Koninklijk meervoud?quote:Op zaterdag 2 september 2023 16:49 schreef Nober het volgende:
Wij zijn voor Albon, McLaren, Alonso. Keer wat anders op pole.
4 auto's op pole? Start Max rustig vanaf plek 2quote:Op zaterdag 2 september 2023 16:49 schreef Nober het volgende:
Wij zijn voor Albon, McLaren, Alonso. Keer wat anders op pole.
Max gaat eerst naar binnen.quote:Op zaterdag 2 september 2023 16:53 schreef greysbones het volgende:
Goede lap van Max erachteraan
Komop Max
Komt goedquote:
Ik doe meequote:Op zaterdag 2 september 2023 16:49 schreef Nober het volgende:
Wij zijn voor Albon, McLaren, Alonso. Keer wat anders op pole.
Preciesquote:Op zaterdag 2 september 2023 16:54 schreef Peterselieman het volgende:
Zit nog veel in het vat voor Max
Misschien gewoon risico genomen en die motoren wat verder opgeschroefd ofzo. Voor hen is het seizoen gered als ze Monza zouden winnen.quote:
Nopequote:Op zaterdag 2 september 2023 16:55 schreef Zorro het volgende:
Allemaal heel leuk, maar is er iemand die vertrouwen heeft in Ferrari i nde race?
Komt vast nog wel, en zo niet, dan is Max er morgen de eerste ronde voorbij waarschijnlijk.quote:Op zaterdag 2 september 2023 16:55 schreef TweedeKlum het volgende:
Jammer van die fout, anders staat VER er een paar tienden voor,
De vraag stellen is m beantwoordenquote:Op zaterdag 2 september 2023 16:55 schreef Zorro het volgende:
Allemaal heel leuk, maar is er iemand die vertrouwen heeft in Ferrari in de race?
quote:Op zaterdag 2 september 2023 16:55 schreef Zorro het volgende:
Allemaal heel leuk, maar is er iemand die vertrouwen heeft in Ferrari in de race?
Omdat ze 1 rondje Max verslaan?quote:
Nee andere setup. Ze gaan voor snelheid op rechte stukkenquote:
Ja vind ik ook een aparte denkwijzequote:Op zaterdag 2 september 2023 16:56 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Omdat ze 1 rondje Max verslaan?
Mwah dat risico neemt hij meestal niet. Eerste paar rondes de hectiek even afwachten en dan rustig terugpakken. Of via een undercut oid.quote:Op zaterdag 2 september 2023 16:56 schreef PS. het volgende:
[..]
Komt vast nog wel, en zo niet, dan is Max er morgen de eerste ronde voorbij waarschijnlijk.
Daarom zo nog een kans.quote:Op zaterdag 2 september 2023 16:55 schreef TweedeKlum het volgende:
Jammer van die fout, anders staat VER er een paar tienden voor,
Nou meer omdat ze al maanden nergens zijn in de Q.quote:Op zaterdag 2 september 2023 16:56 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Omdat ze 1 rondje Max verslaan?
Red Bull is sneller in de race, denk ik.quote:Op zaterdag 2 september 2023 16:55 schreef Zorro het volgende:
Allemaal heel leuk, maar is er iemand die vertrouwen heeft in Ferrari in de race?
Uitgerekend op Monza doen ze mee voorin na heel seizoen in het middenveld.quote:Op zaterdag 2 september 2023 16:56 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Omdat ze 1 rondje Max verslaan?
Alles om het beetje spannend te makenquote:Op zaterdag 2 september 2023 16:57 schreef Fleischmeister het volgende:
F1TV commentaar is soms wel overdreven hoor, alsof Sainz net kampioen is geworden
Daarom wachten ze ook tot iedereen thuis is.quote:Op zaterdag 2 september 2023 16:58 schreef Drekkoning het volgende:
Als FIA de poles afpakt van Ferrari vanwege die max laptime dan wordt de tent afgebroken daar.
Arme Felipequote:
Absoluutquote:
Of de hele race. Ferrari verkloot het morgen welquote:Op zaterdag 2 september 2023 17:01 schreef StephanL het volgende:
Eerst de straf maar afwachten en de eerste ronde morgen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |