Misschien had ze een simpel baantje en woonde ze nog niet op zichzelf of op kamers. Dan stelt het opzeggen weinig voor en kom je zo terug.quote:Op dinsdag 5 september 2023 15:26 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik vraag me vooral af hoe lang een meisje van 22 het leuk vindt (ook de lange winters) op een boerderij in Zweden te zitten. Ze heeft ook echt haar baan al opgezegd in Nederland.
Hoe vaak is Carolien eigenlijk nog in Zweden geweest? Meer dan één keer? Stelt toch ook niet zoveel voor. Of heb ik het aantal maanden gemist.quote:Op dinsdag 5 september 2023 14:34 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Maar hoe kan dit zo snel? Tijdens de reünie was het koud twee weken uit met Carolien.
En nu woont Esra al in Zweden?
Nice!quote:Op maandag 4 september 2023 10:35 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Sick man!
Ze is vast helemaal stoked!
Meer aan elkaarquote:Op maandag 4 september 2023 00:26 schreef Vuvuzelala het volgende:
[..]
Die klampen zich wanhopig vast aan hun BB persona
Nee dat is in feite natuurlijk ook nog geen diepgaande verbintenis ofzo. Maar die hebben in elk geval gekozen om elkaar te ontmoeten, tijd samen doorgebracht en na de opnamen is zij er een paar weken geweest.quote:Op dinsdag 5 september 2023 15:34 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Hoe vaak is Carolien eigenlijk nog in Zweden geweest? Meer dan één keer? Stelt toch ook niet zoveel voor. Of heb ik het aantal maanden gemist.
Misschien was geen van de meiden voor hem relatiemateriaal maar wilde hij het wel proberen.quote:Op dinsdag 5 september 2023 15:53 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik verbaas me er gewoon over dat je na een reünie zo snel overstapt op iemand anders (die niet eerder in het vizier was) en het dan zo zeker lijkt te weten allemaal.
Nee ik snap wel dat het met Carolien niet per se iets werd en dat hij snel heeft gekozen etc. daar gaat het me niet om.quote:Op dinsdag 5 september 2023 16:06 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Misschien was geen van de meiden voor hem relatiemateriaal maar wilde hij het wel proberen.
Ik zou me met de druk van het programma ook wel iets sneller laten overhalen om iemand te kiezen, terwijl ik diep van binnen weet dat het het misschien niet is.
En misschien is Esra wel echt The One. Dan kan het snel gaan.
Ik zet nog in op een PR stunt.quote:Op dinsdag 5 september 2023 17:27 schreef Kreator het volgende:
Gelukkig is het niet 1 grote incest bende dit jaar. Die Esra past toch helemaal niet bij een boer als Bram.
Hij ging toch zijn eigen versie vertellen op youtube? Misschien was dat net zo concreet als zijn andere plannen.quote:Op dinsdag 5 september 2023 16:07 schreef Pisces29 het volgende:
Ik wil overigens nog wel graag weten wie Joy als nep (oid) typeert, maar dat zullen we wel nooit meer horen.
Volgens hun verklaring was het geen liefde op het eerste gezicht maar op het eerste gesprek. Hij vond haar niks “zo een Joy meisje” maar ze spraken elkaar op een terras en bleven maar praten. Ik heb niet goed meegekregen of dat gesprek net na de reünie was. Volgens mij wel.quote:Op dinsdag 5 september 2023 19:03 schreef Breekfast het volgende:
Kan mij niet voorstellen dat het contact tussen Bram en Esra pas na de beëindiging van de "relatie" met Carolien begonnen is toch?
Op uiterlijk vind ik ze goed passen.quote:Op dinsdag 5 september 2023 19:31 schreef Fascination het volgende:
Ik vind het een aparte combinatie. Vond haar niet bijster interessant overkomen, ook niet zo knap als Caroline en ze leek me ook niet zo alternatief. Ben benieuwd hoe lang dit aanhoudt.
Bram had al langer contact met haar denk ik, ook ten tijde van Carolien. Kan nooit dat iemand binnen een maandje haar baan opzegt en daar gaat wonen. Ik denk dat Bram een fuckboy is als hij de kans krijgt en door zijn ‘BN’er’ status dus wat meer aandacht van de vrouwen krijgt.quote:Op dinsdag 5 september 2023 14:34 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Maar hoe kan dit zo snel? Tijdens de reünie was het koud twee weken uit met Carolien.
En nu woont Esra al in Zweden?
quote:Op dinsdag 5 september 2023 18:16 schreef PirE het volgende:
[..]
Hij ging toch zijn eigen versie vertellen op youtube? Misschien was dat net zo concreet als zijn andere plannen.
Denk ik ook.quote:Op dinsdag 5 september 2023 20:08 schreef Duderinnetje het volgende:
Het zou mij eigenlijk niet verbazen als er een RLS van Debbie en Paul komt en dat mede daarom de populaire Suus als jong element aan dat ‘huishouden’ is toegevoegd.
Dit schreeuwt als een Videoland-seriequote:Op dinsdag 5 september 2023 20:08 schreef Duderinnetje het volgende:
Het zou mij eigenlijk niet verbazen als er een RLS van Debbie en Paul komt en dat mede daarom de populaire Suus als jong element aan dat ‘huishouden’ is toegevoegd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |