Je hoeft ook helemaal geen water te kunnen koken. Van (lekker) eten houden en daar over schrijven zodat wij daar ook kunnen gaan eten is meer dan voldoende.quote:Op vrijdag 1 september 2023 17:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Lekker bezig, nog even en ik moet hier ook gewoon gaan posten.... en dat terwijl ik nog geen water kan koken.
Gisteravond wel extreem geweldig gegeten bij het "Pop up" restaurant van t Rijks omdat het reguliere restaurant verbouwd wordt.... wel een aanrader.
Zitten dus tijdelijk bij station Amsterdam Zuid, dus met de trein gaan, kun je het wijnarrangement er ook bij nemen.
/EindeCulinaireTips
Ik weet eigenlijk niet wat @Leandra hiervan vindt, ze lijkt altijd zo bescheiden.quote:Op vrijdag 1 september 2023 17:28 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Dat vind @:Leandra vast niet vervelend, zulke populariteit
Er lopen hier wel meer niet zo culinaire mensen rond.quote:Op vrijdag 1 september 2023 17:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Lekker bezig, nog even en ik moet hier ook gewoon gaan posten.... en dat terwijl ik nog geen water kan koken.
Gisteravond wel extreem geweldig gegeten bij het "Pop up" restaurant van t Rijks omdat het reguliere restaurant verbouwd wordt.... wel een aanrader.
Zitten dus tijdelijk bij station Amsterdam Zuid, dus met de trein gaan, kun je het wijnarrangement er ook bij nemen.
/EindeCulinaireTips
Ik merk echt wel dat ik veel mobieler ben sinds mijn bovenbenen gedaan zijn, dat was een wereld van verschil, en sinds in begin 2022 (weer) begon te sporten, maar ik ga niet koolhydraatloos, mijn eten was ook mijn probleem nietquote:Op vrijdag 1 september 2023 17:31 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik ken nog iemand die ook baat zegt te hebben bij volledig koolhydraatloos eten.
Moet zeggen, ze ziet er ook stukken beter (lees mobieler, energieker) uit sinds ze dat een tijdje doet.
Ik ben vooral blij dat ik momenteel achter mijn laptop zit en niet mobiel.....quote:Op vrijdag 1 september 2023 17:35 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk niet wat @:Leandra hiervan vindt, ze lijkt altijd zo bescheiden.
Misschien moeten we het @:Leandra even vragen.
leg die tablet eens weg joh...quote:Op vrijdag 1 september 2023 17:27 schreef Kreator het volgende:
[..]
Wanneer is de Denemarken meer? Denemarken toch?
Hoezo?quote:Op vrijdag 1 september 2023 17:38 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik ben vooral blij dat ik momenteel achter mijn laptop zit en niet mobiel.....
Robinook draait zich om in haar online-graf.quote:Op vrijdag 1 september 2023 17:36 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Er lopen hier wel meer niet zo culinaire mensen rond.
Zelfs die pasta met ketchup eten...
quote:
oh ja nou als jullie nou eens gezamelijk een een datum prikken komt dat wel goed...quote:
Dit dusquote:Op vrijdag 1 september 2023 17:50 schreef Barreltje het volgende:
[..]
oh ja nou als jullie nou eens gezamelijk een een datum prikken komt dat wel goed...
ik kan wsl 2 december niet, ben wel in NL maar vier dan wsl sinterklaas met familie![]()
Present!quote:Op vrijdag 1 september 2023 17:36 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Er lopen hier wel meer niet zo culinaire mensen rond.
Zelfs die pasta met ketchup eten...
Dat is ook wel een leuke lokatie voor een meetquote:
Zeker. Kom maar langs. Ik zit in Paris.quote:Op vrijdag 1 september 2023 19:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat is ook wel een leuke lokatie voor een meet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Weekend
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
Amerikaanse tante uit South Carolina was met haar vriend vanavond op bezoek, nadat ze gisteren in Nederland aangekomen waren.quote:Op vrijdag 1 september 2023 23:41 schreef Cat-astrophe het volgende:
Had iedereen vanavond een leven?
1990 belde stuurde een postduifquote:Op vrijdag 1 september 2023 19:19 schreef vlindertje89 het volgende:
Oh ja, gefeliciteerd @:Leintjeuh!
Ik was ietwat late to the party jaquote:Op zaterdag 2 september 2023 00:03 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
1990 belde stuurde een postduif
Klinkt misschien heel stom, maar kan echt genieten van deze foto's. Als een soort scheurkalender, behalve dat je niet al van te voren kan kijken wat er de rest van het jaar komt.quote:
Thanx, dat is een leuke omschrijvingquote:Op zaterdag 2 september 2023 08:14 schreef Troel het volgende:
[..]
Klinkt misschien heel stom, maar kan echt genieten van deze foto's. Als een soort scheurkalender, behalve dat je niet al van te voren kan kijken wat er de rest van het jaar komt.
De huisarts kan de diagnose niet stellen, die zal je door moeten sturen naar een dermatoloog.quote:Op zaterdag 2 september 2023 09:14 schreef Kaatje1 het volgende:
Mogge na een vrijwel slapeloze nacht. Denk dat ik van 6-8 redelijk geslapen heb
Gisteren bij vrienden geborreld, veel soms zware gesprekken dus dat maalde na, maar ook heel veel pijn in de knieën. Wat doet een mensdan?, die gaat googlen (stomstomstom) en ik tik vrijwel alle vinkjes aan voor lipodeemhoi @:leandra Ben benieuwd of de huisarts daar ook zo over denkt.
Beide zijden ✔️quote:Op zaterdag 2 september 2023 09:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
De huisarts kan de diagnose niet stellen, die zal je door moeten sturen naar een dermatoloog.
De dermatoloog stuurde me weer door naar het "Expertisecentrum Lipoedeem" in Drachten en dat is echt ronduit drama, je snapt ook echt niet op basis waarvan ze zich nog Expertisecentrum mogen noemen, heb veel meer gehad aan de dermatoloog van de kliniek, ook aan de dermatoloog van de andere kliniek waar ik geweest ben maar niet voor gekozen heb voor de behandelingen.
Is het aan beide zijden?
Heb je snel blauwe plekken?
Is het met ieder hormoonfeestje (puberteit, zwangerschap, overgang) erger geworden?
Dan is de kans groot dat het lipoedeem is, en lymfoedeem is vrijwel nooit symmetrisch, lipoedeem juist wel.
Overigens kan lipoedeem zich uiteindelijk wel tot een combinatie van die tween ontwikkelen.
En het is elke dag een mooie wakeupcall van hoe mooi de wereld eigenlijk isquote:Op zaterdag 2 september 2023 08:25 schreef sigme het volgende:
[..]
Thanx, dat is een leuke omschrijving
Prachtigquote:Op zaterdag 2 september 2023 09:45 schreef Tuindier het volgende:
Goedemorgen, hier ook een herfstig plaatje met nog een beetje zomer:
[ afbeelding ]
Drachten is het enige Expertisecentrum... ik woon nog verder van Drachten dan jij (denk ik, het zal niet veel uitmaken).quote:Op zaterdag 2 september 2023 09:36 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Beide zijden ✔️
Blauwe plekken, wijs naar me en ik heb ze
Na overgang ja (rest herinner ik me niet.
Wanneer de kat over mijn benen loopt die het flink zeer.
Ik weet nu dat de huisarts de diagnose niet kan stellen maar hij/zij (geen idee wie dienst heeft) moet toch doorverwijzen.
Naar Drachten zal ik vast niet gestuurd worden, woon in Arnhem
Maar we gaan het zien, leuk is anders.
Ja, al is het zeer de vraag of ze er iets mee gaan doen.quote:Op zaterdag 2 september 2023 09:57 schreef Leandra het volgende:
Even wat anders: ik wandelde gisteren en ergens in de berm zag ik denk ik Japanse Duizendknoop staan, geen idee waarom ik die eigenlijk instant herkende, want ik weet amper het verschil tussen een roos en en tulp.
Ik ga dus nog wel even terug om de stelen te bekijken want ik zag later op plaatjes dat die ook vrij kenmerkend zijn (icm blad enzo), anyway... berm, droge sloot, gemeentegrond, grenzend aan een maisveld, buitengebied dus, als het idd Japanse Duizendknoop lijkt te zijn, moet ik de gemeente dan informeren?
Oh dat is ook een goeie, de gemeente wil wel dat het gemeld wordt, maar ik ben benieuwd wat ze ermee gaan doen.quote:Op zaterdag 2 september 2023 09:58 schreef sigme het volgende:
[..]
Ja, al is het zeer de vraag of ze er iets mee gaan doen.
Je kan het ook bij waarneming.nl melden, dat wordt door allerlei clubs gebruikt om de voortgang van dat soort exoten te monitoren. Maar niet door de gemeente natuurlijk
Ik zie wel wat er op me af komt. Maar dat ziekenhuis in Drachten is 3 uur enkele reis met het OVquote:Op zaterdag 2 september 2023 09:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Drachten is het enige Expertisecentrum... ik woon nog verder van Drachten dan jij (denk ik, het zal niet veel uitmaken).
De doorverwijzende dermatoloog was overigens bijna bang voor Drachten, want alles moest erg goed gecontroleerd worden zodat ze niet iemand met een ander probleem doorstuurden naar Drachten, want dan wordt Drachten kennelijk boos.
Maar ondertussen gaat Drachten ermee om alsof het nog 1975 is en je niets anders kunt doen dan steunkousen dragen, dat is als ze het al als lipoedeem herkennen...
Het grappige is dat een van de artsen uit Drachten ook bij de kliniek (in Amsterdam) werkt waar ik onder behandeling ben, en die eerste afspraak met hem was top.
Toen was de tweede afspraak, had hij een spoedje tussendoor, kwam ik bij een ander terecht en dat was drama.
Edit: ik woon wel dichterbij Drachten, maar nog steeds 135 km... en ik weet dat mensen uit Brabant er ook naartoe gestuurd worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |