SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
al een paar x voorbij zien komenquote:Op maandag 6 november 2023 20:34 schreef superniger het volgende:
Haha.
Sinds wanneer is Janine een talkshowhost?
quote:Op maandag 6 november 2023 20:16 schreef Claude_Viole het volgende:
Over de verhaallijn tussen Bing en Kaan:Ik snap die verhaallijn ook niet. Doet me qua opbouw denken aan het verhaal met Martine rond seizoen 27 of met die dokter Rob een paar jaar later. Nieuwe schurken zijn 'ineens' in beeld, bekende karakters worden er ad random in betrokken en het zit vol met plottwists die uit het niets komen en dus ook eigenlijk nergens op slaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kaan is dus een corrupte agent? Eentje die blijkbaar ook redelijk bovenaan een groot drugscircuit staat, want inmiddels hebben ze heel de BOKS-keten al nodig om te verhandelen. Maar hij laat wel Bing met veel bravoure arresteren vanwege drugssmokkel. Dan vestig je toch alleen de aandacht maar op jezelf? En als Kaan uiteindelijk gewoon wél een heel toegewijde rechercheur is dan is het verhaal bijzonder slecht neergezet.'t Echte en 't ware!
Als Kaan niet corrupt blijkt te zijn is het wel heel matig iddquote:Op dinsdag 7 november 2023 20:12 schreef Japepk het volgende:
[..]
Ik snap die verhaallijn ook niet. Doet me qua opbouw denken aan het verhaal met Martine rond seizoen 27 of met die dokter Rob een paar jaar later. Nieuwe schurken zijn 'ineens' in beeld, bekende karakters worden er ad random in betrokken en het zit vol met plottwists die uit het niets komen en dus ook eigenlijk nergens op slaan.
Kaan is dus een corrupte agent? Eentje die blijkbaar ook redelijk bovenaan een groot drugscircuit staat, want inmiddels hebben ze heel de BOKS-keten al nodig om te verhandelen. Maar hij laat wel Bing met veel bravoure arresteren vanwege drugssmokkel. Dan vestig je toch alleen de aandacht maar op jezelf? En als Kaan uiteindelijk gewoon wél een heel toegewijde rechercheur is dan is het verhaal bijzonder slecht neergezet.
Ik vond dat geen leuk personage ze klapte Robin in zijn gezicht en liet baby Sil bijna verzuipen Ray vond ik een beter personage.quote:Op zondag 5 november 2023 12:33 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Erger nog: Pascale donderde qua karakter mee in dezelfde afgrond als Benjamin en Ray begin seizoen 14. Vanaf dát moment maakte Pascale een 180-graden draai als personage en werd ze ineens een feestbeest/slettebak, inclusief onenightstand met RobertHet moment dat ze de levende Benjamin en Ray ziet in het ziekenhuis en gaat van "NEE!! WAAROM ZIJN JULLIE NIET DOOD!!!" is ook iconisch voor de downfall van haar personage. Daarna probeerden de schrijvers nog aan course correction te doen, maar het was eigenlijk al te laat. Toen bleek Maria Kooistra zwanger te zijn en dat grepen de makers aan om Pascale uit de serie te werken. En zelfs haar moordzaak was niet heel boeiend, aangezien de schrijvers vooral de focus legden op Laura en de voogdij rond Sil en de moord op Pascale maar bijzaak was
Oooh zwanger, die had ik even helemaal gemist. Weer wat geleerd.quote:Op zondag 5 november 2023 12:33 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Erger nog: Pascale donderde qua karakter mee in dezelfde afgrond als Benjamin en Ray begin seizoen 14. Vanaf dát moment maakte Pascale een 180-graden draai als personage en werd ze ineens een feestbeest/slettebak, inclusief onenightstand met RobertHet moment dat ze de levende Benjamin en Ray ziet in het ziekenhuis en gaat van "NEE!! WAAROM ZIJN JULLIE NIET DOOD!!!" is ook iconisch voor de downfall van haar personage. Daarna probeerden de schrijvers nog aan course correction te doen, maar het was eigenlijk al te laat. Toen bleek Maria Kooistra zwanger te zijn en dat grepen de makers aan om Pascale uit de serie te werken. En zelfs haar moordzaak was niet heel boeiend, aangezien de schrijvers vooral de focus legden op Laura en de voogdij rond Sil en de moord op Pascale maar bijzaak was
quote:Op maandag 6 november 2023 20:34 schreef superniger het volgende:
Haha.
Sinds wanneer is Janine een talkshowhost?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
Billy en die Carmen (die opeens vanuit het niets kwam)!quote:Op dinsdag 7 november 2023 20:12 schreef Japepk het volgende:
[..]
Ik snap die verhaallijn ook niet. Doet me qua opbouw denken aan het verhaal met Martine rond seizoen 27 of met die dokter Rob een paar jaar later.
Had allemaal een hoog scoobydoo gehalte. Zoveel karakters die van goed, naar slecht, naar dubbelrol en dus toch goed, nee toch slecht gingen. Maxime, Janine, Sjors, Malena, noem maar op.quote:Op vrijdag 10 november 2023 14:56 schreef Claude_Viole het volgende:
[..]
Billy en die Carmen (die opeens vanuit het niets kwam)!
Dat was ook een duffe verhaallijn waarbij ik GTST maar even links heb laten liggen.
De come-back van Martine was ook een lachertje. Ze kwam aan het eind nog met een laatste wraakactie waarbij alle bewijzen tegen Ludo, een week of twee na haar verdwijning, bij de politie zouden worden bezorgd. Hier hebben we niks meer van gehoord...
Maar de scheiding is hier totaal niet realistisch. Dit koppel heeft Chemie, tot aan de bruiloft geen sores in de relatie (natuurlijk wel veel ellende er omheen) dus het voelt enorm geforceerd. En dat terwijl Nina en Bing een droomhuwelijk spelen wat al 10x is geteisterd door leugens, bedrog en overspel.quote:Op woensdag 15 november 2023 01:41 schreef James1988 het volgende:
Een scheiding is iets dat we al een tijd niet meer hebben gezien in de soap, terwijl dat in het echt natuurlijk ook gewoon gebeurt. De knipperlichtrelatie van Ludo en Janine is niet bepaald typisch.
Als het puur schrijfwerk is en niet omdat Tamara een ander pad kiest is het in korte tijd wel weer een rare richting die de serie kiest.quote:Op donderdag 16 november 2023 14:21 schreef TheVulture het volgende:
Saskia is niet definitief weg lijkt me. Anders zou het wel weer heel matig zijn als het zoveelste gezin na de Huygens en de Bouwhuisjes volledig uit elkaar wordt geschreven.
Lijkt me wel:quote:Op donderdag 16 november 2023 14:21 schreef TheVulture het volgende:
Saskia is niet definitief weg lijkt me. Anders zou het wel weer heel matig zijn als het zoveelste gezin na de Huygens en de Bouwhuisjes volledig uit elkaar wordt geschreven.
https://gtstcourant.com/nieuws/tamara-brinkman-verlaat-gtst/quote:Brinkmans exit lijkt definitief. De 45-jarige actrice heeft namelijk besloten om nieuwe paden te bewandelen in haar carrière, zo laat RTL aan GTSTCourant weten.
Dit ja, anders had je haar net zo goed als karakter kunnen laten sterven bij de crash.quote:Op vrijdag 17 november 2023 00:30 schreef Dr.Mikey het volgende:
Tamara brinkman heeft het nog al onverwachts aangegeven denk ik met misschien de tijdelijke exit als bedenktijd ?
Er is wel iets gebeurd want het is maar een rare exit zo van nul naar honderd.
Misschien komt ze over een tijd in de recast terug als Julian net iets met die Elisa heeftquote:Op vrijdag 17 november 2023 02:24 schreef James1988 het volgende:
Ik vind het vreemd dat ze de rol niet recasten. Een stabiel gezin met puberkinderen, uit huis vliegende kinderen, daar zou je nog best wel wat leuks mee kunnen doen. Leeg nest syndroom bij de moeder, bijvoorbeeld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |