2023 15:09 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat begint bij het niet erkennen van het bestaan van transvrouwen.
Dat zijn en blijven gewoon kerels.
Die moet je psychiatrisch behandelen, ipv dat ze zich laten ombouwen tot vrouw.
Je hebt maar 2 geslachtsorganen: een piemel en een vagina.
En dat bepaalt dat je man of vrouw bent...
Andere vormen zijn er niet.
En vanuit die optiek mogen transvrouwen dus niet naar het damestoilet, niet omkleden in de dameskleedkamer, niet worden aangesproken met 'zij', etc...
Ja, absoluut. Deze dingen worden enorm uitvergroot lijkt het wel.quote:Op zondag 10 september 2023 15:44 schreef Zoddie het volgende:
Je ziet met name online wel dat veel vrouwen aandachtspunten overgenomen worden door transvrouwen.
Kan me wel indenken dat je als vrouw daar een issue mee hebt,
Aan de andere kant, in het echte leven zie ik er nooit iets van, ken zo goed als geen transvrouwen sowieso.
Heel veel huidige hot topics lijken echt puur alleen op internet voor te komen en in het echte leven is het totaal niet een punt.
Dat de hemel op hun hoofd valt, net als de Galliers.quote:Op zondag 10 september 2023 01:25 schreef thedeedster het volgende:
[..]
En waar zijn deze tegendemonstranten bang voor?
Nee, ik som op hoe daar over gedacht wordt. Bovenstaande is niet hoe ik er over denk.quote:Op zondag 10 september 2023 16:25 schreef NgInE het volgende:
[..]
En dat bepaal jij schijnbaar. Het is betweterig, bemoeizuchtig en lomp. Alsof jij er last van hebt dat Jantje liever Jeanette wil zijn. Het heeft letterlijk geen enkel daadwerkelijk effect op jouw leven.
Jawel, het recht om als vrouw gezien te worden.quote:Op zondag 10 september 2023 15:27 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Er wordt dus niet gepleit voor het inperken van rechten?
De grap is dat degenen die (zelfs in deze discussie) excessen aanhalen om aan te tonen hoe verderfelijk de LGBTwhatever gemeenschap is er nu alles aan doet om de 2e toespraak weg te moffelen als iets dat niets te maken heeft met de demonstratie...quote:Op zondag 10 september 2023 16:11 schreef nixxx het volgende:
[..]
Trek dat trouwens ook eens door naar de sprekers die soms in moskeeën opduiken… dan zou je als je consequent bent al die tenten sluiten.
Recht op gebruik vrouwentoilet, vrouwenvoorzieningen, vrouwensport.quote:Op zondag 10 september 2023 15:20 schreef Vliegbaard het volgende:
Nogmaals; welke rechten denken transgenders recht op te moeten hebben waar ze nu geen recht op hebben?
Natuurlijk wel. Ze maakt hiermee de gehele organisatie verdacht.quote:Op zondag 10 september 2023 13:04 schreef Cause-mayhem2 het volgende:
[..]
Dat gaat dus niet op als je zelf direct gelinkt bent.
Klopt, en voorstanders van deze demonstratie doen hetzelfde richting transgenders, zoals uit deze reactie blijkt.quote:Op maandag 11 september 2023 07:49 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Ze maakt hiermee de gehele organisatie verdacht.
quote:Op zondag 10 september 2023 00:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
De 'vrouw' bestaat niet eens, aldus de radicale genderideologen, maar je dient mensen wel zo te noemen als ze zeggen het te zijn.
Aha. En transmannen is het te doen om recht op het mannentoilet?quote:Op zondag 10 september 2023 17:11 schreef ludovico het volgende:
[..]
Recht op gebruik vrouwentoilet, vrouwenvoorzieningen, vrouwensport.
Uiteraard. Want het zijn twee radicale groepen tegenover elkaar.quote:Op maandag 11 september 2023 07:52 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, en voorstanders van deze demonstratie doen hetzelfde richting transgenders, zoals uit deze reactie blijkt.
[..]
quote:Op maandag 11 september 2023 07:52 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Aha. En transmannen is het te doen om recht op het mannentoilet?
Nee, kerels gaan gewoon in de bosjes pissen.quote:Op maandag 11 september 2023 07:52 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Aha. En transmannen is het te doen om recht op het mannentoilet?
Dat maak jij er zeker zelf van. Hoe kun jezoiets weten. Het is gewoon waar dat transideologie en politiek, echte vrouwen op veel vlakken beschadigen. Kijk bijv. naar de sport.quote:Op zondag 10 september 2023 00:24 schreef probeer het volgende:
[..]
Ik acht beide kampen nogal radicaal. Die Kellie-Jay Keen-Minshull is een anti-transgender activist die zich verschuilt achter het feminisme. Die gebruikt vrouwenrechten alleen maar als stok om mee tegen transgenders te slaan. En het 'ben je het niet met me eens dan ben je een monster/nazi' kamp heb ik het ook niet zo op.
En naast sport?quote:Op maandag 11 september 2023 08:06 schreef Resistwemuch het volgende:
[..]
Dat maak jij er zelf van. Het is gewoon waar dat transideologie en politiek, echte vrouwen op veel vlakken beschadigen. Kijk bijv. naar sport.
In de topsport zie je de laatste jaren een beweging richting het weren van transvrouwen bij de vrouwen, wat denk ik goed te verdedigen is voor zover mijn kennis rijkt van een voordeel wat ze zouden hebben. In de breedtesport vind ik het praktisch een nonissue, omdat daar iedereen toch op zijn of haar eigen niveau kan sporten ongeacht geslacht en de aantallen waar het over gaat.quote:Op maandag 11 september 2023 08:15 schreef Resistwemuch het volgende:
[..]
Vind je sport alleen niet al erg genoeg.
Transmannen willen ook altijd toegang tot vrouwenspaces zoals bijvoorbeeld wc's. Kun je daar ook wat mee of wil je enkelt dwars blijven doen en cute. Zoals een echte opgeleidde communist?quote:Op maandag 11 september 2023 08:20 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
In de topsport zie je de laatste jaren een beweging richting het weren van transvrouwen bij de vrouwen, wat denk ik goed te verdedigen is voor zover mijn kennis rijkt van een voordeel wat ze zouden hebben. In de breedtesport vind ik het praktisch een nonissue, omdat daar iedereen toch op zijn of haar eigen niveau kan sporten ongeacht geslacht en de aantallen waar het over gaat.
Maar goed, je beantwoorde mijn vraag niet, dus nog maar eens... Je hebt het over het "beschadigen van vrouwen op veel vlakken, bijv. sport."
Maar het is dus niet op veel vlakken en alleen op sport?
En transmannen beschadigen dus niemand en niks?
Die willen juist toegang tot mannenwc's toch en jij wil die terugduwen de vrouwenwc's in dan kennelijk?quote:Op maandag 11 september 2023 08:45 schreef Resistwemuch het volgende:
[..]
Transmannen willen ook altijd toegang tot vrouwenspaces zoals bijvoorbeeld wc's. Kun je daar ook wat mee of wil je enkelt dwars blijven doen en cute. Zoals een echte opgeleidde communist?
Nee, transmannen willen naar het herentoilet.quote:Op maandag 11 september 2023 08:45 schreef Resistwemuch het volgende:
[..]
Transmannen willen ook altijd toegang tot vrouwenspaces zoals bijvoorbeeld wc's. Kun je daar ook wat mee of wil je enkelt dwars blijven doen en cute. Zoals een echte opgeleidde communist?
Laat me raden, die toko wordt gesponsord door Amerikaanse rechts-conservatieve clubjes die nu vrouwen voor hun karretje spannen om hun anti-trans agenda door te voeren?quote:Op zondag 10 september 2023 15:23 schreef Wantie het volgende:
Dat gebeurt niet alleen in Nederland, in Schotland had je ook een Women Speak beweging die daar tegen protesteerde.
Dit is het ook wel. In Hilversum en Hollywood is het nogal een ding blijkbaar en dus is het in de hele wereld een enorm ding. En als zij er al geen ding van maken, dan is het wel een klein groepje schreeuwers die er een ding van maken op internet. Ik ken 1 transpersoon die toevallig ooit mijn collega was. Niemand van mijn vrienden kent een transpersoon. En ik woon in een studentenstad waar je zou zeggen dat het meer een dingetje zou moeten zijn.quote:Op zondag 10 september 2023 15:44 schreef Zoddie het volgende:
Aan de andere kant, in het echte leven zie ik er nooit iets van, ken zo goed als geen transvrouwen sowieso.
Heel veel huidige hot topics lijken echt puur alleen op internet voor te komen en in het echte leven is het totaal niet een punt.
De vraag ging vervolgens over transmannen...quote:Op maandag 11 september 2023 08:54 schreef Resistwemuch het volgende:
Ja transvrouwen bedoelde ik. Ik schreef transmannen in mijn laatste post maar daarvoor had ik het over transvrouwen. Maar dat was je toch wel duidelijk.
Ik ken meerdere transvrouwen, mij valt op dat de cisvrouwen om hun heen ze gewoon accepteren als vrouw, en niet stampij maken dat het gewoon kerels zijn die naar het damestoilet willen, dat ze hun vrouwenrechten kwijt zijn geraakt, of dat het uiterlijk en gedrag van de transvrouwen een belediging is voor echte vrouwen...quote:Op maandag 11 september 2023 08:56 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Dit is het ook wel. In Hilversum en Hollywood is het nogal een ding blijkbaar en dus is het in de hele wereld een enorm ding. En als zij er al geen ding van maken, dan is het wel een klein groepje schreeuwers die er een ding van maken op internet. Ik ken 1 transpersoon die toevallig ooit mijn collega was. Niemand van mijn vrienden kent een transpersoon. En ik woon in een studentenstad waar je zou zeggen dat het meer een dingetje zou moeten zijn.
Dit ja. Onder het mom van feminisme extreemrechtse en anti lhbtiq+ praat verspreidenquote:Op zondag 10 september 2023 12:07 schreef Momo het volgende:
[..]
Nouja dat is natuurlijk ook weer niet zo simpel. Ook al willen sommige dat in het topic wel laten blijken. Het is ook echt niet zo maar een "pro vrouwen" clubje.
[ twitter ]
De kapitalistische conservatieven zijn veel meer bezig met zichzelf en centjes verdienen en veel minder met (rechts)activisme.quote:Op maandag 11 september 2023 08:52 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Laat me raden, die toko wordt gesponsord door Amerikaanse rechts-conservatieve clubjes die nu vrouwen voor hun karretje spannen om hun anti-trans agenda door te voeren?
Helemaal niets. Ze is vrouwquote:Op maandag 11 september 2023 08:57 schreef Wantie het volgende:
[..]
De vraag ging vervolgens over transmannen...
Anyway, wat is er mis mee dat bijvoorbeeld deze persoon naar het damestoilet gaat?
[ afbeelding ]
Wtf? Ik heb net haar nieuwe album gekocht (die geweldig is btw!). Iedereen die Roisin Murphy kent zou moeten weten dat ze in de verste verte niet intolerant is. Voor zover het al "anti-trans opmerkingen" waren trouwens: het is meer anti-big pharma. Sommigen voelen zich iets te comfortabel in de slachtofferrol.quote:Op zondag 10 september 2023 09:31 schreef Mylene het volgende:
Een Ierse zangeres is gecanceld vanwege haar opmerkingen over puberteitsremmers, echt belachelijk.
[..]
Anti-trans opmerkingen breken Róisín Murphy zuur op: platenmaatschappij weigert nieuw album te promoten
Neuh, Rusland steunt de anti-trans clubjes meer dan linkse clubjes.quote:Op maandag 11 september 2023 09:01 schreef Resistwemuch het volgende:
[..]
De kapitalistische conservatieven zijn veel meer bezig met zichzelf en centjes verdienen en veel minder met (rechts)activisme.
Communistische organisaties daarentegen sponsoren extreemlinkse groepen plus de hele Amerikaanse democratische DNC. En dat linkse activisme is veel groter en harder dan die van rechtse conservatieven.
Met communistische organisaties bedoelde ik andere groepen. Die steunen dus dat hele transgebeuren graag. Net zoals ze de massa immigratie naar westerse landen graag faciliteren. Omdat dit de westerse beschaving flink beschadigt. En ik heb het niet over de chinezen of noord-koreanen.quote:Op maandag 11 september 2023 09:07 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Neuh, Rusland steunt de anti-trans clubjes meer dan linkse clubjes.
Yep. Hopelijk kunnen ze zwemmen...quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
Vrouwen die opkomen voor hun vrouwelijke biologische identiteit en rechten zijn nu ook al nazi's?
[ afbeelding ]
Gelet op de daden van de radicalen is die term meer juist dan onjuist.quote:Op zondag 10 september 2023 00:11 schreef probeer het volgende:
Wel opmerkelijk dat TS er 'antivrouwenextremisten' van maakt.
Transactivisten. Groot verschil. Niets mis met transgenders zelf.quote:Op zondag 10 september 2023 00:53 schreef FlippingCoin het volgende:
Ik ben die transgender figuren wel eens een keer zat met iedereen hun zienswijze opleggen op gewelddadige manier.
Wie beweert dat ze geen mens zijn dan?quote:Op zondag 10 september 2023 09:06 schreef grrrrg het volgende:
Transseksuelen zijn ook mensen, wat deze Nazi-vrouwen er ook van zeggen
Op donderen met je ballenquote:Op zondag 10 september 2023 01:33 schreef bertrandtraore het volgende:
Ik heb laatst nog gejeudebouled daar. Komt wel heel dichtbij zo.
Wel volgens deze beweging.quote:Op maandag 11 september 2023 09:50 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Transactivisten. Groot verschil. Niets mis met transgenders zelf.
De nazi partij bestaat niet meer met deze logica kan nooit iemand meer lid zijn van deze partij en zodoende is niemand meer nazi.quote:Op zondag 10 september 2023 14:07 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nou nee, de Nazi Partij stelt als kern in haar beginselen dat een Jood nooit Duitser kan zijn en derhalve ook nooit Nazi.
O, ongetwijfeld. Ik heb altijd mijn eigen mening. Zo zijn wij tweeën het vast ook eens over bepaalde zaken (zo te lezen in ieder geval ter zake van Prince in grote lijnen...).quote:Op maandag 11 september 2023 10:11 schreef Wantie het volgende:
[..]
Wel volgens deze beweging.
Dus dan verschil je van mening.
Nou, we zijn het ook eens over antifa..quote:Op maandag 11 september 2023 10:29 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
O, ongetwijfeld. Ik heb altijd mijn eigen mening. Zo zijn wij tweeën het vast ook eens over bepaalde zaken (zo te lezen in ieder geval ter zake van Prince in grote lijnen...).
Ik snap best dat ik voor jou guilty by association kan lijken, maar ik heb echt niets tegen transgenders. Wel maak ik mij (kennelijk net als de zangeres van Moloko wiens nieuwe album kennelijk de moeite waard is) ernstig zorgen over minderjarigen in transitie laten gaan en vind ik dat vrouwenrechten niet terzijde geschoven moeten worden voor transrechten, maar netjes tegen elkaar moeten worden gewogen.
En dat maakt mij in de ogen van antifa transfoob en een nazi (en ik hou niet van zwemmen in de gracht!). Reden genoeg voor mij om tegen antifa te zijn (er zijn meer redenen, antifa is een door en door fascistische organisatie).
Ja dat is misschien een passendere term.quote:Op maandag 11 september 2023 09:50 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Transactivisten. Groot verschil. Niets mis met transgenders zelf.
Vond het een vrij accurate omschrijvingquote:Op zondag 10 september 2023 00:11 schreef probeer het volgende:
Wel opmerkelijk dat TS er 'antivrouwenextremisten' van maakt.
Moest je hem nou taggen?quote:
Haalt die een piemel tevoorschijn als die gaat plassen ?quote:Op maandag 11 september 2023 08:57 schreef Wantie het volgende:
[..]
De vraag ging vervolgens over transmannen...
Anyway, wat is er mis mee dat bijvoorbeeld deze persoon naar het damestoilet gaat?
[ afbeelding ]
Mannen hebben die bescherming sowieso al niet nodig van vrouwen, maar dat is mijn mening, maar dat gezeur zal bij transmannen ook niet zoveel voorkomen.quote:Op maandag 11 september 2023 07:52 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Aha. En transmannen is het te doen om recht op het mannentoilet?
Flauw hoor, Nikkie heeft een transitie ondergaan.quote:Op maandag 11 september 2023 11:29 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Haalt die een piemel tevoorschijn als die gaat plassen ?![]()
Je weet het antwoord zelf ook, vrouw zijn is meer dan alleen wat make up op doen en hormonen slikken
Om hoeveel mensen zou dat gaan wereldwijd? Een stuk of 5 ofzo?quote:Op maandag 11 september 2023 11:32 schreef ludovico het volgende:
[..]
Mannen hebben die bescherming sowieso al niet nodig van vrouwen, maar dat is mijn mening, maar dat gezeur zal bij transmannen ook niet zoveel voorkomen.
Anyway, dat vrouwen een verklede man vervelend vinden in toiletten is geen rare gedachte.
De vreemdheid is dat transgender mannen met werkende ballen worden opgenomen in vrouwengevangenissen. Deze cult is kwaadaardiger dan je denkt.
Dat is aan vrouwen om dat te bepalen, niet aan vrouwenhatende mannen.quote:Op maandag 11 september 2023 08:57 schreef Wantie het volgende:
[..]
De vraag ging vervolgens over transmannen...
Anyway, wat is er mis mee dat bijvoorbeeld deze persoon naar het damestoilet gaat?
[ afbeelding ]
Wat verstaat men onder "anti-trans overtuigingen"?quote:Op zaterdag 9 september 2023 23:36 schreef Ali_boo het volgende:
[ afbeelding ]
Tijdens de bijeenkomsten komen vrouwen aan het woord die anti-trans overtuigingen hebben, vanwege de angst dat hun eigen rechten daardoor worden beperkt.
Geen idee, maar te veel iig.quote:Op maandag 11 september 2023 11:36 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Om hoeveel mensen zou dat gaan wereldwijd? Een stuk of 5 ofzo?
Och er zijn al allerhande cases met voorbeelden hoe dat fout gaat, dat zou genoeg moeten zijn om die idioterie heel snel uit te bannen, maar het sentiment is nu nog echt verheerlijking van "je bent het geslacht dat je je zelf voelt!!." nonsense.quote:Op maandag 11 september 2023 11:36 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Om hoeveel mensen zou dat gaan wereldwijd? Een stuk of 5 ofzo?
JK Rowling.quote:Op maandag 11 september 2023 11:34 schreef beantherio het volgende:
• Dat trans-mensen rechtvaardig behandeld moeten worden: helemaal mee eens.
• Dat de belangen van vrouwen en hun emancipatie daarbij in het gedrang komt: absoluut niet mee eens.
Dit is (als man zijnde) niet mijn strijd maar sympathie heb ik er wel voor. En dat er wel eens ongewenste figuren bij aansluiten doet niets af aan het feit dat de vrouwen in kwestie een punt hebben.
En mensen die Roisin Murphy proberen te cancelen kunnen echt de boom in. Ik ben hier echt kwaad over.
Ok duidelijk. Je wilde gewoon wat roepen over kwaadaardige cultussen en verzon daar gewoon wat bij over vrouwengevangenissen.quote:Op maandag 11 september 2023 11:37 schreef ludovico het volgende:
[..]
Och er zijn al allerhande cases met voorbeelden hoe dat fout gaat, dat zou genoeg moeten zijn om die idioterie heel snel uit te bannen, maar het sentiment is nu nog echt verheerlijking van "je bent het geslacht dat je je zelf voelt!!." nonsense.
Dit volgens mij :quote:Op maandag 11 september 2023 11:37 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Wat verstaat men onder "anti-trans overtuigingen"?
Je leest wel erg selectief danwel gekleurd.quote:Op maandag 11 september 2023 11:42 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ok duidelijk. Je wilde gewoon wat roepen over kwaadaardige cultussen en verzon daar gewoon wat bij over vrouwengevangenissen.
Ik vrees zo langzamerhand voor haar leven gezien de hysterische manier waarop ze wordt weggezet op social media. Mensen die zich inzetten voor de rechten van trans-personen zouden zich dat moeten aantrekken: als er rare dingen gebeuren dan kleeft er ook bloed aan hun handen.quote:
Punt 3 zou eens goed besproken moeten worden.quote:
Wat een gelul, antifa is gewoon een eng clubje fascisten.quote:Op maandag 11 september 2023 11:43 schreef BillDauterive het volgende:
Wat leuk. Ik was toevallig in de buurt en ging even een kijkje nemen. De sfeer was niet heel goed, maar ja, wat wil je als er aan de overkant alleen maar haters staan.
Het is jammer dat de twee groepen zo lijnrecht tegenover elkaar staan, want ze komen allebei op voor vrouwenrechten.
Kan je hier iets meer over vertellen?quote:Op maandag 11 september 2023 11:34 schreef beantherio het volgende:
• Dat trans-mensen rechtvaardig behandeld moeten worden: helemaal mee eens.
• Dat de belangen van vrouwen en hun emancipatie daarbij in het gedrang komt: absoluut niet mee eens.
Dit is (als man zijnde) niet mijn strijd maar sympathie heb ik er wel voor. En dat er wel eens ongewenste figuren bij aansluiten doet niets af aan het feit dat de vrouwen in kwestie een punt hebben.
En mensen die Roisin Murphy proberen te cancelen kunnen echt de boom in. Ik ben hier echt kwaad over.
Tjah, achja, heb wel respect voor JK Rowling "mensen die menstrueren" is afgezien van inaccuraat ook denigrerend om vrouw te omschrijven.quote:Op maandag 11 september 2023 11:44 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik vrees zo langzamerhand voor haar leven gezien de hysterische manier waarop ze wordt weggezet op social media. Mensen die zich inzetten voor de rechten van trans-personen zouden zich dat moeten aantrekken: als er rare dingen gebeuren dan kleeft er ook bloed aan hun handen.
Het is al eerder in dit topic gepost maar: https://www.hln.be/celebr(...)e-promoten~ac7e1401/quote:Op maandag 11 september 2023 11:47 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Kan je hier iets meer over vertellen?
Dat was toch ook jou bedoeling.quote:Op maandag 11 september 2023 11:24 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Moest je hem nou taggen?
Zie hoe heel de topic is derailed door zijn inbreng
Wat is de Vrijbuiters Partei? Ik heb wel gehoord van "De Vrijbuiter", een blad van de VMO (Vlaamse Militanten Orde) dat van '64 tot '72 verscheen. En de jeugdbond Vrijbuiter, ontstaan uit het VMO, een mengeling van ecologisch anarchisme, Vlaams-nationalisme, antiglobalisme... werd eind jaren '90 nieuw leven ingeblazen door oud-NSV'ers als Dirk Bollen (praeses van NSV Leuven geweest, op de studiedienst van het Vlaams Blok gewerkt). Vrijbuiter was één van de drijvende krachten achter het actiecomité ‘Doel 2020’ (voor het behoud van het dorp Doel dat moest verdwijnen voor de uitbreiding van de Antwerpse haven). Bollen en enkele andere vrijbuiters gingen ook naar Baskenland om te betogen tegen de bouw van de Itoiz-stuwdam.quote:Op zondag 10 september 2023 13:57 schreef EttovanBelgie het volgende:
Zoals ik het nu zie... afgaande op zowel video als website, hebben er daar 15 vrouwen gesproken, over topics rangerend van sport en medicatie tot biologie en feministische geschiedenis.
Eén daarvan is zekere Yvette Evers, die thans claimt 'lid' te zijn van de Vrijbuiters Partei, met een eigen youtubekanaal. Neem een kijkje en oordeel zelf: keiharde ideologische nazi of ietwat mentaal gestoord figuur?
https://www.youtube.com/channel/UC82iHiEe-4_2QMBelRSkrTQ/videos
Evers spreekt drie minuten, komt met onderbroekenlol en een keur aan neerbuigende termen voor homo's. Bezwaarlijk? Ja. Nazistisch? Ik zie het niet.
Uitermate dom om haar uit te nodigen? Ja.
Dus nee, ik ga afgaande op de bronnen deze hele demonstratie en beweging niet wegzetten als nazistische samenkomst van lebensraum-claimende, raciaal-geörienteerde Hitler-aanbidders.
Voorts lijkt het me enorm sterk dat de Antifa's aldaar uberhaupt wisten wie Evers was.
Punt 3 vind ik wel redelijk anti-trans.quote:Op maandag 11 september 2023 11:46 schreef ludovico het volgende:
[..]
Punt 3 zou eens goed besproken moeten worden.
Even alleen hierop gefocust.. zoiets kun je alleen maar zeggen als je geslacht en gender gelijkstelt. Wat mijns inziens onzin is. Geslacht en gender zijn heel erg verschillende dingen, waar geslacht een biologische en wetenschappelijke realiteit is, onafhankelijk vast te stellen op basis van DNA, botstructuur etc. En gender een psychologisch iets, met sociologische trekken, wat niet onafhankelijk vast te stellen is en voor sommigen (non-binair, genderfluide) ook niet vast is.quote:Op maandag 11 september 2023 12:40 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Punt 3 vind ik wel redelijk anti-trans.
<knip>
Eerst werd er jarenlang door die club gezegd dat geslacht iets anders is dan gender, dat je geslacht biologisch is en je gender iets tussen je oren. Dan zou dat punt dus totaal niet antitrans zijn.quote:Op maandag 11 september 2023 12:40 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Punt 3 vind ik wel redelijk anti-trans.
Hoezo zou dat zichtbaar zijn op het damestoilet?quote:Op maandag 11 september 2023 11:29 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Haalt die een piemel tevoorschijn als die gaat plassen ?![]()
Wat bepaalt volgens joudat iemand een vrouw is?quote:Je weet het antwoord zelf ook, vrouw zijn is meer dan alleen wat make up op doen en hormonen slikken
Dus je hebt het niet over Russen, Chinezen en Noordkoreanen, maar je hebt het wel over communistenquote:Op maandag 11 september 2023 09:16 schreef Resistwemuch het volgende:
[..]
Met communistische organisaties bedoelde ik andere groepen. Die steunen dus dat hele transgebeuren graag. Net zoals ze de massa immigratie naar westerse landen graag faciliteren. Omdat dit de westerse beschaving flink beschadigt. En ik heb het niet over de chinezen of noord-koreanen.
Wat doe je verbaasd? Dit lijstje maakt geen onderscheid tussen geslacht (welk geslachtsdeel je hebt) en gender (welk geslacht je gevoelsmatig bent) en zegt bij punt 4 dat van geslacht veranderen niet mogelijk is. Dus ja, wel degelijk anti-trans. Met punt 8 en 9 nog als kers op de taart.quote:
Welke vrouwenhatende mannen bedoel je?quote:Op maandag 11 september 2023 11:36 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Dat is aan vrouwen om dat te bepalen, niet aan vrouwenhatende mannen.
Nee, de Nazi Partij had een uitermate sterk gekaderde ideologie, die nog wel doorleeft. En wetende wat die ideologie inhoudt is het volstrekt debiel om te zeggen dat er 'Joodse Nazi's' zouden kunnen zijn. Werkelijk alles binnen de Nazi-ideologie is gefundeerd op een rigoureuze afkeer van het Jodendom en Judaïsme, hetgeen voor eenieder met een beetje historisch besef ook wel duidelijk is.quote:Op maandag 11 september 2023 10:21 schreef Basp1 het volgende:
[..]
De nazi partij bestaat niet meer met deze logica kan nooit iemand meer lid zijn van deze partij en zodoende is niemand meer nazi.![]()
Wat waren de doelstellingen van Nazis en met welk onorthodoxe middelen gebruikte deze minkukels om dit te bereiken..
De biologische geslachtskenmerken, vooral.quote:Op maandag 11 september 2023 13:39 schreef Wantie het volgende:
[..]
Hoezo zou dat zichtbaar zijn op het damestoilet?
[..]
Wat bepaalt volgens joudat iemand een vrouw is?
Uit de toespraken op deze demonstratie blijkt dat de persoon op foto een man is.
Opvallend dat je dit soort gedoe niet ziet betreffende transmannen. Mannen die zouden beweren dat hun rechten bedreigd worden door transmannen zouden uitgelachen worden.quote:‘Let Women Speak’ is een initiatief van de Britse Kellie-Jay Keen-Minshull, beter bekend als Posie Parker. Tijdens de bijeenkomsten komen vrouwen aan het woord die anti-trans overtuigingen hebben, vanwege de angst dat hun eigen rechten daardoor worden beperkt.
Dus vrouw heeft geen piemel en man geen sneetje?quote:Op maandag 11 september 2023 18:48 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
De biologische geslachtskenmerken, vooral.
Nou, is de persoon op de foto volgens jou een vrouw?quote:Als DAT al transfobisch is om te benoemen
Nou, bijvoorbeeld door te accepteren dat iemand in het verkeerde lichaam geboren kan zijnquote:, vraag ik me af wanneer je precies wel deugt in de radicale LGBT-kring.
Zij het dat niemand in die contreien kennelijk kan definiëren wat een vrouw eigenlijk is.quote:Op maandag 11 september 2023 13:35 schreef Viezig het volgende:
[..]
Eerst werd er jarenlang door die club gezegd dat geslacht iets anders is dan gender, dat je geslacht biologisch is en je gender iets tussen je oren. Dan zou dat punt dus totaal niet antitrans zijn.
Nu opeens wordt het woord geslacht ook opeens opgeëist door die club en wordt het originele uitgangspunt overboord gegooid, een "transvrouw" is vrouw in alle aspecten.
En dan verbaasd zijn dat mensen daarop ageren...
Interessanter is: wat maakt dat de persoon op de foto een vrouw is voor JOU. Welke definitie hanteer jij voor de term VROUW?quote:Op maandag 11 september 2023 18:53 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dus vrouw heeft geen piemel en man geen sneetje?
[..]
Nou, is de persoon op de foto volgens jou een vrouw?
[..]
Nou, bijvoorbeeld door te accepteren dat iemand in het verkeerde lichaam geboren kan zijn
Dit.quote:Op maandag 11 september 2023 09:50 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Transactivisten. Groot verschil. Niets mis met transgenders zelf.
Als het idee is dat mensen zelf mogen bepalen hoe ze willen worden aangesproken, dan moet je daar consequent in zijn.quote:Op zondag 10 september 2023 15:00 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, ik heb niet de behoefte om homofiel te worden genoemd.
En nu?
Het is wel een term die beschrijft wat ik ben.
Zelfde geldt voor cisman: ik heb daar geen behoefte aan. Maar het is wel een accurate beschrijving van mijn geslacht en gender.
En nu?
Als een kleuter stennis lopen maken hierover?
Misschien hoe lang ze het toilet bezet houdt om bij te plamuren?quote:Op maandag 11 september 2023 08:57 schreef Wantie het volgende:
[..]
De vraag ging vervolgens over transmannen...
Anyway, wat is er mis mee dat bijvoorbeeld deze persoon naar het damestoilet gaat?
[ afbeelding ]
Zo werkt het dus niet voor de radicalen... je moet en zal je naar hun wensen schikken.quote:Op maandag 11 september 2023 19:39 schreef Tanatos het volgende:
[..]
Als het idee is dat mensen zelf mogen bepalen hoe ze willen worden aangesproken, dan moet je daar consequent in zijn.
Dat klopt, en het geldt voor de radicalen aan beide zijden.quote:Op maandag 11 september 2023 19:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zo werkt het dus niet voor de radicalen... je moet en zal je naar hun wensen schikken.
Tja, is die persoon wel of geen vrouw volgens jou?quote:Op maandag 11 september 2023 18:55 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Interessanter is: wat maakt dat de persoon op de foto een vrouw is voor JOU. Welke definitie hanteer jij voor de term VROUW?
Cisman is geen aanspreektitel.quote:Op maandag 11 september 2023 19:39 schreef Tanatos het volgende:
[..]
Als het idee is dat mensen zelf mogen bepalen hoe ze willen worden aangesproken, dan moet je daar consequent in zijn.
Je hebt liever dat dan het herentoilet bezet gehouden wordt?quote:Op maandag 11 september 2023 19:47 schreef Tanatos het volgende:
[..]
Misschien hoe lang ze het toilet bezet houdt om bij te plamuren?
Nee, die willen natuurlijk geen gelijke rechtenquote:Op maandag 11 september 2023 19:11 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dit.
Heb ook zo'n donkerbruin vermoeden dat een hoop transgenders helemaal niet op deze constante barrage aan genderideologische politiek zit te wachten.
Zegt iemand die uit zijn plaat ging toen ik dat benoemde in een thread waarin een transvrouw consequent als 'hij' werd aangesproken...quote:Op maandag 11 september 2023 19:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zo werkt het dus niet voor de radicalen... je moet en zal je naar hun wensen schikken.
Wat is dat, het geslacht vrouw?quote:Op maandag 11 september 2023 21:04 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, is die persoon wel of geen vrouw volgens jou?
Daar durf je kennelijk geen antwoord op te geven.
De definitie van vrouw is iemand wiens juridische geslacht vrouw is.
Welke gelijke rechten hebben transgenders nu niet?quote:Op maandag 11 september 2023 21:10 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, die willen natuurlijk geen gelijke rechten
Logisch
De manier waarop die term vaak gebruikt wordt, om te doen alsof alle blanke heteroseksuele mannen geweldige voordelen genieten boven alle andere bevolkingsgroepen. Als de term objectief gebruikt wordt is het geen probleem.quote:Op maandag 11 september 2023 21:05 schreef Wantie het volgende:
[..]
Cisman is geen aanspreektitel.
Dus wat is je punt precies?
Waar maak je dat uit op?quote:Op maandag 11 september 2023 21:09 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je hebt liever dat dan het herentoilet bezet gehouden wordt?
Het is een term die er vooral ingeforceerd moet worden zodat er i.p.v. daadwerkelijke inclusie nog wat extra hokjes bijkomen. Voor 99% der mensheid is het een non-term. Daarom zo irritant dat de genderradicalen eisen dat het overal maar wordt ingevoerd.quote:Op maandag 11 september 2023 21:16 schreef Tanatos het volgende:
[..]
De manier waarop die term vaak gebruikt wordt, om te doen alsof alle blanke heteroseksuele mannen geweldige voordelen genieten boven alle andere bevolkingsgroepen. Als de term objectief gebruikt wordt is het geen probleem.
Quote even.quote:Op maandag 11 september 2023 21:12 schreef Wantie het volgende:
[..]
Zegt iemand die uit zijn plaat ging toen ik dat benoemde in een thread waarin een transvrouw consequent als 'hij' werd aangesproken...
Kleutergedrag dit...
Je weet niet wat juridisch geslacht inhoudt?quote:Op maandag 11 september 2023 21:13 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Wat is dat, het geslacht vrouw?
Nee, wat is het geslacht vrouw.quote:Op maandag 11 september 2023 21:31 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je weet niet wat juridisch geslacht inhoudt?
Tja, zoek maar op. Ik ben geen woordenboek..
Er wordt een objectief observeerbaar feit mee vastgelegd..quote:Op maandag 11 september 2023 21:16 schreef Tanatos het volgende:
[..]
De manier waarop die term vaak gebruikt wordt, om te doen alsof alle blanke heteroseksuele mannen geweldige voordelen genieten boven alle andere bevolkingsgroepen. Als de term objectief gebruikt wordt is het geen probleem.
quote:Op maandag 11 september 2023 21:33 schreef Wantie het volgende:
[..]
Er wordt een objectief observeerbaar feit mee vastgelegd..
Het heeft niets van doen met wat jij omschrijft.
Ik ben bijvoorbeeld een cisman, maar niet een blanke heteroseksuele man met allerlei voordelen boven andere bevolkingsgroepen.
Ik heb aangegeven dat de definitie van een vrouw het juridisch geslacht is.quote:Op maandag 11 september 2023 21:32 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, wat is het geslacht vrouw.
Zou je dan eerst willen definiëren wat het vrouwelijk geslacht is?quote:Op maandag 11 september 2023 21:34 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik heb aangegeven dat de definitie van een vrouw het juridisch geslacht is.
Wat begrijp je daar niet aan?
Tja, jij begint te stuiteren bij de term cis. Gebruik ik hem niet, dan begin je ook te stuiteren...quote:Op maandag 11 september 2023 21:18 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het is een term die er vooral ingeforceerd moet worden zodat er i.p.v. daadwerkelijke inclusie nog wat extra hokjes bijkomen. Voor 99% der mensheid is het een non-term. Daarom zo irritant dat de genderradicalen eisen dat het overal maar wordt ingevoerd.
Ook qua logica slaat het als een tang op een varken. Transgenders willen, aldus deze zeer hoorbare groep chronische hokjesmakers, absoluut als man of vrouw worden gezien. Edoch, dat is niet voldoende, om het nog wat ingewikkelder te maken zijn het trans-mannen en trans-vrouwen... Alleen mag een cis-persoon dat weer niet zo stellen, want daarmee ontken je dat het echt vrouwen en mannen zouden zijn. Toch dien je in het discours juist wel weer gebruik te maken van cis- en trans want anders sluit je mensen uit. Hetgeen je als cis-persoon sowieso altijd doet, aldus de radicale genderideologen.
Zie Wantie. Aan mij de vraag of de persoon in de foto een vrouw is. Waar is ineens dat trans- en cis gebleven? Is het nu gewoon een vrouw, of een transvrouw? Als ik zeg dat het een transvrouw is, is dat dan genderfobie? Als ik zeg dat het een vrouw is, is dat dan ook genderfobie omdat ik geen onderscheid maak tussen cis en trans? Mag ik als cis-persoon hier uberhaupt iets over zeggen?
Het juridisch vastgelegde geslacht in deze context...quote:Op maandag 11 september 2023 21:35 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zou je dan eerst willen definiëren wat het vrouwelijk geslacht is?
Oh ik gebruik hem ook niet, ik geef aan wat voor ontiegelijk ondoorzichtig onlogisch labyrinth aan termen en aanspreekvormen en weet ik wat er allemaal door de genderradicale beweging is bedacht het is.quote:Op maandag 11 september 2023 21:36 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, jij begint te stuiteren bij de term cis. Gebruik ik hem niet, dan begin je ook te stuiteren...
Kleutergedrag.
Maar wat is dat, vrouwelijk geslacht.quote:Op maandag 11 september 2023 21:37 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het juridisch vastgelegde geslacht in deze context...
Waarom of of?quote:Op maandag 11 september 2023 21:38 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Oh ik gebruik hem ook niet, ik geef aan wat voor ontiegelijk ondoorzichtig onlogisch labyrinth aan termen en aanspreekvormen en weet ik wat er allemaal door de genderradicale beweging is bedacht het is.
Is die (trans)-vrouw in de foto een vrouw of een trans-vrouw?
Mijn reactie is gebaseerd op mijn afkeer van een dergelijke laag make-up. En dat gaat dus eerder over het veel grotere aantal vrouwen die dat doen, dan over een kleine groep trans-vrouwen.quote:
Datgene dat juridisch is vastgelegd.quote:Op maandag 11 september 2023 21:39 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Maar wat is dat, vrouwelijk geslacht.
Ja, dat je graag dingen invult is wel duidelijk: homofoob, nazi, transfoob.quote:Op maandag 11 september 2023 21:42 schreef Wantie het volgende:
[..]
Waarom of of?
En waarom durf je zelf geen antwoord te geven?
En hoezo is het een onlogisch labyrint?
Dat komt vooral door jezelf...
Ik stel een eenvoudige vraag, en je durft geen antwoord te geven...
Kennelijk doodsbang dat je dan als transfoob wordt gezien.
Geslacht is iets juridisch?quote:Op maandag 11 september 2023 21:42 schreef Wantie het volgende:
[..]
Datgene dat juridisch is vastgelegd.
Wat begrijp je niet aan het woord juridisch.
Ik stel de vraag nogmaals.quote:Op maandag 11 september 2023 21:10 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, die willen natuurlijk geen gelijke rechten
Die vraag is meerdere malen beantwoord door verschillende personen, inclusief de rechten die de demonstranten willen afnemen.quote:Op maandag 11 september 2023 21:45 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik stel de vraag nogmaals.
Welke rechten hebben transvrouwen nu niet die alle anderen(man/vrouw) wel hebben?
Yup.quote:Op maandag 11 september 2023 21:43 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Geslacht is iets juridisch?
Geen hond hier die voorstander is van rechten afnemen; de vraag was welker rechten zij thans niet zouden hebbenquote:Op maandag 11 september 2023 21:49 schreef Wantie het volgende:
[..]
Die vraag is meerdere malen beantwoord door verschillende personen, inclusief de rechten die de demonstranten willen afnemen.
Werkelijk.quote:
Nou, heel simpel: die persoon is een vrouw.quote:Op maandag 11 september 2023 21:43 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, dat je graag dingen invult is wel duidelijk: homofoob, nazi, transfoob.
De vraag is heel simpel, wantie... Is die persoon in de foto een trans-vrouw of een vrouw?
Als het een vrouw is, hebben we de termen trans en cis niet nodig. Als het een trans-vrouw is eveneens niet, want daarmee maak je al onderscheid. Welnu: wat is precies het nut van die termen?
Hoezo voor de rechter?quote:Op maandag 11 september 2023 21:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Werkelijk.
Niet biologisch?
Dus als een baby geboren wordt moet eerst een rechter verschijnen die het geslacht bepaalt?
Die persoon is een vrouw. Punt.quote:Op maandag 11 september 2023 21:54 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nou, heel simpel: die persoon is een vrouw.
Wat voor vrouw? Een transvrouw.
Want hoe je het ook wendt of keert, een cisvrouw en transvrouw zijn biologisch niet identiek aan elkaar.
En dat weet jij maar al te goed.
Daarom is dit gewoon kleutergedrag.
Het is niet of/of he. Iets kan bestaan in meerdere contexten. Normaal gesproken is uiteraard het juridische geslacht een reflectie van het biologische geslacht, hoewel dat niet altijd zo simpel is, maar goed, dat is dan weer niet waar dit hier over gaat.quote:Op maandag 11 september 2023 21:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Werkelijk.
Niet biologisch?
Dus als een baby geboren wordt moet eerst een rechter verschijnen die het geslacht bepaalt?
Tja, daar denken de demonstranten anders over .quote:Op maandag 11 september 2023 21:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Geen hond hier die voorstander is van rechten afnemen
En die is meermaals beantwoord.quote:; de vraag was welker rechten zij thans niet zouden hebben
Een geslacht bestaat voor 99.99% (hermafrodieten uitgezonderd) niet uit 'meerdere contexten'.quote:Op maandag 11 september 2023 21:57 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Het is niet of/of he. Iets kan bestaan in meerdere contexten.
Ja wantie... we weten het, Mein Kampf ligt onder mijn kussen.quote:Op maandag 11 september 2023 21:57 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, daar denken de demonstranten anders over .
[..]
En die is meermaals beantwoord.
Dat jij er een probleem mee hebt dat anderen benoemd hebben welke rechten transgenders zou worden ontnomen als de demonstranten hun zin krijgen is veelzeggend...
Je hebt juridisch een geslacht en je hebt biologisch een geslacht. Normaal gesproken komt dat uiteraard overeen. Ik heb het niet over nonbinairen nu, maar gewoon over dat het net subtiel wat anders betekent. Het ene is de werkelijkheid voor de overheid en het andere iemands biologische werkelijkheid.quote:Op maandag 11 september 2023 21:57 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Een geslacht bestaat voor 99.99% (hermafrodieten) niet uit 'meerdere contexten'.
Ja, dat is dat gegeven dat men in Nederland als transseksueel gewoon geaccepteerd wordt. Die mogelijkheden zijn er. Al een tijdje. Dus welke rechten hebben zij thans niet?quote:Op maandag 11 september 2023 21:59 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Je hebt juridisch een geslacht en je hebt biologisch een geslacht. Normaal gesproken komt dat uiteraard overeen. Ik heb het niet over nonbinairen nu, maar gewoon over dat het net subtiel wat anders betekent. Het ene is de werkelijkheid voor de overheid en het andere iemands biologische werkelijkheid.
Daarmee verschil je van mening met de demonstranten.quote:Op maandag 11 september 2023 21:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Die persoon is een vrouw. Punt.
In deze context wel.quote:Biologie heeft er verder niets mee te maken, want geslacht is juridisch bepaald, correct?
Kennelijk vind jij de term cis beledigend of zo.quote:Is dat hele cis en trans omdat het onderscheid transvrouw en vrouw beledigend is of zo?
quote:
Ik weet niet welke rechten ze niet hebben nu en reageer slechts op wat ik zag als wat miscommunicatie.quote:Op maandag 11 september 2023 22:01 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, dat is dat gegeven dat men in Nederland als transseksueel gewoon geaccepteerd wordt. Die mogelijkheden zijn er. Al een tijdje. Dus welke rechten hebben zij thans niet?
Kiek, toch eentje die er van af weetquote:Op maandag 11 september 2023 21:59 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Je hebt juridisch een geslacht en je hebt biologisch een geslacht. Normaal gesproken komt dat uiteraard overeen. Ik heb het niet over nonbinairen nu, maar gewoon over dat het net subtiel wat anders betekent. Het ene is de werkelijkheid voor de overheid en het andere iemands biologische werkelijkheid.
Nee, je kunt het gewoon teruglezen.quote:Op maandag 11 september 2023 21:58 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja wantie... we weten het, Mein Kampf ligt onder mijn kussen.
Maar terugkomend op de vraag: welke rechten hebben zij thans niet? Kun je dat voor ons samenvatten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |